[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 30 kwi 2024, o 09:00

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 9 cze 2003, o 11:50 
Kozak

Dołączył(a): 7 paź 2002, o 08:42
Posty: 1591
Lokalizacja: Nowy S
Karma: 39
wywala mnei z serwa

"failed q2ace crc check (1)"

co mam zrobić ???

do tej pory zrobiłem

skan - mks virem
reinstal q2ace
scandisk
nie mam tlenu , także nie ma co wyłączać

please help me someone 8O

_________________
Those who follow the path of the righteous shall have their reward :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 cze 2003, o 14:09 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
usun zbedne dll'ki z quake2/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 cze 2003, o 15:24 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lut 2003, o 21:11
Posty: 281
Lokalizacja: White100k
Karma: 0
powiedzcie mi o co chodzi :D
zakladam server po lanie podlacza sie qmpel gramy se warm-up`a , w pewnym momencie sobie pisze " p_way asdf " o w tym momencie po wyskoczeniu mego info kumpem ma wtyke i sie reconnectowac musi, za kazdym razem tak bylo, podobnie gdy wpsize "p_way -i inne literki byle co " :DDDDDD (nie znam sie na tym) po zalozeniu servera u qmpla gdy wpisywalem u niego to wtedy normalne info wyskakiwalo i wszystko okej wychodzilo , nie wiem o co chodzi ;p w kazdym badz razie na moim servier "p_way"po lanie oznacze wtyke dla drugiego kolesia - wtf ? :E

_________________
It`s life without perspective..


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 cze 2003, o 15:32 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
no to nie wpisuj i po problemie :D powodu nie znam :D

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 cze 2003, o 21:02 
Slaby koles

Dołączył(a): 5 cze 2003, o 23:05
Posty: 6
Karma: 0
q2ace jest rzeczywiscie nieobliczalny, niestety nie mam w zanadrzu jakiejs dobrej rady, podziele sie tylko przy okazji pewna ciekawostka

Ja np na zdrowy rozsadek powinienem miec problemy z ace ze wzgledu na to jak nieludzki smietnik mam w q2.
Q2 zainstalowany na dysku pod koniec 98 roku, nigdy nie reinstalowany, przezyl wiele zmian dyskow,kart graf, czy wogole totalnych upgrade sprzetu, systemu, rozrastal sie (nawet do 3 giga) i kurczyl, byl zawirusowany i leczony, mial nie raz uszkodzone pliki nastepnie naprawiane czy podmieniane (paki, mapy,exeki), mody, expanison paki, kfk timer (ctf) itd itp. Wielkie smietnisko obecnie, kilka starych progsow w katalogu q2 (qrun,pakexplorer, idgamma itd) pozostalosci starych dlllek , fakt nie mam zadnych pozmienianych modeli ale za to pozmieniane all txtury (nie pod wzgledem visuality jak fullbrighty tylko dekoracyjnie - mapki ladnie i oryginalnie wygladaja ale czasem mi wrecz przeszkadzaja grac - np na niektorych mapach atheny wogole nie widze bo mi zlewa ze scianami musze jakis porzadek z tym zrobic ;)) . Niemniej do czego zmierzam, moj q2 jest ewenementem ma ponad 5 lat i jest potwornie zabagniony - wrocilem do gry po poltora rocznej przerwie jakis miesaic temu - na potrzeby ctf zaisntalowalem sobie bietme! postanowilem tez troche polamic w dm a tu jak sie okazalo potrzebny ace, straszono mnie ze z tym ace sa same problemy, ze bede musial sobie skombinowac nowego q2 ....a tu nic miodzo@full wypas - custom models OK (fakt ze musze zmienac nazwe dllce z bietme kiedy klikam (czyt: minusuja mnie ;D) w dma) i sobie gram. O tyle dziwne ze znajomi maja specjalnie dla q2ace nowe niemal gole i surowe instalki q2 i wciaz miewaja problemy.
(btw icq i gg tez mi wogole nie przeszkadza yhmm)
Zatem swoja role jakos q2ace spelnia ale idealem nie jest, i trzeba byc ostroznym z ferowaniem opini na teamt tych ktorych ciagle sie krzaczy czy generuje bledy (z wyjatkiem przypadkow ala koles ze screena kilka postow wyzej - roflmao %-]) bo ace jest troche nieobliczalny i kaprysny i trudno wyczuc co mu sie nie spodoba a to pewnie bywa mocno stresujace ;\


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2003, o 14:24 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2003, o 23:45
Posty: 254
Lokalizacja: Pozna
Karma: 0
No to inny problemik.

Mam q2ace i WinXP. Wszystko dziala niezle, z nikąd mnie nie wyrzuca, poza jednym mankamentem.
Otóż wystrzał z bfg powoduje wywalenie mnie z ace do win. z komunikatem mniej~więcej takim : "funkcja xxx odwoluje sie do pamieci yyy. Pamięć nie może być "read" ".

Czy to wina XP? A jesli tak, to czy mogę coś tak poustawiać, żeby sie nie sypało?
Mam osobnego qwacza do gry w sieci. jest to dostosowany do moich potrzeb q2oem w wersji 11-MB'owej.

thx za ew. pomoc.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2003, o 17:51 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2002, o 00:25
Posty: 2478
Lokalizacja: Poznan
Karma: 8
a to samo dzieje ci sie na normalnej wersji q2?

_________________
http://www.wdrewnieiwmetalu.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 cze 2003, o 10:34 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2003, o 23:45
Posty: 254
Lokalizacja: Pozna
Karma: 0
zauwazylem ze dzieje sie to zawsze, wiec po prostu wywalilem katalog sprites i dziala sfinka


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 103 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza