[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 19 mar 2024, o 07:26

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: PLQ2 #13 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 25 sie 2011, o 13:05 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
Jak dla mnie to scena powinna zdecydować czy chce grac plq2 z demem czy też nie. Nowy sezon, czyste konto. Przecież nie czitował po kryjomu. Zresztą ban dotyczy NF- a nikt z nas przecież teraz na nofejku nie klika.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 25 sie 2011, o 13:07 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
@norman
dobrze zrozumiales...

$this->bbcode_second_pass_quote('Darus', '
')- a ja się waham z tego względu ,że dużo osób jest za zdjęciem bana.

$this->bbcode_second_pass_quote('dra', 'K')olt jestem za zdjeciem bana bo dem jest moim zdaniem gwarantem +1 klanu w PLQ2. A z tymi jest i bedzie coraz gorzej.

no i teraz
$this->bbcode_second_pass_quote('danonek', 'j')uż raz o tym pisałam napisze jeszcze raz: ADMINAMI NF SĄ SIL I EXE i to jest koniec. Dodi mi tłumaczył, że dra, Dar to są osoby wspomagające ludzi, którzy chcą konta.

widac jest tak: 1 admin NF na tak, drugi na nie. Pomocnik jeden jest na TAK drugi sie waha... kto umie dodawac wie jaki powinien byc wynik.

przy okazji pozdrawiam wszystkich, ktorzy dla q2 nie zrobili nic poza graniem. pozdro exesutor

edit:
@neon
Twoje wywody nt. mojego rzekomego zdobywania wladzy na serwerach sa urocze... ale dzieki ze wypowiadsz sie w roli mentora i autorytetu na tej scenie. Jawnie klaniam sie przed tym co wniosles na ta scene.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Ostatnio edytowano 25 sie 2011, o 13:14 przez dem, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 25 sie 2011, o 13:10 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Ban dotyczy wyłudzenia konta NF, co jest chyba większym wykroczeniem. Zwłaszcza, że popełnione podczas trwania bana za czity.

Miałem nadzieje, że dem się czegoś nauczył i zmieni swoje postępowanie. Póki co zależy mu na tym samym co kiedyś. Użeraniu się z poprzednikami i zdobyciu władzy na serwerach.
Ogólnie ta cała "walka" jest śmieszna, jakby ktoś z tego jakieś profity czy $ miał.

edit://
Dobrze, że zawsze jesteś na NIE, bo opozycja wszędzie jest potrzebna, ale nie mydl oczu, że nie zależy Ci na serwerach, bo już nie jeden raz pokazałeś to żaląc się, że Danka zabrała Ci uprawnienia pisząc do Yossariana.
Mnie jajo obchodzą te wasze gierki, kto będzie miał adminy, a post był dla informacji Realowi, bo sam dobrze wiesz za co masz bana i dlaczego ten ban na NF wisi tyle czasu.

Nie liczę, że zgodzisz się ze mną, bo Ty nigdy się do błędu nie przyznasz. Wolisz kłamać, bo masz za wysokie ego.
Tak samo, jak robiłeś ludzi w balona, że shinji to nie Ty. To tylko pokazało do czego jesteś zdolny, jak długo kłamca potrafi się upierać przy swoim, dopóki go za rączkę ktoś nie złapie na gorącym uczynku. A i do tego trzeba jeszcze dowodów było, żeby wszystkim ulżyć.
Zrobiłeś z siebie durnia, znikłeś i nikt nie płakał.
Wróciłeś, chcesz rozruszać q2 i chwała Ci za to. Ale rób to na poziomie, na jakim zacząłeś ten projekt i nie zjeżdżaj równią pochyłą w dół.

BEZ ODBIORU


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 25 sie 2011, o 13:24 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('r3al', 'J')ak dla mnie to scena powinna zdecydować czy chce grac plq2 z demem czy też nie. Nowy sezon, czyste konto. Przecież nie czitował po kryjomu. Zresztą ban dotyczy NF- a nikt z nas przecież teraz na nofejku nie klika.

i slusznie. To scena powinna decydowac o takich rzeczach a nie kaprys czy prywata ktoregos z adminow.

Takim zachowaniem sami pod soba dolki kopiemy. Banujecie osobe, ktora jako nieliczna naprawde chce cos zrobic by podtrzymac ta gre przy zyciu

edit a co do posta neona to juz wole dema, ktory ma odpiowiednio duzo czasu i zapalu by banowac cziterow niz obecna ekipe ktora pozwala hasac sobie na serwach baranom
_________________
#czesc


Ostatnio edytowano 25 sie 2011, o 13:25 przez majcin, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 25 sie 2011, o 13:25 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'N')ie liczę, że zgodzisz się ze mną, bo Ty nigdy się do błędu nie przyznasz.


blad logiczny... jest kilka postow gdzie sie przyznaje do bledu :(
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 25 sie 2011, o 13:26 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'O')gólnie ta cała "walka" jest śmieszna, jakby ktoś z tego jakieś profity czy $ miał.


przeczytaj ten fragment, a potem znowu caly swoj post.

uzalacie sie nad demem ze walczy ze uparty itd, spójrzcie na siebie - w druga strone tak samo to wyglada.

myslicie ze jesli pozwolicie grac demowi to scena w jakis sposob ucierpi? jak na scenie jest juz kilkadziesiat osob? raczej nie, ucierpia tylko jego hejterzy ktorzy najchetniej to by go bili skarpetkami z bateriami.

ponawiam, to nie jest topic od tego

MOVE IT

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 25 sie 2011, o 13:26 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
Zdanie Darka:

"Przy decyzji Twojego bana obecni byli admini: danka, Pio, Darus
- Pio jest na NIE
- danka się nie wypowiedziała
- a ja się waham z tego względu ,że dużo osób jest za zdjęciem bana.
Jedno jest pewne aby cię odbanować decyzje muszą podjąć Ci sami admini co cie zbanowali.
Do tego jest druga strona medalu inni zbanowani będą domagać się tego samego.
Na dzień dzisiejszy dla mnie potrzebna jest dyskusja na temat twojego bana z innymi adminami."

Dalej Darek wkleił Ci regulamin:

"Podział praw i obowiązków adminów NF oraz adminów serwerów.
Admini NF zajmują się zakładaniem kont w systemie NF oraz współpracują z adminami serwerów.
Czyli na ich prośbę zakładają bany i kary ale nie podejmują sami decyzji. Admini NF mogą uczestniczyć jak zostaną poproszeni w zebraniach adminów przy podejmowaniu decyzji w sprawie banów. Admini NF mogą służyć im wiedzą i pomocą przy izowaniu demek itp. Admini NF skupiają się na promowaniu Nofake wsród nowych graczy pomagając im zakładać konta. NoFake traktujemy jako narzędzie do zwalczania fejków oraz jako narzędzie dla adminów serwerów do banowania i karania graczy. Admini NF i admini serwerów to dwie odrębne instytucje które współpracują ze sobą w celu wyczyszczenia serwerów z oszustów.
Admini serwerów czyli Danka i Venon jako opiekunowie serwerów oraz admini główni Pio i Daruś (przy czym tych dwoje pierwszych nie muszą być obecni ze względu na ich częstą nie obecność) jako jedyni mogą decydować o banie globalnym na serwery NF oraz na serwery bez NF. Oczywiście taką decyzje podejmują razem po wcześniejszej izie dowodów oraz jak trzeba w niepewnych sytuacjach po konsultacji z pozostałymi adminami.
Pozostali admini serwerów czyli fasadin, neon, rul pilnują porządków na serwerach maja jedynie prawo do założenia bana tymczasowego np. za złe zachowanie na serwerze. Zaden admin główny serwera nie może podejmować sam decyzji w sprawach karania graczy jeśli chodzi o bany globalne. "

Ja napisałam Ci, że jeśli chciałbyś wspierać się na adminach NF, to i tak dupa.. Ale ja Ci bana nie ściągne poprostu..
Zresztą znów lecą same offtopy, to już zostało wyjaśnione w osobnym wątku. EOT


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 25 sie 2011, o 13:37 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
@danka

dzieki Ci ze zrobilas dokladnie to co myslalem ze zrobisz

$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '')$this->bbcode_second_pass_quote('danonek', '
')apropo tylko jeden admin był za zdjęciem bana demowi (sil), a więc ban zostaje i dema w plq2 nie będzie (przynajmniej na serwerach)

z tego co pamietam co napisalas w temacie mojego bana, to nie wazne ilu aktualnych adminow by nie bylo za zdjeciem bana. Napisalas, ze tylko ty, pio i darek mozecie zdjac mi bana. Wiec po co wprowadzasz ludzi nie wprost w blad, ze tylko sil byl za zdjeciem bana ( i nie wazne kto by byl jeszcze za tym), skoro to i tak to nie ma znaczenia? ciekawe...

tak humorystycznie napisze, ze na niezdjeciu mi bana traci PLQ2, co za tym idzie cala scena... kazdy przeciez wie, ze skladam/prowadze ekipy na lige, ktore sie trzymaja do konca i do tego jeszcze podnosza poziom rozgrywek... D: a nie oszukujmy sie, bo przeciez 1 klan więcej, robi wielka roznice... ha!

co do typowania mnie na organizatora plq2. Tak nie bede mial na to czasu, z racji tego, ze sam mam zamiar wprowadzic nowa jakosc rozgrywek na scene. tak wiec nie podejme sie organizacji. dodatkowo nawet jesli bym sie podjal to bylby wielki placz z strony danki, bo musialaby mi zdjac bana na NF... wroc, danka i Pio nie ma admina NF. Czyli darus musialby sie mnie posluchac jako organizatora i zdjac mi bana czego danka z pio by nie zdzierzyli... :D

$this->bbcode_second_pass_quote('danonek', 'j')uż raz o tym pisałam napisze jeszcze raz: ADMINAMI NF SĄ SIL I EXE i to jest koniec. Dodi mi tłumaczył, że dra, Dar to są osoby wspomagające ludzi, którzy chcą konta.
Exe, jako admin NF, ostatnio mi napisał, że sędziowie admini nie mają jaj, że dalej masz wolne ip, bo jego zdaniem powinieneś mieć bana na ip też.
A co do chęci zbanowania Cie na serwerach NF, nie martw sie o mnie:) bo troche zle to rozumiesz:D nvm.
a i masz rację, tylko wspomnialam o silu z tego względu, że jakbyś chciał ugrać coś na adminach NF to i tak, jeden jest za Tobą ale drugi.. najchętniej zbanowałby Cię wszędzie jak leci:D

w zestawieniu z postem powyzej jest to idealny przyklad mydlenia oczu scenie... Jeden argument nie dziala, wiec wyciagamy inny sprzeczny z poprzednim. Tak jak napisalem wczesniej, nie moglbymbyc organizatorem PLQ2, bo admini NF musieliby mi zdjac bana na co TY SIE NIE ZGODZISZ...

dziekuje, tyle chcialem wykazać.

ps.
dodajcie sobie teraz do tego to, ze danka nie ma zamiaru wtracac sie do tego i owego... D:
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 25 sie 2011, o 13:51 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
tak jak myślałam, z Tobą nie warto nawet dyskutować, bo wszystko przeinaczysz, nigdzie nie napisałam, że mam zamiar wtrącać się organizatorowi co do formy rozgrywek w plq2 (co do plq2 pisaliśmy już razem z hamsterem i urbaskiem posty wyżej) ale też nigdzie nie napisałam, że nie będę się wtrącać do banów, które m.in. zakładałam. Dla mnie są to dwie odrębne sprawy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 25 sie 2011, o 13:59 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('danonek', 't')ak jak myślałam, z Tobą nie warto nawet dyskutować, bo wszystko przeinaczysz, nigdzie nie napisałam, że mam zamiar wtrącać się organizatorowi co do formy rozgrywek w plq2 (co do plq2 pisaliśmy już razem z hamsterem i urbaskiem posty wyżej) ale też nigdzie nie napisałam, że nie będę się wtrącać do banów, które m.in. zakładałam. Dla mnie są to dwie odrębne sprawy.


hehehe... komus topnieje lod pod nogami... do formy rozgrywek nikt sie wtracac nie bedzie bo hamster ukrocil temat, ze plq2 ma zachowac charakter taki jaki jest od lat.

wtracanie sie do banow to wtracanie sie do plq2. Przyszly organizator moze chciec mi zezwolic na gre w plq2 i bedzie cie prosil o zdjecie mi bana. Nie wydasz zezwolenia na zdjecie bana w nf to bedzie sprzeciwianie sie decyzji organizatora a co za tym idzie bedziesz ingerowac w jej ksztalt (kazdy gracz zaburza ksztalt plq2 na swoj sposob)

juz rozumiesz?

dziekuje po raz drugi.

ps.
napisz jeszcze jednego posta to moze uda mi sie dobic do 3:0

ps2.
czekam na posta w stylu "czyje serwery tego wladza"... podpowiem ze sa fajne cytaty na to, ze organizatorzy sa na gorze ukladu pokarmowego sceny q2. zaraz ugryziesz sie w wlasny ogon... hihihi
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 25 sie 2011, o 17:12 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Recydywa do kata odbywac kare za grzechy. Tymbardziej tego typu recydywa ktora nie wykazuje zadnej poprawy i zadnej zmiany postepowania. Chwasty trzeba wyrywac. Ban sluszny za kretactwo i totalna glupote autora.
Trzeba takich ludzi wychowywac skoro rodzice nie dali sobie rady.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: polska scena quake2
PostNapisane: 25 sie 2011, o 19:03 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
Ja pierdole ale tu flame leci :D Konflikt stary jak swiat juz :D W kazdym topicu rozmowa schodzi na temat bana dema :D No bez jaj ludzie... Temat byl poruszany 100 razy ale te same osoby ciagle nei daja za wygrana :/

Dem, te wszystkei Twoje posty w stylu "strzal w stope", "topnieje Ci lod pod stopami" - przez to, ze nagminnie ich uzywasz (moze w 10% sytuacji to prawda) staja sie juz tak suche, ze (tak sadze) 3/4 osob czyta je jak "przecinki" w słowotoku... Tylko ja mam takie wrazenie? :(

To wkoncu jak z ta polska scena q2 ? :D Zyje czy nie ? :P

ps. napisalem posta, bo strasznie dlugo sciaga mi sie pacz do LoLa :P:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza