[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 25 kwi 2024, o 10:48

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  NastÄ™pna strona
Autor Wiadomość
 TytuÅ‚: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 17 lut 2010, o 22:32 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2003, o 10:09
Posty: 282
Lokalizacja: Wroc
Karma: 23
Oby wypaliło, rzadko zdarza się zagrać mecz bez fejków, chyba że duel albo 2x2. W ogóle nie widzę sensu wchodzenia na serwer czy grania na nie swoim nicku. No chyba, że wszyscy na serwerze wiedzą, że ty to ty. Ewentualnie osoby używające kilku nicków, ale wszystkim znanych.

_________________
http://platon.bikestats.pl/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 17 lut 2010, o 23:04 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('deVilbaT', 'Å')»aÅ‚ość. Pod każdym wzglÄ™dem nie podobami siÄ™ to. Z tego co zrozumiaÅ‚em nie bÄ™dÄ™ mógÅ‚ pograć.
Chyba, że dopisze sobie TAG'a? Nie wiem. Róbcie sobie co chcecie a ja sam potem ocenie. Rejestracje to ja chce u lekarza/przechodni a nie żeby sobie pograć. Mój login/hasło? Prosze - wyśle na SMSa.

Pozdrawiam wspólnote.


O jaki Ty przykry jesteś. Zamiast pierdolić, że Ci się nie podoba, mógłbyś wyjść z inicjatywą i coś zaproponować. Przecież piszesz skrypty mircowe i jak się wcześniej pochwaliłeś znasz php i mysql.
No i bez taga będziesz mógł grać.
_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 17 lut 2010, o 23:58 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
Moim zdaniem powinno byc cos na zasadzie autha jak na mircu. gracz z Authowany moze zmieniac nicki jakie chce tyle ze mozna wpisac whois i wiadomo jaki to auth. Do tego gracze Z authowani maja wikesza prawa czyli np. cpt pikanie votowanie kikanie dodawanie statystyk do planet.serwery.pl itp. co mobilizowalo by do zakladania autha. a nie zmuszaloby i narzucalo. LIgi moga np grac tylko gracze z authowani. mamy wtedy wolny wybor jak ktos chce miec pelne prawa musi byc z authowany. mam tez pewne obawy z autoryzacja nikow to daje duza wladze tym co bede sie tym zajmowac ktora moze byc zle wykorzystywana. Przy takim authowaniu wszystkie serwery moga byc przerobiona i to bedzie tylko i wylacznie sprawa gracza czy sie z autuje czy nie nie bedzie narzucania z gory.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 18 lut 2010, o 00:32 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2005, o 17:49
Posty: 1028
Karma: 49
koles se zalozy autha z dupy i wtedy nici z opcji whois..


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 18 lut 2010, o 00:37 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
zawsze mozna robic fejk konta na mam np w domu dwa ip no i co powiem ze jestem starym graczem z poznania i se bede gral w innym klanie nie mowiac juz o tych co maja neostardy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 18 lut 2010, o 00:48 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Po1. na serwy z nofake nie powinien miec wstepu NIKT kto nie ma konta i autha bo w innym wypadku mija sie to z celem.
Po2. Stary gracz z poznania mowisz. I niby ten stary gracz z poznania nie zna nikogo kto moglby za nim poswiadczyc? Nie przekonuje mnie to. Zreszta mozemy sprawdzic ip pingi fovy sposob gry itd itp zeby to zweryfikowac.
Jesli ktos bedzie probowal zrobic sobie drugie konto to powinien sie liczyc z tym ze dostanie bana na oba i sobie juz tam nie pogra.
Prosta sprawa - albo probujemy cos zrobic z tymi fejkami albo sie bawimy dalej w podchody. Nie po to ktos sie bawi w pisanie tego zeby potem inni probowali obejsc system. Jak ktos sie zdecyduje to ban np czasowy na miesiac skutecznie go do tego zniecheci.
I nie piszcie ze wtedy scena sie skurczy bo wole grac z 10 osobami ktore nie fejkuja niz z 15 pod setka roznych nickow.
Albo cos robimy zeby posprzatac ten burdel albo od razu dajmy sobie z tym spokoj bo szkoda czasu tych ludzi ktorzy to pisza.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 18 lut 2010, o 01:08 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
nie jestes wstanie zweryfikowac w 100% a mozesz skrzywdzic jakiegos gracza dlatego nofake nie powinien byc narzucany tylko powinismy do niego zachecac. Dajac wlasnie np. rozne uprawnienia. Obojetnie jak bedzie wygladal nofake konta fejkowe i tak beda istniec jestem tego pewny.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 18 lut 2010, o 01:12 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Oczywiscie ze beda istniec. Ale masz baze ip z plq2 do tego masz dema ligowe na ktorych widac sporo rzeczy. Wytlumacz mi jaki sens bedzie mial nofake i serwy na ktore mozesz wejsc na fejku nie majac wlaczonego nofake'a ? Bo jak dla mnie zaden.
Bedzie tak jak jest teraz - na serwie z nofake bedzie 10fejkow i 3osoby na swoich nickach. Myslisz ze komus zalezy na pelnych prawach grajac na fejku? Nic to nie zmieni i bedzie tak jak teraz - beda wchodzic fejki tylko po to zeby kogos wybluzgac.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 18 lut 2010, o 01:28 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
ma to bardzo duzy sens tylko ty nie potrafisz go dostrzec nie robmy z q2 gry dla vipów bo taki nofake w takim wykonaniu wlasnie do tego prowadzi q2 dla wybranych.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 18 lut 2010, o 01:34 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
darus widze ze nie doczytales tematu za dobrze
na starcie bedzie kilka serwerow z nofake - jak ktos bedzie chcial fejkowac to niech sobie gra na tych bez nofake z innymi fejkami
wyjasnij mi w takim razie po co robic nofake skoro chcesz zeby ludzie z fejkami mogli wejsc na serwy z nofake i sobie tez tam grac?

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 18 lut 2010, o 01:48 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
bo nie patrze na to tylko pod siebie lecz ogolnie niedzielni gracze oraz nowi beda mieli utrudnienie takie ze zeby sobie pograc z kolega raz na miesica bedzie zmuszony szukac odpowiedni serwer na ktorym moze miec laga lub pl albo nie bedzie mogl wejsc na ten na ktorym juz kolega gra. Po jakich demach rozpoznasz? nie jestes wstanie masz jakies dema np kapitana z poznania lub darka z pfh? pewnie nawet ich nie kojarzysz no i jaka baza ip plq2 jak wiekszosc to dynamiczne. Nofake jak mam słuzyc to powinien sluzyc wszystkim i powinien byc na wszystkich serwerach a nie na dwoch czy trzech. Doskonale wiadomo jak czasem jest trudno dobrac serwer ligowy dla 8 graczy a do tego jeszcze trezba bedzie szukac tam gdzie jest NOFAKE.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 18 lut 2010, o 02:19 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
a ty dalej swoje
przeciez pisze ze na poczatek bedzie to na kilku serwach
do tego nie rozumiem twojego postawienia graczy niedzielnych przed graczami ktorzy graja regularnie
przeciez nie chodzi tu o to zeby ograniczac mozliwosc grania nowym graczom ale zeby pozbyc sie fejkow tych graczy ktorzy graja regularnie
zreszta w ql trzeba bylo zalozyc konto i jakos wszyscy to robili

edit:
sam piszesz ze niedzielni gracze ktorzy graja raz na miesiac beda mieli problem... no wybacz ale jesli mamy hamowac zmiany tylko dlatego ze niedzielny gracz co gra raz na miesiac nie bedzie mogl od razu wejsc na kazdy serw to chyba decyzja jest jasna

jeszcze apropo meczow ligowych - nic ci sie tam nie zmieni - jesli bedziesz mial wolny serw nofake to tam wejdziesz jak nie to nie
w meczu ligowym masz sprawdzanie ip i dema
tu nie chodzi nawet tyle o mecze ligowe co pikapy - bo na ligach ludzie przeciez nie fejkuja (chyba ze jakies festiwale ale potem lapia bany i jest spokoj)

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 18 lut 2010, o 11:15 
Slaby koles

Dołączył(a): 23 paź 2007, o 21:29
Posty: 15
Karma: 0
Uważacie ,że nowi gracze będą na tyle nieogarnięci że nie będą portafili się zarejstrować ? Dajcie spokój...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 18 lut 2010, o 11:43 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
poza tym... poraz 1000, przeciez nofake bedzie na kilku serwerach, na ktorych ludzie (zwolennicy inicjatywy nofake) ktorzy beda chcieli pograc w normalnych warunkach bez fejkow itd to sobie wchodza na serwer nofake, reszta serwerow bedzie po staremu i kazdy bedzie mogl sobie pograc

kazdy bedzie mial wybor i wszyscy beda zadowoleni, szukacie dziury w calym


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 18 lut 2010, o 12:09 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Dokladnie to probuje wyjasnic darusiowi.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 18 lut 2010, o 14:27 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Widać, że niektórzy chyba nie czytają dokładnie tematu od początku, bo bez sensu się robią konflikty.

Pytanie ... jeśli w q2 od początku istnienia trzeba by było się authować to problem by istniał? ŻADEN.
Rozumiem, że ludzie przyzwyczajają się do pewnych rzeczy. Taka rejestracja trwała by krótką chwilę. Gdy rich robił coś przeciwko czitowaniu i miało to gorszy wymiar bo nie mogli już grać na serwerach z ac gracze z win98, jakoś problemu większego nie było. Przeszło to jakoś sprawnie.
Nie róbmy z ludzi grających w q2 idiotów, którzy potrafią tylko wpisać connect 123456789.
Większość nawet "nowych" graczy to są starzy gracze, bądź też znajomi obecnych. Ewentualnie tak jak kiedyś sam zacząłem - podczas zajęć informatyki w gimnazjum kiedy kompy były archaiczne.
Niby ktoś raz na tydzień gra i git. Ok, nie ma problemu przecież zarejestrować się. Baza ip plq2 jest jaka jest, mniejsza bądź większa. Wg mnie próby fejkowania to ban i pozamiatane. Nie urażając nikogo, ale zawsze znajdzie się jakaś owieczka, która będzie chciała zrobić na złość, bo jest buntownikiem świata. System ma być wprowadzony na potrzeby wszystkich, a nie nielicznych.
Po co człowiek czituje? Bo jest niedowartościowany i mu sprawia przyjemność śmianie się w twarz. Tak samo robi część fejków. Pozdrawiam niektórych panów z FF, bo oni wiedzą dobrze o czym mówię.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 18 lut 2010, o 15:57 
Przyczajony

Dołączył(a): 3 cze 2005, o 13:35
Posty: 54
Lokalizacja: Radom
Karma: 6
Mowa jest ze pare serwerow ma byc na tym NOFAKU , a wlasnie czy nie lepiej zrobic tak zeby ten nofake byl wlasnie na wiekszosci serwerach ? i zostawic ze 2 - 3 serwery dla fejkow. Trzeba ZMUSIC ludzi do zakladania konta , bo jak bedzie sporo takich serwerow dla fejkow , to beda wlasnie tam grac i serwery gdzie beda tzw zwolennicy nofaka beda swiecic duzo czesciej pustkami... a swiecic pustkami dlatego ze ja najczesciej NOFAKOW widze tylko w lidze, pucharze czy innym turnieju. Ci co graja na fejku wiekszosc swojego quakowego czasu , nie zrezygnuja z gry tylko dlatego ze beda musieli caly czas jechac na swoim niku. Jak bedzie malo serwerow dla fejkow to i beda duze kolejki do gry na serwie , graczom nie bedzie sie chcialo czekac w kolejce i klocic miedzy soba kto ma teraz grac , zaczna zakladac konta i grac normalnie. HĘ ?

_________________
Byrwi


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 18 lut 2010, o 16:12 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
jak juz rbimy nofake to na wszystkich tak to totalnie nie ma sensu to tak jakbysmy zrobili dwa serwery na pass i dali tylko zaufanym a literki kopali. Zrobmy raz a porzadnie na wszystkich serwerach.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 18 lut 2010, o 16:26 
Przyczajony

Dołączył(a): 19 lis 2009, o 16:12
Posty: 51
Karma: 3
Taka mam refleksjÄ™..

Fajnie byłoby wykrewać chęć posiadania antifake'a, mode, coś co spowoduje że każdy chce go mieć bo jest kul a nie bo musi. Ludzie są najbardziej zadowoleni kiedy czują, że sami decydują... albo nawet jak im się wydaje że decydują ; )


NOFAKE DLA WSZYSTKICH!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: Antyfejk w TDM
PostNapisane: 18 lut 2010, o 17:13 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Darus oczywiscie ze to ma sens zeby na poczatek zostawic kilka serwow bez nofake'a dla ludzi co np tak jak pisales sa niedzielnymi graczami grajacymi raz na miesiac. Jestem pewny ze nawet ci gracze jesli tylko zobacza ze na serwerach z nofake gra "elita" tez beda chcieli tam byc. Nie jest to zadna przeszkoda zeby sobie zalozyc konto i moc przebywac z ta "elita" - nawet tymbardziej beda tego chcieli bo kazdy wszedzie chce miec stycznosc z "elita".
Nie ma sensu wrzucac na poczatek tego na wszystkie serwery bo potrzeba sprawdzic jakie beda nastepstwa wprowadzenia nofake'a. Poczatek to faza testow i sprawdzania a jesli bedzie dobrze to wrzucic na reszte serwow nie bedzie zadnego problemu.
Ja osobiscie uwazam ze pomysl nofake'a jak i cala ta inicjatywa sa bardzo dobre i z checia zobaczylbym to na wszystkich serwerach ale nie od razu. Chwila na testy jest potrzebna.
Gjubbi: wez ty juz nic tu nie pisz bo oslabiasz.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  NastÄ™pna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza