[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 19 mar 2024, o 06:28

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ankieta - kolt vs. neveride
PostNapisane: 31 paź 2012, o 21:19 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2002, o 09:21
Posty: 2725
Lokalizacja: Gda
Karma: 85
tak jakoś mi się skojarzyło... :bij:


_________________
aka asd_krzys


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Ankieta - kolt vs. neveride
PostNapisane: 1 lis 2012, o 00:06 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 19 mar 2010, o 19:43
Posty: 417
Lokalizacja: Białystok
Karma: -24
Krzyś pozamiatal :D:D:D :ok:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Ankieta - kolt vs. neveride
PostNapisane: 1 lis 2012, o 11:51 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Koltowi się szczekanie wyłączyło :(.

Chyba, że zmienia adres zameldowania i nie ma czasu odpisać ...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Ankieta - kolt vs. neveride
PostNapisane: 1 lis 2012, o 11:54 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
Nic z tych rzeczy. Po prostu musi skonsultowac sie z r@feem i wtedy podjac decyzje co dalej.

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Ankieta - kolt vs. neveride
PostNapisane: 4 lis 2012, o 01:08 
Mroczny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 mar 2008, o 21:15
Posty: 464
Lokalizacja: Pruszcz Gd (PRG)
Karma: 27
żal.pl :bij:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Ankieta - kolt vs. neveride
PostNapisane: 4 lis 2012, o 09:45 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2009, o 13:47
Posty: 2926
Lokalizacja: 3m
Karma: 52

_________________
-,-


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Ankieta - kolt vs. neveride
PostNapisane: 5 lis 2012, o 00:35 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
http://q2scene.net/euroq2l/index.php?op=lstats

jak widac robota nie poszla na marne..

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Ankieta - kolt vs. neveride
PostNapisane: 5 lis 2012, o 14:11 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('majcin', 'h')ttp://q2scene.net/euroq2l/index.php?op=lstats

jak widac robota nie poszla na marne..


O kurwa, od dawna nie widziałem Twojego posta tak tresciwego i nie odbiegającego od tematu topica :D
_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Ankieta - kolt vs. neveride
PostNapisane: 5 lis 2012, o 14:23 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
przeciez odbiega - przeczytaj jeszcze raz nazwe topica ;]

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Ankieta - mapa TP vs. DM
PostNapisane: 17 lis 2012, o 18:03 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('Shao', 'M')oże zapytaj neona, eXe, abc czy choćby diaa, który mnie przez chwilę widział, czy jestem kimś kto potrzebuje poklasku i czy chcesz się ze mną spotkać na nieprzyjaznej stopie.

Pół świata nie, ale jak jesteś taki kozak to się spotkajmy, podaj nr na PW, sprawdzimy się, bez opisywania tu na forum, co ty na to prześmiewco?


Po tym co tutaj piszesz to wlasnie uwazam ze potrzebujesz poklasku. Swietnie trafiles bo na pozostalosciach tego niezlego kiedys forum zostalo sporo jednostek ktorym sie spodobasz piszac o paleniu ludzi w kanalach.

Masz jakis problem z kontrolowaniem agresji. Myslisz ze bede sie umawial na mordobicia bo ktos cos napisal na forum? Nie mam juz 13 lat. Do tego gratulacje za ten temat - dowiodles wszystkiego co pisalem o poszukiwaniu poklasku. Propozycja o spotykaniu sie w celu sprawdzenia tez mocna. Tylko nie wiem co ty chcesz tym sprawdzic - myslisz ze jak komus wpierdolisz to ta osoba bedzie miala o tobie inne zdanie? Nawet nie bede sie do tego odnosil. Dzieciakom na forum sie spodoba a reszta spojrzy na to z politowaniem.

Nie jestem tchorzem wiec jesli bedziesz nalegal to mozemy sie spotkac (chociaz nie wiem po co bo nie mam zamiaru uczestniczyc w ustawkach rodem ze stadionu) ale tylko na moich warunkach. Zakladajac ze to co tutaj piszesz jest prawda sprawiasz wrazenie psychopaty wiec to chyba zrozumiale. A numeru na pewno ci nie podam.
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Ankieta - mapa TP vs. DM
PostNapisane: 17 lis 2012, o 21:08 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('Shao', '')$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'm')yslisz ze jak komus wpierdolisz to ta osoba bedzie miala o tobie inne zdanie? Nawet nie bede sie do tego odnosil.


Nie, myślę, że po prostu nabrał byś szacunku do wielu innych osób, które spotkasz w swoim życiu, uważałbyś na słowa, nie każdego traktował byś jak "gorszego" od siebie. O mnie zdanie byś zmienił - pogorszyło by się.

Rozbawiłeś mnie do łez. Udajesz takiego pseudointeligenta, ale nie umiesz takich prostych rzeczy zrozumieć, do tego lubisz grę słów, manipulacje.

Niby nie jesteś tchórzem (teraz Ty szukasz poklasku? :) ) ale numeru nie podasz, stawiasz swoje warunku, itd. :) otrzymałem PW od kogoś z tego forum (ukłon w Jego stronę), by takich trolli jak Ty zostawić w spokoju, nie ważne, że nie masz jak to piszesz 13-lat.

Zastraszajac kogos nie wywolasz w nim szacunku. Przynajmniej nie we mnie. Biorac pod uwage historie tego forum to jestes tu od niedawna i niewiele widziales. Obecnie udziela sie tu niewiele osob w porownaniu do tego co bylo kiedys i czesci z tych osob nie darze sympatia (mam swoje powody). Tobie sie wydaje ze cos wiesz bo przeczytales moje wymiany zdan z neonem czy z abc. Ja w odroznieniu od ciebie nie probuje nikogo zastraszyc czy tez nie szukam pretekstu zeby zaprosic na "sprawdzenie sie". A ci ktorych traktuje jako gorszych od siebie zasluzyli sobie na to (chociazby abc grajac na wh).
Czy lubie gre slow ? Lubie. Dlatego domyslam sie ze chodzilo ci o to ze udaje inteligenta (bo udajac pseudointeligenta udajesz glupka a w tym kontekscie nie ma to zadnego sensu). Lubie manipulacje? Nie wiem gdzie ty ja tutaj znalazles.
Z twoich poprzednich postow do mnie jasno wynika ze chcesz mnie zastraszyc. Dlatego napisalem ci ze nie jestem tchorzem i moge sie spotkac ale tylko na moich warunkach. Piszesz o paleniu ludzi w kanalach wiec czego sie spodziewales? Ze przyjade do twojego kanalu i dam ci zapalniczke? Jesli mam sie z toba spotkac to chce miec chociaz odrobine pewnosci ze nie wyjmiesz kosy i nie wsadzisz mi jej w brzuch kiedy twoi koledzy beda mnie trzymac. Chyba oczywiste.
To ze nie chce ci podac mojego numeru tez chyba jest jasne biorac pod uwage ze cie nie znam - nie daje numerow przypadkowym ludziom z internetu.
Nie wiem po co piszesz o tym PW ktore od kogos otrzymales.
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Ankieta - kolt vs. neveride
PostNapisane: 17 lis 2012, o 21:15 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
LUDZIE BŁAGAM WAS LITOŚCI :bij: !

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Ankieta - kolt vs. neveride
PostNapisane: 17 lis 2012, o 21:59 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 24 lut 2010, o 22:18
Posty: 772
Lokalizacja: Szczecin
Karma: 22
$this->bbcode_second_pass_quote('aDi^^', 'L')UDZIE BŁAGAM WAS LITOŚCI :bij: !

Taa... zaczyna to zapierdalać tanim serialem z Polsatu więc ogarnijcie berety..
Wiadomo ze każdy kozak dopóki nie stanie w ringu(wiadomo?),ale to jest stare forum starej gry,wiec poluźnijcie zwieracze bo mi się przykro robi(chyba nie tylko mi)jak patrze na te rzeczy...r@fee wróć....A nie,to już było,dlatego darujcie sobie pierdolenie o kanałach paleniu ludzi itp.Czego byście nie napisali to w RPA znają to od dawien dawna..
Moja propozycja jest taka:
Piszcie do Siebie na PW i nie róbcie show na forum bo mnie(i wiele osób) zaczyna to wkurwiać.
Pozdrawiam serdecznie Ciebie kolt jak i Ciebie Shao.
Głos Ludu.
Buzia o/.
_________________
dżanglist


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Ankieta - kolt vs. neveride
PostNapisane: 17 lis 2012, o 22:12 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2010, o 17:32
Posty: 278
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Karma: 7
Shao, niektórzy ludzie są już tak zepsuci, że ciężko ich naprawić. Szkoda czasu. :wink:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Ankieta - kolt vs. neveride
PostNapisane: 17 lis 2012, o 22:25 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 24 lut 2010, o 22:18
Posty: 772
Lokalizacja: Szczecin
Karma: 22
$this->bbcode_second_pass_quote('bezel', 'S')hao, niektórzy ludzie są już tak zepsuci, że ciężko ich naprawić. Szkoda czasu. :wink:

Widzę,że znasz kolta od lat,że potrafisz stworzyć jego profil psychologiczny..
Ehh zresztą ZAMYKAM MORDE w tym temacie eot.
_________________
dżanglist


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Ankieta - kolt vs. neveride
PostNapisane: 17 lis 2012, o 22:25 
Cukierkowy

Dołączył(a): 25 cze 2011, o 16:49
Posty: 191
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 12
$this->bbcode_second_pass_quote('STROG', '')$this->bbcode_second_pass_quote('aDi^^', 'L')UDZIE BŁAGAM WAS LITOŚCI :bij: !

Taa... zaczyna to zapierdalać tanim serialem z Polsatu więc ogarnijcie berety..
Wiadomo ze każdy kozak dopóki nie stanie w ringu(wiadomo?),ale to jest stare forum starej gry,wiec poluźnijcie zwieracze bo mi się przykro robi(chyba nie tylko mi)jak patrze na te rzeczy...r@fee wróć....A nie,to już było,dlatego darujcie sobie pierdolenie o kanałach paleniu ludzi itp.Czego byście nie napisali to w RPA znają to od dawien dawna..
Moja propozycja jest taka:
Piszcie do Siebie na PW i nie róbcie show na forum bo mnie(i wiele osób) zaczyna to wkurwiać.
Pozdrawiam serdecznie Ciebie kolt jak i Ciebie Shao.
Głos Ludu.
Buzia o/.
:ok:

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza