[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 7 maja 2024, o 05:03

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Turniej bez q2dm1 ?
NIE ! kocham ja 100%  100%  [ 16 ]
Liczba głosów : 16
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sty 2003, o 23:34 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:26
Posty: 3116
Lokalizacja: Poznan
Karma: 21
ale nie jestes w stanie tam siedziec calego meczu, tak jak na match1 :D

to jest tak jakbys stal na dm1 caly czas na rakietach przy wodzie... nawet apteczki masz ladne!
czemu na dm1 nikt tak nie gra? :(


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2003, o 00:43 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
scob tak samo lubsiz duel5 jak ja dm1 wiec nei wiem po co ta uwaga muszisz sie dzieciaku dowartosciowac gadajac bo grac sie boisz? daruj sobie.

ja nie lubie tak samo duel5 jak ty dm1 ja lubie tak samo wszystkie duelowe mapy a nie 1 mape to raz

uwaga to ze se moge zartowac ile mi sie podoba, ba jak inni pisza to nie pieroldisz

trzy to ze se daruj to juz "dzieciaku" ile ty masz lat "dzieciaku" ze mowisz tak domnie a zaledwie jestes 2 lata starszy?

a 4 to to jak sie boje grac? przeceiz gralem z toba i gralismty rozne mapy przegralem dm1 i jakos nie placze z taka roznica tutaj uwaga "jednomapowcu" ze po tym jak dostales mapy inne to nie chciales juz grac na innych mimo iz sie umuwilisimy tylko chcialec sgrac caly czas dm1 ?????? i kto sie kurwa dowartusciowuje, bynajmniej ja nie musze na takich ochlapach jak granie w q2 tymbardziejz toba

_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2003, o 02:21 
Mroczny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 cze 2002, o 23:04
Posty: 539
Lokalizacja: 3City ---> Birmingham
Karma: 4
$this->bbcode_second_pass_quote('PooKi', 'z')robimy se turniej King Fu

eh jakas nofa sztuka walki? :D ja bym byl za turniejem vale tudo chytry

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2003, o 02:28 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
Może jakieś customy np. marics20 - http://www.planetquake.com/qic/dmq2/marics20.htm

_________________
???????????


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2003, o 02:34 
Mroczny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 cze 2002, o 23:04
Posty: 539
Lokalizacja: 3City ---> Birmingham
Karma: 4
$this->bbcode_second_pass_quote('MoN-SooN', 'a')le nie jestes w stanie tam siedziec calego meczu, tak jak na match1 :D

to jest tak jakbys stal na dm1 caly czas na rakietach przy wodzie... nawet apteczki masz ladne!
czemu na dm1 nikt tak nie gra? :(

na dm1 jest troche inaczej

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2003, o 08:58 

Karma: 0
lol to tak samo ja moge mowic ze tez lubie wszytkie mapy wez przestan peiredolic i gralsiym 3 mecze na dm1 i 3 mecze na duel8 i ja nie dostawalem 30 fragami task jak ty tym bardziej ze duel8 duel5 i fury to mapy jedynie sklilowe wsiadz na sdi to pogramy przy = pingu a bardziej mi chodzi o ogol ze ty nigdy grac nie chcesz a tu nagle twoje wypowiedzi sa takei madre czarujace i mi wpierdalasz slabe teksty... po co? no chyab jasne grac nie cchesz ale zawsze najwiecej gadasz
juz samo stwierdzenie "nie nie gram 1v1 juz wszystkim to co mialem do udowodnienia udowodnilem" lol? jestes biedny dlatego mowie daruj sobie takie komentarze w stylu dajcie lucasowi pograc bo smutno mi sie robi ze ty taki miszcz q2 tylko nigdy nie cchesz grac dueli cialge timy ok twoaj sprawa ale docinki i glupei komentarze zachowaj dla siebie.


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2003, o 16:42 
Slaby koles
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 gru 2002, o 18:18
Posty: 20
Lokalizacja: wroclaw
Karma: 0
jasne... dajcie sobie najlepiej po razie i bedzie spokoj. wlasnie bluzganie na siebie jest zalosne a nie fakt ze jeden nie umie tego a drugi tamtego.

jezeli to ma byc turniej 4fun to nie bedzie niczym strasznym jak nie bedzie dm1. wyeliminowalo by to wybieranie w 80% tej mapy przez graczy.

mi to ogolnie wisi bo i tak najlepiej umiem grac na dm1 algida

_________________
FUCK IT ALL! FUCK THIS WORLD!
[ ...cut... ]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2003, o 16:56 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
"gralsiym 3 mecze na dm1 i 3 mecze na duel8 i ja nie dostawalem 30 fragami task jak ty "

hmm grliasmy 4 mecze na dm1 ktore przegralem [ masz hujow pamiec] gralismy 4 mecze na duel8 ktore dostales w tym dwa do -2 i mailem po 40 cos fragow ale to tylko nawiasem bo przeceiz lubiwsz liczby

"nie nie gram 1v1 juz wszystkim to co mialem do udowodnienia udowodnilem"

to to ze jak grlaem 1/1 to nie przegrywalem z nikim nawet jednego meczu w przeciwnsietiwe do ciebie wogole huj wie po co to prczytoczyles

ze ty taki miszcz q2 tylko nigdy nie cchesz grac dueli cialge timy ok twoaj sprawa ale docinki i glupei komentarze zachowaj dla siebie.

nigdy! przenigdy nie powiedzialem o sobie miszcz tlumaczycilem ci to juz 1000 razu do czego zobowaizuje powiedzenie o sobie "jestem najlepszy w polsce w 1/1", a docinki? juz ci mowielm w poprzednim txt ze to byl zart ktorego nikt mi nie zabroni i se nie bede darowal bo moge se zartowac ile mi sie podoba ? proste=zartuj tez sobie ja napewno nie placze ze taki "buc" ktory traktuje te q2 jak zycie - nie zaprzeczaj ze go tak nie trakujtesz bo moze tego nie widzsz ale to robisz - nie ma wogole poczucica luzu ! zalosne

_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2003, o 16:59 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
troche sie zgodze z lucasem:
jestem za tym zeby nie dodawac jakis rdmow... czy innego syfu, a grac na fury,duel8,ptrip i innych SPRAWDZONYCH mapach
czyli wyeliminowac dm1, a grac sprawdzone mapy takie jak fury,duel8,ptrip (:D),duel5...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2003, o 19:06 
Przyczajony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:53
Posty: 53
Lokalizacja: 0pole
Karma: 0
Mimo wszystko dm1 zostawic + duel8 , fury, duel5 , dm3 or ptrip ( ktoras z tych ) , tak chyba bedzie najlepiej .. te mapy oprocz ptrip chyba wszyscy kojarza w mniejszym badz wiekszym stopniu :D

_________________
Move for freed0m ...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2003, o 19:28 
Cichociemny

Dołączył(a): 14 lis 2002, o 18:54
Posty: 84
Karma: 0
a moze duel3 to fajna mapa


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2003, o 19:45 
Przyczajony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lis 2002, o 16:43
Posty: 52
Karma: 0
Ja jestem za dm3 , duel5. duel8, duel3, match1, ptrip , fury, Killing Machine i painkiller a co do dm1 - zwisa mi to czy będzie czy nie.

_________________
Kto pod kim do


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2003, o 19:46 
Przyczajony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lis 2002, o 16:43
Posty: 52
Karma: 0
p[]p]

_________________
Kto pod kim do


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2003, o 19:58 
Cichociemny

Dołączył(a): 14 lis 2002, o 18:54
Posty: 84
Karma: 0
Niezly avatar ivers :>


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2003, o 22:07 

Karma: 0
scob a ty dsotales 3 mecze do -4
aha cchesz zartowac ok teraz i ja bede zartowal co kolweik napsziesz zaraz pojawi sie po towim moj post z fajnym zartem aha co mi jeszcze wbijesz ze jestem czarny i lubie disco polo ? scob ty wieszs chyab wszytko najlepiej co nie ? ty nigdy z nikim nie rpzegrywales jak grales duele
buahah
tylko pamietam nasz 1 mecz a raczej 2 meze ktore dostales
i potem latales zamna po servach i dopeiro maniek namowil mnei zebym z toab zagral bo mowil ze ejstes dobry ale miales slaby dzien wiem ze zalsonei terazg adam no ale msuze utrzyamc twoj poziom bo ty lubisz sie dowartosciowac czasem szkoda ze gadka a nei gra napszi cos to sobie pozartuje :D


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2003, o 22:11 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
obaj jestescie minusami dogi algida


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2003, o 08:04 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
widze ze z toba nie ma sensu wogole gadac ale przynajmniej raz w zyciu mnie zajebsice rozsmieszyles

"tylko pamietam nasz 1 mecz a raczej 2 meze ktore dostales
i potem latales zamna po servach i dopeiro maniek namowil mnei zebym z toab zagral bo mowil ze ejstes dobry ale miales slaby"

w szczeglonosci z tym lataniem no i maniek czyt. menagareme od walk ahheeahheahaeheahaehea

_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2003, o 09:18 

Karma: 0
no widzisz a ty mnei tak na kzdym kroku sowimi slabymi tekstami rozsmieszasz.Pograj w scrable ale polataj sobie z flaga i hakiem albo poprostu nie opowiadaj slabych dowcipow ktorymi musisz sie dowartosciowac i w ktorych wystepuje moj nick opowiadaj ludzia z lanu jaki to jestes zajebisty.
BTW nadal masz 5 cd swoich dem ? :D


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2003, o 14:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
mam zaledwie dwa a szkoda bo najchetniej bym mial wszystkei swoje dema, bo mialem formaty kurwa ale byles blisko wracajc do tematu

dm1,duel5,duel8,ptrip,match1

_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2003, o 14:34 
Przyczajony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lis 2002, o 16:43
Posty: 52
Karma: 0
Temat się rozwija wszyscy przedstawiają swoje opinie na temat Edzia proponują inne mapy ale coś mi się zdaje a właściwie jestem o tym przekonany że turniej o którym napisał anomal jeśli się odbędzie to nikt spoza zamkniętego kręgu Warrior Scooby Assasin itd. nie weźmie w nim udziału. Więc tak sobie myśle że jak zalicze sesje w pierwszym terminie to może wraz z God'em zorganizujemy w ferie turniej w Grynecie może Chłopski przysponsoruje jakąś fajną nagrodę. Grynet jest w Wawie na Domaniewskiej przy stacji metra Wilanowska. Więć jeśli będą chętni na tego typu turniej to proszę o wyrażenie swojej opini. Jeśli będzie jakiś odzew obiecuje że zajmę się sprawą. Już raz zorganizowaliśmy turniej q2 ale z powodu braku informacji przyszło niewiele osób ale i tak było spoko i nagrody niczego sobie. chytry

_________________
Kto pod kim do


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 105 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza