[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 16 maja 2024, o 14:21

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 14 kwi 2003, o 17:57 
Kozak

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 21:37
Posty: 1629
Lokalizacja: Che
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('mizaki', 'P')anowie coraz bardziej zaczynam lubic rafee :D te blzugi w stone hanana wyjebane w kosmos "tuczniku ,w dupe ruchany" muhaha o masa :D brechtalem przez 5 minut :lol:

to zaloz fanclub

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 kwi 2003, o 18:19 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, o 16:06
Posty: 4736
Lokalizacja: Wrocław / Gliwice
Karma: 67
$this->bbcode_second_pass_quote('|>3aTh'', '')$this->bbcode_second_pass_quote('mizaki', 'P')anowie coraz bardziej zaczynam lubic rafee :D te blzugi w stone hanana wyjebane w kosmos "tuczniku ,w dupe ruchany" muhaha o masa :D brechtalem przez 5 minut :lol:

to zaloz fanclub
yhym , dokladnie GL !:D
_________________
you got to keep your head up !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 kwi 2003, o 18:21 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
$this->bbcode_second_pass_quote('Hi7maN', 'Y')oss nie chodzi mi tutaj o to ze np. słabo grasz to koles cie kickkuje itd itp. tylko o to ze zalozmy mecz XX vs YY godz 21. jestem z teamu XX mam czas do 22 bo zamykaja cafe gramy 2 mapy wiec 2x20-40 minut + 5 miedzy mapami co daje o 21:45 koncze i ide do domu.Wchodz sedzia o 21 wszyscy są i mówi "lol ? nie mam admina ktos zmienil" oczywiscie wchodzą sobie jakies chobosy i mowią pikac po 1 i gramy :P oczywiscie sedzia prosi wyjdz to jest mecz ligi XY nastempnie oczywisice nie mozna zrobic obs shutup bo nie ma admina floood non stopowy a jest juz godzina 21:05 dochodzi do decyzji przenosimy sie na inny serv oczywiscie dochodza do tego bluzgi wqrwionych graczy jest 21:20 zanim rozpoczniemy jest 21:30 , liczny lag powoduje ze 1 mapa konczy sie 21:50 chciałbym zagrac 2 ale wlasnie mnie wypierdalaja z cafe :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD mniej wiecej oto chodzi


to jest wina anomala a nie yossa

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 kwi 2003, o 18:35 
Przyczajony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2003, o 21:26
Posty: 57
Lokalizacja: Szczecin
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', 'n')o to malo ci wiadomo

Hmm Jak bylem niedawno w słupsku na zawodach plywackich probowalem nawiazac kontakt z slupszczanami o q2 ale nik ani nic nie wskazywalo zeby tam istniala wogle scena q2 slyszalem odpowiedzi w stylu : "no co ty ja w to nie lubie grac" "spytaj tamtego on ma kompa" i takie tam jeszcze inne u mnie jak sie w powiecie mówi q2 to wszyscy wiedz o co chodzi !
_________________
Im Back !!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 kwi 2003, o 19:34 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
$this->bbcode_second_pass_quote('PluCiorX', '')$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', 'n')o to malo ci wiadomo

Hmm Jak bylem niedawno w słupsku na zawodach plywackich probowalem nawiazac kontakt z slupszczanami o q2 ale nik ani nic nie wskazywalo zeby tam istniala wogle scena q2 slyszalem odpowiedzi w stylu : "no co ty ja w to nie lubie grac" "spytaj tamtego on ma kompa" i takie tam jeszcze inne u mnie jak sie w powiecie mówi q2 to wszyscy wiedz o co chodzi !


a co to ma wspoolnego z tym o czym tu mowimy?

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 kwi 2003, o 09:13 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, o 16:06
Posty: 4736
Lokalizacja: Wrocław / Gliwice
Karma: 67
$this->bbcode_second_pass_quote('PluCiorX', '')$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', 'n')o to malo ci wiadomo

Hmm Jak bylem niedawno w słupsku na zawodach plywackich probowalem nawiazac kontakt z slupszczanami o q2 ale nik ani nic nie wskazywalo zeby tam istniala wogle scena q2 slyszalem odpowiedzi w stylu : "no co ty ja w to nie lubie grac" "spytaj tamtego on ma kompa" i takie tam jeszcze inne u mnie jak sie w powiecie mówi q2 to wszyscy wiedz o co chodzi !

:D to wyjechales :D
_________________
you got to keep your head up !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 kwi 2003, o 10:19 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:52
Posty: 2684
Lokalizacja: warszawa,s
Karma: 427
$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', 'H')anan ty pierdolony tusczniku w dupe jebany bambusie ze slupska.


:DD:DD tu nie ma co komentowac, jestes idiota i pozostaniesz idiota

$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', 'C')huj mnie obchdoodza te twoje pieprzone ligi na 12 klanow w ktorych nikt prosto z raila nie potrafi strzelic.

j.w.

$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', ' ')Mam w pizdzie

jeszcze do tego ciota

$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', ' ')ze kurwa przez twoja pierdolona lige mecze w plq2 wygladaja jak podworkowe gierki, a na serverach czesto jest full, . Nie mogles kurwa sie odezwac do kogos z ekipy plq2 po te adminy tylko kurwa od razu poleciales zmienic dla swoich potrzbe ?...bo kurwa przez twoje infantylne zachowanie mecze w plq2 wygladaja jak wygladaja


jak ktos jest idiota to trzeba mu kilka razy powtarzac moze w koncu zrozumie, wiec specjalnie dla ciebie powtarzam

yossarian nie zmienil zadnego admina na coolnecie moje zyczenie, zmienil tylko na kubusiu bg2 ktory nei byl serwerem ligowym, zreszta proslilem by dal mi nie kubus bg2 ale serwer po lidze mlq2 teraz serwer elite emates

po drugie zglosilem sie wiele dni wczesniej mozna to bylo zrobic na spokojnie

po trzecie adminy na coolnety nagle sie odnalazy bez mojego i yossariana udzialu

po czwarte bylem u anomala w sprawie adminow, bez odpowiedzi

po piate mialem do ciebei sie zglosic po adminy???

$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', ' ')Jestes zwyklym pedalem i chuj ci na ryj

:DD:DD specjalnie dla ciebie powtarzam
$this->bbcode_second_pass_quote('hanan', 'j')estes idiota i pozostaniesz idiota

$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', '
')chuj mnie kurwa strzela jak dla potrzeb trzeciorzednej kurwa ligi jakis debil blaga o adminy do serverow q2

odp. :

$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', 'P')ierdoli mnie rowniez to ze nie zalezy ci na adminach

ps. pozdrowienia dla mizakiego :D wesoly chopak
_________________
sierota po Lost ;) & Q2 сдиелно ж ссср


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 159 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza