[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 30 kwi 2024, o 04:09

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 20 kwi 2003, o 13:51 

Karma: 0
Hehe dobre, ale dowcipy to w pogawedkach :D


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 kwi 2003, o 14:28 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
r@fee
Kozak


Dołączył: 14 Cze 2002
Postów: w pizdu
Skąd: Wigwam

8O


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 kwi 2003, o 13:07 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2003, o 23:45
Posty: 254
Lokalizacja: Pozna
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('VenoM', '')$this->bbcode_second_pass_quote('barteq', '.')..na kazdym poscie na siebie nawzajem najezdzacie :D no qurfa centralnie na KAZDYM ktos na kogos klnie i wyzywa :D


Przez takich kolesi jak mizaki zawsze mam niezły wylew jak tu wchodzę i czytam nowe posty, choć przyznaje że żałosnie to wyglada jak dorośli ludzie (chyba) wyzywają się jak szczeniaki w piaskownicy (...)

Przez takich kolesi mnie odechciewa się tu wchodzić. To naprawde jest zabawne jak się poczyta posty niektórych osób. Ma tylko jedną wadę : szybko się nudzi.
Od czasu do czasu - fakt - pojawi się ciekawe info, jakieś dżołki w pogawędkach itp. ale 50% życia tego forum to syf, że aż żal patrzeć dogi

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 kwi 2003, o 13:21 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, o 16:06
Posty: 4736
Lokalizacja: Wrocław / Gliwice
Karma: 67
true

_________________
you got to keep your head up !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 kwi 2003, o 13:44 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 16 wrz 2002, o 14:00
Posty: 310
Lokalizacja: Kolbudy[Gd]
Karma: 0
" moim zdaniem " anomal napisal tego posta po to zeby ludzie majacy bany na serwach podawali swoje ip i mowili o jaki serw chodzi.. a tu gdzie nei spojrzysz tam bluuuzgi sfinka

_________________
cze

[ poziomica nigdy nie k


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: :)
PostNapisane: 22 kwi 2003, o 15:16 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lut 2003, o 21:11
Posty: 281
Lokalizacja: White100k
Karma: 0
to juz norma na polskiej scenie q2

_________________
It`s life without perspective..


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: :)
PostNapisane: 22 kwi 2003, o 16:20 
ZamaskoOwany

Dołączył(a): 3 kwi 2003, o 12:13
Posty: 5420
Lokalizacja: Krak
Karma: 224
$this->bbcode_second_pass_quote('Max!', 't')o juz norma na polskiej scenie q2

eh.. sądzę że może nie na całej scenie Q2. Znam drugie forum o Quake2, na którym klimat jest normalny i choć luźny to po prostu kulturalny.
Dziwi mnie ten fakt o tyle, że duża częśc osób z tego forum jest także tam zarejestrowana, a pomimo tego nie ma tam takiego buractwa jak tu. To załsuga moderatora, który po prostu pilnuje porządku i upomina niepoważnych ludzi.

Sądzę że Drogi Anomal zamiast czepiać się "niepoprawnych" fotek zamieszczanych koło ksyw, powinien zabrać się za edycję tego forum i upomnieć niektórych, a także kontrolować - kto i co tu wypisuje obrażając publicznie innych uzytkowników...

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 kwi 2003, o 17:24 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
o jakim forum mowisz ? (to drugie)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 kwi 2003, o 17:59 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
pewnie ac.pl : )

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 kwi 2003, o 18:08 
ZamaskoOwany

Dołączył(a): 3 kwi 2003, o 12:13
Posty: 5420
Lokalizacja: Krak
Karma: 224
tak ac.pl :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwi 2003, o 09:11 

Karma: 0
Nie podoba sie to nie przychodz. Nie rozumiem was. Pierdolicie i narzekacie mimo, ze nikt(?) was nie zna i probujecie byc fajni wprowadzajac folklor z ac.pl tutaj.

To forum jest specyficzne i takie zostanie. Ten klimat odpowiada uczestnikom kanalu #q2, a to ze u was modlicie sie przed kazdym posilkiem i co tydzien w kosciele przyjmujecie cialo chrystusa do ustnie jest tylko i wylacznie wasza sprawa. Tak wiec podsumowujac JAK SIE NIE PODOBA TO S..


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwi 2003, o 10:53 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
Venom tylko tak jak napisal rafee to forum jest bardzo specyficzne. Widzisz... ponad polowa ludzi na tym forum zna sie irl, a druga polowa to albo ludzie ktorych zna sie juz od dawna z netu a tylko pewien ulamek to nowe twarze, wiec sila rzeczy czujemy sie tutaj jak u siebie i czasem dochodzi do roznych ekscesow (mi pare postow nie przeszkadza gorzej jakby byl otego naprawde duzo) jednak na ogol takie bordowe gadanie szybko sie konczy. Doslownie burdel wprowadza tutaj kilka osob tylko ale mozna na to patrzec z dwoch roznych perspektyw. Mi naprzyklad zupelnie nie przeszkadza jak exe czy mizaki (sorry za przyklad ;]]) kogos czy cos zbluchaja czasem bez sensu bo juz sie do tego zdazylem przyzwyczaic.
Zreszta zobacz co sie dzialo (i chyba dzieje - nie wiem bo od roku ponad nie zagladam jak pozwolili nowym ludziom sie tam rejestrowac) na bordzie resetowym (roosa). Chociazby macler ktory w kazdym poscie mial tone bluzg, badz bolopunk piszacy tak fenomenalnie nie-na-temat i bez sensu ze wszystkie prawie jego posty nalezalo wykasowac. Kazdy board ma swoj klimat. Szczerze mowiac wole czytac "pierdole te bany" niz "slyszalem ze jest w q2 cos takiego jak KONSOLA - gdzie na to kupic gry i czy dziala z tym pad od playstation ?"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwi 2003, o 11:09 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
$this->bbcode_second_pass_quote('mik', '"')slyszalem ze jest w q2 cos takiego jak KONSOLA - gdzie na to kupic gry i czy dziala z tym pad od playstation ?"



(C) : DDDDDDDD
_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwi 2003, o 11:43 
ZamaskoOwany

Dołączył(a): 3 kwi 2003, o 12:13
Posty: 5420
Lokalizacja: Krak
Karma: 224
$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', 'a') to ze u was modlicie sie przed kazdym posilkiem i co tydzien w kosciele przyjmujecie cialo chrystusa do ustnie jest tylko i wylacznie wasza sprawa.

8O Możesz mi wytłumaczyć co ma wspólnego kulturalne wypowiadanie się i religijnośc? (Ja na przykład nie jestem ani w 1% praktykujący a kler uważam za mafię)
Masz rację Mik, że to forum jest specyficzne i na pewno nie będę próbował tego zmieniać. Wali mnie to że ktoś tam na kogoś bluzga - dopóki ktoś nie wskoczy na mnie... dogi bo tylko mam wylew jak czytam te posty i re-posty :D
Pozdrawiam Was-kulturalnych i tych-mniej kulturalnych i nie mówmy już o tym więcej; a Ty r@ffe nie musisz odpowiadać na moje pytanie dotyczace wiary...

Ostatnio edytowano 23 kwi 2003, o 11:50 przez ven, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwi 2003, o 11:48 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 16 wrz 2002, o 14:00
Posty: 310
Lokalizacja: Kolbudy[Gd]
Karma: 0
jakby co : niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus :)

_________________
cze

[ poziomica nigdy nie k


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwi 2003, o 11:49 
ZamaskoOwany

Dołączył(a): 3 kwi 2003, o 12:13
Posty: 5420
Lokalizacja: Krak
Karma: 224
Na wieki wieków :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwi 2003, o 12:08 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, o 16:06
Posty: 4736
Lokalizacja: Wrocław / Gliwice
Karma: 67
AMEN

_________________
you got to keep your head up !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwi 2003, o 13:42 

Karma: 0
Zachowujesz sie jak ksiadz. Przychodzisz nie wiadomo skad i pouczasz nas jak mamy sie zachowywac na naszym forum...


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwi 2003, o 17:01 
ZamaskoOwany

Dołączył(a): 3 kwi 2003, o 12:13
Posty: 5420
Lokalizacja: Krak
Karma: 224
$this->bbcode_second_pass_quote('VenoM', 'J')a na przykład nie jestem ani w 1% praktykujący a kler uważam za mafię...

$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', 'Z')achowujesz sie jak ksiadz...

no kurwa LOL :D

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwi 2003, o 17:11 
Cichociemny

Dołączył(a): 5 mar 2003, o 02:05
Posty: 126
Karma: 1
Temat bany wiec jak ktoś władny to poprosze o zdjecie bana na aster którego dostałem dziś od tak sobie nie wiem od kogo i za co ale na aster to norma moj ip 217.153.13.18 tyx


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 113 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza