[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 19 mar 2024, o 12:25

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 5 sie 2011, o 17:49 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
Kolt: nie mogę się zgodzić z tym co piszesz. Przykład na moją teorię z graczami z innej sceny: http://q2scene.net/ds/index.php?op=dd1&id=1119195907

Demko niestety już nie do ściągnięcia. Może gdzieś znajdę na dysku lub płycie to zedytuję posta i dam linka tutaj. Pov voo - gracz q3. Miótł z raila tak, że hej. Nawet podczas meczu wpisywał komendy na dropowanie rg, bo nie miał w configu :D Fakt faktem - tp kulało ale NET dla swojej drużyny robił. Więc skilla pozwalającego na fragowanie można zrobić. A dużo fragów, słaby movement, słabe tp może prowadzić do podejrzenia o cheaty.

Kilka dobrych lat temu grywałem z pogo z q3 (Polak) i właśnie stąd myśl o graczach z innej platformy w q2. I uwierz mi, chłop miał naprawdę miodne cg ;) I wielu ludzików z ówczesnej 1Div plq2 ogrywał jak chciał, co przekładało się na bluzgi pod jego adresem :/

_________________
[inc]sil: please...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 5 sie 2011, o 18:43 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 19 mar 2010, o 19:43
Posty: 417
Lokalizacja: Białystok
Karma: -24
$this->bbcode_second_pass_quote('aDi^^', 'M')yślę że większość graczy na scenie wie ze gram dobrze rg a raczej mam dobry skill z rg


:ok:

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 5 sie 2011, o 19:22 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
$this->bbcode_second_pass_quote('aDi^^', 'P')iotrek twój komentarz traktuje jako komplement bo wiadomym jest że jestem przeciwnikiem gry na wh i innych gównach nigdy na takich shita'ch nie grałem !!! =D.
Śmieszy mnie tylko to że czytając ostatnie linijki twojego posta wnioskuje że jesteś przekonany a raczej myślisz bądź podejrzewasz że grałem na wh czy innym gównie? Jeśli tak to powiem ci tylko tyle że mnie OBRAŻASZ!

Myślę że większość graczy na scenie wie ze gram dobrze rg a raczej mam dobry skill z rg


nie grasz i nie masz :D

kolt skoro 'nie grasz' to wypierdalaj na szczaw pastuchu much i nie rob syfu kknp?

nie ma co rozkminiac tego tematu, pio powinien przeprosic i tyle, a wladza i tak jest u yossa, poki ktos nie otworzy mu klapek, scena dalej bedzie schodzi na psy, nie tylko ze strony fejkow i innego scierwa, ale i ze strony administracji yo :)

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 5 sie 2011, o 21:32 
Przyczajony

Dołączył(a): 8 kwi 2008, o 18:18
Posty: 58
Karma: 9
Pio pojechal po calosci widze, sam mialem dosc podobne historie z nim na servie ale zwialem przed banem ;) nie mogl udzwignac ze jakies fejk z pingiem 70 go na dm3 bil.
Ogolnie zenua, zwlaszcza tlumaczenie pio, z cala sympatia dla ciebie ale zjebales i tyle, przczytaj co napisales, pozniej posta sila i moze zrozumiesz ocb.
Co do kolta to pierdolenie ogolnie to co piszesz, znam sickboya osobiscie, nie jedna nocke z nim gralem, gram od 1998 roku i sytuacje o takich banach co piszesz to jakies bzdury, owszem bywaly ale to za podszywanie sie a nie za granie na niku o ktorym nikt inny nie slyszal.
Co do graczy z q3 i ich ew skila w q2, owszem tak bywa czasami, gralem swego czasu dawdno dawno temu z jednym gosciem, grywal q3 only ale na nockach bywal i grywal z nami w q2 czasami, koles ogolnie slaby movement itd ale jak dorwal takie rg to nie wiadomo bylo gdzie sie chowac. Ogo;nie to gg i fajnie sie was czyta, keep it up.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 5 sie 2011, o 22:00 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
Danka i darus zapewne sie tu juz nie odezwa ale co tam. Teraz trzeba sobie zadac pytanie.. jezeli juz nawet ktos przekona v3nona i yossa aby pozabieral (dance,darusiowi,pio) adimny to komu je mozna dac ? Bo jednak ktos musi miec wladze...Dla mnie np. SIl bylby dobrą osobą która miiala by adminy na wszystko. Ale wiadomo, jedna osoba nie wystarczy. Macie jakies propozycje ?

_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 5 sie 2011, o 22:01 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
imo darus to dobry admin.

i redaktor :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 5 sie 2011, o 22:26 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
czekaj niech ja znajdę tylko te adminy...kurde nie ja nie mam władzy....
Chodziło mi o to, że chłopaka poprostu poniosło, wlepił bana, kicka, huj go wie, dobrze że nagrałeś to. Pio wszedł do gry, a timy niezbyt rowne, nie wiedząc kto gra po drugiej stronie (wyjątki). Bo jeden się ukrywał pod fejkiem. A wiadomo, że podczas 3-3 gdzie dwie osoby dobrze ogarniaja, a w drugim teamie jedna to daleko nie zajedziesz. Poniosło go bo gral swoja pozycje na dm1 (wode) i nie dawal rady adiemu i tyle, a tu widzę jeden z drugim mu adminy chce odebrac...ogolnie adminy by sie przydaly 3 tygodnie wczesniej co syf na asterach był codziennie....szkoda ze Pio nie powidział "i tyle" i nie dał diska jak niektórzy

a co z tym rewem, będzie czy nie luczek?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 5 sie 2011, o 22:42 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
Luczek mogę Ci odpisać ale co chciałbyś przeczytać? Napisałam już na samym prawie początku, że nie mam zamiaru nikogo bronić i tyle. Nie wiem jak Twoim zdaniem miałabym się do tego ustosunkować? Moim zdaniem trochę go poniosło i przesadził (dopóki nie udostępni demka z meczu - o ile je ma - to średnio to wygląda), ale po Waszych płaczach na temat "CO TO SIĘ NIE DZIEJE NA ASTERACH, ZRÓBCIE PORZĄDEK, SAME CZITY TAM GRAJĄ to trochę go rozumiem. Ale nie moja piaskownica, nie moje zabawki.
Dokładnie 17.02.2011 roku Harven do mnie zagadał "dlaczego nie chce zostać adminem NF" i wtedy się dowiedziałam, że Pio poprosił aby zabrali mu uprawnienia i zrezygnował z funkcji admina (nawet nie od samego Pio ale od Harvena). A więc nie jest adminem jak widzisz, a to, że ktoś komuś daje hasło na serwerach, na których ma takie prawo, to inna bajka i tego nie jesteś w stanie nikomu zabronić, mało tego, Wasze żale niczego nie zmienią, bo on ma tego admina tam tylko dlatego, że zenek tak sobie chce i tyle. Z tego co wiem, zenek sam załatwiał serwery i jeśli załatwisz sobie kiedyś jakiś swój, to też pewnie będziesz rozdawał adminy komu Ci się będzie to podobać.
Śmieszne jest to, że prawie każdy z Was pisze Danka/Daruś, ale czy do Was nie dociera, że mnie gówno obchodzi komu zenek daje adminy na swoje serwery? Ja nie mam na to wpływu, zenek się mnie nie słucha przecież:DDD (dalej chyba Sil nie ma admina na asterach, a poprosiłam zenka, żeby mu go dał już przeszło miesiąc temu).
To co mogę Twoim zdaniem zrobić? Przełożyć Pio przez kolano i dać mu lanie? Czy może z klanu wywalić, bo kogoś sobie zbanował czy WTF? Czego Luczku, nowy strażniku porządku na scenie (:DD) ode mnie oczekujesz w tej sprawie?
Jeśli taka sytuacja będzie miała miejsce na kubusiu/coolnecie to spoko, możesz oczekiwać tłumaczenia z mojej strony i czego sobie tam chcesz ODE MNIE, ale jeśli chodzi o astery to śmieszy mnie Wasza zawiść, bo o czymkolwiek nie napiszecie, to wszędzie widzicie winę danki i Darka, nawet tam, gdzie danka i Darek nie ma kompletnie na nic wpływu.
NO ALE:

"urbasek
2011-07-31 13:22:01
niedobra danka
Danka
2011-07-31 20:46:33
?
urbasek
2011-07-31 20:46:47
no co
2011-07-31 20:46:51
jestes tyranem"

taki widać mój los, ale spoko, wszystkiemu mogę być winna, jeśli macie potrzebę pisania sobie, przynajmniej mamy się z czego pośmiać z niektórymi:)
P.S. Pozdro Rafałku!:D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 5 sie 2011, o 23:41 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 6 wrz 2004, o 14:17
Posty: 713
Karma: 39
Pewnie wiele to nie wniesie do dyskusji ale postanowilem to przeslac:
http://www.speedyshare.com/files/29733876/demos.rar
Najpierw POV Pio, pozniej zoinks.

_________________
Ludzi dzielimy na 10 grup. Tych ktorzy rozumieja kod binarny i tych ktorzy go nie rozumieja...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 6 sie 2011, o 00:47 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
$this->bbcode_second_pass_quote('danonek', '
')Dokładnie 17.02.2011 roku Harven do mnie zagadał "dlaczego nie chce zostać adminem NF" i wtedy się dowiedziałam, że Pio poprosił aby zabrali mu uprawnienia i zrezygnował z funkcji admina (nawet nie od samego Pio ale od Harvena).

Pokaż logi :> Sprawa sie ciągnie pare dni a Ty nagle piszesz ze pio zrezygnowal z admina :DDD A czego ja chce i inni w tym temacie ? By pio stracil adminy. :) Danka czyli jak dobrze zrozumialem to jezeli mam swoj serwery to moge sobie grac wedlug swoich praw i moge sobie np. grac na czitach ?
_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 6 sie 2011, o 01:00 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
q2 umarl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 6 sie 2011, o 09:44 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
nie będę Ci pokazywać logów, ale zapytaj kogokolwiek z twórców NF kto jest adminem, ja nie jestem od udowadniania Tobie takich rzeczy, gdyż z NF nie mam nic wspólnego (z tego co wiem, to jest tylko 2 adminów NF - sil i exe, poza nimi są osoby, które mają dostęp tylko do dodawania kont no i twórcy NF, którzy mają głos decyzyjny i to oni sobie dobierają ekipę, co nie dziwi chyba, bo sami NF napisali).
A co do serwerów.. Pomyśl logicznie, płacisz np za serwer i ktoś Ci ma rządzić co na nim robisz? Nie mówię o serwerach "publicznych" ale o takich prywatnych. My, jak wykupiliśmy serwer tOk, to zdecydowaliśmy się zrobić z niego serwer publiczny, użytkowany do gry, zamontowaliśmy na nim NF, co za tym idzie możliwość czitowania automatycznie została zabroniona, ale jeśli np chcielibyśmy tak grać na czitach to kto by nam zabronił? no NIKT, bo z jakiej racji? Nikt jednak nie stawia serwerów po to, aby na nich czitować bo to chore :DDD Tak samo jakby nagle yoss zapragnął, aby u niego możliwość gry na czitach była przyzwolona, zabronisz mu tego? Nie, jedynym sposobem wtedy jest nie korzystanie z takich serwerów.
Tak samo z adminami, każdy administrator serwera rozdaje adminy temu, komu chce, nie jesteś w stanie tego zabronić.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 6 sie 2011, o 09:55 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2003, o 17:04
Posty: 324
Lokalizacja: ldz
Karma: 8
Stare czasy wroccie :'/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 6 sie 2011, o 11:27 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2007, o 14:07
Posty: 1040
Lokalizacja: Krynica
Karma: 66
G1RQ fajne demka , widać ostrą pierdołe "Pio" w akcji , efektywność którą miał Adi przy 64% acc jest tak normalna że to szok (17/11 trafionych) po zmianie nicka Pio efektywność wyniosła 55% przy 22/13 , z ostatniego pomiaru wyniosła 44% przy 47/21 trafionych , ale z demka widać że efektywność nie spadła z powodu strachu przed nickiem pio, tylko sytuacje nie były pewniakami na trafienie, i każdy ma strita [; natomiast widać Pio jak stanął już po kilku min i stwierdził ( ON MA CZITY ) albo płacz w stylu nie dowierzania (HAHAHAHA) moim skromnym zdaniem szkoda czasu na niego , ten swój cały post może sobie o dupe rozbić :ok:

Ciekawi mnie tylko od jakiego czasu Kolt wie że Creative to Pio :)
pfffff

_________________
/Q2/ za serce chwyta czas mija


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 6 sie 2011, o 11:43 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2007, o 14:53
Posty: 138
Karma: 3
hehe jebne
adi dostal ode mnie h4xy i zaczal swirowac :bij:

pio czego bys nienapisal nic cie nie usprawiedliwia...

postapiles jak typowa pizda internetowa (sry but true)


@ps
btw pio nic dziwnego ze widziales w grze adiego czity(nie widzac jego pova... bez najlepszych graczy w timie reprezentujesz dno 1 ligi wiec dla ciebie kazdy kto potrafi dobrze zagrac na dzis dzien powinien grac na czitach =.=" samo to zachowanie w sobie jest dowodem ze za bardzo odstajesz skillem od innych no i emo podejscie automatycznie przycmiewa twoj zdrowy rozsadek zachowaj twarz i podaj sie do dymisji!! :> )


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 6 sie 2011, o 12:07 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('sil', 'K')olt: nie mogę się zgodzić z tym co piszesz. Przykład na moją teorię z graczami z innej sceny: http://q2scene.net/ds/index.php?op=dd1&id=1119195907

Demko niestety już nie do ściągnięcia. Może gdzieś znajdę na dysku lub płycie to zedytuję posta i dam linka tutaj. Pov voo - gracz q3. Miótł z raila tak, że hej. Nawet podczas meczu wpisywał komendy na dropowanie rg, bo nie miał w configu :D Fakt faktem - tp kulało ale NET dla swojej drużyny robił. Więc skilla pozwalającego na fragowanie można zrobić. A dużo fragów, słaby movement, słabe tp może prowadzić do podejrzenia o cheaty.



sil to demo co dales jest mi znane i pochodzi z czasow gdy voo gral w q2 i byl w ta gre bardzo dobry - po prostu zostalo dodane na ds pozniej co widac w opisie tego dema wiec niezbyt trafiony przyklad
demo jest mocno oldskulowe

co do innych graczy to nie powiesz mi ze nie poznasz na obsie kolesia ktory gra na fejku i miota np z rg (dobry gracz fejkujacy) a gracza ktory tak jak pisales przyszedl z innej platformy i ma dobry aim (taki gracz nie bedzie mial wielu wyrobionych pozytywnych nawykow na mapach q2 - od razu widac roznice)

eon: to super ze znasz sicka a dziwne ze nie wiesz jakie mial zdanie o fejkach
nieraz w klanie o tym gadalismy i chcesz mi wmowic ze takich sytuacji o ktorych pisalem nie bylo bo ty ich nie widziales? tylko ze jak my gralismy pcw czy jakies luzne pikapy to ciebie na tych serwach nie bylo no chyba ze miales np nicka claymore ;)
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 6 sie 2011, o 12:28 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2007, o 11:07
Posty: 432
Lokalizacja: Stoczek/Lublin
Karma: 23
zróbcie sobie mały eksperyment : pograjcie 2 godziny w cs i po tym włączcie kłejka zobaczycie jak aim sie wyostrzył :)

qrwa kolt po przeczytaniu twoich postów uważam że jestes starszy od maga z Asterixa :flasingsmile:

_________________
wieje sandałem !!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 6 sie 2011, o 16:28 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 09:03
Posty: 1235
Karma: 9
ja tylko napisze (jakby obok tematu), ze KOD przeszedl na q2 z q3, i niech ktos napisze ze on nie umie grac, wlasciwie od poczatku jak zaczal grac w q2 z nim strzelalem dosc czesto i progres mial momentalny, takze tego. pomijam fakt ze jebnac z rejla czy czejna umial od poczatku zabawy w q2.
btw tez gram juz w ta gre nascie lat i takich akcji jak piszesz Kolcie rowniez nie kojarze. Na pewno nie bylo banow za granie na fejku, za podszywanie sie pod kogos tak, ale nie za "alterniki".

_________________
pozdr Qiub


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 6 sie 2011, o 17:58 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
Nie zgodze sie z Wami. "a" podszywal sie pod innego "a", czasem nawet "b" podzszywal sie pod "a". Takie zle czasy na serverach byly.

_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 6 sie 2011, o 19:00 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Pimpek', 'N')ie zgodze sie z Wami. "a" podszywal sie pod innego "a", czasem nawet "b" podzszywal sie pod "a". Takie zle czasy na serverach byly.


no wlasnie... podszywal sie... wiec tak na prawde zgadzasz sie z nami.
Spoiler:
$this->bbcode_second_pass_code('', '
fejk (ang. “fake”, pol. udawać, lipa, podróbka, fałszerstwo, sztuczny, nieprawdziwy, podrbiony, oszukany)
Zwrot ten był bardzo popularny w latach gdy na scenie q2 biegały dinozaury. Określenie na gracza, który podszywał się pod innego gracza, często aby zepsuć mu opinię lub w celu uzyskania różnorakich korzyści.
Aktualnie wielu “starych” graczy myli prawdziwe znaczenie tego określenia z określeniem “alternick”, co może być skutkiem przerwania nauki po egzaminie gimnazjalnym. Aktualnie przyjeło się, że wszystkie nieznane nicki to fejki, zwłaszcza jeśli potrafią grać.

alternick
Wielu graczy mozna spotkać na serwerach pod różnymi, ale stałymi nickami. Inne nicki, które są przypisywane jakiejś osobie noszą miano alternicków.
')

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza