[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 6 maja 2024, o 19:38

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: adminy
PostNapisane: 12 kwi 2003, o 18:25 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
slyszalem ze hanan wysylal jakies maile do darka b o zmiane adminow ale nvm
chodzi mi o to zeby kurwa mac kazdy kto zmieni admina na coolnet 27911 albo kubus.rulez.pl:27910 (bo tam mam admina) dal pozniej na normalnego bo kur.wa nawet meczu nie moge sedziowac bo sie wpierdalaja jakies buce na server i flooduja
nie wiem co mam w takich sytuacjach robic ale nie bawi mnie sedziowanie meczu gdzie jakcys z dupy wyssani observerzy siedza i flooduja i nic z nimi nie da sie zrobic
pozatym anomal ktory ma rcony jest na necie 2 razy dziennie i to wtedy co sie nic nie dzieje wiec dawajcie pozniej spowrotem te adminy normalne
nie mialem gdzie to napisac wiec zrobilem tutaj topic


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 kwi 2003, o 19:10 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:52
Posty: 2684
Lokalizacja: warszawa,s
Karma: 427
[18:09] <mkuh> co za kretyn zmienil admina na kubus 10
[18:10] <rafee`> hanan
[18:10] * Marcos^ (-cf@62.233.173.46) has joined #q2
[18:10] <mkuh> skad wiesz ?
[18:10] <rafee`> wyslal maila
[18:10] <rafee`> anom mi mowil
[18:10] <rafee`> wszystkie zmienili
[18:10] <rafee`> do jego pierdolonej ligi
[18:10] <rafee`> q2l
[18:10] <rafee`> skurwysyn

rafee skurwysynie zanim zaczniesz pierdolic bez sensu na kogos to moze sie dowiedz jak jest

wyslalem do darka wczoraj propozycje zrobienia trzech serwerow q2lse, jednego na coolenecie jednego na kubusiu i jednego na kubusiu2 (jak liga dmcl)

darek odmowil zrobienia na coolnecie (najpierw chcial mi dac coolnet dm ale potem powiedzial ze nie) a na koniec dnia napisal mi na gg ze mam serwer na kubusiu 2 i to wszytsko (na kubusiu2 tez nei zrobil)

dzis go nei bylo, przynajmniej nie pojawil sie na gg i w zwiazku z tym dalej nei mam zadnego admina poza kubus bg2 q2lse

co do coolnetow to anom cos ostro popierdolil a rafee po swojemu belkocze

ja sie z darekiem zupelnie nie moge dogadac bo zlewa mnie i urbaska maksymalnie, jak prosilem anoma by pomogl w tej sprawie to mial w dupie a teraz mowi ze ja pozmienialem hasla

mkuh tez pisal ze hasla na coolnety wiecej dzialaja niz nei dzialaja, a teraz nagle jak przestaly dzialac to zaczal sie mnie czepiac zanim spytac jak jest

ludzie co z wami?

teraz sie okazalo ze admin na coolnet1 sie chlopakom odnalazl

_________________
sierota po Lost ;) & Q2 сдиелно ж ссср


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 kwi 2003, o 19:19 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:52
Posty: 2684
Lokalizacja: warszawa,s
Karma: 427
nei wiem co w tym ziwnego ze na lige ktora ma 12 druzyn chce zalatwic adminy

wyslylem do darka od 2 tyg msg i majle z propozycjami i prosba o rozmowe

darek olewal przez dwa tyg potem zabral serwer mlq2 i dal go 3m w przeddzien ligi (liczylismy na ten serwerr dla q2lse)

w ogle pomysl klanowych serwerow jest bez sensu jak sa dwie ligi

w koncu dzien w dniu rozpoczecia ligi darek sie odezwal ale jak mowie zrobil tylko admina na kubusia bg2 choc imo lepiej jak by zabral serwer 3m i taka byla moja propozycja

jak ktos umie sie z tym darkiem dogadac to msg me to na spokojnie przed nastepna kolejka wszytsko zrobimy cacy

_________________
sierota po Lost ;) & Q2 сдиелно ж ссср


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 kwi 2003, o 19:30 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
$this->bbcode_second_pass_quote('hanan', '
')mkuh tez pisal ze hasla na coolnety wiecej dzialaja niz nei dzialaja, a teraz nagle jak przestaly dzialac to zaczal sie mnie czepiac zanim spytac jak jest
tak sie dziwnie sklada ze pisalem calkiem inaczej
ze wiecej nie dzialaja niz dzialaja

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 kwi 2003, o 19:44 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:52
Posty: 2684
Lokalizacja: warszawa,s
Karma: 427
zonk, tak wlasnie ccialem napisac, nie wiem czemu napisalo sie inaczej

_________________
sierota po Lost ;) & Q2 сдиелно ж ссср


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 kwi 2003, o 19:56 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
wczoraj sie mnie ktos pytal czy mu dam adminy do ZLOTEJ LIGI Q2
no lol, teraz kazdy robi lige zeby dostac admina



ja to widze tak:

Sedziowie plq2/pld/dmcl powinni sie wymienic adminami
w sumie to i tak jest mala grupa osob


nie wiem jak to jest z q2l i mlq2 ( tym bardziej z ta nowa, duelowa ) i kto tam sedziuje


co do motywu ze pada server i jest stare haslo (ustawione w cfg) ktore znam tylko ja to podam wam je i tyle, bo potem mnie sciagaja ze nie dziala haslo na 5 minut przez liga : S

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 kwi 2003, o 20:05 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:52
Posty: 2684
Lokalizacja: warszawa,s
Karma: 427
ja nei robie ligi by dostac adminy, nei jestesm w q2lse sedzia i nei przypominam sobie bym w zwiazku z tym kiedykolwiek uzyl admina

ze nei robie tej ligi dla adminow chyba najlepiej swiadczy pierwszy sezon

jak sam nei wiesz czy byl porzadek bo wtedy nei grales to spytaj sicka czy byl porzadek jesli w ogole bedziesz mial okazje

co do ligi dmcl to ona ma 3 serwery a rozgrywa raptem 3 mecze w tygodniu i jeszcze sa ostatnio byl w/o

w q2lse jest 6 meczy

w poprzednim sezonie nei prosliem nikogo o adminy, sick sam wyszedl z propozycja
myslalem ze spokoj na serwerach i porzadnie rozegrana liga uprawaniaja mnie do poproszenia o adminy w tym sezonie, nawet jak najlepsi uwazaja ta lige za zalosna bo graja tam slabe klany

_________________
sierota po Lost ;) & Q2 сдиелно ж ссср


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 kwi 2003, o 20:12 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:52
Posty: 2684
Lokalizacja: warszawa,s
Karma: 427
uwazam ze anom robi slusznie

mam liste sedziow ale na razie raptem polowa dostala adminy bo nie daje admina do czasu az ktos sedziuje

nei wiem w ogole po co adminy poza meczami ligowymi i pld

a serwery klanowe to juz w ogoel bez sens

_________________
sierota po Lost ;) & Q2 сдиелно ж ссср


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 kwi 2003, o 20:35 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
hanan co do olewki darka b to nie jestes jedyny kiedys wyslalem z 10msgow via gg z prosba zeby wrzucil q2adminy na coole i kubusie a wyjebal bw-adminy, znam 3osoby ktore z nim sie potrafia dogadac [czyt. odpowiada na ich msg] anomal, sick, ginus.. troche zalosne..


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 kwi 2003, o 23:31 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2002, o 01:25
Posty: 84
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 1
Panowie to nie tak z ta olewka ja poprostu nie jestem w stanie odpowaiadac kazdemu na prozby o adminy.
Dostaje conajmniej kilkanascie majli z prozba o adminy bo zaczyna sie jakas liga albo ktos chce serwer dla klanu albo ktos z kims sie kloci o jakiegos kicka albo bana.
Nie moge normalnie GG wlaczyc bo zaraz mam kilkunastu rozmowcow i to w jednej sprawie - prozba o adminy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 kwi 2003, o 23:35 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2002, o 01:25
Posty: 84
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 1
Musialbym siedziec caly dzien przed kompem i nic nie robic tylko gadac z kazdym i tlumacyc dlaczego np nie moge uruchomic 50 serwerow na coolnecie - nie moge siedziec czaly dzien przed GG, musze troche popracowac.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 kwi 2003, o 23:39 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
jak dla mnie sprawa juz od dawna byla jasna... admin dla 5 osob (najlepiej rcon) i one wedle uznania rozdzielaja i zmieniaja adminy dla potrzeb lig, w ten sposob nie bedzie czegos takiego jak serwer ligowy (bo i po co - koniecznie trzeba miec w nazwie serwera to SUPER LIGA Q2 SERWER :P ?) i bedzie wiekszy spokoj. Dawno nie mialem adminow ale widzac to co wyprawia anomal nie wiem wlasciwie czy to ma sens (ciagle sie zmieniaja nic nie wiadomo on nie odpisuje albo odpisuje "jak nie dzialaja jak dzialaja" zalosne i tyle...) naprzyklad mkuh jest dla mnie 100 razy lepsza osoba do bycia w kontakcie z darkiem niz anomal. Zreszta jak wiele innych osob. On sie po prostu do tego nie nadaje i koniec. Ktorys raz z kolei juz to wyglada dokladnie tak samo (burdel). Moze czas na zmiane ?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 kwi 2003, o 00:09 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2002, o 01:25
Posty: 84
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 1
I tak bylo kiedys, hasla dostalo tylko kilka osob a jak hasla sie "rozeszly" to chlopaki pisali majla i hasla zmienialem. Teraz tez tak jest na kilka serwerow hasla dostal anomal i mial sie nimi podzieli z kilkoma ludmi ktorzy prowadza lige. Czy anomal do tego sie nadaje ? - trudno mi oceniac kto jest odpowiedni a kto nie.

Co jakis czas problem z adminami na serwerach powraca na forum i przykro mi ze mimo tego ze robie wszystko co moge, zeby jeszcze jakies serwery q2 dzilały , jakicyś kolesie bluzgaja tu na admina coolnetow i kubusiow, że jest burdel za haslami. A ten burdel to sami robicie, nie potraficie się miedzy soba dogadac normalnie tylko bluzgi i obelgi i wymadrzanie sie kto ma racje. A nie mozna poprostu grać i cieszyć sie ta grą ? Z tego co zaobserwowalem to bez hasla admina nie da sie wogóle grac w tą grę, nie da rady, tragedia. Najlepiej żeby każdy dostał haslo i wtedy zamiast grac chłopaki kickowaliby sie nawzajem i banowali - który szybszy, moznaby nawet jakas lige zrobic ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 kwi 2003, o 00:17 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2003, o 17:42
Posty: 678
Lokalizacja: Olsztyn
Karma: 10
sprawa adminow smierdzi :D dajcie je 5 osobow z gory ustwalonym ktos inny uzyje -band dla niego i bedzie spoqj

_________________
Q2 RULEZ !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 kwi 2003, o 01:02 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
$this->bbcode_second_pass_quote('mik', 'a')le widzac to co wyprawia anomal nie wiem wlasciwie czy to ma sens (ciagle sie zmieniaja nic nie wiadomo on nie odpisuje albo odpisuje "jak nie dzialaja jak dzialaja" zalosne i tyle...) naprzyklad



ja wiem ze masz do mnie obiekcje bo wole ircneta zamiast quakeneta: D ale sprawa z adminami wyglada tak


dostalem hasla na kilka serverow, i zmienilem je na inne - podalem wam

z tym ze przy kazdym padzie serva hasla zmieniaja sie na te orginalne i musze je ponownie ustawiac



imho mozna zrobic tak ze orginalne hasla bedzie znalo 5-8 najbardziej aktywnych sedziow (ogolnie, z wszystkich lig, bo to te same osoby) , bo wiecej osob z adminem to sie mija z celem


pis
_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 kwi 2003, o 01:03 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
btw yoss, spoko avatar : )

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 kwi 2003, o 11:05 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
$this->bbcode_second_pass_quote('Yossarian', 'A') nie mozna poprostu grać i cieszyć sie ta grą ? Z tego co zaobserwowalem to bez hasla admina nie da sie wogóle grac w tą grę, nie da rady, tragedia. Najlepiej żeby każdy dostał haslo i wtedy zamiast grac chłopaki kickowaliby sie nawzajem i banowali - który szybszy, moznaby nawet jakas lige zrobic ;)

Fakt nie da sie grac bez tego ;] no coz taki poziom ludzi na serwerach. Fakt ze sa to jednostki jednak dwie czy trzy takie indywidualnosci moga narobic sporo burdelu :(.
Co do drugiej czesci twojego posta to juz pare razy taka sytuacje mozna bylo zaobserwowac w troche dawniejszych czasach =]]]]]]]

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 kwi 2003, o 12:56 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:52
Posty: 2684
Lokalizacja: warszawa,s
Karma: 427
$this->bbcode_second_pass_quote('Yossarian', 'A') nie mozna poprostu grać i cieszyć sie ta grą ? Z tego co zaobserwowalem to bez hasla admina nie da sie wogóle grac w tą grę, nie da rady, tragedia. Najlepiej żeby każdy dostał haslo i wtedy zamiast grac chłopaki kickowaliby sie nawzajem i banowali - który szybszy, moznaby nawet jakas lige zrobic ;)


czy nie tak napisalem w poprzednich postach??

po co klanom serwery, po co adminy nie sedziom? jest tyle serwerow ze jak ktos nie chce zwolnic teamu to sie mozna na inny serwer przeniesc, co czesto z agl robimy mimo ze ja z urbaskiem mamy adminy (ja organizator, on sedzia)


$this->bbcode_second_pass_quote('Yossarian', 'P')anowie to nie tak z ta olewka ja poprostu nie jestem w stanie odpowaiadac kazdemu na prozby o adminy.
Dostaje conajmniej kilkanascie majli z prozba o adminy bo zaczyna sie jakas liga albo ktos chce serwer dla klanu albo ktos z kims sie kloci o jakiegos kicka albo bana.
Nie moge normalnie GG wlaczyc bo zaraz mam kilkunastu rozmowcow i to w jednej sprawie - prozba o adminy.


Tak ja mi mowiono opisalem wszystko w mailu duzo przed rozpoczeciem ligi. Zrobilem to porzadnie i prosbe mysle pozadnie argumentowalem podajac linka do poprzedniej edycji, powolujac sie na porzadek na serwerach podczas poprzednich rozgrywek i na koniec dodoalem "referencje" sicka, mysle ze to odroznia ten mail od innych

nie byl pisany w stylu daj mi adminy dzis bo wpadlem na pomysl ze zrobie lige i nawet mam juz stronke zrobiona w notatniku! po napisaniu maila odczekalem kilkanacie dni az mi odpiszesz zanim poprosilem urbaska by pogadal z toba w tej sprawie

nie zareagowales przez dwa tygodnie a klanowi 3m zrobiles serwa w dwa dni po zakonczeniu ligi mlq2

nei wiem o co tu chodzi :/
_________________
sierota po Lost ;) & Q2 сдиелно ж ссср


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 kwi 2003, o 15:32 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
$this->bbcode_second_pass_quote('hanan', '')$this->bbcode_second_pass_quote('Yossarian', 'A') nie mozna poprostu grać i cieszyć sie ta grą ? Z tego co zaobserwowalem to bez hasla admina nie da sie wogóle grac w tą grę, nie da rady, tragedia. Najlepiej żeby każdy dostał haslo i wtedy zamiast grac chłopaki kickowaliby sie nawzajem i banowali - który szybszy, moznaby nawet jakas lige zrobic ;)


czy nie tak napisalem w poprzednich postach??

po co klanom serwery, po co adminy nie sedziom? jest tyle serwerow ze jak ktos nie chce zwolnic teamu to sie mozna na inny serwer przeniesc, co czesto z agl robimy mimo ze ja z urbaskiem mamy adminy (ja organizator, on sedzia)


$this->bbcode_second_pass_quote('Yossarian', 'P')anowie to nie tak z ta olewka ja poprostu nie jestem w stanie odpowaiadac kazdemu na prozby o adminy.
Dostaje conajmniej kilkanascie majli z prozba o adminy bo zaczyna sie jakas liga albo ktos chce serwer dla klanu albo ktos z kims sie kloci o jakiegos kicka albo bana.
Nie moge normalnie GG wlaczyc bo zaraz mam kilkunastu rozmowcow i to w jednej sprawie - prozba o adminy.


Tak ja mi mowiono opisalem wszystko w mailu duzo przed rozpoczeciem ligi. Zrobilem to porzadnie i prosbe mysle pozadnie argumentowalem podajac linka do poprzedniej edycji, powolujac sie na porzadek na serwerach podczas poprzednich rozgrywek i na koniec dodoalem "referencje" sicka, mysle ze to odroznia ten mail od innych

nie byl pisany w stylu daj mi adminy dzis bo wpadlem na pomysl ze zrobie lige i nawet mam juz stronke zrobiona w notatniku! po napisaniu maila odczekalem kilkanacie dni az mi odpiszesz zanim poprosilem urbaska by pogadal z toba w tej sprawie

nie zareagowales przez dwa tygodnie a klanowi 3m zrobiles serwa w dwa dni po zakonczeniu ligi mlq2

nei wiem o co tu chodzi :/

Ja bym sie na twoim miejscu cieszyl ze wreszcie sa, a nie mial pretensje :D

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 kwi 2003, o 16:20 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
imo maxymalnie jest suba zmiany nazwy servera, kazdy i tak jak ma grac mecz to powiem ze gra na c1 lub kubus(xx) gdzie xx to osttnie 2 cyfry porty, a nie na serverze plq2,mlq2,q2lse czy czgokowliek innego - zreszta o tym chyba wczescniej pisal mik

fajnie bybylo jakby na servera autoamtycznie bylo ustawie obsmode wshisper bo czasami jak jush przyjdzie sedziwoac emcz bez admina i obsy moga gadac to jest masakra ;/

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 158 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza