[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 30 kwi 2024, o 07:54

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 27 kwi 2003, o 13:52 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
no np ty :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 kwi 2003, o 13:54 
Cichociemny

Dołączył(a): 5 mar 2003, o 02:05
Posty: 126
Karma: 1
tam sie nie da grac to najbardziej lamerski server, kiedy bys nie wszedł to na 10 osób 5 ma zbota a reszta conajmniej nosy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 kwi 2003, o 15:33 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sty 2003, o 23:46
Posty: 1216
Karma: 0
na astercity duzo cc zawsze siedzi :D :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 kwi 2003, o 21:38 
Kozak

Dołączył(a): 25 lut 2003, o 17:20
Posty: 2346
Lokalizacja: Centrum wszechswiata
Karma: 0
kurczes zdejmie mi ktos banana z HCK co..?? :P nie mam pojecia jakim cudem go dostalem (moze go niedostalem moze ktorys z mojich kumpli lanowych dostal go tam i nie chce sie mi tera przycnac)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 kwi 2003, o 23:43 
Przyczajony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2003, o 01:16
Posty: 30
Lokalizacja: Bia
Karma: 0
UWAGA ! Ciciałbym zorganizować nową lige q2 pod nazwą <font color="yellow">WAKACYJNA LIGA QUAKE 2 Teamplay oraz Duel</font>. Jak sama nazwa wskazuje będzie to Liga Duelowa i Teamplay. Ci któży nie wyjeżdżają to mogą wziąć w niej udział.Chciałbym oby ta liga wypakliła jednakże do tego potrzebuje adminó na serwery <font color="blue">Coolnet</font> albo <font color="blue">Kubuś</font> (moge na obydwa) jednakże to jest juz moja osobista prośba do <font color="red">ANOMAL'a</font> oraz <font colo="red">YOSSASIN'a</font>. Liga odbyłaby sie miedzy 1 czerwcem 2003 roku ,a finały obydwu były by rozegrane dnia 26 sierpnia 2003 roku. Z czego kieruje tą prośbe do <font color="red">ANOMAL'a</font> oraz <font color="red">YOSSASIN'a</font>. Bardzo mi zależy aby ta liga wypaliła przez co kieruje prośbe do obydwu panów o udostępnienie mi owych adminów. O kontakt prosze na gadu-gadu : <font color="blue">3978492</font>. Z gory chcem wam podziękować za odpowiedż bo mam nadzieje ze sie zgodzicie. Po drugie poszukuje osoby chętne na stanowiska sędziów również prosze o kontakt na gadu-gadu : <font color="blue">3978492</font>. Najlepiej było by gdyby osoby zgłąszające sie posiadały juz adminy. Naprawde prosze o rozpatrzenie mojej prośby. Więcej o lidze dowiecie sie na stronie <a href="http://www.q2summer.prv.pl" target="1">www.q2summer.prv.pl</a>. Strona moze tymczasowo niedziałać ale lada dzień wszystko będzie w porządku. Na koniec prosze Mr. Anomal'a oraz Mr. Yossasin'a o kontakt na gg w ramach omówienie dostępu do adminów. Z góry dziękuje za rozpatrzenie mojej prośby. <font color="black><b>Cwaniak</b></font>.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 kwi 2003, o 00:18 
Kozak

Dołączył(a): 7 paź 2002, o 08:42
Posty: 1591
Lokalizacja: Nowy S
Karma: 39
ja myślałem, że admin serwów to Yossarian... (Yossasin :D)

_________________
Those who follow the path of the righteous shall have their reward :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 maja 2003, o 15:43 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
Nie chcialo mi sie zakladac nowego tematu na boardzie na takie cos...

A wiec zbanowali mnie z cupu q2 na clanbase (juz i tak jest po w sumie wiec jebac to). Jak mnie poinformowano na privie, glownym powodem bylo to, ze -> uzywalem swojego komputera a pozniej jak sprawa wyszla, probowalem KLAMAC, ze to wcale nie byl moj <- (jak wszyscy chyba wiedza, moj komputer a dokladnie dysk, karta graficzna i plyta glowna spalily sie okolo 3 tygodni temu :D). No wiec 3bird mnie wyjebal (jak sie dowiedzialem walczyl jak lew o to, reszta adminow byla po mojej stronie, ale to on jest glownym supervisorem od q2). BTW. Zeby kolejne pare osob nie mialo watpliwosci ze ten kick to bzdura napisze tylko ze:

* Jezeli mialbym starego zbota czy tez takiego co sie da wykryc, serwer kicka po paru(nastu) sekundach, kick w moim przypadku nastapil po ok. 4 minutach

* Jezeli bot jest "secured" to da sie nim grac na xs4all jak na kazdym innym serwerze (dostalem demko od czechow jak graja 4/4 wszyscy ze zbotami na xs4all). Gdy wyslalem to demko do 3birda, dostalem odpowiedz ze wszystkie rzeczy swiadczace o tym ze to xs4all sa "fake" ;]]]] ok robilem 20 minut dema jpg po jpgu :D, jak poprosilem goscia ze zbotem zeby wszedl przy vitharze i 3birdzie stwierdzili ze to nie zbot i gosc wcale nie trafia jakos nierealnie (trafil wszystko na serwie) =)))))))))))))), i ze zapraszanie dobrego gracza na serwer z "absolutely 100% accurate bot detection", jest lame i zebym sobie nie robil z nich jaj :DDD.
btw. 3bird juz wczesniej robil polakom problemy w tym opencupie. Jeszcze za czasow Polish Legion, i areny mielismy przez niego sporo problemow.

* Przed meczem reconnectowalem sie okolo 4 razy w odsetpach okolo 3 sekund (mik disconnected ->ok.3sekundy-> mik connected). Z tego co sie dowiedzialem, bota trzeba ustawiac po disconnecie zeby spowrotem sie polaczyl (w 3 sekundy i wejsc na serwer jeszcze w tym czasie :DD ????) Najwyrazniej 3bird stwierdzil ze gram na 2 monitorach -> na jednym mam zbota samego z automatycznym skryptem do myszy zeby wyklikala i do klawiatury zeby wpisala co trzeba za kazdym razem jak pisze connect ip :D. Do tego mam 3 reke ktora to wlacza :]]]

Dobra skoncze juz fantazjowac o super zbot stacji roboczej w cyberlandzie :D

to wszystko oznacza takze koniec nationscupu dla repry polski q2 (i nie tylko), ale tez poczatek Ndml'a3. Wish us gl in ndml :]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 maja 2003, o 11:13 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 22:57
Posty: 344
Lokalizacja: B-stok
Karma: 7
wish you gl in ndml :]

cala ta afera jest pojebana :? a pan 3bird sie nie popisal obiektywnoscia sfinka
respect dla smalle ktory nie zgodzil sie na usuniecie mik'a z PL-team i sam odszedl z National Cup chytry


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 110 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza