[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 11:22

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Konta dla cziterow
PostNapisane: 1 cze 2010, o 14:50 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
Po wprowadzeniu nf na serwery polskie wszyscy powinni miec czyste konto. Nalezalo by wykasować wszystkie bany i zaczac zabawe od poczatku bo teraz jest zwykly balagan. Jak ktos zacznie czitowac wtedy zbieraja sie admini nf nie jeden nie dwoch tylko co najmniej 3 osoby sprawdzaja dowody logi demka i podejmuja wlasciwa decyzje bez jakis zbednych topikow na fb czy powinien dostac bana czy nie oczywiscie delikwent moze sie bronic.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konta
PostNapisane: 1 cze 2010, o 15:19 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
To jest oczywiście niezły pomysł. Jednak uważam, że ludzie tacy jak Blanka, 1o1, Festival i Rydel ostatnio nie powinni dostać konta.
Wszędzie są plusy i minusy.

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konta
PostNapisane: 1 cze 2010, o 15:25 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
Robimy mała rewolucje w q2 ja tez nie bardzo za tymi ludzmi przepadam ale jesli mamy robic amnestie to bez wyjatków. Wedlug slow kolta "cziter pozostanie cziterem" to jesli zaczna znow czitowac to zwyczajnie ich sie zbanuje.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konta
PostNapisane: 1 cze 2010, o 16:13 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('Darus', 'P')o wprowadzeniu nf na serwery polskie wszyscy powinni miec czyste konto. Nalezalo by wykasować wszystkie bany i zaczac zabawe od poczatku bo teraz jest zwykly balagan. Jak ktos zacznie czitowac wtedy zbieraja sie admini nf nie jeden nie dwoch tylko co najmniej 3 osoby sprawdzaja dowody logi demka i podejmuja wlasciwa decyzje bez jakis zbednych topikow na fb czy powinien dostac bana czy nie oczywiscie delikwent moze sie bronic.


podejdzmy do nf jako do rewolucji systemu sprawiedliwosci. czy to znaczy ze nalezy wypuscic wszystkich z wiezien? mam takie samo zdanie jak pio. niektorzy po prostu nie powinni grac...
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konta
PostNapisane: 1 cze 2010, o 17:25 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '
')podejdzmy do nf jako do rewolucji systemu sprawiedliwosci. czy to znaczy ze nalezy wypuscic wszystkich z wiezien? mam takie samo zdanie jak pio. niektorzy po prostu nie powinni grac...

jesli chcesz porownywac gre do realiow z zycia to:

  • powinny leciec bany za obrazanie innych - godnosc ludzka (lapiesz sie i ty nev)
  • powinny leciec bany za szerzenie klamstw i oszczerstw - pomowienia lub falszywe "zeznania" (lapiesz sie i ty nev)
  • powinny leciec bany za naginanie faktow - pomowienia lub falszywe "zeznania" (lapiesz sie i ty nev)
  • powinny leciec bany za naduzycia adminow - naduzycie wladzy
  • cziter powinien miec sprawiedliwy proces z dowodami - normalny proces dzialania systemu sprawiedliwosci
  • cziter powinien miec szanse na obrone bez utrudniania przez osoby trzecie - normalny proces dzialania systemu sprawiedliwosci
  • cziter powinien dostac bana po udowodnieniu mu winy, a nie tylko na bazie poszlak - normalny proces dzialania systemu sprawiedliwosci
  • fejkowanie powinno byc karane banami - poslugiwanie sie falszywimi dokumentami
  • sankcje za utrudnianie gry online na serwerach - zaklocanie porzadku
  • i zapewne wiele innych, o ktorych nie pomyslalem teraz

niektore punkty brzmia komicznie? tak samo jest z twoim punktem widzenia. W swoim poscie chciales odwolac sie do moralnosci kazdego z nas co ja odebralem jako probe wymuszenia na nas twojego przekonanie, ze propozycja darusia jest zla. wydaje mi sie ze liczyles na to ze zgodzimy sie na odnoszenie tylko jednego konkrotnego przypadku do realiow zyciowych.

ja popieram pomysl darusia, bo
  • zablokowanie konta nf to nie problem w przypadku minimalnego potkniecia np. takiego give
  • mamy pod kontrola osoby, ktore moga chciec zalozyc sobie konto na innym nicku z innym ip. Zamiast ich zmuszac do czegos co i tak zrobia to imo lepiej miec ich na krotkiej smyczy od samego poczatku
  • konta osob, o ktorych wspomnial Pio mozna wystawic na glosowanie w stylu newasha - czyli poprostu dostaja konta, ale i tak musza uzbierac aprove'y

dodatkowo, fajnie by bylo gdyby kazdy nick zwiazany z czitami (lub ktory mial kiedys za cos bana) mial np * przed nickiem. Takie pietno co zostaje na dlugo, tak jak np robili w filmie Bękarty wojny - wycieta sfastyka na czole

edit:
ja bym zmienil temat bo nie wszyscy, ktorzy sa wymieniani dostali bany za czity
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konta dla cziterow
PostNapisane: 1 cze 2010, o 18:05 
Przyczajony

Dołączył(a): 10 maja 2010, o 17:43
Posty: 48
Lokalizacja: Połaniec
Karma: -2
Ja oczywiście chciałbym dostać jedną szanse i udowodnić , że tym razem powaznie sie zmieniłem . Zmieniłem swoje zachowanie i nie bede fejkował ani czitował :)

_________________
g1ve


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konta dla cziterow
PostNapisane: 1 cze 2010, o 18:06 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
DEM POBIŁEŚ WSZYSTKO :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

btw mam nadzieje, że twórcy NF będą mieli decydujące zdanie i każdy z nich będzie popierać stanowisko neveride`a... żadne mendy, które czitowały nie powinny grać, jedynie pasjansy na windzie układać.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konta dla cziterow
PostNapisane: 1 cze 2010, o 18:11 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')powinny leciec bany za obrazanie innych - godnosc ludzka (lapiesz sie i ty nev)
powinny leciec bany za szerzenie klamstw i oszczerstw - pomowienia lub falszywe "zeznania" (lapiesz sie i ty nev)
powinny leciec bany za naginanie faktow - pomowienia lub falszywe "zeznania" (lapiesz sie i ty nev)

nie widzisz ze to wlasnie ty sie lapiesz pod te punkty? i nawet jezeli ja bym sie tam lapal to na pewno ty w duzo wiekszym zakresie.

co do obrazania to hmmm....po prostu mowie co mysle. jezeli uwazam, ze ktos jest glupi lub zadufany w sobie, to to pisze. a czy to jest oszczerstwo czy nie, to ktos inny musialby rozstrzygnac, nie ty. jezeli masz jakis problem to mozesz sie udac do "systemu sprawiedliwosci" i powiedziec, ze "NEVERIDE NA PUBLICZNYM FORUM NAPISAL, ZE DEM JEST OPOZNIONY, ZAKOMPLEKSIONY I GLUPI (BADZ TAKIEGO UDAJE)". ja to podtrzymam, a jezeli bedzie trzeba to wyjasnie czemu tak uwazam.
co do naginania faktow nie bede sie wypowiadal, bo dokladnie wiadomo kto tu jest od naginania faktow, demie :>.

ps. my piszemy o grze a ty piszesz o forum. jestem calkowicie za banami dla ludzi nieumiejacych zachowac minimalnego poziomu kultury na serwerach.

a teraz merytorycznie, czyli odpowiedz na twoje 3 sensowne zdania wsrod calej sterty slabej demagogii:
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')1. zablokowanie konta nf to nie problem w przypadku minimalnego potkniecia np. takiego give
2. mamy pod kontrola osoby, ktore moga chciec zalozyc sobie konto na innym nicku z innym ip. Zamiast ich zmuszac do czegos co i tak zrobia to imo lepiej miec ich na krotkiej smyczy od samego poczatku
3. konta osob, o ktorych wspomnial Pio mozna wystawic na glosowanie w stylu newasha - czyli poprostu dostaja konta, ale i tak musza uzbierac aprove'y
1. tak, ale skoro juz sie potknal 15 razy to nie widze powodu aby mu dac szanse, mozna przemyslec nicki ktore mialy wpadke raz.
2. to ze w ten sposob jest latwiej nie znaczy ze tak jest slusznie. najprosciej byloby zbanowac wszystkich i wtedy nikt nie moglby cheatowac, ale przeciez wiadomo ze nie o to chodzi. trzeba rozwiazywac problemy bezposrednio a nie szukac rozwiazan posrednich.
3. tak, ale na razie nie ma systemu newasha; nie mam nic przeciwko glosowaniu. ja tylko wyrazilem swoja opinie i wydaje mi sie, ze wiekszosc wolalaby, aby bany dla pewnej grupy (nazwijmy ja "skrajna recydywa") osob pozostaly. mozemy zrobic glosowanie - uwazam, ze jest to lepszy pomysl, niz ten w ktorym to admini nf mieliby decydowac.
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konta dla cziterow
PostNapisane: 1 cze 2010, o 18:20 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
@danka
to on zaczal, ja tylko zripostowalem w jego stylu

@neveride
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '')$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')powinny leciec bany za obrazanie innych - godnosc ludzka (lapiesz sie i ty nev)
powinny leciec bany za szerzenie klamstw i oszczerstw - pomowienia lub falszywe "zeznania" (lapiesz sie i ty nev)
powinny leciec bany za naginanie faktow - pomowienia lub falszywe "zeznania" (lapiesz sie i ty nev)

nie widzisz ze to wlasnie ty sie lapiesz pod te punkty? i nawet jezeli ja bym sie tam lapal to na pewno ty w duzo wiekszym zakresie.

nie neguje tego ze rowniez pod to sie lapie(obrazanie innych - i tylko to), ale to ty zaczales porownania do systemu sprawiedliwosci. ja tylko zadbalem o to, zeby twoj argument nie zostal przetrawiony zbyt szybko.
Ponadto zlales reszte punktow, ktore przeciez sa tak samo istotne jak "nie wypuszczanie przestepcow z wiezien".
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '
')co do obrazania to hmmm....po prostu mowie co mysle. jezeli uwazam, ze ktos jest glupi lub zadufany w sobie, to to pisze. a czy to jest oszczerstwo czy nie, to ktos inny musialby rozstrzygnac, nie ty. jezeli masz jakis problem to mozesz sie udac do "systemu sprawiedliwosci" i powiedziec, ze "NEVERIDE NA PUBLICZNYM FORUM NAPISAL, ZE DEM JEST OPOZNIONY, ZAKOMPLEKSIONY I GLUPI (BADZ TAKIEGO UDAJE)". ja to podtrzymam, a jezeli bedzie trzeba to wyjasnie czemu tak uwazam.
co do naginania faktow nie bede sie wypowiadal, bo dokladnie wiadomo kto tu jest od naginania faktow, demie :>.
malo istotne, wiec pozostawie bez komentarza - dla dobrego samopoczucia bociana. ale pamietaj ze nie ladnie jest tak klamac, bo kto bedzie chcial ten przejzy sobie twoje posty.

$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', 'p')s. my piszemy o grze a ty piszesz o forum. jestem calkowicie za banami dla ludzi nieumiejacych zachowac minimalnego poziomu kultury na serwerach.
forum to integralna czesc sceny. nie wazne gdzie rozrabiasz.

$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '
')a teraz merytorycznie, czyli odpowiedz na twoje 3 sensowne zdania wsrod calej sterty slabej demagogii:
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')1. zablokowanie konta nf to nie problem w przypadku minimalnego potkniecia np. takiego give
2. mamy pod kontrola osoby, ktore moga chciec zalozyc sobie konto na innym nicku z innym ip. Zamiast ich zmuszac do czegos co i tak zrobia to imo lepiej miec ich na krotkiej smyczy od samego poczatku
3. konta osob, o ktorych wspomnial Pio mozna wystawic na glosowanie w stylu newasha - czyli poprostu dostaja konta, ale i tak musza uzbierac aprove'y
1. tak, ale skoro juz sie potknal 15 razy to nie widze powodu aby mu dac szanse, mozna przemyslec nicki ktore mialy wpadke raz.
2. to ze w ten sposob jest latwiej nie znaczy ze tak jest slusznie. najprosciej byloby zbanowac wszystkich i wtedy nikt nie moglby cheatowac, ale przeciez wiadomo ze nie o to chodzi. trzeba rozwiazywac problemy bezposrednio a nie szukac rozwiazan posrednich.
3. tak, ale na razie nie ma systemu newasha; nie mam nic przeciwko glosowaniu. ja tylko wyrazilem swoja opinie i wydaje mi sie, ze wiekszosc wolalaby, aby bany dla pewnej grupy (nazwijmy ja "skrajna recydywa") osob pozostaly. mozemy zrobic glosowanie - uwazam, ze jest to lepszy pomysl, niz ten w ktorym to admini nf mieliby decydowac.
1. to moze mi przedstawisz swoja liste osob ktore maja bana a mialy wpadke wiele razy i takie ktore mialy wpadke raz ? zacznijmy dyskutowac o konkretnych przypadkach skoro juz dopuszczasz taka mozliwosc i wprowadzasz podzialy na tych niedobrych i tych leciutko zlych.

2. lepsza jest kontrola od samego poczatku niz brak jakiejkolwiek kontroli. banowanie wszystkich sie nie sprawdzi, bo zmiana ip to w wiekszosci operatorow to oplata jednorazowa w wysokosc 10 zl. ps. nigdzie nie napisalem ze kontrola od samego poczatku jest latwiejsza...

3. nie ma systemu newasha, bo nie ma go kto zrobic. mnie nie dopuscicie zebym to zrobil, wiec to w waszej kwestii jest to zeby wypuscic w pelni sprawnego nofake'a. Glosowanie via forum(o ile takowe ci chodzilo) jest bez sensu jesli docelowo mialby istniec system aprove'ow

4. co z pietnem? harven mi wspomnial ze admin ma mozliwosc ziany nicka w systemie, ale z tego co sie domyslam to jest to rowniez login do logowania w systemie. Mysle ze jest to kilka zmian kosmetycznych w systemie, tak wiec czekam na feedback.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konta dla cziterow
PostNapisane: 1 cze 2010, o 19:17 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Nie zgadzam sie z pomyslem darusia ktory przedstawil w pierwszym poscie. Jesli zrobimy amnestie to zamiast isc do przodu cofniemy sie.
Zadnej litosci dla cziterii pokroju festiwali blankow rydli i im podobnych.
Darus nie wiem w jakim celu chcesz "zaczac cala zabawe od poczatku" bo wedlug mnie to nie jest zadna zabawa. To co zaproponowales to krok w tyl i nie po to powstaje nf zeby od nowa "bawic sie" z ludzmi ktorzy czituja.
Troche nie rozumiem twojej postawy bo po raz kolejny wychodzi na to ze w walce nie-czitow z czitami stajesz po stronie cziterii.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konta dla cziterow
PostNapisane: 1 cze 2010, o 19:23 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'J')esli zrobimy amnestie to zamiast isc do przodu cofniemy sie.

jakis argument na to masz?

$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'Z')adnej litosci dla cziterii pokroju festiwali blankow rydli i im podobnych.
Zaczynasz z grubej rury by zakonczyc zdanie przy pomocy "i im podonych". Wiesz w ogole kto i za co ma bana poza tymi, ktorych wspomniales? ilu osobom jednoznacznie zostala udowodniona wina ?

$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'T')o co zaproponowales to krok w tyl i nie po to powstaje nf zeby od nowa "bawic sie" z ludzmi ktorzy czituja.
a ja sie z tym nie zgodze. bo nf to idealne narzedzie zeby wlasnie bawic sie z czitami w sposob sprawiedliwy i skuteczny.

$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'T')roche nie rozumiem twojej postawy bo po raz kolejny wychodzi na to ze w walce nie-czitow z czitami stajesz po stronie cziterii.
troche dokonales nadinterpretacji, ladnie to tak ?
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konta dla cziterow
PostNapisane: 1 cze 2010, o 19:29 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2007, o 21:25
Posty: 960
Karma: 67
osobiscie nie widzi mi sie grac z blanka, festivalem, givem etc. zachowywali sie zalosnie i mieli juz swoje szansy ale spierdolili je. Moze za 3-5 lata jak zmadrzeja choc to i nie pewne.

Koles ktory popelnil gwalt wyjdzie powiedzmy za 4 lata i bedize miesiac spokoju ale jezeli bedzie mial okazje to znowu zgwalci. PRZEWAZNIE tak jest.

Wiec jezeli ktos sprobowal czitowania to dla mnie zalicza sie do "przewaznie" bo lepiej "zabic zlo w narodzinach" niz jak sie rozwinie

DOWN: Nie od dzis to wiadome ;)

_________________
Umci umci tralalala


Ostatnio edytowano 1 cze 2010, o 19:38 przez fasadinek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konta dla cziterow
PostNapisane: 1 cze 2010, o 19:35 
Przyczajony

Dołączył(a): 19 lis 2009, o 16:12
Posty: 51
Karma: 3
Fasadin Tobie sie juz calkiem w cabanie popierdolilo chyba.

Amnestia dla wszystkich: TAK.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konta dla cziterow
PostNapisane: 1 cze 2010, o 19:52 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
To jest te nasze piekiełko.
Forum służy do wymiany zdań, bo przecież każdy ma prawo do swojego zdania. Ale czy musicie obrażać kogoś, kto wygłasza swoje zdanie ?

Zawsze będzie tak, że dla jednej grupy osób będzie coś odpowiadało, a dla drugiej wręcz przeciwnie.
Ja ze swojej strony oczywiście podtrzymuje zdanie o tym, że Festival, Blanka, 1o1, RYD3L nie powinni mieć konta w nf.
Z drugiej strony, uważam, że PopS, Czulas, Faint, Zielony, Eddy czy z0d powinni dostać drugą szansę. Chociaż oczywiście w ich przypadku wręcz wskazany jest odpoczynek od tej prze chuj zajebistej gry, która wzbudza w nas takie emocje.
Każdy ma trochę racji, jednak zawsze będzie tak, że komuś coś nie będzie się podobało. Taka siła demokracji.

Musimy znaleźć złoty środek.
Dem porównał nasze scenowe życie do realnego życia.
Zostając przy tym porównaniu - w realnym życiu jeden dostanie wyrok w zawieszeniu, jeden rok, a drugi dożywocie.

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konta dla cziterow
PostNapisane: 1 cze 2010, o 20:00 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
@pio

ja tylko odbilem pileczke neveride w jego stylu. nie zapominaj o:$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')niektore punkty brzmia komicznie? tak samo jest z twoim punktem widzenia. W swoim poscie chciales odwolac sie do moralnosci kazdego z nas co ja odebralem jako probe wymuszenia na nas twojego przekonanie, ze propozycja darusia jest zla. wydaje mi sie ze liczyles na to ze zgodzimy sie na odnoszenie tylko jednego konkrotnego przypadku do realiow zyciowych.


osobiscie uwazam ze nie ma co porownywac zasad z zycia do zasad w q2 i na odwrot i ze trzeba wypracowac wlasne ale dobrze zformulowane "prawa". bez nich ani rusz, bo ciagle beda niedomowienia i otwarta furtka by odniesc sie do ogolnie przyjetych praw regulujacych nasze postepowania w zyciu - co jest bzdura, bo nie da sie przeskalowac 1:1 q2 na prawdziwe zycie lub na odwrot. A skoro sie nie da, to tego nie robmy
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konta dla cziterow
PostNapisane: 1 cze 2010, o 20:19 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
KURWA CZY WSZEDZIE MUSZA POJAWIAC SIE JAKIES SPIERDOLONE MEGA DLUGIE POSTY, KTORYCH CELEM JEST DOPIECZENIE DRUGIEMU ? JUZ NAPISALEM RAZ I NIE TYLKO JA... PILECZKI ODBIJAJCIE SOBIE NA IRC.

Zadnej amnestii, zadnego ultimatum. Cziterzy niech znikna raz na zawsze. Dac palca to ciagna cala reke.

A tak na boku zadam pytanie. Kto, oprocz Pio ne i fasadina, i dlaczego ma adminy ?

_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konta dla cziterow
PostNapisane: 1 cze 2010, o 20:22 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
jestem za daniem szansy ! podzielam zdanie darusia okażmy dobre serca i tak jak napisał jeden przypal ban na amen !

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konta dla cziterow
PostNapisane: 1 cze 2010, o 20:25 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 08:19
Posty: 750
Lokalizacja: acapulco
Karma: 89
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'P')o wprowadzeniu nf na serwery polskie wszyscy powinni miec czyste konto. Nalezalo by wykasować wszystkie bany i zaczac zabawe od poczatku bo teraz jest zwykly balagan.


No chyba Cie pojebało? :?
Jak to przeczytałem to pomyślałem że to pierwszy aprilis ;s
Co to "nowa gra" że nagle każdy ma mieć czyste konto, wtf?
NF = w końcu nie będzie fejków, syfu, buractwa, chamstwa, cziterstwa... ja to tak widziałem i widzę nadal, bo chyba taka była idea, czytam taki temat i mi ręce opadają slonik
Mam nadzieje ze ekipa od nf będzie rozsądniejsza niż autor wątku, jeśli nie to po co w ogóle NF!?, jak nadal będzie to samo, ROTFL
ps. dziś się dowiedziałem że niejaki g1ve ma już konto i nie ma w tym nic nadzwyczajnego :D gg
_________________
Я Ξ √ Ω L U T ↑ ☼ N


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konta dla cziterow
PostNapisane: 1 cze 2010, o 20:32 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
tinc raczej nie skumałeś do końca jego myśli teraz nie będzie się do ciebie przypierdalał gość z abecadłem czy tam innym fejem a co do zachowania poszczególnej jednostki możesz to zawsze zgłosić ze bluzga itp.... itd... i zostanie to wyegzekwowane eot.. bynajmniej ja to tak sqmałem

MIANOWICIE BANY CZASOWE 24H 1 3 6 DNI ITP..

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Ostatnio edytowano 1 cze 2010, o 20:41 przez aDi^^, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konta dla cziterow
PostNapisane: 1 cze 2010, o 20:39 
Mroczny

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 10:08
Posty: 524
Lokalizacja: Poznań
Karma: 21
Jestem ZA.
Uważam to za rozwojowe.

I zgadzam się z demem:
$this->bbcode_second_pass_quote('', ' ')* zablokowanie konta nf to nie problem w przypadku minimalnego potkniecia np. takiego give
* mamy pod kontrola osoby, ktore moga chciec zalozyc sobie konto na innym nicku z innym ip. Zamiast ich zmuszac do czegos co i tak zrobia to imo lepiej miec ich na krotkiej smyczy od samego poczatku
* konta osob, o ktorych wspomnial Pio mozna wystawic na glosowanie w stylu newasha - czyli poprostu dostaja konta, ale i tak musza uzbierac aprove'y


i podoba mi się to:
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'd')odatkowo, fajnie by bylo gdyby kazdy nick zwiazany z czitami (lub ktory mial kiedys za cos bana) mial np * przed nickiem. Takie pietno co zostaje na dlugo, tak jak np robili w filmie Bękarty wojny - wycieta sfastyka na czole

Zgadzam się również z Pio tu:
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'Z') drugiej strony, uważam, że PopS, Czulas, Faint, Zielony, Eddy czy z0d powinni dostać drugą szansę. Chociaż oczywiście w ich przypadku wręcz wskazany jest odpoczynek od tej prze chuj zajebistej gry, która wzbudza w nas takie emocje.

ale niech to roztrzygnie to:
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'k')onta osob, o ktorych wspomnial Pio mozna wystawic na glosowanie w stylu newasha - czyli poprostu dostaja konta, ale i tak musza uzbierac aprove'y[/quote]

Ogólnie rewolucyjny pomysł. I podoba mi się!
_________________
facebook.com/groups/quake2players/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza