[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 30 kwi 2024, o 06:59

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sie 2003, o 03:33 
Slaby koles

Dołączył(a): 15 sie 2003, o 15:36
Posty: 3
Lokalizacja: Hasznobr
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('dendi', 'W')edlug mnie mniej bylo botow przed tym calym rozglosem niz jest teraz - wniosek = poprawa na gorsze.


mylisz sie, boty byly, tyle ze nikt na to nie zwracal uwagi tylko myslal ze koles tak wymiata, tylko dopiero jak obczajono ze jakis koles gra z botem, to zaczeto wykrywac reszte ludzi z botami, juz nie myslano ze tak wymiataja, tylko widac bylo ze koles ma bota, choc nie w kazdym przypadku bo niektorzy jednak potrafili.
co do ciebie mati to piszesz bez sensu bo to "powiekszenie" sceny jest jedynie zludne bo tak narpawde to zostaje ona taka sama, tyle ze powiekszona o tych samych ludzi pod fejkami, bez sensu. chyba nikt nie lubi z?udy?
_________________
( . ) ( . )


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sie 2003, o 03:55 
Przyczajony

Dołączył(a): 11 cze 2003, o 01:18
Posty: 60
Lokalizacja: Krak
Karma: 0
mam pytanie, czy ci sami dwaj agenci grali przedwczoraj jako boloman i royal? :}

ex3: owszem, sa wypadki kiedy gosc wraca po roku gry tylko i wylacznie na localu bo wlasnie dostal stalke. ja zaczalem niedawno grac po 2letniej przerwie i tez jak sie przedstawilem jako tramwaj to polecialy bluzgi ze fejk, jakis cwaniak z duma twierdzil, ze on nigdy nie slyszal mojej xywy wiec musze byc fejkiem itd... co poradzic... a jak zaczynalem grac ponad 4 lata temu to wiekszosc dzisiejszych 15-16-letnich 'wymiataczy' srala jeszcze w pieluszki

przychylam sie do zdania Slesha, grac ze znajomymi i zlewac lamusow... wiele wiecej sie nie da zrobic

_________________
~14 flames~
we came to wreck everything and ruin your life. god sent us


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sie 2003, o 05:37 
Cukierkowy

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 22:27
Posty: 183
Lokalizacja: Pozna
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('deathcrush', 'm')am pytanie, czy ci sami dwaj agenci grali przedwczoraj jako boloman i royal? :}

ex3: owszem, sa wypadki kiedy gosc wraca po roku gry tylko i wylacznie na localu bo wlasnie dostal stalke. ja zaczalem niedawno grac po 2letniej przerwie i tez jak sie przedstawilem jako tramwaj to polecialy bluzgi ze fejk, jakis cwaniak z duma twierdzil, ze on nigdy nie slyszal mojej xywy wiec musze byc fejkiem itd... co poradzic... a jak zaczynalem grac ponad 4 lata temu to wiekszosc dzisiejszych 15-16-letnich 'wymiataczy' srala jeszcze w pieluszki

przychylam sie do zdania Slesha, grac ze znajomymi i zlewac lamusow... wiele wiecej sie nie da zrobic
cze cipo
_________________
Xania 0.5.0d - TYLKO DLA PRAWDZIWYCH MANIAKOW!!!!!111


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sie 2003, o 05:48 
Cukierkowy

Dołączył(a): 9 sie 2002, o 22:11
Posty: 241
Karma: 0
a kto to qrwa szabran jest ? i co to za dzifne nicki na boardzie

_________________
gg:3434343 <:::nux:::[]xxxx()


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sie 2003, o 10:45 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
$this->bbcode_second_pass_quote('MATi', 'b')o z jednej storny jest zly - robienie ludzi w chuja - masz racje - zrobilismy ich w chuja, ale wg mnie nie powinno sie traktowac q2 jako cale zycie, tylko jako zabawe

jak dla ciebie dobra zabawa jest robienie ludzi w huja to moze poszukaj sobie innych kolegow ktorych bys robil w huja a oni nie mieli by nic przeciwko temu
ok?

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sie 2003, o 10:54 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 15:07
Posty: 263
Lokalizacja: Gda
Karma: 8
Czlowieku nie cisnieniuj sie tak!

_________________
tam jestem:
www.facebook.com/sumastylimati
www.instagram.com/sumastylimati


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sie 2003, o 10:56 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
ja sie "cisnieniuje" ?
$this->bbcode_second_pass_quote('MATi', 'J')ak to sie nei stalo??? Sa fejki w quake2!!! rozumiecie??? Fejki w quake2!!! Nieprawdopodobne!!! Do POD NAPIECIEM to dajcie!!!

przeciez pisze spokojnie

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sie 2003, o 11:03 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 15:07
Posty: 263
Lokalizacja: Gda
Karma: 8
Wiesz co to jest ironia?

_________________
tam jestem:
www.facebook.com/sumastylimati
www.instagram.com/sumastylimati


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sie 2003, o 11:06 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 15:07
Posty: 263
Lokalizacja: Gda
Karma: 8
kazdy klan robi przekrety ale wszyscy teraz milcza i gadaja na kogos innego bo sami chca zachowac swoja "neutralnosc" - (c) auth - no nie mkuh?

_________________
tam jestem:
www.facebook.com/sumastylimati
www.instagram.com/sumastylimati


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sie 2003, o 11:13 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
$this->bbcode_second_pass_quote('MATi', 'k')azdy klan robi przekrety ale wszyscy teraz milcza i gadaja na kogos innego bo sami chca zachowac swoja "neutralnosc" - (c) auth - no nie mkuh?

wyobraz sobie ze nie siedze tak dobrze w tym pierdolnietym swiecie przekretow jak ty wiec nie moge nic napisac na ten temat.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sie 2003, o 11:14 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 paź 2002, o 14:25
Posty: 317
Lokalizacja: Krakow
Karma: 0
pieprzenie... w DI nie widzialem przekretow z fejkami od kiedy jestem w tym klanie... nawet jak ass i scoob kiedys grali u nas pare meczy to robili to pod normalnymi nickami wiec nie pier**** ze kazdy klan ... to pozatym nie wina klanu tylko poszczegolnych graczy wiec skoro przebywasz wsrod ludzi ktorzy lubia sobie pofejkowac to nie wystawiaj na podstawie swojego otoczenia oceny o calej spolecznosci pl-q2

text kieruje do matiego- mkuh mnie uprzedzil postem


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sie 2003, o 11:16 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 15:07
Posty: 263
Lokalizacja: Gda
Karma: 8
ale o swoich moglbys napisac a nie zgrywasz "uczciwe niewini?tko"...

_________________
tam jestem:
www.facebook.com/sumastylimati
www.instagram.com/sumastylimati


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sie 2003, o 11:17 
Slaby koles

Dołączył(a): 2 paź 2002, o 16:40
Posty: 21
Lokalizacja: Gda
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('mkuh', '')$this->bbcode_second_pass_quote('MATi', 'k')azdy klan robi przekrety ale wszyscy teraz milcza i gadaja na kogos innego bo sami chca zachowac swoja "neutralnosc" - (c) auth - no nie mkuh?

wyobraz sobie ze nie siedze tak dobrze w tym pierdolnietym swiecie przekretow jak ty wiec nie moge nic napisac na ten temat.

nie mozesz czy nie chcesz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sie 2003, o 11:18 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 paź 2002, o 14:25
Posty: 317
Lokalizacja: Krakow
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('MATi', 'a')le o swoich moglbys napisac a nie zgrywasz "uczciwe niewini?tko"...


zacznij poprawiac swiat od siebie ...bedziesz idealny - bedziesz mogl innych moralizowac... masz cos na sumieniu -> atakujesz mkuha odsowajac uwage od siebie... i kto tu jest "lewy"

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sie 2003, o 11:18 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
$this->bbcode_second_pass_quote('MATi', 'a')le o swoich moglbys napisac a nie zgrywasz "uczciwe niewini?tko"...

niestety nie moge nic napisac
w julycup wiem ze jak wyjechalem do bulgarii to morpx zagral cos za mnie

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sie 2003, o 11:19 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
$this->bbcode_second_pass_quote('auth3ntic', '')$this->bbcode_second_pass_quote('mkuh', '')$this->bbcode_second_pass_quote('MATi', 'k')azdy klan robi przekrety ale wszyscy teraz milcza i gadaja na kogos innego bo sami chca zachowac swoja "neutralnosc" - (c) auth - no nie mkuh?

wyobraz sobie ze nie siedze tak dobrze w tym pierdolnietym swiecie przekretow jak ty wiec nie moge nic napisac na ten temat.

nie mozesz czy nie chcesz
przeczytaj uwaznie

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sie 2003, o 11:22 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 15:07
Posty: 263
Lokalizacja: Gda
Karma: 8
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'a')takujesz mkuha odsowajac uwage od siebie... i kto tu jest "lewy"


On pierwszy na mnie najechal :D


$this->bbcode_second_pass_quote('', 'n')iestety nie moge nic napisac
w julycup wiem ze jak wyjechalem do bulgarii to morpx zagral cos za mnie

O patrz, powoli sie odkrywasz...
_________________
tam jestem:
www.facebook.com/sumastylimati
www.instagram.com/sumastylimati


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sie 2003, o 11:22 
Slaby koles

Dołączył(a): 2 paź 2002, o 16:40
Posty: 21
Lokalizacja: Gda
Karma: 0
mkuh : pisz rozwaznie, przekret z scorem i matim jest taki sam jak Twoj z julycup wiec dlaczego dopiero jak zlapali Ich teraz o tym wspominasz, pewno kazdy wiedzial o tym prawda


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sie 2003, o 11:34 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
nie bylo mnie przy tym bo jak pisalem wyjechalem do bulgarii wiec to nie moja sprawa
synth nie fejkowalo w polskich ligach bo szanujemy polskie klany (ja nie wszystkie) ale w julycup jak zabraklo nam jednego zawodnika i pomogl nam morphx to chcesz zrobic z tego taka "afere" jak z tego ze ktos sie podszyl pod dwoch kolesi i grali oni reaktywowanym klanem w ligach (i zapisali sie do nastepnych) - mysle ze to calkiem inne sprawy
a tak btw. sporo osob pisze zeby polskie klany dochodzily jak najdalej w ligach itp. a teraz najezdzacie jak morph zagral jedna (chyba) mape za mnie zebysmy nie dostali w/o i odpadli


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sie 2003, o 11:35 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
$this->bbcode_second_pass_quote('MATi', '
')O patrz, powoli sie odkrywasz...

nie odkrywam sie tylko pisze to co sie dzialo
a wedlug mnie to jest nic

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 113 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza