[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 29 mar 2024, o 01:25

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 20 sie 2011, o 14:08 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
Jakiś czas temu padło gdzieś tutaj stwierdzenie, że poszukiwana jest osoba chętna na pociągnięcie ligi. Kilka postów zostało napisanych, w których proponowano osoby mające zostać headadminem ligi. Temat z racji braku chętnych umarł.
Dodam od siebie, że jakiś czas temu rozmawiałem z Danką na ten temat. Wspomniała mi, że ma nadzieje, że ktoś rozgarnięty się znajdzie na to stanowisko i liga wystartuje. Admini nie zamierzają w żaden sposób blokować ani utrudniać roboty komukolwiek, o ile ten zyska aprobatę sceny i nie jest give'm ;)

_________________
[inc]sil: please...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 20 sie 2011, o 15:16 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
Dokładnie jak Sil napisał, żaden admin nie będzie się wtrącał co do kształtu ligi, podziału jakiegokolwiek itd pod warunkiem, że będzie to osoba, która nigdy nie czitowała (nie wyobrażam sobie takowej osoby biegającej z adminami i myślę, że większość sceny również) no i bez banów ofc.
Ale osoba odpowiedzialna.. jak to sprawdzić? Ostatnie dwa lata pokazały, że z pozoru odpowiedzialni ludzie stali się mniej odpowiedzialni jak już trzeba było zrobić coś dłużej niż jeden miesiąc. Najpierw Sonik i Kaz, później Adi, wydawało się, że to dobre wybory i co z tego wynikło? To, że Pio brał rozgrzebane obie ligi bo inaczej plq2 by padła ( i nie wnikam tu w powodu, dla których ktoś się wycofuje, to jest mało ważne tutaj, efekt był zawsze ten sam, zostawała liga bez organizatora). W tym sezonie już na 100% Pio nie pomoże, ani ja, ani Darek (tak sądzę), nikt z nas, wiedząc jak duży i czasochłonny to jest projekt, nie chce brać po kimś resztek ligi, która ma kształt, jakiego my nie chcielibyśmy. Więc jeśli ktokolwiek myśli w ogóle o tym, żeby taką funkcję obrać w tym sezonie, to radzę się naprawdę 10 razy zastanowić, czy da radę się czemuś poświęcić do stycznia/lutego. Bo to się tylko wydaje fajne, ale wcale takie nie jest do końca, trzeba liczyć się z tym, że po każdej naszej decyzji znajdzie się 10 zadowolonych, ale drugie 10 będzie przeciw i jeśli to będzie 10tka pyskatych ludzi, to będą głupie komentarze, dokopywanie na każdym kroku itd. Każdy mówi, że ma to w d... ale lata doświadczeń mi pokazały, że nawet niektórym sędziom bardzo zależy na "opinii" i wtedy już jest klops. dla niektórych krytyka nie potrafi być konstruktywna bądź mało istotna a taka musi być, żeby nie dać się zwariować.
A jeśli liga padnie w październiku/listopadzie, to będzie po q2. Z całym szacunkiem dla nowego projektu, za który biorą się chłopacy, ja nie wierzę w skutek promocji i nagły przypływ nowych graczy. Mam nadzieję, że się mylę i czas to pokaże bo w tym przypadku nie chciałabym mieć racji akurat:) Plq2 to liga, która trochę budzi polską scenę q2 we wrześniu, robi trochę za motywatora do odpalenia q2 i jeśli ktoś to spieprzy, to imo nie będzie co zbierać.
Twórców działu o promocjach q2 informuję, żeby mi tu nie skakali do gardła bo wiem jak na niektórych działają moje posty:D Każdy ma prawo do własnego zdania:) Pomimo to życzę powodzenia, fajnie w wolny wieczór zimowy spojrzeć na jakiś mecz, jakieś fajne tp a nie na pikapy na asterze;p
Jeśli się znajdzie chętny do prowadzenia plq2, z mojej strony życzę GL i WYTRWAŁOŚCI głównie..
I bez sensu jest pisanie tutaj swoich typów, nie ma dobrego typu jeśli ktoś nie wykaże inicjatywy sam z siebie, nikogo nie da się zmusić do tylu miesięcy ciągłej kontroli, ciągłego pilnowania wszystkiego.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 20 sie 2011, o 16:30 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 maja 2005, o 01:19
Posty: 120
Lokalizacja: Le
Karma: 3
Również sądzę, że tej sceny nic tak bardzo nie pobudzi jak stara dobra plq2. Organizator dostanie wolną rękę, więc, tylko by się ktoś znalazł odpowiedni. Może faktycznie, nie ma co proponować osób, ktoś musi sam wyjść z inicjatywą.

_________________
q2 rules


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 20 sie 2011, o 16:47 
Mroczny

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 10:08
Posty: 524
Lokalizacja: Poznań
Karma: 21
tylko co to znaczy wolna reka

_________________
facebook.com/groups/quake2players/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 20 sie 2011, o 17:18 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
tobie napewno nie dadza 'wolnej reki' :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 20 sie 2011, o 18:32 
Mroczny

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 10:08
Posty: 524
Lokalizacja: Poznań
Karma: 21
:puppydogeyes:

_________________
facebook.com/groups/quake2players/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 20 sie 2011, o 19:05 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
nie wiem o co chodzi, podkreśliłam tylko (po raz kolejny), że ani ja, ani Darek nie wtrącaliśmy się Adiemu do ligi (bo nie raz i nie dwa miałam okazję usłyszeć, że liga odbywała się pod nasze dyktando).


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 20 sie 2011, o 19:19 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
Tak samo jak pio sie w nic nie wtraca a banuje na asterze :X Danuska jak masz zamiar tak pisac to lepiej zamicz i usun konto na fb :X

_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 20 sie 2011, o 19:20 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
ja dodam ze pierwszy post danki byl w miare ok, ale z nie wtracaniem sie do logi adiego to troche danka przegiela... z tego co pamietam co mi ludzie pisali to adi mial postawione ultimatum zeby nie dopuszczac mnie do ligi... hmmm

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 20 sie 2011, o 20:26 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
luczek a normalny Ty jestes? ja pisze TYLKO I WYŁĄCZNIE o plq2, nie obchodzi mnie co Pio robi na asterze bo to nie mój serwer, nie ode mnie ma tam adminy i nie ja za niego odpowiadam.
Dem najlepiej będzie jak pójdziesz do Adiego i go zapytasz sam co o Tobie myśli, co o Tobie pisał w związku z ligą i czy chodziłam za nim z prośbą, aby nie dopuścił Cię do ligi, zamiast pisać po raz kolejny bzdury. Tym razem logów nie będę wklejać, bo po 1 nie chcę robić koło dupy Adiemu, po 2 to nie chcę żebyś to czytał, nawet Ty na to nie zasługujesz:) Nie słuchaj ludzi, bo najwyraźniej robią sobie z Ciebie jawne jaja pisząc Ci takie rzeczy, albo poczekaj poczekaj.. może wiedzą, że lubisz odpisywać i czepiać się dosłownie wszystkiego, co ja napiszę, więc podjudzenie Cię to najlepszy sposób na dobrą zabawę? Nie wiem jaki jest cel, w każdy razie jesteś niezłym narzędziem w rękach cwanych ludzików, zastanów się:)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 20 sie 2011, o 20:33 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
A mam jedno pytanie... jezeli znajdzie sie osoba chetna poprowadzic plq2 to oddacie jej kanal #plq2 ? (ownera) + cale uprawnienia do stron plq2 ?

_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 20 sie 2011, o 20:40 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
Jeśli to pytanie kierujesz do mnie, to zły adres, ja nie posiadam ownera na plq2.
Posiada zenek, który dostał go od urbaska i posiada Darek. Nigdy organizatorzy nie dostawali ownera (jedynie opa czy coś tam), ja prowadziłam kilka plq2 i też nie mam więc szczerze wątpię.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 20 sie 2011, o 20:45 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
danka litosci... nie pisz juz nic lepiej, bo zaraz na prawde zmarnuje pare godzin na szukanie roznych logow... prosze cie, nie kompromituj sie juz kolejnymi postami :)

adi, czytasz topic, wez naprostuj rozne to i owo :D

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 20 sie 2011, o 20:49 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
no ja wiem ze stosunek adiego sie zmienil do mnie po... rozmowie z toba... :D a co do kompromitacji to chodzilo mi wladze nad plq2... i logi z moich i twoich rozmow... :)

edit:
$this->bbcode_second_pass_quote('danka', 'n')o wiem wiem, Ty jesteś wszechwiedzący, nawet lepiej ode mnie Wiesz, o czym rozmawiałam z Adim, spoko, żyj w tym przekonaniu dalej skoro chcesz, niektórzy po prostu tak lubią

oho, nakrylem danke na usuwaniu posta...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Ostatnio edytowano 20 sie 2011, o 20:51 przez dem, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 20 sie 2011, o 20:50 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
w sumie fakt, Adi możesz napisać czy ja na Ciebie NACISKAŁAM, żeby dem nie grał w plq2.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 20 sie 2011, o 21:12 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
Widzę że podjęliście temat PLQ2 #14 fajnie! na wstępie poproszę by ktoś stworzył dział plq2_14 i temat przeniósł.
Co do postów Danki 100% racji nikt nie ingerował w moje poczynania żadne ultimatum "trzymania dema z dala" nie było stawiane, jedynie były wytykane błędy jakie popełniałem podczas prowadzenia ligi. Błędy dotyczyły niezorganizowania plq2i zwlekania ze wszystkim jak i podejścia do całokształtu i innych dupereli.
Teraz z innej beczki ciężko będzie znaleźć osobę która poprowadzi plq2 bez waszej pomocy myślę ze jest to niemożliwe by ów osoba udźwignęła to wszystko w pojedynkę od poczatku do końca.
Nie chce nikogo mierzyć moją miarą bo absolutnie nie mam tego na myśli ale sam wiem jak mi na poczatku było ciężko ze wszystkim choć na pierwszy rzut oka wszystko wydawało się IZI jednak było inaczej.
Może jest taka osoba która da sobie radę sama ale ciężko mi będzie w to uwierzyć co do head adminów potrzebnych jest minimum 2. Ja jedynie mogę przeprosić za to co odjebałem z ubiegłorocznym plq2 i podziękować Pio że ogarną ten syf który mu praktycznie zostawiłem w czasie trwania ligi. Nie będę się tu tłumaczył czemu to zrobiłem bo nie o to tu chodzi kto miał wiedzieć ten wie WIELKIE DZIĘKI PIO! i przepraszam za mój słomiany zapał

PS. Potrzebna jest osoba która ma pojecie o prowadzeniu ligi bez 2 zdań. Osoba mojego pokroju która nie miała nic wspólnego z prowadzeniem jakiejkolwiek ligi nie zda egzaminu.

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Ostatnio edytowano 20 sie 2011, o 21:17 przez aDi^^, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 20 sie 2011, o 21:16 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
dzieki za posta. nie omieszkam zweryfikowac tego/zweryfikowac pewne osoby w kontekscie Twojego posta tak dla wlasnej informacji.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 20 sie 2011, o 21:35 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
jakie osoby ? Dem ale skoro napisałeś ze danka mi takie ultimatum postawiła to się mylisz taka sytuacja nie miała miejsca. Miałeś w tym czasie bana wiec i tak nie mógłbym go zdjąć bo nie ja go założyłem ban dotyczył akcji z koltem ( zdania bana były podzielone oczywiście słuszny czy nie ) teraz mam to w dupie dlatego nvm w każdym bądź razie ban za cheaty wiec temat twojej osoby byl zaniechany.

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Ostatnio edytowano 20 sie 2011, o 21:40 przez aDi^^, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 20 sie 2011, o 21:39 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
widzisz dem, nie ja się kompromituje po raz któryś..
bardzo rzadko zabieram głos na fb jak zauważyłeś, jak zabieram, staram się pisać albo to co myślę (tego mi nikt nie zabroni) albo to co wiem na pewno.. i nie wpieraj mi następnym razem, że Wiesz lepiej z kim i o czym rozmawiałam, bo to bez sensu jak widzisz:) eot (sorr za offtop ale to nie moja wina akurat)

Co do plq2, Adi trochę masz racji, ze ciężko ale da się to zrobić, potrzeba jednak kogoś z ogromną ilością wolnego czasu oraz zapału, chętni ręce do góry!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 20 sie 2011, o 21:43 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('aDi^^', 'j')akie osoby ? Dem ale skoro napisałeś ze danka mi takie ultimatum postawiła to się mylisz taka sytuacja nie miała miejsca. Miałeś w tym czasie bana wiec i tak nie mógłbym go zdjąć bo nie ja go założyłem ban dotyczył akcji z koltem ( zdania bana były podzielone oczywiście słuszny czy nie ) teraz mam to w dupie dlatego nvm w każdym bądź razie ban za cheaty wiec temat twojej osoby byl zaniechany.


troche chaotyczny post (zwłaszcza jego końcówka). mozna jeszcze raz? w gwoli wyjasnienia, nigdy nie mialem bana za czitowanie.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza