[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 30 kwi 2024, o 03:57

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2003, o 15:54 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2003, o 16:28
Posty: 260
Lokalizacja: zapi
Karma: 0
za bardzo sie na tym nie znam ale jelsi bot dodaje jakies nowe pliki do q2 to przydalaby sie komenda wypisujaca wszystkie pliki w katalogu q2 i lista uruchomionych procesow w tym czasie ;) 8O Ale na pewno to nie takie proste ....

_________________
szef podw


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2003, o 23:32 
Cukierkowy

Dołączył(a): 3 sie 2002, o 15:45
Posty: 162
Karma: 0
Potrzebuje zrodla q2admina - nie ma go na necie.
Choć po chuja: ---> <Scooby|aw> mik zagra i tak pewnie jako assasin

No jak macie takie podejscie (sorry mik - wiesz ze chcialem, bo gadalismy) to sorz...

PS. Ja jak wiecie, o mastachy, jestem tu MALUCZKI. Sorki, ze chcialem jakos pomoc :/ . Obiecuje, ze juz nie bede...

_________________
Obrazek hmm, zabraklo mi tu inspiracyi :D <? echo"$USERNAME co sie gapisz ? :D"; ?>


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2003, o 23:41 

Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('kriss', 'z')a bardzo sie na tym nie znam ale jelsi bot dodaje jakies nowe pliki do q2 to przydalaby sie komenda wypisujaca wszystkie pliki w katalogu q2 i lista uruchomionych procesow w tym czasie ;) 8O Ale na pewno to nie takie proste ....

takie cos jest rownoznaczne z brakiem fullbrightow/pakow/zmienionych soundow, czyli granie na czystym q2 :E

Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2003, o 23:48 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:26
Posty: 3116
Lokalizacja: Poznan
Karma: 21
uli o co chodzi?
co ma mik do szukania sposobu na glhacka?

EDIT: sprobuj http://homepages.jolt.co.uk/~aguess/q2a ... in_132.zip

- exe znalazl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 maja 2003, o 01:32 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
$this->bbcode_second_pass_quote('Uli', 'P')otrzebuje zrodla q2admina - nie ma go na necie.
Choć po chuja: ---> <Scooby|aw> mik zagra i tak pewnie jako assasin

No jak macie takie podejscie (sorry mik - wiesz ze chcialem, bo gadalismy) to sorz...

PS. Ja jak wiecie, o mastachy, jestem tu MALUCZKI. Sorki, ze chcialem jakos pomoc :/ . Obiecuje, ze juz nie bede...


Heh thnx uli proboj, nikt nie ma ci za zle przeciez !

Problem w tym ze mimo ze dowody na to ze nie czitowalem sa niezbite, 3bird WYMYSLIL w zwiazku z tym pare dodatkowych ZA, oraz nie raczyl poinformowac head adminow cb o dowodach "przeciw" natomiast dowodow "za" (tym ze czitowalem ofkorz) dal az nadto. Dowiedzialem sie o tym po rozmowie z Taro (jeden z 3 glownych adminow na cb) Talita i Godsmurf (dwaj pozostali) nie raczyli mnie nawet poinformowac ze sie wmieszali w ta sprawe (o tym sie dowiedzialem od smalle i tipsa :o) Ten clanbase jest POJEBANY. 3bird na sile mnie zbanowal. Nie zdziwilbym sie w takiej sytuacji, w ktorej 3bird zmysla doslownie fakty byle mnie zbanowano, ze kick z xs4all byl umyslny i nie spowodowany czymkolwiek z mojej strony ani bledem z serii q2admin/q2ace. Parodia parodia :]]]]

dowody za : "serwer xs4all kicknal mika po paru minutach gry", "mik uzywal swojego komputera"

dowody przeciw : "demo - nieudostepnione nikomu kto bral udzial w sprawie" :DDDD, "bezproblemowe wchodzenie ze zbotem na xs4all w przypadku bota zabezpieczonego", "kick w przeciagu ok 10 sekund w przypadku niezabezpieczonego nowego, badz starego bota", "seria 3 disconnect/connect moich w przeciagu okolo 10 sekund (a wiec nie ma czasu na wlaczenie zbota raczej ;)), "log pod tytulem zyz was kicked for using a ratbot - zyz ma bana na xs4all do dzis, dostal go grajac 2/2 miedzy unmatched na xs4all dawno juz temu, tez nie kuma o co chodzi, kicknelo go w srodku meczu" =), "moj komputer nie istnieje - mam tylko obudowe, zasilacz i ram, swojego komputera, a moj komp w cyberlandzie - no lol :]]] raczej nie mam chyba tam tych paru czesci, bo bylem tam 1 raz od poltora roku ;D wiec ciezko zebym gral na swoim kompie tam" itd itd itd... chociazby ze zbot w moim przypadku to jakas bzdura... abstrachujac od tego ze srednio w meczach mam ok. 45% rg (sumujac wszystkie), aim jest moja najmocniejsza strona i zbot jest mi na chuj potrzebny, predzej juz wallhack bo ten zbot nowy ma tez wallhacka, w tym meczu "ze zbotem" mialem z rg ponizej 20% ;]]] nie mowiac o innych broniach - majac staly ping ok. 55 :]]]. Troche to podejzane ;] no ale coz, dla 3birda nic z tego nie jest podejzane :D. Jebac ta holenderska szmate i tyle.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 maja 2003, o 09:11 
Kozak

Dołączył(a): 7 paź 2002, o 08:42
Posty: 1591
Lokalizacja: Nowy S
Karma: 39
skurwysyn ma jakąś awersję do Polaków i dlatego tak się zachował imo (jebać go...) chytry

_________________
Those who follow the path of the righteous shall have their reward :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 maja 2003, o 10:46 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sty 2003, o 23:46
Posty: 1216
Karma: 0
3bird to pewnie jakis ruski skurwysyn...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 maja 2003, o 11:02 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 22:57
Posty: 344
Lokalizacja: B-stok
Karma: 7
a ja bym kontynuowal rozwazanie tej sprawy w topicu bany (tam gdzie mik napisal o tej sprawie chytry ) a ten topic zostawil dal Uli :D ..


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2003, o 11:08 
Przyczajony

Dołączył(a): 6 maja 2003, o 10:47
Posty: 49
Lokalizacja: zzakrzaka :S
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('Uli', 'n')ie byloby tegoo sqrwysynstwa gdyby nie to, ze szanowny Mike (autor ACE), nie udostępnił zrodla ace...


Udostepnil, bo musial. Tego wymaga licencja GPL... :)

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2003, o 13:39 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
$this->bbcode_second_pass_quote('soft', '')$this->bbcode_second_pass_quote('Uli', 'n')ie byloby tegoo sqrwysynstwa gdyby nie to, ze szanowny Mike (autor ACE), nie udostępnił zrodla ace...


Udostepnil, bo musial. Tego wymaga licencja GPL... :)

Dlatego lepiej napisać zewnętrzny anti-cheat, jak PunkBuster czy Cheaters-Death. Ich źródła chyba nie trzeba udostępniać 8)

A sposób na wallhacka jest prosty ;) Podczas gry możnaby raz na 10s sprawdzać czy textury nie są przezroczyste :) Jak? No powiedzmy napisać procedurę co generuje specjalną klatkę animacji (nie musi być pokazywana, można ją zrobić w secondary buffer i nie dawać wcale do primary). Renderowała by ona prostą ścianę, a odpowiednia procedura zapamiętywała by kilka pixeli na ekranie, jaki mają kolor (można wykorzystać procedurę screenshota). Później to samo ale z modelem za ścianą. Jeśli pixele się zmienią, znaczy to że widać model za ścianą i gościu ma wallhacka :D

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2003, o 20:44 
Przyczajony

Dołączył(a): 6 maja 2003, o 10:47
Posty: 49
Lokalizacja: zzakrzaka :S
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('As_Best', '
')Dlatego lepiej napisać zewnętrzny anti-cheat, jak PunkBuster czy Cheaters-Death. Ich źródła chyba nie trzeba udostępniać 8)


Nie trzeba. Ale rowniez nikt nie zmusi potencjalnego czitera do uzywania takiego zewnetrznego anty-czita :) Nawet gdyby takie cus stalo sie standardem de-facto jak w tej chwili q2ace i serwery "wymuszaly" uzywanie tego cusia, to nic nie stoi na przeszkodzie, by cziter tak zmodyfikowal zrodla swojego q2, by przedstawial sie serwerowi jako anty-czit. "Security Through Obscurity" *NIC* nie daje. Dla wystarczajaco zdeterminowanego czitera brak zrodel i niejawnosc metody autentykacji anty-czita na zmodyfikowanym serwerze nie jest zadna przeszkoda - wystarczy wiadro kawy, tcpdump i/lub softice i kilka zarwanych nocy...

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 maja 2003, o 00:11 
Cukierkowy

Dołączył(a): 3 sie 2002, o 15:45
Posty: 162
Karma: 0
Jak zaczalem to i moze skoncze...

1. Napisalem list do Mike'a. Powiem tyle odpisal 2 razy i czekam co z tego wyniknie... Chodzi o to, ze same zrodlo ma w pizdu mega i ktos (jak ja) nie jest w stanie przerzucic go w miare szybko (poza tym - i tu bede szczery - czasem przerasta to moje umiejetnosci)

2. Cos w rodzaju CD z CS'a byc moze daloby sie zrobic - sek w tym ze tym czyms mialo juz byc w zalozeniu wlasnie q2ace - wmontowany proxy CD dla q2 (i qpa jak wszyscy wiedza)

3. Nie dam sie :)

I to chyba wszystko

Caly czas sie staram, nie lubie pierdolonych czitow, ale nie wiem czy dam rade - a qrwa stary zawsze mowil - bierz synq sily na zamiary :P
Kod juz prawie misie sni :D
Pewnie mi sie nie uda - sorry miku - staralem sie 4U midzy innymi ;]

_________________
Obrazek hmm, zabraklo mi tu inspiracyi :D <? echo"$USERNAME co sie gapisz ? :D"; ?>


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 maja 2003, o 00:20 
Cichociemny

Dołączył(a): 15 mar 2003, o 11:32
Posty: 96
Lokalizacja: Gdansk
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('NiYo', 's')kurwysyn ma jakąś awersję do Polaków i dlatego tak się zachował imo (jebać go...) chytry



twoj stary ma awersje do Polakow...

---
lokalny patriotyzm sie w nim obudzil :D.
_________________
k


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 maja 2003, o 06:19 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
po co ten komentarz??


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 maja 2003, o 11:59 

Karma: 0
BUAHAHAHAHAHAHA c3s nie spodziewalem sie takiego komentarza.
Az mi kanapka stanela w gardle


Góra
   
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 111 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza