[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 30 kwi 2024, o 04:35

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: help:)
PostNapisane: 7 lip 2003, o 13:06 
Slaby koles

Dołączył(a): 7 lip 2003, o 10:00
Posty: 2
Lokalizacja: koszalin
Karma: 0
witam wszystkich , to moj 1 post na fb:D jestem w trakcie produkcji filmiku i chcialbym pozbyc sie wskaznikow hp i ammo na dole ekranu i scores. jest w q2 na to komenda?

_________________
blah!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lip 2003, o 13:09 
Cukierkowy

Dołączył(a): 9 sie 2002, o 22:11
Posty: 241
Karma: 0
zainstaluj jakiegos wallhacka on usuwa jakies zeczy niepytaj skad sciagnac i jak instlowac

_________________
gg:3434343 <:::nux:::[]xxxx()


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lip 2003, o 13:46 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
1. klikasz "i" w menu
2. usuwasz Statusbar w ConfigStrings

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lip 2003, o 14:24 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 cze 2002, o 14:56
Posty: 805
Lokalizacja: G-wo
Karma: 1
ale film bez healt i fragow itp jest bardzo slaby, taki byl mkuh'a wielki niewypal :(
fajne akcje ale bez tych szczegolow, PFF rox ;]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lip 2003, o 14:33 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:26
Posty: 3116
Lokalizacja: Poznan
Karma: 21
podpowiem ze anomal mowil o keygripie :>


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lip 2003, o 15:08 
Slaby koles

Dołączył(a): 7 lip 2003, o 10:00
Posty: 2
Lokalizacja: koszalin
Karma: 0
thx moonsoon za podpowiedz. a chcialem usunac wskazniki bo to ma byc trickmovie(q2&q3) i kijowo to wyglada jak w q2 jest statusbar a w q3 nie:]

_________________
blah!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lip 2003, o 01:37 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
$this->bbcode_second_pass_quote('riQard', 't')aki byl mkuh'a wielki niewypal :(
fajne akcje ale bez tych szczegolow, PFF rox ;]

jak tobie sie nie podobal nie znaczy ze byl niewypalem
sporo osob wysylalo mi txty ze film fajny albo cos takiego (wiekszosc z tych osob 1 raz w zyciu widzialem)
dla mnie film z fragami nie musi miec jakis mega turbo efektow ze kazdy trafiony blaster to ekran faluje i wpizde krwi dookola
poprostu akcje polaczone w jedno (+ jakas muzyczka - chcialem dac jakis hh ale zabardzo nie umialem wybrac wiec dalem tak jak reszta jakas lupanke)
byl to moj pierwszy film i odrazu napisalem rzeczy ktore mi nie wyszly tak jak trzeba w tym filmie wiec "wielki niewypal" mozesz nazwac swoje narodziny albo swietowanie nowych chodnikow w grajewie na internetowej stronie grajewa.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lip 2003, o 10:03 
WONS

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 23:46
Posty: 3234
Karma: 16
$this->bbcode_second_pass_quote('mkuh', 'c')hcialem dac jakis hh ale zabardzo nie umialem wybrac wiec dalem tak jak reszta jakas lupanke


Kurcze mogłeś powiedzieć - ode mnie chłopaki jakiś film montują więc juz mam pare pomysłów na muzyke. Pomyśl - Nas - Salute, Rohff - Qui Est L'Exemple i tak dalej. Dużo jest takich kawałków, które by pasowały. No nic - po prostu pamiętaj o mnie jak będziesz działał jakis nowy film.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lip 2003, o 10:18 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
wiem wiem wlasnie
chcialem dac rohff - tdsi :) bo ma taki troche mocniejszy podklad
ale dalem sobie spokoj
nastepny film jak zrobie bedzie raczej napewno z hh


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lip 2003, o 10:42 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 maja 2003, o 12:38
Posty: 1237
Lokalizacja: Poland/3miasto/gdA
Karma: 25
aa tam dobre techniczne powinmny być
muze nawet miales tylko nie wkomponowana do akcji ;/
ale jak juz na forum ctf.pl pisalem film jest ogolnie dobry wiec txt typu twoj film byl niewypalem jest nie namiejscu ;/
Ale oczywiście rzecz gustu


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lip 2003, o 10:51 
ZamaskoOwany

Dołączył(a): 3 kwi 2003, o 12:13
Posty: 5420
Lokalizacja: Krak
Karma: 224
według mnie, jeżeli ktoś gra na wysokim poziomie, to sprawa techniczna itp do filmu ma w tym momencie drugorzędne znaczenie, choć nie mówię, że jest nie ważna. Ja grając od stosunkowo niedawna, starałem się moje fragi, które nie zawsze są na poziomie graczy z najwyższej półki tak poskładać i oprawić, żeby choć dla wielu przeciętne, po prostu miło się komponowały. Film jaki by nie był powinno się po prostu ogladać z zaintersowaniem. W przypadku filmu mkuha słowo "niewypał" do duże nieporozumiemie, ze względu na fragi, które jakby nie było stanowią podstawę, a reprezentują zajebisty poziom gry.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lip 2003, o 12:16 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 maja 2003, o 12:38
Posty: 1237
Lokalizacja: Poland/3miasto/gdA
Karma: 25
ten pan dobrze mowi...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lip 2003, o 12:24 

Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('mkuh', '')$this->bbcode_second_pass_quote('riQard', 't')aki byl mkuh'a wielki niewypal :(
fajne akcje ale bez tych szczegolow, PFF rox ;]

jak tobie sie nie podobal nie znaczy ze byl niewypalem
sporo osob wysylalo mi txty ze film fajny albo cos takiego (wiekszosc z tych osob 1 raz w zyciu widzialem)
dla mnie film z fragami nie musi miec jakis mega turbo efektow ze kazdy trafiony blaster to ekran faluje i wpizde krwi dookola
poprostu akcje polaczone w jedno (+ jakas muzyczka - chcialem dac jakis hh ale zabardzo nie umialem wybrac wiec dalem tak jak reszta jakas lupanke)
byl to moj pierwszy film i odrazu napisalem rzeczy ktore mi nie wyszly tak jak trzeba w tym filmie wiec "wielki niewypal" mozesz nazwac swoje narodziny albo swietowanie nowych chodnikow w grajewie na internetowej stronie grajewa.

zgadzam sie z mkuhem latwo krytykowac a trudniej zrobic co nie riqard? film mi sie podobal chodz nie byl na takim poziomie jak pff co nie oznacza ze trzeba go krytykowac i wrzucac mkuhowi jaki to on nie jest lamer skoro sam pisal ze to jego 1 film mnie osobscie wqrwia cos takiego nie wiem czy to zazdrosc przemawia za takei posty czy brak czasu i trzeba cos skrobnac riqard od dluzszego czasu moge zauwazyc ze niektore twoje posty sa zbedne zrob wypas film kazdy sie opowie za nim wtedy napsiz mkuh ale zrobiels hujowy film i przynajmniej twoj slaby komentarz jest uzasadniony a nie psizesz posty z dupy ktore tylko cie osmieszaja

Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lip 2003, o 12:51 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 18 maja 2003, o 16:08
Posty: 269
Lokalizacja: Manchester
Karma: 0
riquard pisze ze film mkuha to niewypal... hmm. moze jest w tym troche racji. mkuh mogl zapytac pare osob jak i co sie robi i sadze ze wygladaloby to o wiele lepiej.
zaletami sa oczywscie akcje ale ogolnie kinematograficznie mkuh to sie nie popisal. skompresowany jest tragicznie, muzyka jest poprostu dodana... poswiecic temu troche wiecej czasu i mogloby z tego wyjsc cos o wiele ciekawszego.

zbaczamy z tematu 69

_________________
never trust a woman...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lip 2003, o 13:33 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 cze 2002, o 14:56
Posty: 805
Lokalizacja: G-wo
Karma: 1
nie nie nie !
nie chodzilo mi o to ze nie bylo akcji z matrixa :S chodzilo mi o to ze nie bylo zycia + fragow + jak kogos zabijales to xywki to jedyne minusy reszta byla dobra slonik


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lip 2003, o 16:50 
WONS

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 23:46
Posty: 3234
Karma: 16
No i mogłby jakiś rapik lecieć :0 A dzisiaj wykminiłem, że mocne mogą być motywy z jakimś przewypasionym ragga/dance hallem. Mkuh pamietaj o mnie :O


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 93 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza