[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 6 maja 2024, o 18:33

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: wrazenia po allstar game
PostNapisane: 17 mar 2003, o 12:43 
Przyczajony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sty 2003, o 09:29
Posty: 40
Lokalizacja: Gda
Karma: 0
Obejrzalem demka i co tu duzo mowic Polska to biedny kraj gdzie nie da sie spokojnie zagrac w zadna gre. Smutne jest to ze ludzie z calego kraju zbieraja sie zeby zagrac se cos naprawde fajnego i ciekawego i dobrze sie przy tym pobawic a tu nagle bumm (powered by Tpsa).Z tego co widzialem najbardziej urozmaicila gre Tepsa Scoobiemu, warriorowi i mkuhowi widac ze przez prawie wszystkie mecze ping pomagal im w rozwijaniu wrzodow na zoladku.
Kazdy zapewne liczyl na naprawde ciekawa rywalizacje, swietne akcje i dobra zabawe a to co mozna bylo zobaczyc na demkach to lagi, wtyki, cofki czyli to co Tpsa lubi najbardziej. Rozgrywka co chwile byla pauzowana w nadziei na lepsze chwile jednak Tepsa byla nieugieta. Co chwile kogos wywalalo z serwera, wogole cyrk. Bardzo ciezko sie ogladalo demka z tych walk a juz sobie wyobrazam jak sie fajnie musialo grac. Jedyne co byl ciekawe to pojedzyncze akcje ktore jednak i tak ciezko bylo dobrze zobaczcy bo widac ze nawet osoby ktore nagrywaly demka mialy ostre lagi bo obraz strasznie skacze.

Podsumowujac to wydaje mi sie ze jedynie mozna poprosic ludzi uczestniczacych w tym meczu oraz organizatorow zeby powtorzyc cala impreze i tym razem moze nie o godzinie 17 w weekend bo wtedy nie jest raczej milo z netem. Mam nadzieje ze to sie uda i chyba wszyscy mocniej zainteresowaniy q2 takze, chyba kazdy chcialby zobaczyc naprawde fajne demka, a gracze pewnie tez pograli by sobie i pobawili sie.

ps. Mik jak mozesz to udostepnij gdzie swoje demka, najchetniej zobaczylbym te akcje z railem na dm1


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 mar 2003, o 14:27 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
i tu powstaje problem... po meczu na dm1 zwalil mi sie kompletnie komputer (tuz przed dm3) najpierw niewiadomo czemu mnie kickalo non stop za speedhacka mimo ze nie mialem skaczacego pingu, pozniej kompletna zwala z fpsami i doczytywaniem kompa. Po meczu na dm3 sie przesiadlem po czym bolo stwierdzil ze na tamtym kompie bylo pelno wirusow i pokasowal wszystko... a wiec dema z dm1 nie ma... :/
a raile byly oj byly :]]]]]]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 mar 2003, o 14:34 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
wedlug mnie wschod powinien wygrac bo byl lepszy ale nie az 7:0 :?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 mar 2003, o 17:29 
Przyczajony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sty 2003, o 09:29
Posty: 40
Lokalizacja: Gda
Karma: 0
nie chodzio tutaj przeciez az tak bardzo o to kto wygral czy kto przegral miala byc to glownie fajna zabawa i ciekawa rywalizacja a to moim zdaniem zupelnie niewypalio (i nawet demek mika z dm1 nie ma :( no dol)

"..ja chce jeszcze raz !!..."


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 mar 2003, o 19:01 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
miala byc radocha ale byla srednia, a wszystko przez pingi bo niestety zachod mial zajebiscie hujowo jezeli o tym mowa, a co rywalizacji hmm wiesz mozna przegrywac bo nie boli mnie to ze przegralismy 7:0 bo gdy przegralismy uczciwie na dm8 gdzie byla fajna walka zajebiscie sie gralo, a tak czy inaczej byla to przegrana to jest luzik, ale kiedy przegrywasz z tego powodu ze nie mozesz powlaczyc bo ci nie pozwalaja na to warunki badz tez walczysz ale warunki faworyzuja przeciwnika gra nie jest juz przyjemna. nie oklamujmy sie ze mapy dm3 dm5 dm6 dm7 i ewentualnie dm1 nie powinny sie skonczyc takim wyniekiem jakim sie skonczyly

pozostaje tylko podziekowac all ludziom za zoorganizowanie tego bo pomysl byl fajny pierdolic juz TPSA ale takie cos jest bardzo fajne i fajnie by bylo gdy by takie allstars bylo w kazdej lidze miedzy sezonem zwyklym a playoffami gg!

_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2003, o 11:52 
Cichociemny

Dołączył(a): 16 cze 2002, o 15:31
Posty: 137
Lokalizacja: Ostrzeszow
Karma: 0
obejrzalem dzis z nudow demko na dm1 .. i stwierdzam ze absolutnym minusem meczu byl mkuh zarowno patrzac z punku widzenia gry jak i zachowania ,no ale coz wiadoma sprawa bylo ze znajdzie sie taki klops jak on ,gra nie szla to trzeba bylo pobluzgac na innych i zwalic wszystko na lagi ,wtyki itp ,Glak mkuh Glak ... :lol:

_________________
<nuks> morda psy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2003, o 12:12 

Karma: 0
Lizaki po co prowokujesz do klotni ?


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2003, o 12:49 
Cichociemny

Dołączył(a): 16 cze 2002, o 15:31
Posty: 137
Lokalizacja: Ostrzeszow
Karma: 0
nie prowokuje rafafe tylko wyrazam swoja opinie na temat tego co zobaczylem kazdy ma chyba do tego prawo

_________________
<nuks> morda psy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2003, o 13:05 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
hmmm statsy to nie wszystko, to ze mial najmniej fragow na dm1 to nie znaczy ze tez hujowo gral, whatever jezeli juz chcerz sie przypierdalac to popatrz na inne mapy gdzie gral na niektorych najlepiej z zachodu np dm6 dm7...

_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2003, o 13:27 

Karma: 0
on nie oglada innych bo zna tylko q2dm1


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2003, o 13:38 
Cichociemny

Dołączył(a): 16 cze 2002, o 15:31
Posty: 137
Lokalizacja: Ostrzeszow
Karma: 0
racja nie chce mi sie ogladac inynch map,ale ja sie nie dopierdalam do tego ze mial tam te 6 fragow na dm1 ..chodzi o jego zalosne zachowanie i przypierdalaniesie do innych w czasie meczu na morpa i wogole ... calkiem mlodziezowa postawa :D ,ale eot wyrazielm swoje zdanie nie ma sensu ciagnac tego dalej.

_________________
<nuks> morda psy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2003, o 17:30 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
mizaki mozesz wyrazac swoja opinie ale nie bluzgac na mnie
na dm1 i dm2 mialem prze okropnego laga (warrior moze potwierdzic bo gral na tych samych warunkach) a to ze gralem tak slabo to byla duza wina wlasnie tego laga
mialem kryc winde i kiedy juz udalo mi sie dorwac rl to mialem wtyke na windzie, a morph (nie wiem skad) z hb we mnie napierdalal az mnie zabil
wiec sie wkurwilem jeszcze bardziej - normalne
nie wiem czy chciales zeby ten post mnie wkurwil czy nie
jak tak to ci nie wyszlo bo widzialalem nie raz bardziej zalosne twoje txty
pozatym jak juz lag mi niby spadl to od czasu do czasu mialem dziwny netgraph:
http://www.cafeduo.com.pl/roa/files/mkuh/net.jpg
wrzucilem tego screena nie po to zeby sie tlumaczyl bo powiedzialem juz ze wschod byl lepszy ale po to zebys mogl to zobaczyc bo wiem ze na slowo mi nie uwierzysz


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2003, o 22:58 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2003, o 17:42
Posty: 678
Lokalizacja: Olsztyn
Karma: 10
Ja bym proponował zorganizować impreze jako swego rodzaju zlot-lan party .

_________________
Q2 RULEZ !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 mar 2003, o 19:59 
Cichociemny

Dołączył(a): 10 gru 2002, o 19:45
Posty: 98
Lokalizacja: trojmiasto
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('mizaki', 'o')bejrzalem dzis z nudow demko na dm1 .. i stwierdzam ze absolutnym minusem meczu byl mkuh zarowno patrzac z punku widzenia gry jak i zachowania ,no ale coz wiadoma sprawa bylo ze znajdzie sie taki klops jak on ,gra nie szla to trzeba bylo pobluzgac na innych i zwalic wszystko na lagi ,wtyki itp ,Glak mkuh Glak ... :lol:


nie moglem sie powstrzymac zeby tego nie skomentowac.

1. mkuh ma 100% racji, morph dobrze wiedzial ze chlopak ma laga a itak go zajebal w dodatku kwitujac jego pretensje textem "zm" co raczej nie ma nic wspoolnego z dobra zabawa.

2. Jedna druzyna pingi 20 druga 50-80 plus lagi warra i mkuha. wiadomo ze mecz byl nieroowny.

3. a co chyba najwazniejsze cale CC to banda kolesi ktoorzy nic innego nie robia na serverach tylko bloozgaja. A nie daj Boze zjedz takiego noodles'a albo speed'a to otrzymasz prawie takie bloozgi jak od monumenta. Wiec lizak jestes ostatnia osoba ktoora moze sie w takim tonie wypowiadac...

no, teraz czuje sie lepiej :D
_________________
peace


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 mar 2003, o 21:46 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
troche pojechales bo my tez mielismy ostro zjebane pingi...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 mar 2003, o 22:57 
Cichociemny

Dołączył(a): 16 cze 2002, o 15:31
Posty: 137
Lokalizacja: Ostrzeszow
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('arnoldzik', '3'). a co chyba najwazniejsze cale CC to banda kolesi ktoorzy nic innego nie robia na serverach tylko bloozgaja. A nie daj Boze zjedz takiego noodles'a albo speed'a to otrzymasz prawie takie bloozgi jak od monumenta. Wiec lizak jestes ostatnia osoba ktoora moze sie w takim tonie wypowiadac...



Stary ze swoim skillem to bys nawet prosiaka nie pojechal jestes malym psem ktory moze tylko poszczekac wiec zamknij twarz.
_________________
<nuks> morda psy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 mar 2003, o 00:49 
Kozak

Dołączył(a): 7 paź 2002, o 08:42
Posty: 1591
Lokalizacja: Nowy S
Karma: 39
$this->bbcode_second_pass_quote('mizaki', '')$this->bbcode_second_pass_quote('arnoldzik', '3'). a co chyba najwazniejsze cale CC to banda kolesi ktoorzy nic innego nie robia na serverach tylko bloozgaja. A nie daj Boze zjedz takiego noodles'a albo speed'a to otrzymasz prawie takie bloozgi jak od monumenta. Wiec lizak jestes ostatnia osoba ktoora moze sie w takim tonie wypowiadac...



Stary ze swoim skillem to bys nawet prosiaka nie pojechal jestes malym psem ktory moze tylko poszczekac wiec zamknij twarz.

miz jesteś genialny dogi

nie wiem czy zauważyłeś ale swoimi bluzgami tylko potwierdzasz to co napisał arnoldzik :D
_________________
Those who follow the path of the righteous shall have their reward :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 mar 2003, o 09:08 

Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('mik', 't')roche pojechales bo my tez mielismy ostro zjebane pingi...


taaa ping 30 :D

Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 mar 2003, o 15:19 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
n/c ... nie ogladales demek nawet chyba...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 mar 2003, o 16:34 

Karma: 0
muwiłem o średniej pingu :D algida


Góra
   
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 172 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza