[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 9 maja 2024, o 03:29

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Czy chcesz zobaczyc klan "zer0" w PLQ2 4 ?
nie 100%  100%  [ 22 ]
Liczba głosów : 22
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 15 mar 2003, o 10:40 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
tez jestem za :]

anomal tylko ze oni najpierw grzecznie probowali to zalatwic tak jak mowisz. W momencie kiedy dostali odopowiedz nie to sie oburzyli (imo slusznie) =))) w koncu polacy to buntowniczy narod :]].
ZimZumek zmien zdanie ! chytry


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 mar 2003, o 11:37 
Cichociemny

Dołączył(a): 15 mar 2003, o 11:32
Posty: 96
Lokalizacja: Gdansk
Karma: 0
vote no

_________________
k


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 mar 2003, o 11:47 

Karma: 0
hmm i tak to bez sensu bo i tak Zium zadecyduje....


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 mar 2003, o 11:54 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
wczoraj wyjasnilem sprawe lucasowi wydaje mi sie ze w miare czytelnie i zrozumiale, pare slowe tesh powiedzilem vookiemu

w ankiecie nie glosuje

zimowi powiedzilem sowje "za" i "przeciw"


mik: nie wiem w jakim tonie od samego pocztq staralo sie ZER0 zapisac do ligi do mnie dotarla ta sama forma co do anml

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 mar 2003, o 12:16 
Przyczajony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2003, o 11:24
Posty: 63
Lokalizacja: Torun !
Karma: 0
Jajebie co sie dzieje na tej scenie ... popros2 hamster juz cieszy dupe i zaciera raczki z tego powodu ze ak ma szanse jakies tam zajac 2 miejsce skoro 3 graczy podstawowych 3m (morph mon score) zasililo squad zer0 , 3m oslabione mozliwe 20% ze nie poradzi sobie z ak wiec ... HAM robi wszystko zeby to wykorzystac tym samym eliminujac przeciwnikow drogami nie majacymi nie wspolnego z rzeczywistym skilem ak :/

_________________
What the fuck did you drink man ?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 mar 2003, o 12:56 
Mroczny

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:59
Posty: 475
Lokalizacja: Nowy S
Karma: 0
Jestem zatym zeby grali :D

_________________
Uwa


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 mar 2003, o 13:19 
Fajny

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:59
Posty: 987
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 1
striker zachowaj swoje przemyslenia dla siebie i nie rob z siebie blazna, bo to co wyzej napisales jest niedorzeczne....

imo zero powinno zagrac w lidze... juz wczesniej pisalem dlaczego;
agent chcialbym ci przypomniec ze to za sprawa irriego kolejne ligi plq2 maja miejsce... hmm to bedzie juz chyba dobre kilka lat

zgadzam sie rowniez z tym ze ligi teraz raczej sa rozgrywane 4fun ... dlatego tez jest to kolejny argument za uczestnictwem [0] w lidze

wszyscy pisza ze synth bedzie mialo z kim powalczyc itd itp... imo gowno prawda :)
synth zmiazdzy kazdego

no ale zero zaszloby niewatpliwie daleko (2,3 miejsce)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 mar 2003, o 13:29 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
ja jestem za 51% na tak z tego wzledu ze najlepsze co by bylo to gdyby bylo i 3m i dmc i jeszcze jakis klan o sile ich polaczenia ale tak sie nie da :[, co do plq2 wedlug mnie liga sie nie zaczela jeszcze wiec powinni grac se spoko - jedyna wada to ze byly 2 klany a teraz jest 1 czyli zawsze ten 1 klan mniej :[[[[[, szkoda tylko ze z dmc ligi odchodzi dmc bo to bezsens powinni chociaz dokonczyc jak jest, my nie gralismy jako synth w zadnej lidze podczas gdy ja gralem w dmc a 16v|a w plq2, a klan byl juz wtedy kiedy sie spotkalismy w wawie na meczu fi, anyway gl and hf !!!!!!!!!

_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 mar 2003, o 13:48 

Karma: 0
grzesiu male sporstowanie :) po 1 jak juz pisalem nie ma fuzji dmc 3m kto to wymyslil? padlo dmc i jest nowy klan za dmc-zer0 nasze powody dlaczego dmc nie ma jest nasza prywatna sprawa wiec nei sadze aby to bylo dalej komentowane. tak wiec 3m jest i jest zer0 z 3m odeszlo 3 osoby i przeszly do nas to ich prywatna sprawa.
dmc nie ma jest zer0


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 mar 2003, o 14:41 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:28
Posty: 186
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 3
Anomal ostatnio zauwazylem ze robisz sie coraz bardziej ciotowaty :) Do zrobienia ankiety namowil mnie RAFEE A WIEC JEDEN Z ORGANIZATOROW LIGI. Twoja opinia jest jak zwykle napisana na wyrost, nie masz pojecia o temacie a wpierdalasz swoje 3 grosze zupelnie niepotrzebnie :)

_________________
Imperare sibi maximum imperium est


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 mar 2003, o 15:32 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
$this->bbcode_second_pass_quote('aGent', 'D')ziwne tez ze tuz przed PLQ2 3 , jak arena laczyla sie z 16v praktycznie na dzien przed liga (kiedy juz dawno byly zapisane jako osobne klany ) nie miales nic przeciwko ich fuzji.
teraz popatrz na to z innej strony. w tym samym czasie do was przeszedl scooby, ktory nie ma co ukrywac najbardziej przyczynial sie do waszych wygranych. JAK TO SIE MOGLO STAC?
pozatym w plq2 #3 byly inne zasady uczestnictwa
co do ankiety to oddam glos na ... ale tylko po to zeby zobaczyc wynik bo jest ona bez sensu wedlug mnie.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 mar 2003, o 15:39 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
$this->bbcode_second_pass_quote('Lucas', 'g')rzesiu male sporstowanie :) po 1 jak juz pisalem nie ma fuzji dmc 3m kto to wymyslil? padlo dmc i jest nowy klan za dmc-zer0 nasze powody dlaczego dmc nie ma jest nasza prywatna sprawa wiec nei sadze aby to bylo dalej komentowane. tak wiec 3m jest i jest zer0 z 3m odeszlo 3 osoby i przeszly do nas to ich prywatna sprawa.
dmc nie ma jest zer0

najbardziej szkoda mi sickboya i claymora ktorzy trzymali to dmc wpizde dlugo
a tu nagle jak sick jest away klan sie rozpada :?

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 mar 2003, o 15:44 
Kozak

Dołączył(a): 7 paź 2002, o 08:42
Posty: 1591
Lokalizacja: Nowy S
Karma: 39
zachęcam do zakończenia wszelkich dyskusji na temat udziału zer0 w lidze plq2 #4 ( i tak decydujące zdanie ma tutaj ZimZum, a wasze dywagacje na pewno wam dobrze w jego oczach nie robią :D, także chill out)

i jeszcze jedno...

wasze kłótnie są śmieszne...

Ja odbierałem do tej pory scenę q2 jak grupę fajnych ludzi (z kilkoma wyjątkami :D), którzy wszystko załatwiają po koleżeńsku (przy piwku or sth :D), a nie kłócą się jak przedszkolaki i nadają na siebie jak stare baby...

shame on you all chytry swinka

_________________
Those who follow the path of the righteous shall have their reward :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 mar 2003, o 15:52 
Cichociemny

Dołączył(a): 15 mar 2003, o 11:32
Posty: 96
Lokalizacja: Gdansk
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('NiYo', 'J')a odbierałem do tej pory scenę q2 jak grupę fajnych ludzi (z kilkoma wyjątkami :D), którzy wszystko załatwiają po koleżeńsku (przy piwku or sth :D), a nie kłócą się jak przedszkolaki i nadają na siebie jak stare baby...

shame on you all chytry swinka



aint like the guy, hes got da point thou..


(jk)
_________________
k


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 mar 2003, o 15:53 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:15
Posty: 284
Lokalizacja: 3MIASTO
Karma: 8
$this->bbcode_second_pass_quote('BREJKER', '
')


synth zmiazdzy kazdego

lol? :E

pozatym vote yes
_________________
Elite Mates rox ;]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 mar 2003, o 16:52 

Karma: 0
niyo twoje komentarze sa tu naprawde zbedne bo ani nic nie wnosza ani nikt niebedzie sie ciebie sluchal wypowiedziales swoje zdanie w wczesniejszych psotach proponuje zebys dal luz bo z tego co widze dzielnie walczysz zeby nas nie bylo ale nei wiem czy ktos sie ciebie bedzie sluchal
niyo wiem ze latwo krytykowac innych i sie o nich wypowiadac i prawic im kazania ale naprawde ja gram w q2 5lat i nie chce mi sie czytac twoich komentarzy w stylu co my powinnismy a czego nie i co dla ciebie jest smieszne.


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 mar 2003, o 17:07 
Kozak

Dołączył(a): 7 paź 2002, o 08:42
Posty: 1591
Lokalizacja: Nowy S
Karma: 39
$this->bbcode_second_pass_quote('Lucas', 'n')iyo twoje komentarze sa tu naprawde zbedne bo ani nic nie wnosza ani nikt niebedzie sie ciebie sluchal wypowiedziales swoje zdanie w wczesniejszych psotach proponuje zebys dal luz bo z tego co widze dzielnie walczysz zeby nas nie bylo ale nei wiem czy ktos sie ciebie bedzie sluchal
niyo wiem ze latwo krytykowac innych i sie o nich wypowiadac i prawic im kazania ale naprawde ja gram w q2 5lat i nie chce mi sie czytac twoich komentarzy w stylu co my powinnismy a czego nie i co dla ciebie jest smieszne.


Lucas, może i grasz lepiej, ale nie dłużej ode mnie i nie musisz mnie pouczać.... (ale to akurat tutaj nie ma tutaj znaczenia i nie rozumiem dlaczego dywagujesz na temat kto ile gra)

jeśli chodzi o wasz udział w plq2 #4 to imo rules r rules, chociaż z drugiej strony shkoda, że tylu dobrych graczy by nie zagrało...

i nie rozumiem dlaczego na mnie najeżdżasz!!! chill out!

chyba każdy może wyrazić swoje zdanie? chytry

ty tylko gra człowieq!!!
Czasami mam wrażenie, że niektórzy w ogóle nie odchodzą od kompów... (n/c)
_________________
Those who follow the path of the righteous shall have their reward :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 mar 2003, o 17:22 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:26
Posty: 3116
Lokalizacja: Poznan
Karma: 21
niyo gral w q2 ponad 3 lata temu, ale nie pod ta xywa... i w odroznieniu od Ciebie potrafi podac jakies rozsadne argumenty w dyskusji, a Tobie pozostalo poslugiwanie sie swoim "autorytetem".

jeszcze raz zaznacze: nie mam nic przeciwko zero w plq2, fajnie jak jest wiecej dobrych klanow, fajny bylby mecz 3m zero, ale nie wypowiada sie zadna osoba z zero, ktora potrafilaby przekonac zima.
na pewno nie zrobia tego lucas, error i agent :D kazda ich wypowiedz to gwozdz do trumny.

AFAIK w poprzednim plq2 te zmiany ze scoobem i 16va byly robione jeszcze przed ustaleniem skladow, wiec ciezko porownywac.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 mar 2003, o 17:31 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
$this->bbcode_second_pass_quote('MoN-SooN', 'A')FAIK

co to afaik ?

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 mar 2003, o 18:26 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
$this->bbcode_second_pass_quote('striker', 'J')ajebie co sie dzieje na tej scenie ... popros2 hamster juz cieszy dupe i zaciera raczki z tego powodu ze ak ma szanse jakies tam zajac 2 miejsce skoro 3 graczy podstawowych 3m (morph mon score) zasililo squad zer0 , 3m oslabione mozliwe 20% ze nie poradzi sobie z ak wiec ... HAM robi wszystko zeby to wykorzystac tym samym eliminujac przeciwnikow drogami nie majacymi nie wspolnego z rzeczywistym skilem ak :/


rozszyfrowales mnie !
_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 178 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza