[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 23:30

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 12 sie 2011, o 12:54 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2008, o 22:41
Posty: 110
Karma: 20
imo. jest masa osob na scenie, ktora woli sobie raz na tydzien wejsc na fejku i zagrać luźny mecz, niż instalowac jakies nf'y. Cały pomysł z tym jak dla mnie był poroniony, a to, że servery gdzie jest ten shit są puste to tylko tego dowód.

Ludzie powinni mieć wybór czy chca grać na servie z nf czy bez, i powinno być tych serverów zgodnie z zapotrzebowaniem. Chcesz grać na realu to wchodzisz na server gdzie tylo sie na nim gra. jak widać na razie serverów bez nf jest zdecydowanie za mało.

[EDIT]
Neon:
które to 8 serverów niema nf?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 12 sie 2011, o 12:58 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 08:19
Posty: 750
Lokalizacja: acapulco
Karma: 89
i tak były puste i ludzie grali na asterach ;f
teraz jeszcze okres wakacyjny, także tego

_________________
Я Ξ √ Ω L U T ↑ ☼ N


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 12 sie 2011, o 13:03 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
Spoiler:
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', '')$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')
dyskusja nt. NF
Nf z zalozenia jest potrzebny, byc moze w nieco innej formie niz obecnie. kazdy ma sporo racji i sorry, neon, piszesz ze ciezko zapelnic 10 serverow... tak ciezko zapelnic 10 serverow z racji tego ze jest tam NF w aktualnej formie.



Nie mogę się z Tobą zgodzić:

serwery TDM bez NF
Aster1, Aster2, Aster PLQ2, Belar, nF serwer, v3 serwer, quake2.info, neostrada

Teraz szybko dodałem wszystkie serwery, które mam - jest ich 25. Z czego 14 do TDM.

Szybko licząc, z 14 serwerów tdm, mamy 8 bez NF
Czyli ponad połowa, tak?

Nie powiesz mi chyba, że w/w serwery bez NF mają gorsze warunki niż kubusie czy coolnety? Neostrada była zawsze zapełniona jak astery, bo był to zwyczajnie dobry serwer i pewnie tak jest i teraz.

Jest niekiedy problem w godzinach szczytu, żeby zapełnić oba astery (1 i 2), ale zdarza się. Aster PLQ2 stoi odłogiem, nie pisząc już o reszcie serwerów bez NF.

Nie piszmy więc, że NF jest problemem, że mała liczba graczy sobie gra. Można dywagować nad funkcjonalnością NF i modyfikacjami jakie przedstawił Newash, ale nie róbmy sztucznego przeświadczenia o czymś, co nie ma miejsca.

Server=Q2 77.91.63.248:27910 "" "SatFilm Quake 2 server"
Na baseq2 serwer dm z ONLY DM1, czyli chyba to, co niektórzy by chcieli. Ping elegancki więc macie to, czego chyba chcieliście ;).

problem jest tej kategorii, ze ty wiesz o tych serverach, ja wiem... ale spytaj takiego goscia kapus czy jak mu tam... on nawet nie wiedzial ze istnieje quake2.info. Problemem jest niezorganizowana informacja do ludzi. to ze server v3 czy nF-clan jest bez NF to wynik tego ze nie mozna bylo ustawic na zafraguj.pl modulu NF. Z wielka pomoca harvena udalo mi sie dostosowac plugin NF do tych serverow i pewnie gdyby zainteresowani wiedzieli tam by NF juz dzialal. Moich serverow nie licz, bo jest problem z uploadem plikow na nie wiec servery nie sa do konca skonfigurowane.

pamietaj ze ty na scenie jestes juz x lat, a swierzak nie wie 99.9% informacji ktore ty posiadasz.

edit:
idac o krok dalej

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')
serwery TDM bez NF
Aster1, Aster2, Aster PLQ2, Belar, nF serwer, v3 serwer, quake2.info, neostrada


aster 1 i 2 wiadomo, jest ruch. aster plq2, zmienilo sie haslo, skad swiezaki czy inni ludzie kotrzy nie zagladaja na fb maja znac haslo?

na Belarze malo kto gral kiedykolwiek malo znany.

server nf-clan czy v3... kto o nich slyszal poza ludzmi odwiedzajacymi fb?

quake2 info #1 i #2 powstaly niedawno ale sa niedokonfigurowane.

neostrada odzyla niedawno.

info o tych serverach bylo TYLKO na fb...

teraz reasumujac... nie ma sensu dyskutowac o tym co jest przyczyna aktualnego stanu rzeczy. Zaufajcie mi i moim przemysleniom co trzeba zmienic by bylo lepiej, bo dyskusja czy NF jest ok czy nie moze wlec sie jeszcze dlugo, a my tyle czsu nie mamy
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 12 sie 2011, o 13:16 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Ja też nie mam pewnie wszystkich serwerów, a post jest odpowiedzią na zarzut, że brak graczy na serwerach to wina NF.

Również jestem za reklamą i lepszą informacją.

Po wejściu na serwer, ewentualnie kicknięciu jak to bywa przy wejściu na serwer NF bez NF powinien być jasny i długi komunikat.

Powitalne info na temat najważniejszych www powinno być na każdym serwerze. Mi, jako osobie będącej w temacie od x lat nie przeszkadza, że pojawi mi się na ekranie przy każdym wejściu coś przez 5sek, bądź też wyskoczy w konsoli.
Dlatego ja już od dawna pisałem o dobrym info na temat założenia konta NF. Teraz założenie ogranicza czynnik ludzki, bo trzeba znaleźć takowego admina. Kwestie tego były poruszane, ja nie znam się na skryptach i na ile automatyzacja by się sprawdziła.

Jeśli chodzi o promocję, to powinien być 1 serwer dla nowych, na który trafialiby przypadkowy gracze jacy teraz grają m.in na coolnet TDM. Na tym serwerze powinien być komunikat w stylu:
"Nie chcesz być anonimowy? Chcesz mieć nieograniczony dostęp, a nie masz jeszcze konta? Spiesz się, bo ktoś zajmie Twój nick. Założ je tutaj -> xxx."
Wszystko w sposób jak najbardziej prymitywny, krok po kroku, żeby nikt się nie zagubił.

Nie od dziś wiadomo, że głównym centrum komunikacji w tej grze jest irc. Teraz nikt już nie musi sciągać żadnych programów, bo jest www.webchat.quakenet.org i wszystko może odbywać się z poziomu przeglądarki.
Nowym, można założyć kanał z supportem, którym ktoś by się zajmował i pilotował ich. Ewentualnie dorzucić bota q2pickup i niech między sobą grają jeśli chcą. Nie od dziś wiadomo, że #q2.pl to nie jest kanał quaka2, a zwykłe pierdololo i ktoś nowy, kto tam wejdzie, nie uzyska żadnej odpowiedzi, a jedynie zniechęci się do gry.

edit://
Do Twojej odpowiedzi nt braku informacji o serwerach. Ja nie mam aktualnej listy serwerów, chodzi o to, że jest www u Newasha bodajże na stronie scenaq2.pl, jak i u Urbaska na jego stronie z listami serwerów. Tutaj kolejny raz chodzi o zwykłe, głupie zamieszczenie informacji na WSZYSTKICH stronach z q2, jak i na serwerach. Najlepiej byłoby dodać plik .txt do tych waszych quaków co robicie do downloadu z adresami stron www jak i adresami serwerów.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 12 sie 2011, o 13:24 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', '
')
Server=Q2 77.91.63.248:27910 "" "SatFilm Quake 2 server"
Na baseq2 serwer dm z ONLY DM1, czyli chyba to, co niektórzy by chcieli. Ping elegancki więc macie to, czego chyba chcieliście ;).

a czy jasnie pan neon przed napisaniem posta zadal sobie trud poskakania po tym dm1 przez przynajmniej 2 min? bo smiem watpic..
_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 12 sie 2011, o 13:40 
Mroczny

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 10:08
Posty: 524
Lokalizacja: Poznań
Karma: 21
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')probuje zlapac urbaska by stworzyl nam osobny poddzial do omawiania tych kwestii w osobnym dziale. mam nadzieje ze szybko zareaguje i bede mogl uporzadkowac to i owo. i powazna prosba do was. nie bojcie sie w to angazowac, bo mozemy na tym duzo skorzystac.


Urbasek:
Czy mozesz nam zalozyc subforum w ktorym w spokoju bedziemy mogli rozpisac sobie calosc prac nad q2?
_________________
facebook.com/groups/quake2players/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 12 sie 2011, o 14:51 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
A ja mam takie pytanie. Gram w ta gre zapewne dluzej niz wiekszoszc z was. Co za roznica czy gra się na nicku A czy na LuCzeK ? potrafi mi ktos z was to wytlumaczyc ?

_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 12 sie 2011, o 16:30 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
problem raczej nie do przeskoczenia. dlatego moim zdaniem utworzenie "tematycznych dm" mogloby byc rozwiazaniem by kazdy znalazl cos dla siebie. niestety co do twoich uwag dot. TP nie bardzo da sie zmienic zachowanie z strony sceny.

ALE

nie mozesz dogadac sie z jakas grupa osob ze zawsze bedziecie sobie grac razem? umawiac sie na dana godzine, wchodzic na pusty serwer i czekac az sie zapelni? to taka idea "klanowa", ale ja bym tak zrobil na Twoim miejscu. Dopowiem jedynie ze lepsze klany tak kiedys robily by sobie pograc luzno vs pikapy, ale wiadomo, ze zadne pickupy nie chca grac vs dobry klan bo nie rowny poziom. co innego luzne granie "nowego" klanu :)

powodzenia

ps.
qwes zaklada wlasnie jakis klan "K" na irc wiec moze udez do niego? kanal: #k.q2

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 12 sie 2011, o 20:32 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2003, o 17:42
Posty: 678
Lokalizacja: Olsztyn
Karma: 10
Generalnie musisz być cierpliwy w chwili obecnej jest sporo ludzi, troche słabiej grających którzy sobie pykają, nie koniecznie trzeba sie pchac do gry z wyjadaczami, najprosciej miec wszystko w dupie i grać na luzie :) oczywiscie to tylko teoria praktyka jest czsami odmienna

_________________
Q2 RULEZ !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 12 sie 2011, o 21:49 
Cukierkowy

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 20:44
Posty: 168
Karma: 30
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'p')roblem raczej nie do przeskoczenia




Może i do przeskoczenia, ale wymagający duuuuużo pracy.
Wyobraźmy sobie sytuacje. Ziemia, rok 2136. :D
Dobre dobra...
O co mi chodzi:

Można by skorzystać z innowacji jaki wniósł nocri ze swoją zakładarką serwerów, ranking tesli qwesa i system oparty na NF...
O co mi chodzi:
Nie ma konkretnych serwerów, jest system nocriego, gdzie gracze zakładają roomy ze zdefiniowanym minimalnym rankingiem gracza, który to jest automatycznie dopisany do konta nf... .Gracze z rankingiem mniejszym niż wymagany nie sa w stanie podłączyć się do danego pokoju. System zlicza ranking, dodatkowo uwzgledniajac bilans fragów. Wiadomo, wszyscy na początku zaczynają z tego samego poziomu, ale po pewnym czasie odseparuje sie grupa osob z net+ i z net-, co sie odbije na rankingu. net+ zajmą się soba w swoich pokojach i net- też...
Potrzebny jest Quake2Live i megapromocja Q2.
Cóż za utopijna wizja. Aż nie wierze ze to napisałem :D

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 12 sie 2011, o 22:19 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2006, o 15:50
Posty: 1604
Lokalizacja: 3city
Karma: 56
hmm jeszcze zrobmy tak, ze gracze z wyzszym rankingiem moga uzywac np rg, a ci z nizszym tylko ssg;
i robi sie z q2 jakies rpg - troche bez sensu :D

[albo nie rozumiem przeslania...]

hmmm, ze niby serwer bedzie dobieral graczy na podstawie jakiegos tam skilla? - o to chodzi?
nie wiem czy to w ogole przejdzie i czy jest to sensowne


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 13 sie 2011, o 01:08 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2007, o 11:07
Posty: 432
Lokalizacja: Stoczek/Lublin
Karma: 23
Wpadłem na pomysł a mianowicie : Jako że nowych graczy na horyzoncie nie widać, to może napisać małe ogłoszenie do starych graczy coś w tym stylu "plq2 potrzebuję Cie !!"
Spoiler:
Obrazek


Każdy z nas przecież ma jakiegoś ziomka z którym razem zaczynał przygodę z kłekiem a który z niewiadomych przyczyn powiesił rg na kołek , spróbujmy odkurzyć kontakty z delikwentami i namówić ich do wspólnej zabawy na platformie q2 .
Do odzyskiwania danych graczy np ich gg może posłużyć dawny portal dem'a q2tdm.com na którym jest spis graczy z gg .
Do każdej osoby z tego spisu można wysłać notkę z info o plq2

Co myślicie o tym ??

_________________
wieje sandałem !!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 13 sie 2011, o 01:12 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Jak jest bezsensowne to zaproponuj lepszy układ.
Takie negowanie bez przesłania o kant dupy obić. Argumenty rzucaj facet i tyle, bo aż się mi pięść zaciska w dłoni jak czytam takie herezje nie poparte niczym! Piszesz jakieś opowieści fantasy więc pozostań może w swoim wyimagowanym świecie.

Za moich czasów oglądanie demek lepszych, uczenie się grania tp i granie ze słabszymi/równymi graczami było czymś normalnym. Wchodził [sta]cienki na serwer i było wielkie nie do wiary, że można tak z rg trafiać i co ten koleś wyprawia.

Podstawowa zasada, żeby mierzyć siły na zamiary i tyle.
Wchodzi jakiś świeży gracz, już nie piszę, że Grzesx i gra 7miu w miarę konkretnych graczy z pojęciem, więc nie ma co się dziwić, że przy statach -1:50 ktoś mu napisze, że może powinien iść na DM, albo pooglądać demka, poobsować. Skill to jedno, ale i bez skilla można sobie poskakać i postrzelać coś (patrz chociażby ja). Po raz setny wnioskuję o serwer dla nowych graczy, ale wszyscy w piździe to mają, a ja nie mam mocy sprawczej. Obiektywne myślenie włączcie i nic więcej w tej bajce nie trzeba.

amen.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 14 sie 2011, o 11:29 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2007, o 11:07
Posty: 432
Lokalizacja: Stoczek/Lublin
Karma: 23
widzę że nie ma sensu pisać na tym forum , i wychodzić z jakąkolwiek inicjatywą ...
kłótnie i posty na całą stronę to jedyne co umiecie ... tyle w temacie cze.

_________________
wieje sandałem !!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 14 sie 2011, o 12:09 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
spokojnie, niech tylko urbasek, spelni moja prosbe i utworzy mi subforum, a wszystko sie pouzgadnia i wyklaruje... bez subforum i kontrolii nad nim, ciezko utrzymac w ryzach coniektore osoby od udzielania sie w niestosowny sposob. temat nie umrze, spokojnie :)

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 14 sie 2011, o 12:18 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2006, o 17:25
Posty: 2550
Lokalizacja: Radomsko
Karma: 176
Wiecie co najbardziej zniechęca? Jak nowy gość wchodzi na serw i pyta "jak wejść do drużyny" i pada odpowiedź "Wpisz d2". Po chwili wiadomo co się dzieje anal

_________________
TLTF jest jak Media Markt - nie dla idiotów


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 14 sie 2011, o 12:43 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Simson', 'W')iecie co najbardziej zniechęca? Jak nowy gość wchodzi na serw i pyta "jak wejść do drużyny" i pada odpowiedź "Wpisz d2". Po chwili wiadomo co się dzieje anal


bodajze w q2 adminie mozna zrobic by kikalo tych co pisza komus wpisz "d2"... nastepny ticket do zrealizowania.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 14 sie 2011, o 17:09 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
No kurwa :D D:

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'b')odajze w q2 adminie mozna zrobic by kikalo tych co pisza komus wpisz "d2"... nastepny ticket do zrealizowania.



:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 17 sie 2011, o 08:35 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 mar 2003, o 20:11
Posty: 2549
Lokalizacja: Krynica/Krak
Karma: 45
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'R')ul to nie wina NF, ale zwyczajnie braku chęci ludzi do grania.

Jeśli zrealizujecie pomysł promocji q2 i znajdzie się tych 10 nowych graczy, to jestem za utworzeniem specjalnego serwera dla nich.
Poza coolnet DM, który teraz stoi Ci "nowi" nie mają gdzie pograć, a na 4/4 z innymi, "starszymi" nie ma co liczyć, bo to psuje grę zarówno nowym jak i starym.


neon jestes najlepszym przykladem osoby, która nie umie uszanowac gry z nowymi osobami, pare razy bylem swiadkiem jak bluzgales roznych zeby spierdalali na cool dm, a raz nawet do mnie bluzgales jak gralem sobie na jakims fejku zebym spierdalam na cool dm sie uczyc grac, w momencie jakbym gral na scout z tym samym rezultatem bys tak do mnie nie napisal i nigdy pozniej tak nie napisales.

i jeszcze wiele innych nie milych sytuacji moglbym Ci wytknac z Twoja osoba w roli glownej na serwerach, ale to nie miejsce na to, tylko prosze Cie, najpierw spojrz na siebie zanim sie pozniej ponownie wypowiesz (odnosze sie do wszystkich twoich postow o czitach, fejkach, braku kultury wobec nowych)
_________________
:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 17 sie 2011, o 10:01 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Scout rzuć logami jeśli jesteś tego pewny, bo wyssałeś coś z palca.
"Na słowo" Ci nie uwierzę, bo nigdy nie bluzgałem kogoś, żeby spierdalał na DM, chyba że ten ktoś sam zaczął pierwszy się rugać.
Co innego, kiedy poprosiłem kogoś, żeby lepiej poszedł na DM poćwiczyć, co miało miejsce dosłownie kilka razy, kiedy ktoś robił staty -1:50 gdzie pozostałe 7 osób w 4/4 jakoś z mniejszym lub większym skutkiem sobie radziło.

Co innego, że na serwerach nie mam pobłażania dla nicków z dupy (czyli fejków typu a, player, ssij_kutasa). Jak ktoś taki pisze: piknij mnie. To leci zwykłe: zmień nick albo nara.

Jeśli Ty scout lubisz pograć sobie na fejku, to jest Twoja indywidualna sprawa, ale nie dziw się, kiedy nie piknę Ciebie tylko dlatego, że chcesz sobie frywolnie poskakać na nicku "a".

Największym minusem tego, że gra się na fejku już nie jest chamstwo, bo to akurat można olać i się przyzwyczaić, ale niemożność stworzenia w miarę równych składów. I tutaj bym upatrywał największego problemu.

Napisałeś posta scout co opisującego? Bo wkleiłeś cytat i właściwie nie odniosłeś się w żaden sposób. Wykazuję inicjatywę, żeby słabsi gracze grali między sobą tdm, a nie latali po respach nie mogąc nigdzie znaleźć broni, żeby nie zabierać im tego funu, o którym napisał gdzieś niedawno Shao.

Napisz proszę gdziekolwiek, w jakimkolwiek dziale o tym:

$this->bbcode_second_pass_quote('Scout', '
')i jeszcze wiele innych nie milych sytuacji moglbym Ci wytknac z Twoja osoba w roli glownej na serwerach, ale to nie miejsce na to, tylko prosze Cie, najpierw spojrz na siebie zanim sie pozniej ponownie wypowiesz (odnosze sie do wszystkich twoich postow o czitach, fejkach, braku kultury wobec nowych)


Ale o czym mam pisać teraz Tobie? Żebym spojrzał na siebie pisząc o czitujących? Może sam czitowałem? Zająłeś się kiedyś tą sprawą zatem skoro mi coś zarzucasz? Nie? O fejkach? Niby dlaczego nie mogę pisać? Bo Ty fejkowałeś i masz z tym coś do czynienia a ja nie? Dlatego nie mogę pisać? Jakbyś miał jaja, to byś dał logi, zmienił chociaż nicka w trakcie gry i napisał co myślisz, ale tego oczywiście nie wymagam, bo granie na fejku to chowanie się i unikanie odpowiedzialności za czyny. Graj zatem dalej na fejku, a jak chcesz mi coś zarzucić to rzucaj logami, bo pisanie, że bluzgałem kogoś żeby spierdalał na DM jest śmieszne. Za rzucanie fałszywych oskarżeń karny kutas się należy jak nic.

SORRY ZA OT, ale to odpowiedź na oskarżenia.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza