[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 7 maja 2024, o 04:19

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Sloma z butow Agenta
PostNapisane: 4 lut 2003, o 07:48 
Cukierkowy

Dołączył(a): 9 sie 2002, o 22:11
Posty: 241
Karma: 0
dzisiejszego pieknego poranka wszedlem sobie na loozaku na cool1 dojebale jakoms ksywke 'kronos' nagle agent sie zemna wita no i zaczynamy w sumie gre -jakoms pierwsza od kiedy sfolgowalem z cs'em troszki... wszystko w porzo nawet mi niezle idzie przegrywam ale sie niemartwie nagle jest akcja przy ktorej przegrywam 2 fragami i go fraguje a on riala wypluwa -ftedy on dopierdala flooda usmieszkami jak by niewiedzial ze serv go kopnie ... (tesz jsuz tak bede robil - jakie to fachowe) potem gramy drugi mecz ledwo z zera wychodzi chyba ze 2 fragami no i okazuje sie ze jaki to on jest zjarany i wogole uhaahah- mialme nadizeje ze niepowie ze jets najebany bo to by bylo calkiem zlaosne co z tym zjaraniem to ostatnio bardzo popularny text... po jakkims czasie gdy agent skurwial niezle matke kronosa i na wrzucal mu ze jest lama i wogole skumalem ze taki koles jest jaka ja sobie xywke do jebalem no to dlaem reala tylko nipamietam czy po 2 czy po 3 meczu :) no niewarzne w kazdym razie 3 mecz mnie zminusowal pomijajac fakt ze polowa fragow jak pislaem... no i dostalem bana ofkorz brrrr .. . umyy uh o kurwa jaki ten text jest zalosny ja pierdole nieczytajcie go a przedewszystkim nietraktujcie powaznie to jets tylko moja nieudola proba wyrazenia samego siebie za pomoca literatury -lol niewazne
agent lejmo- naucz sie przegrywac bo z twoim skilem to ci odjebie w koncu...

_________________
gg:3434343 <:::nux:::[]xxxx()


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lut 2003, o 08:52 

Karma: 0
Naprawde nie masz juz o czym pisac ? Czy to jak i z kim grasz jest naprawde takie wazne ? Kogo to obchodzi ze agent pali ziolo z rana ? Niech sobie pali. Gratulujemy ci wygranych i wspanialych fragow ale nie zakladaj juz nowych tematow jak grasz z lucasem, warriorem, assasinem, neveridem itp itd.

Szkoda ze nie mam w tym dziale admina chytry


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lut 2003, o 09:36 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:28
Posty: 186
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 3
nux ty naprawde jestes chorym dzieckiem :) po tym jak dostales do minusa w ostatnim meczu(ostaniego fraga zdobylem jak stales wiec zamknij zwieracze) zaczoles jakies glupie aluzje wypisywac. Moja riposta byla taka ze rzuciles textem " nie mow zle o mojej mamie" . I nie pisz ze zbluzgalem matke kronosa bo rozmawialem wtedy z toba a nie z nim.Bana dostales wlasnie za uzywanie nicka innej osoby a co gorsza za bluzganie pod nickiem innej osoby. I nie tlumacz sie ze nie wiedziales o tym ze jest taki gracz jak Kronos bo przed meczami chwile z toba gadalem i wyraznie starales sie go udawac...Na koniec zmieniles nicka na mojego co tylko przypieczetowalo decyzje o ban'ie bo rownie dobrze moglbys grac pod nickiem kazdego z nas....

Na koniec zaplakane dziecko pobieglo na forum poskarzyc sie innym kolegom jak bardzo zostalo skrzywdzone...sad nux :) Gracz ktory podszywa sie pod innych nie ma racji bytu....adios :)
Aha sloma z butow wystaje twojej starej , wiem bo tak jak ci juz mowilem byla u mnie wczoraj i widzialem na wlasne oczy. Anyway jej usta czynia cuda :) GG

_________________
Imperare sibi maximum imperium est


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lut 2003, o 11:56 

Karma: 0
agent podobasz mi sie na tym zdjeciu


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lut 2003, o 16:35 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:26
Posty: 3116
Lokalizacja: Poznan
Karma: 21
okurwa ale wstrzasajaca historia 3 meczy!
jakzesz musialy to byc powazne mecze, ze tak sie chlopaki podenerwowaly!

anyway, nux jak grasz na faku to zm i nie przychodz skarzyc.
to sie dotyczy wszystkich na fakenickach - fake jest z gory postrzegany wrogo, tak jest i tak ma byc! grajac na fn musisz liczyc sie z poniewieraniem.

btw. z agentem lepiej nie wdawac sie w wymiane zdan :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lut 2003, o 18:54 
Cukierkowy

Dołączył(a): 9 sie 2002, o 22:11
Posty: 241
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('aGent', '
')Na koniec zaplakane dziecko pobieglo na forum poskarzyc sie innym kolegom jak bardzo zostalo skrzywdzone...sad nux :) Gracz ktory podszywa sie pod innych nie ma racji bytu....adios :)
Aha sloma z butow wystaje twojej starej , wiem bo tak jak ci juz mowilem byla u mnie wczoraj i widzialem na wlasne oczy. Anyway jej usta czynia cuda :) GG

wybacz stary ale ja tu niemam kolegow pozatym to musiala byc twoja stara bo moja mama wogole niema zadnej skarbonki tak jak twoja podobnej do tych co sa na wozkach w makro co wrzucasz 2 zl i jezdzisz ile chcesz -chyba ci to jsuz wyjasnialem na servie ?
_________________
gg:3434343 <:::nux:::[]xxxx()


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lut 2003, o 18:58 
Cukierkowy

Dołączył(a): 9 sie 2002, o 22:11
Posty: 241
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('MoN-SooN', '
')anyway, nux jak grasz na faku to zm i nie przychodz skarzyc.
to sie dotyczy wszystkich na fakenickach - fake jest z gory postrzegany wrogo, tak jest i tak ma byc! grajac na fn musisz liczyc sie z poniewieraniem.

btw. z agentem lepiej nie wdawac sie w wymiane zdan :D


muheeh od keidy pamietam bylem poniewierany na serwach
_________________
gg:3434343 <:::nux:::[]xxxx()


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lut 2003, o 19:20 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:26
Posty: 3116
Lokalizacja: Poznan
Karma: 21
wniosek jest prosty :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lut 2003, o 21:17 
Fajny

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:59
Posty: 987
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 1
... nie podszywanie sie pod innych ?
pozatym jezeli nie masz tu kolegow to nie widze powodu zebys tutaj sie wypowiadal


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lut 2003, o 09:20 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
co innego fn a co innego rganie pod ksywa kogos innego

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza