[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 2 maja 2024, o 07:05

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: wieza - ale niewypal ;[
PostNapisane: 30 mar 2003, o 13:29 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2003, o 18:29
Posty: 158
Lokalizacja: Przeworsk
Karma: 0
nie wiedzialem ze niektorzy gracze w q2 moga byc tak pojebani.
wchodze sobie na serva, ustawiam sie na wierzy a tu z gory i z dolu gosc mnie napierdala blasterem. rzadne proby uspokojenia tlumu nie daja nic. w polsce nie ma szans zeby takei cos sie udalo... :( :mad:

moze innym razem w nocy jak dzieci beda spac...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2003, o 15:05 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:26
Posty: 3116
Lokalizacja: Poznan
Karma: 21
czlowiek uczy sie na bledach
przed chwila przez ponad godzine stala wieza ok 40-50 playerow, bylo pregame i nikt nie strzelal.
zabraklo troche ludzi jednak (juz dosc mocno po 12 jest :D)
sa screeny i demka, np to
http://starzaki.eu.org/~v3non/screeny/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2003, o 15:06 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
15.10 52 osoby nie ktorzy odpalaja sesje itp, ale wiekszosc jest debili i zamiast kucnac i siedziec w wiezy podskakuja, "chodza" itp bylo do przewidzenia.
edit jaki problem zmienic dmflags zeby broni nie bylo ? albo dmg broni wylaczyc..


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2003, o 15:41 
Cichociemny

Dołączył(a): 16 cze 2002, o 15:31
Posty: 137
Lokalizacja: Ostrzeszow
Karma: 0
http://www.grass6.republika.pl

to co udalo mi sie zrobic przed tym jak serv padl ,2 screeny trudno powiedziec ilu ludzi na wiezy moze komus sie uda policzyc chytry

_________________
<nuks> morda psy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2003, o 16:54 
Slaby koles

Dołączył(a): 25 mar 2003, o 18:43
Posty: 10
Karma: 0
Fakt, nie wypał byłem i były jakieś dekle które nie reagowały na kicki itp. Strzelali jakby to był dm :( :( :( :(


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2003, o 17:08 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 wrz 2002, o 14:15
Posty: 148
Lokalizacja: Przeworsk
Karma: 0
heh no coz moglo byc lepiej, moglo byc jeszcze gorzej. Ja mam tez kilka screenow ale z moich oczu i nie widac ile jest osob dokladnie :D
http://217.97.29.43/wieza


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2003, o 17:10 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2002, o 00:25
Posty: 2478
Lokalizacja: Poznan
Karma: 8
Ja sie czulem jak w piaskownicy, gdzie bylo pelno bachorow. Co prawda pozniej bylo o wiele lepiej. Poczatek jednak fatalny - floody, bezsensowne skoki, strzaly - pozniej ludzie mieli overflovy przez to:E. Proponuje jezeliby mialo byc 2 podejscie, o to by nie dodawacz w wiezy +movedown. I tak wszyscy wchodzili od gory i raczej z dolu nikt nie wskakiwal po playerach (dzieki +movedown wieza byla zdebka ruchoma:E).

_________________
http://www.wdrewnieiwmetalu.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2003, o 18:23 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2003, o 18:29
Posty: 158
Lokalizacja: Przeworsk
Karma: 0
imo niepotrzebnei ustawione zostaly przekierowania z innych serverow, bo przez to pojawialo sie duzo przypadkowych osob. przez texty typu "ej sory co trzeba zrobic zeby tu normalnie zagrac?" pokazywali ze czesto nie wiedza o co chodzi i tylko dnerwowali i przeszkadzali tym ktorzy probwali utworzyc wierze


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2003, o 18:33 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2003, o 23:45
Posty: 254
Lokalizacja: Pozna
Karma: 0
Określenie klapa jest tu imo baaardzo chybione. Okazalo sie, ze jest to wykonalne, tyle, ze byla to bardzo swieza akcja jak na q2. na dobry pomysl rozwiazania problemu trzeba bylo troche poczekac a nie wszystkich bylo na to stac; ale faktycznie pozniej (tzn zanim sobie poszedlem, bo u mnie po prostu nagle q2 przestal reagowac na sygnaly z klawiatury i blokowal cala maszyne :/) bylo calkiem niezle i naprawde zaczelo brakowac ludzi.
Skoro movedown byl problemem to szkoda, ze jednak wszystkie madre i troskliwe glosy przez CALY czas nawolywaly "nie skakac". Wszystkie uwagi o kucaniu musialy mnie ominac :/.
Mysle, ze wszyscy wyciagneli z tego wnioski i nastepne podejscie bedzie bardziej udane. Bo jesli uda sie zaczac je mniej-wiecej na tym etapie na jakim skonczylo sie to (tzn nie popelniac 2x tych samych bledow), rekord bedzie wiekszy, bo przeciez jakis tam nabilismy nie?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2003, o 19:27 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
hmm ja mam pomysla ale moze byc problem z wykoniem.dobrzy by bylo zeby wszyscy zaintereowani stawianiem wiezy zgromadzili sie na jakims kanale na ircu i z tamtad byli powiedzmy po 5 wywolywani na serwer przez organizatorow.wiem ze jest doozo zabawy ale pomoglo by o uniknac burdelu jaki panowal dzis.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2003, o 20:44 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2003, o 17:42
Posty: 678
Lokalizacja: Olsztyn
Karma: 10
Na początku była sama chołota która weszła dtam w niewiadommym celu ok godziny 15 została sama wiara i jak juz mon-soon wwspomnial non stop stała wierza z 40-50 graczy.Rekord nie padł z powodu braku playerów
(otieralismy po kilka razy q2 ja 4 mialem otwarte a drug nawet 5 ale to nic nie dalo).Pozatym Sporo osob ma loncza typu sdi które przy iosciach powyzej 60 osob na serviwe przestaje normalnie funkjonwac wtyczki sie zaczynaja oprócz standardowego laga :D

_________________
Q2 RULEZ !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: sposób
PostNapisane: 30 mar 2003, o 21:38 
Przyczajony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2003, o 21:26
Posty: 57
Lokalizacja: Szczecin
Karma: 0
No ja tesh tam bylem i sadze ze gdyby bylo lepsze lacze to by bylo lepiej
no a powinno to wygladac mniej wiecej tak
gosc wchodzi lokuje team i pickapokolei po 1 jak wejdzie to nastepnego. bylby porzadek przynajmniej.proponuje 2 probe i to jaknajszybciej

_________________
Im Back !!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2003, o 22:03 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
hmmm no ja sie przyznam ze zwatpilem kolo godziny 14 o poszedlem wpizdu ale jooz nie moglem wyczymac


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2003, o 23:13 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
Dobra ludki. Sami tego chcieliście. Za dużo swobody dałem na poprzedniej mapie to sie zrobił burdel a nie wieża. Teraz zrobiłem taką mape że za h będziecie ustawiać się na wieży, czy tego chcecie czy nie.
http://kubus.rulez.pl/~asbest/temp/talf.zip
Nie ma mocnych i nie będzie, rokord zostanie pobity !
:usa


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 mar 2003, o 00:26 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2003, o 17:42
Posty: 678
Lokalizacja: Olsztyn
Karma: 10
Najs mapka :D p.s jak ty ją wymyśliłes ??

_________________
Q2 RULEZ !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 mar 2003, o 00:56 

Karma: 0
ja na servie bylem jakies 15 minut. Bylo z 15-20 osob z czego polowa skakala sobie i zeskakiwala z wiezy robiac burdel. Nie mam ochoty juz brac w tym udzialu bo chuj z tego wychodzi. albo zrobic na haslo i wpuszczac tylko tych ktorzy nie robia wiochy albo w ogole sie za to nie brac


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 mar 2003, o 01:33 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
Rafee widziales tą mapkę? Wszystkie respawny są na szczycie w wodzie która pcha każdego do "lejka" a lejek prowadzi do niewidzialnego "szybu" z którego nie można wyjść. I będą wpadać jeden po drugim na siebie, bez możliwości zejscia, jak bile do bilarda chytry Nawet nic nie trzeba robić żeby stanąć na wieży, nawet jak sie dołączą jakies lamki co nie wiedzą nawet po co. A lamki które będą próbowały np. zaphać lejek itp. to sie najwyżej utopią :P Jedyny sposób to ustawić się na wieży. Także nie ma mocnych, rekord padnie :D
Obrazek
Obrazek
Gdybyśmy mieli przedtem tą mape to rekord był by dawno, raz było ponad 66 os na serwie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 mar 2003, o 07:41 
Przyczajony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sty 2003, o 09:29
Posty: 40
Lokalizacja: Gda
Karma: 0
no mapka jest ciekawa, proponuje jeszcze takie przezroczyste rusztowanie zrobic na dole bo inaczej kolesie beda zeskakiwac na dol

tylko ze to troche kibel bo co to za ustawianie wiezy? to jest poprostu rozladowywanie kartofli :) mysle ze nei na tym to powinno polegac, niestety z 2 strony to pomijajac powalonych ludzi ktorzy byli na serwie to serwer tak nie wyrabial miejscami ze nie widac bylo co sie dzieje, polowa ludzi na wtykach wisiala, co chwile kogos wywalalo z serwa a to skakanie ciagle tez nie wiem czy miejscami nie bylo spowodowane jakimis wtykami, ogolnie to na naszych serwach moze byc ciezko bo wieza powinna byc ustawiana jakos tak ze na poczatku ludzie wskakuja po sobie, pozniej najwyzej zeskakuja z kads itp wtedy mozna to traktowac jako jakis wyczyn. wiec faktycznie serwer musialby byc chyba haslowany czy cos i cala akcja koorydnowana z irca


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 mar 2003, o 08:16 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
ciekawy pomysl z tym lejkiem, ale po spadnieciu na platforme zaliczasz cratera : (


mozna by zrobic taki przezroczysty komin (ale calkowicie przezroczysty) , od dolnej platformy do wyjscia lejka ale wtedy to bedzie troche cheat : )

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Super mapka
PostNapisane: 31 mar 2003, o 08:18 
Przyczajony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2003, o 21:26
Posty: 57
Lokalizacja: Szczecin
Karma: 0
Hhe no mapa Super ale chyba jest z deka przesadzona bo nic nie trzeba robic. proponuje aby zamiast niewidzialnego tunelu zrobic takie rusztowanie jak w babelt. i zeby nie bylo tego pchania tylko jakis koles z railem który wejdzie pierwszy na serwer bedzie pilnowal czy nikt nie zapycha wlotu.no bedzie przynajmniej troszke trodniej.

_________________
Im Back !!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 126 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza