[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 kwi 2024, o 01:09

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 17 lut 2010, o 00:08 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2005, o 19:37
Posty: 831
Lokalizacja: Białysok
Karma: 38
wlasnie wlasnie qiub dobrze prawi, zeby to sie tylko nie zwrocilo przeciwko wam, bo legalizacja fejkow by nie byla cacy tag czy nie tag?:D

_________________
a, o co tobie bejbe chodzi w sumie? Ja nie wiem, Ty nie wiesz, wiec chuj wie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 17 lut 2010, o 01:10 
Przyczajony

Dołączył(a): 19 lis 2009, o 16:12
Posty: 51
Karma: 3
Urbasek: porownanie z innymi grami nie do konca chyba trafione bo o ile mi wiadomo to nie ma tam zadnej uznaniowosci jesli chodzi o autoryzacje (wystarczy istniejaca skrzynka email do ktorej rejestrujacy konto ma dostep) i mozna posiadac wiele kont.

Kolt: slon1k slonik na poluzowanie gumy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 17 lut 2010, o 03:15 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Gjubbi wg mnie to teraz Ty pierdolisz. Pisząc, że od czasu do czasu lubisz pograć na fejku. Fajnie ...
Mnie najbardziej rozbraja, gdy wchodzi koleś na serwer o nicku "a", gdy czekam na znajomego, przejmuje team i mówi, żeby napiżdżać duela. Konwersacja nie przynosi skutku. Wniosek prosty - przychodzi sobie jakiś cwaniaczek. Może to być Jacek, Wacek, Kolt czy inny człowiek i mu wisi, bo prowokować on przecież może. Żadnych konsekwencji, bo to przecież fejknick i wszystko mi wolno.

Jeśli dla Ciebie luźna gra oznacza, że muszę wejść na fejknicku to na prawdę szkoda mi takiego myślenia. Właśnie u graczy dojrzałych wymuszam myślenie stosowne do wieku i stanu sytuacji. Ostatnio pikapów osobiście nie gram, bo wszędzie prowokacje i chamstwo do końca.

Wy myślicie, że te "a","b","c","player" grają pierwszy raz i nie ogarniają? Mówi ktoś, że to nowi gracze i scena się uszczupli. Zobaczcie jak grają te fejki i czy to początkujący ludzie.
Przecież gołym okiem widać, że większość tych fejkujących to ludzie grający chociażby w plq2. Jeśli ktoś wyrobił w sobie nawyk wstydzenia się swojego nicka bo może w meczu nie pójść, bądź mogę powyzywać wszystkich wokoło to super, ale nie kosztem innych - dodam NORMALNYCH ludzi.

Nie widzę powodów, żeby patrzeć pobłażliwym okiem na kogoś. Dodam raz jeszcze:

Kiedyś wchodził ac richowy z r1q2, czy aprq2 i wszyscy też mieli pretensje, były obawy, że scena skurczy się. Nie róbmy afery o rejestracje nicka, jakkolwiek ona będzie wyglądała. Kto zechce (a takich ludzi grających w tą grę jest multum) zrobi to. Nie oszukujcie się, że aż tyle nowych ludzi zaczyna grać, żeby nie potrafili zrobić prostej rzeczy która będzie zapewne podana jak na tacy.

Pozdrawiam wszystkich zwolenników i przeciwników. Zwłaszcza tych robiących screeny kiedy nadużywam admina :). Takich właśnie fejk-akcji mi brakuje ostatnio, a chamstwo nie zanika :piwo:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 17 lut 2010, o 11:11 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('Qiub', 'j')a jeszcze spytam czy macie jakies pomysly jak ewentualnie weryfikowac graczy z danej sieci gdzie IP zewnetrzne jest takie samo - chodzi tu o ewentualne "oskarzania" ze ktos zaklada nowe (kolejne) konto,a tymczasem robi to zupelnie inna osoba, czyli zaklada sobie wlasne konto by postrzelac.
Mysle ze mnie osobiscie by to nie dotyczylo (tez jestem w sieci LAN lecz watpie zeby ktos ode mnie w q2 gral :} ), ale w miescie z ktorego pochodze (Połaniec - o ktorym wspomnial neon), z tego co sie orientuje to jednak gra sporo osob w q2, i wszyscy z jednego IP, sam kojarze tylko kilku :)
Pozdro i tez trzymam kciuki ;)

jezeli ktos nie bedzie znany na scenie to nie bedzie dodany. ja mam dwoch znajomych ktorzy nie sa znani ale wiem dokladnie kim sa wiec moge ich bez problemu dodac. powinno to sie odbyc na zasadzie sieci znajomosci. jak chcesz konto to przychodzisz i prosisz, jak nikt cie nie zna ale poreczy za ciebie wiarygodna osoba ze sceny to nie ma problemu. ip nie bedzie tutaj gralo duzej roli. przynajmniej taki byl moj pomysl.
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 17 lut 2010, o 11:22 
Fajny

Dołączył(a): 9 kwi 2005, o 21:25
Posty: 878
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 33
To jak nowe osoby będą mogły zagrać?

edit: no dobra, a jak mają się później przenieść na serwy z antyfejkiem?


Ostatnio edytowano 17 lut 2010, o 13:37 przez Lanther^, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 17 lut 2010, o 13:28 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
Beda moglby zagrac na serverach, ktorychh ten projekt nie obejmie slonik

_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 17 lut 2010, o 13:39 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'G')jubbi wg mnie to teraz Ty pierdolisz. Pisząc, że od czasu do czasu lubisz pograć na fejku. Fajnie ...
Mnie najbardziej rozbraja, gdy wchodzi koleś na serwer o nicku "a", gdy czekam na znajomego, przejmuje team i mówi, żeby napiżdżać duela. Konwersacja nie przynosi skutku. Wniosek prosty - przychodzi sobie jakiś cwaniaczek. Może to być Jacek, Wacek, Kolt czy inny człowiek i mu wisi, bo prowokować on przecież może. Żadnych konsekwencji, bo to przecież fejknick i wszystko mi wolno.


lubi pograc na fejku bo wtedy jak nie znajdzie na poczatku meczu rg i zrobi -10 to sobie da disca i pojdzie na inny serw "luzno" grac na fejku

to co napisal never o tym ze autoryzacja bedzie sie odbywala na zasadzie znajomosci i polecen ma sens pod warunkiem ze cziteria typu festiwal i inne oryginaly nie beda tutaj brana pod uwage

na koniec tylko jeszcze dodam ze ja nie fejkuje i brzydze sie tym
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 17 lut 2010, o 13:43 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Neveride pamiętaj też, że jest jakaś baza IP. Da się na podstawie nawet danych stwierdzić czy osoba "ubiegająca się" o konto mówi prawdę.

Celem tych wnikliwych analiz jest przecież to, aby uniknąć fejkowania.

Mam tylko takie pytanie ... czy dałoby się coś takiego zrobić jak jeden cfg z jednego kompa, a co za tym idzie brak możliwości posiadania 2óch kont (+pewnie jakieś wyjątki bo grają np bracia).
I jeszcze wiem, że czasami ludzie wysyłają swoje cfg, a co za tym idzie wg tego co czytałem będzie tam nasz ID. Nie będzie to równoznaczne z przejęciem czyjegoś konta?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 17 lut 2010, o 13:52 
Przyczajony

Dołączył(a): 19 lis 2009, o 16:12
Posty: 51
Karma: 3
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'G')jubbi wg mnie to teraz Ty pierdolisz. Pisząc, że od czasu do czasu lubisz pograć na fejku. Fajnie ...
Mnie najbardziej rozbraja, gdy wchodzi koleś na serwer o nicku "a", gdy czekam na znajomego, przejmuje team i mówi, żeby napiżdżać duela. Konwersacja nie przynosi skutku. Wniosek prosty - przychodzi sobie jakiś cwaniaczek. Może to być Jacek, Wacek, Kolt czy inny człowiek i mu wisi, bo prowokować on przecież może. Żadnych konsekwencji, bo to przecież fejknick i wszystko mi wolno.

To jest skrajna sytuacja i zdarzyła mi się dosłownie parę razy w od kiedy gram, zmieniasz serwer i jest po sprawie. A koleś sobie nie pograł, może przemyśli następnym razem skuteczność takiego podejścia..

$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'J')eśli dla Ciebie luźna gra oznacza, że muszę wejść na fejknicku to na prawdę szkoda mi takiego myślenia.
Mocna nadinterpretacja, nigdzie nie powiedziałem że tylko grając na fejku mogę sobie 'luźno' pograć. Dla przykładu czasami dobrze się bawimy z chłopakami wymyślając sobie jakieś śmieszne xywy grając luźne mecze i chyba nikomu z tego powodu krzywda się nie dzieje.

$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'W')łaśnie u graczy dojrzałych wymuszam myślenie stosowne do wieku i stanu sytuacji. Ostatnio pikapów osobiście nie gram, bo wszędzie prowokacje i chamstwo do końca.
Osoba dojrzała wie jak powinna się zachowywać w określonych sytuacjach bez nakazów i zakazów. Na tym polega dojrzałość. Tych niedojrzałych dojrzałości nauczyć się nie da, albo sami nauczą się asertywności albo nie. Można ewentualnie wskazać kierunek dając dobry przykład a nie zakazując, nakazując i ograniczając.


$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'W')y myślicie, że te "a","b","c","player" grają pierwszy raz i nie ogarniają? Mówi ktoś, że to nowi gracze i scena się uszczupli. Zobaczcie jak grają te fejki i czy to początkujący ludzie.
Przecież gołym okiem widać, że większość tych fejkujących to ludzie grający chociażby w plq2. Jeśli ktoś wyrobił w sobie nawyk wstydzenia się swojego nicka bo może w meczu nie pójść, bądź mogę powyzywać wszystkich wokoło to super, ale nie kosztem innych - dodam NORMALNYCH ludzi.
Nie przeszkadza mi to że ktoś gra pod różnymi nick'ami aczkolwiek poczucie bezkarności i buractwo co poniektórych zachęconych również faktem, że są anonimowi też mi przeszkadza. Jak pisałem wyżej jednak, uważam że lepiej jest pokazać, że inna postawa jest lepsza i przynosi więcej korzyści niż zabraniać i ograniczać. GOA IS LOVE ; )

Ostatnio edytowano 17 lut 2010, o 14:24 przez Gjubbi, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 17 lut 2010, o 14:00 
Przyczajony

Dołączył(a): 19 lis 2009, o 16:12
Posty: 51
Karma: 3
$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'u')bi pograc na fejku bo wtedy jak nie znajdzie na poczatku meczu rg i zrobi -10 to sobie da disca i pojdzie na inny serw "luzno" grac na fejku


I po co próbujesz deprecjonować moją wypowiedź w taki sposób. Nadgorliwość gorsza od faszyzmu Kolcie a ignorancja i populizm od buractwa..

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 17 lut 2010, o 14:56 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Gjubbi nie pisałem nigdzie, że jesteś jednym z tych robiących syf. Sytuacja zmusza do działania, a potrzeba jest matką wynalazków. Z projektem wyciągniętym jak na dłoni przychodzi Neveride z chłopakami. Dajmy im szansę się wykazać, bo ewidentnie widać, iż ostatnio idzie to wszystko w złym kierunku.

Mnie mało śmieszy prostackie zachowanie na serwerach fejków. Nie lubię sytuacji gdy ktoś wie kim ja jestem i chowa się jak szczurek, bo pod swoim realem słówkiem by nie pisnął.
Oczywiście, trzeba olewać takie sytuacje powiesz. Tylko istnieje coś takiego jak metody wychowania, a bezstresowe nie prowadzi do niczego dobrego. Niektórym za łatwo wszystko przyszło i wygląda to tak jak widać. Projekt zatem wg mnie jest jak najbardziej słuszny, a jak wyjdzie to wszystko ... poczekajmy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 17 lut 2010, o 15:20 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
W ogole co to za dyskusja - ten ziomek za duzo sie naczytal poezji. A ten tekst to juz w ogole mistrzostwo swiata - "Można ewentualnie wskazać kierunek dając dobry przykład a nie zakazując, nakazując i ograniczając." (c) Gjubbi
Miedzy innymi przez takich kolesi ktorzy zamiast dzialac stali z tabliczkami typu "prosze nie fejkowac, prosze nie czitowac, prosze sie ladnie zachowywac" mamy to co mamy. Fajne masz idealistyczne wizje ale juz czas otworzyc oczy i spojrzec na to co sie dzieje.

Zebrala sie ekipa ktora chce skonczyc z fejkami ktore sa w wiekszosci przypadkow powodem buractwa na serwerach a ty wypisujesz swoje hipisowskie teorie.
To cale gowno ktore jest obecnie trzeba posprzatac a nie tylko przykryc folia.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 17 lut 2010, o 15:52 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'a') co za tym idzie wg tego co czytałem będzie tam nasz ID. Nie będzie to równoznaczne z przejęciem czyjegoś konta?

w cfg bedzie twoje id. jezeli komus je dasz to bedzie mogl grac pod twoim nickiem. jak sie zorientujesz t o logujesz sie (login/haslo) na odpowiedniej stronce (info. bedzie slane na -email) i generujesz nowy ID a stary nie bedzie juz wazny. hasla raczej nie przechwyci no chyba ze tez dasz...
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 17 lut 2010, o 16:02 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 paź 2004, o 11:17
Posty: 392
Lokalizacja: New Port, Oregon
Karma: 38
Ja mam chyba dość proste pytanie. Czy będę mógł pograć włączając apq2? Z racji wieku posiadam też anticheat.dll. Zaznaczam, iż w cfg mam wpisane name "b" i dotychczas grało mi się dobrze.

edit: Fejn. Od razu zmieniłem nicka w config.cfg. Zaznaczam iż tylko do odczytu.

_________________
Twój komentarz oczekuje na moderację.

halopinopopo - FAIL


Ostatnio edytowano 17 lut 2010, o 18:12 przez deVilbaT, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 17 lut 2010, o 17:30 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
bedziesz mogl grac na dwoollnym dopuszczonym przez anticheata kliencie, ale nie pod b tylko devilbat lub cos w ten desen ;)

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 17 lut 2010, o 19:22 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('deVilbaT', 'J')a mam chyba dość proste pytanie. Czy będę mógł pograć włączając apq2? Z racji wieku posiadam też anticheat.dll. Zaznaczam, iż w cfg mam wpisane name "b" i dotychczas grało mi się dobrze.

edit: Fejn. Od razu zmieniłem nicka w config.cfg. Zaznaczam iż tylko do odczytu.


raczej chyba nie bedzie to mialo znaczenia jaki nick masz w cfg, w cfg bedzie ustawiony twoj unikalny id z nofake, po wejsciu na serwer sprawdza czy jestes w bazie nofake jesli nie to wykopie cie z serwera, jesli tak to wymuszony zostanie nick pod ktorym jestes w bazie, dodatkowo bedzie opcja czy ma pokazywac tag przed nickiem jakis parametr 0/1

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 17 lut 2010, o 20:17 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 paź 2004, o 11:17
Posty: 392
Lokalizacja: New Port, Oregon
Karma: 38
Żałość. Pod każdym względem nie podobami się to. Z tego co zrozumiałem nie będę mógł pograć.
Chyba, że dopisze sobie TAG'a? Nie wiem. Róbcie sobie co chcecie a ja sam potem ocenie. Rejestracje to ja chce u lekarza/przechodni a nie żeby sobie pograć. Mój login/hasło? Prosze - wyśle na SMSa.

Pozdrawiam wspólnote.

_________________
Twój komentarz oczekuje na moderację.

halopinopopo - FAIL


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 17 lut 2010, o 20:33 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2003, o 13:26
Posty: 767
Lokalizacja: RZ
Karma: 79
... D:
czytanie ze zrozumieniem i ogolne ogarniecie tematu sie klania :rozjebany:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 17 lut 2010, o 20:39 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Haha jaki ziomek :D

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 17 lut 2010, o 20:46 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 paź 2004, o 11:17
Posty: 392
Lokalizacja: New Port, Oregon
Karma: 38
Poczekam aż któryś z Was (2x post wyżej) napisze coś sensownego w kodzie.
Może Wspólnie pobawimy się w MSQL albo PHP? Chętnie zobaczę co napiszecie w temacie skoro skłaniacie się tylko do odpisu 'ziomek'.
Na razie jesteśmy po równo. Ja piszę co o tym myślę a Wy sobie 'pogwizdujcie'.

_________________
Twój komentarz oczekuje na moderację.

halopinopopo - FAIL


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 75 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza