[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 29 mar 2024, o 10:00

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2003, o 00:17 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 23 wrz 2002, o 12:35
Posty: 401
Lokalizacja: Wroc
Karma: 0
WNS, ale idz juz do swojego kacika z muzyka i zrecenzuj jakas nowa plytke. O, 2Pac wlasnie cos wydal sfinka

imho, mapa do TP jest "srednia", duelowa zas "slaba".

_________________
= GG = 344779 =
http://www.quake2.hk.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2003, o 01:08 
WONS

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 23:46
Posty: 3234
Karma: 16
Ty, ale zm chlopaku k ? Masz jakies dziwne konekcje z kolesiem ? Gowno mowi i to wszystko. Od recenzji sie odpierdol kolego, i napisz tez cos swojego, a jak ci nie pasi to sie ryp i nie czytaj. Mozesz teraz powiedziec, ze moge tez nie czytac postow tego kolesia jak i twoich, ale komentarze do Staha sa z dupy. Chlopak robi cos nowego, stara sie a on pisze jakies smierdzace posty. Zrob sam lepiej. Sam cos napisz, wymysl a jak nie to stul te osrane papsko. Kapiszi ? Kazdy ma prawo do komentarza, ale niech to bedzie jakis normalny komentarz a nie to scierwo. Zamiast chlopaka zmobilizowac, ze cos robi to tu chuj.

2pac nie zyje matole.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2003, o 01:47 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 23 wrz 2002, o 12:35
Posty: 401
Lokalizacja: Wroc
Karma: 0
Jedyna osoba, ktora powinna zamknac morde w tym temacie jestes ty wns. Wpieprzyles sie do tego topic'u, zreszta jak do kazdego innego. Nie wazne o czym sie rozmawia, ty musisz wjebac tam swoje 3 grosze. No nic - taki juz jestes. Nie wiem czemu wyskakujesz odrazu z pyskiem - ze wszystkimi tak dyskutujesz? Zwroc uwage, ze nie krytykuje twojego kacika muzycznego, gdzie dajesz sie poznac jako zajebisty znawca, recenzen plyt hiphopowych, tylko Staha i efekty jego pracy. No ale ty musisz z morda, powatarzajac to samo, co druga linijke. Nie uwazasz, ze to jest zalosne? Uswiadom sobie, ze Stah zakladajac temat i wystawiajac te mapy musial liczyc sie z tym, ze zostana one poddane krytyce. Wg mnie to co zrobil dalece odbiega od tego, co zaprezentowal na swojej stronie WWW, stad taka ocena. Nie wiem, jakimi kryteriami kierowal sie hanibal; To co pisze hanibal, to nie smierdzace posty, tylko krytyka, po ktorej liczy, ze Stah dojebie naprawde miazgatorska mape. Nie musisz tego pojmowac.

ps. nie odpisuj, bo to jest temat o mapach.
ps2. 2pac naprawde cos wydal, sprawdz to sfinka

_________________
= GG = 344779 =
http://www.quake2.hk.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2003, o 01:48 
Cichociemny

Dołączył(a): 6 lip 2003, o 16:11
Posty: 140
Lokalizacja: Wroc
Karma: 1
WuEsEn mylisz sie..2pac zyje, widziano go ostatnio w Szczecinie.
Btw nie rozumiem twojej nerwowosci :/ po chuj drzesz kniape misiu. ja tylko poddaje mapy staha lajtowej krytyce. eSwuEnie widze, ze wszedzie lubisz wtracac swoje marne 3 grosze :[ przykro mi to pisac, ale twoje posty sa bardzo prostackie i slownie ograniczone :( przemysl to prosze. jesli sie poprawisz to, w nagrode dostaniesz swiezego pieska-----> dogi

_________________
drugs are bad :(


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2003, o 02:14 
WONS

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 23:46
Posty: 3234
Karma: 16
Dobra ty mikka uxr neutral czy jak ci tam sie wabi - stul pape. W sumie reasumujac bo nie chce mi sie pisac : chlopak wystawil to z mysla pokazania, ze potrafi i, ze chce cos robic - wchodzi jakis hanibal z dupy ( wogole kto to jest ) i pisze, " TO JEST LIPA, TO JEST MIERNE, TO JEST DO ZJEBANE "

WIEC CHLOPAKU ZROB COS SAM I SHUT THE FUCK UP bo uzywajac waszego smierdzacego slangu, jestes ZALOSNY. Zassaj sobie program i jedziesz. Wrzucaj - pooceniamy. Ocenic czyjes jest prosto. Samemu zrobic - gorzej. A to co pisze hanibal czy inny zlamas to jakies chamsko proste dopierdalanie sie do kolesia, ktory probuje cos zrobic. To nie jest jakas gazeta muzyczna gdzie krytyka musi byc obiektywna. Tutaj wypada kolesia pochwalic i powiedziec - " Spoko stary - jest okej - moze byc lepiej " a nie " To jest chujowe ". Ciekawe czy zdalbys, ktorakolwiek klase podstawowki gdyby cie tak nauczyciele motywowali do pracy.

Co do 2paca to nie wiem nie slucham slabo wyprodukowanego i zarapowanego rapu i rzeczywiscie moge nie wiedziec czy on zyje czy nie. Szczerze mowiac to chuj mnie interesuje czy tak jest - wbijam. Wbijam takze w was obywdu panowie.

Mikka ustal sobie jednego nicka chlopaku bo masz ich duzo i ciekawi mnie co zmusza cie do ciaglej zmiany.

Stah : gw - napieraj mapki. Rob coraz wiecej, staraj sie a bedzie dobrze. Aha - i zlewaj na takich patalachow - szkoda zachodu.


Ostatnio edytowano 1 sie 2003, o 15:10 przez wns, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2003, o 08:52 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
skonczcie
stah - drugiego dm1 i tak nikt nie jest w stanie zrobic, wiec imho trzeba oprzec sie na duel8

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2003, o 10:14 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lut 2003, o 21:11
Posty: 281
Lokalizacja: White100k
Karma: 0
oprzec sie na duel8 bo jarek tam gra najlepiej wiec chce od razu na nowej mapce skosic wszystkich sfinka

_________________
It`s life without perspective..


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2003, o 10:22 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
d8 to typowa duelowa mapa poprostu
2/2 tam gra sie bezsensu o 4/4 nie wspomne

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2003, o 11:01 
Glowny programista polskiej sceny q2
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 cze 2003, o 20:49
Posty: 501
Lokalizacja: Krak
Karma: 24
$this->bbcode_second_pass_quote('hanibal', 'p')s2.harffen nie wiedzialem ze jestes zoofilem :] gl and hf

Jeszcze nie jestem zoofilem, jak na razie nie wpychalem przyrodzenia w twoja zapchlona pupencję, a jak bedziesz sie tak dalej zachowywal to nie dostaniesz kolacji i bedziesz zmuszony lizac pusta miche po 100 razy az nic z niej nie zostanie...

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 sie 2003, o 17:28 

Karma: 0
To ja jestem Tupac !!
a tak poza tym to widze ze tu niektorym doskwiera zbyt suche i gorace powietrze naplywajace dwufalowo wprost z nigdyniewylaczanego kompa oraz z lekko uchylonego lufcika w pokoju gier i zabaw...
Zapraszam na dwor... snieg stopnial juz 4 miesiace temu !!!!!


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 sie 2003, o 02:03 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
$this->bbcode_second_pass_quote('anomal', 'd')8 to typowa duelowa mapa poprostu
2/2 tam gra sie bezsensu o 4/4 nie wspomne

fury tez miazdzy
wogole nie wiem czemu przestaliscie na niej grac, kiedys sie troche gralo a teraz nic
w sumie jedynie z warriorem moge na niej pograc

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 sie 2003, o 02:29 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:52
Posty: 2684
Lokalizacja: warszawa,s
Karma: 427
ludzie ostatnio maja za dobre raile :D a jak pokazal mecz warriora z scoobym na toornieju w gliwicach kto ma raila ten wygral mecz

_________________
sierota po Lost ;) & Q2 сдиелно ж ссср


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 sie 2003, o 10:05 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 gru 2002, o 16:56
Posty: 105
Karma: 0
moja produkcja ;) http://republika.pl/bonso/tth.zip.
ciekaw jestem opinii :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 sie 2003, o 10:58 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 mar 2003, o 20:11
Posty: 2549
Lokalizacja: Krynica/Krak
Karma: 45
:) hmmm quiq -- qui :)

_________________
:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 sie 2003, o 11:28 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lut 2003, o 21:11
Posty: 281
Lokalizacja: White100k
Karma: 0
ta mapka z deka przypomina nie grana q2dm4, i bardziej przypomina na pierwszy rzut oka ctf niz dm, a jeszcze w/g mnie to jest tam za duzo rzeczy i sa zbyt blisko siebie :]

_________________
It`s life without perspective..


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 sie 2003, o 11:39 

Karma: 0
popieram Max!'a :) troche przesadziłes


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 sie 2003, o 22:01 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 mar 2003, o 20:11
Posty: 2549
Lokalizacja: Krynica/Krak
Karma: 45
a mi mapka sie zajebiscie podoba

_________________
:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza