[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 19 mar 2024, o 11:41

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 3 sie 2011, o 15:36 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2007, o 14:07
Posty: 1040
Lokalizacja: Krynica
Karma: 66
To jest tylko smutne , i normalne w stylu Pio (Unikanie komentowania i konsekwencji ) po prostu wiedzą że jesli nie będzie na nich nacisku to topic zostanie zapomniany albo usunięty [; piszmy codziennie jakieś komenty to się może doczekamy :?

_________________
/Q2/ za serce chwyta czas mija


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 3 sie 2011, o 16:16 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
no niestety, ja bym nie liczyl na zmiane. najpierw trzebaby odsunac danke od opieki nad serwerami yossariana(da sie!), a wtedy mozna by samemu wyciagac konsekwencje po takich akcjach.

smiechowa akcja w wydaniu p&d&d.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 3 sie 2011, o 17:45 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
Niech sobie maja te serwery. Jedynie niech oddadza wladze na asterach :)

_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 4 sie 2011, o 08:34 
cz:EE
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2002, o 10:49
Posty: 1839
Lokalizacja: Bruksela
Karma: 50
cz:EE

ja juz nie gram i nie do konca ogarniam ale napisze takie moje luzne przemyslenia:

moim zdaniem
- koles ktory gral na fejku powinien dostac bana ale tylko od admina ktory jest na serwie JAWNIE - nie na fejku
- co to za admin/wladza ktory/ktora sama nie stosuje sie do wytyczonych przez siebie zasad? ale egzekfuje je od innych? troche to mi lepperem zalatuje..... zwlaszcza ze pio ma jakis tam autorytet na scenie
- przychodzi mi na mysl sytuacja gdzie dem dostal bana za sprawdzanie jakiegos tam hacka - sam bronil sie ze chcial cos tam sprawdzic by potem tego hacka zablowkowac czy jakos tak - dem bana dostal i podnioslo sie wielkie larmo na FB a tu cisza i bez konsekfencji...

skoro walczycie z fejkami to chyba z kazdym tego przejawem czy nie?
troche mi to partyjnym kolesiostwem zalatuje - co wojno wojewodzie to nie tobie smrodzie :rozjebany: :rozjebany: :rozjebany:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 4 sie 2011, o 23:45 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Hehe.
Dem, zmartwię Cię, nie wiedziałem o topiku, dopiero Danka mi napisała smsa, że Ją i Yossa męczycie, co oczywiste z Waszej (pewnie tylko Dem) jest totalnym debilizmem (przecież sytuacja zdarzyła się na Asterze).

Po pierwsze.
Kto gra w miarę regularnie ten wie, że CREATIVE to mój fejk nik, którego i tak większość aktywnych osób zna. Na dodatek konektuje się jako tOk.P!o i dopiero potem zmieniam ksywe, więc DE.
Po drugie.
Żebym mógł cofnąć czas, zrobiłbym tak samo, też bym go zbanował. Jego gra naprawdę była dziwna, w pewnym momencie rg 70%, a skuteczność spadła, gdy zmieniłem ksywe na P!o.
Nie wiedziałem kto to jest, ale przynajmniej się dowiedzieliśmy. Swoją drogą, to ciekawe, że koleś który nagle prowadzenie PLQ2 i gre, bo Jego żona była w trzecim miesiącu ciąży wraca i gra wybitnie, a nic nie ujmując Adiemu, nie wyróżniał sie nigdy za bardzo. Tymczasem grając na fejku grał naprawdę jak bot. Ale mniejsza o to.
Po trzecie.
Śmieszne jest to, że CHCECIE ZABIERAĆ WŁADZE : D
Hehe, ja żadnej władzy nie mam już dawno, bo się jej zrzekłem, żadna ważna decyzja nie jest konsultowana ze mną, a mam admina tylko dla sytuacji porządkowych, ot co.
Nie kumam tylko pojęcia ZABRAĆ WŁADZE. Naprawdę macie spore kompleksy pisząc takie rzeczy. Nikt taką "władzą" się nie szczyci, bo nie ma czym, nikt z nas nie ma za to kasy, co więcej są tylko same problemy, bo potem Pio, Danka i Darus jest BE.
Ktoś tam pisał, że chowam głowe w piasek :D Chowam glowe w piasek ? :D Stadiony zamknalem,ze mam chowac glowe w piasek? :D To jest żenujące, w małym i podupadłym swiecie q2 probujecie egzekwowac prawo bardziej, niz w realnym swiecie. Kazdy oczekuje nie wiadomo czego, a tak naprawde nasza scena, ktora jest juz jaka jest utrzymuje sie przez ludzi z twarda reka, tak jak kiedys Hamster, czy potem Danka. Kazdy z decyzyjnych jest chujowy, a tak naprawde nikt tego nie robi dla siebie, wiec teksty w stylu ODDAJ WLADZE wsadzcie se w kieszen i zabierajcie WLADZE : D Btw. Luczek, raz miales wladze, miales zrobic teraz PLQ2 INSTA i co ? PLQ2i pierwszy raz od dawna nie wystartowala.
Zbanowalem Adiego, z czasem wyjdzie w praniu czy sluszenie, tak jak pisalem, teraz zrobilbym tak samo.
Tak w ogole, zadnej EKIPY Pio, Danka i Darus nie ma i nigdy nie bylo. To wasza nagonka, propaganda.
Dem, tak jak pisalem na poczatku, nie mysl, ze sledze ten topic i czekam az odpiszesz, napisalem tego posta tylko dlatego, ze na wyzywacie sie na Dance i Darusiu, ktorzy nie maja z tym nic wspolnego.
Cze, udanego zlotu na mazaruach slonik

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 5 sie 2011, o 00:12 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2005, o 17:49
Posty: 1028
Karma: 49
a ja się nie dziwie, że miał rg 70% grał w końcu tyle insta.. co do Twojego nicku CREATIVE ja akurat nie wiedziałem,a trochę gram. reszty nie czytałem, pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 5 sie 2011, o 05:54 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
Tak jak fiziek :) KIM JEST CREATIVE ? Bzdura na samym poczatku wypocin.

_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 5 sie 2011, o 06:26 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
Pio dla twojej swiadomosci ... adminy = wladza :]

_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 5 sie 2011, o 12:49 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
pio, przepraszamy!

dla ciekawych luzna interpretacji posta pio na szybko w spoilerze.
Spoiler:
nikogo nie obliguje do odpisywania do tego co napisalem ponizej. od tak wolna interpretacja.
$this->bbcode_second_pass_quote('pio', '
')Hehe.
Dem, zmartwię Cię, nie wiedziałem o topiku, dopiero Danka mi napisała smsa, że Ją i Yossa męczycie, co oczywiste z Waszej (pewnie tylko Dem) jest totalnym debilizmem (przecież sytuacja zdarzyła się na Asterze).

ciekawe kto taki meczyl yossariana... :)

$this->bbcode_second_pass_quote('pio', '
')Po pierwsze.
Kto gra w miarę regularnie ten wie, że CREATIVE to mój fejk nik, którego i tak większość aktywnych osób zna. Na dodatek konektuje się jako tOk.P!o i dopiero potem zmieniam ksywe, więc DE.

Acha... szkoda ze malo kto wie (patrz wyzej) ze to twoj fejk... ale ok, rozumiemy ze tobie wolno grac na fejku bo kazdy przeciez wie. czym sie rozni fejk znany od nieznanego? (odwolanie do wielu twoich przeszlych postow na ten temat. nie pamietasz? przejzyj wiec swoje posty)

$this->bbcode_second_pass_quote('pio', '
')Po drugie.
Żebym mógł cofnąć czas, zrobiłbym tak samo, też bym go zbanował.

umocnienie swojej postawy wobec fali krytyki.
$this->bbcode_second_pass_quote('pio', '
')Jego gra naprawdę była dziwna, w pewnym momencie rg 70%, a skuteczność spadła, gdy zmieniłem ksywe na P!o.
Nie wiedziałem kto to jest, ale przynajmniej się dowiedzieliśmy.

zapodaj demko, bo chetnie zobacze jak czesto sprawdzales jego acc. chetnie tez zobacze jak to jego skutecznosc spadla na widok twojego nicka...
$this->bbcode_second_pass_quote('pio', '
')Swoją drogą, to ciekawe, że koleś który nagle prowadzenie PLQ2 i gre, bo Jego żona była w trzecim miesiącu ciąży wraca i gra wybitnie, a nic nie ujmując Adiemu, nie wyróżniał sie nigdy za bardzo. Tymczasem grając na fejku grał naprawdę jak bot. Ale mniejsza o to.

tutaj nastepuje pierwszy atak bezposredni. najpierw ze ni dokonczyl prowadzenia ligi z przyczyn waznych, by nastepnie zaatakowac ze pewnie gral sobie w q2 i cwiczyl na fejku.

Dodatkowo proba wytumaczenia swojej decyzji ze niby gral jak bot. co ciekawe pio zbywa TEMAT!!!
$this->bbcode_second_pass_quote('pio', '
')Tymczasem grając na fejku grał naprawdę jak bot. Ale mniejsza o to.

czy to jest temat ktory mozna zbyc? powinienes zbadac sprawe!
$this->bbcode_second_pass_quote('pio', '
')Po trzecie.
Śmieszne jest to, że CHCECIE ZABIERAĆ WŁADZE : D
Hehe, ja żadnej władzy nie mam już dawno, bo się jej zrzekłem, żadna ważna decyzja nie jest konsultowana ze mną, a mam admina tylko dla sytuacji porządkowych, ot co.

to teraz oswiec nas i powiedz kiedy sie jej zrzekles... tylko zastanow sie dobrze, ktory termin mozesz podac... wiesz w miedzy czasie rozsciles sobie wielkie halo do mnie (nf case - rok temu sierpien), miales pretensje o havocka (pol roku temu). wiec powaznie, dobrze sie zastanow jaka date podasz...
$this->bbcode_second_pass_quote('pio', '
')Nie kumam tylko pojęcia ZABRAĆ WŁADZE. Naprawdę macie spore kompleksy pisząc takie rzeczy.
tutaj pio chce zeby nam wszystkim zrobilo sie glupio. pytanie tylko dlaczego mamy miec z jakiegokolwiek powodu kompleksy... ze my wladzy nie mamy?
$this->bbcode_second_pass_quote('pio', '
')Nikt taką "władzą" się nie szczyci, bo nie ma czym, nikt z nas nie ma za to kasy, co więcej są tylko same problemy, bo potem Pio, Danka i Darus jest BE.

tutaj pio chwali sie jacy to oni sa szlachetni. zapomina tylko ile to postow napisal z swoja ekipa w tonie mocno despotycznym niecierpiacym sprzeciwu. ponadtwo rozpoczyna lament jak to smiemy miec o cos pretensje. skoro tak cie to boli ze scena zglasza swoje watpliwosci to "poddaj sie dymisji calkowicie".
$this->bbcode_second_pass_quote('pio', '
')Ktoś tam pisał, że chowam głowe w piasek Chowam glowe w piasek ? Stadiony zamknalem,ze mam chowac glowe w piasek?
tutaj z kolei nastepuje bagatelizacja problemu poprzez porownanie do "wielkich" wpadek polityki. ehh.
$this->bbcode_second_pass_quote('pio', '
')To jest żenujące, w małym i podupadłym swiecie q2 probujecie egzekwowac prawo bardziej, niz w realnym swiecie.

no to jest najbardziej ciekawa kwestia posta :) zarzucanie NAM egzekwowania "prawa". co ciekawe najwieksza gorliwoscia nie raz chcial sie wykazac pio. dla przykladu moj ban za blokowanie czitow. sprawa hzn. banowanie ludzi za wpadki z nf... niezle. to my jestesmy ci zli a pio jest pokrzywdzony i nie wie o co nam chodzi.
$this->bbcode_second_pass_quote('pio', '
')Kazdy oczekuje nie wiadomo czego, a tak naprawde nasza scena, ktora jest juz jaka jest utrzymuje sie przez ludzi z twarda reka, tak jak kiedys Hamster, czy potem Danka. Kazdy z decyzyjnych jest chujowy, a tak naprawde nikt tego nie robi dla siebie, wiec teksty w stylu ODDAJ WLADZE wsadzcie se w kieszen i zabierajcie WLADZE : D
taaak. tutaj pio zaczyna porownanie do np. hamstera, ktorego decyzje mogly wydawac sie kontrowersyjne, ale na prawde z perspektywy czasu okazaly sie trafne. ale ale... nie wiem pio czy zdajesz sobie sprawe, ale hamster to nie jest twoja liga by sie do niego porownywac. dodatkowo znowu rozpoczyna sie zal o to, ze mamy czelnosc zglaszac swoje pretensje. skoro tak rzucasz tekstem "zabierajcie wladze" to dlaczego nie napisales nigdzie "ok, poprosze zenona by zdjal mi admina" ???
$this->bbcode_second_pass_quote('pio', '
') Btw. Luczek, raz miales wladze, miales zrobic teraz PLQ2 INSTA i co ? PLQ2i pierwszy raz od dawna nie wystartowala.

tutaj znow kolejny atak na kolejna osoba przy pomocy erystyki (http://pl.wikipedia.org/wiki/Erystyka). pio probowal poddac w watpliwosc wartosc slowa luczka poprzez zarzucenie mu ze cos mu nie wyszlo... ajajajaja...
$this->bbcode_second_pass_quote('pio', '
')Zbanowalem Adiego, z czasem wyjdzie w praniu czy sluszenie, tak jak pisalem, teraz zrobilbym tak samo.

tutaj pio sie przyznaje do tego, ze nie powinien miec admina na asterach, bo jak widac nie widzi nic zlego w banowaniu innych ludzi tylko dlatego ze idzie im lepiej od niego...

$this->bbcode_second_pass_quote('pio', '
')Tak w ogole, zadnej EKIPY Pio, Danka i Darus nie ma i nigdy nie bylo. To wasza nagonka, propaganda.

Tutaj pio wypiera sie wszystkiego. ale chyba wszyscy wiemy ze jest inaczej, prawda? zarzucanie nam propagadny to wielkie humorytyczne podejscie. najpierw zarzuca nam, ze robimy z igly widly i ich wladza to nic, a teraz pisze nam ze robimy propagande przeciwko tej wladzy... kto ma zrozumiec co napisalem tutaj, to zrozumie...
$this->bbcode_second_pass_quote('pio', '
')Dem, tak jak pisalem na poczatku, nie mysl, ze sledze ten topic i czekam az odpiszesz, napisalem tego posta tylko dlatego, ze na wyzywacie sie na Dance i Darusiu, ktorzy nie maja z tym nic wspolnego.
Tutaj proba delikatnego zejscia z tematu, ze niby atakuje niewinnych... niestety jest inaczej jako ze kazdy wie ze pio to przydupas danki.
$this->bbcode_second_pass_quote('pio', '
')Cze, udanego zlotu na mazaruach

a tu sie pio pochwalil tym jak bardzo szydzi z nieudanej proby organizacji zlotu... zapomina jednak ze sam probowal brac udzial w jego organizacji. najwazniejsze jest w tym to, ze to jego posty byly z dupy co wykazala gogan weryfikujac jego informacje...


Spoiler:
smiac sie czy plakac?

Pio! wypierdalaj.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 5 sie 2011, o 12:53 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
bądź co bądź, dem ma sporo racji w tej 'luźnej interpretacji', tak mi się przynajmniej również wydaje

ps. też nie znałem fejka Pio, ale widocznie nie jestem na tyle aktywny. btw. nie było takiego real nicka przynajmniej? kojarzę gracza 2a^CreativE, ktoś jeszcze?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 5 sie 2011, o 13:15 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 10 wrz 2004, o 19:18
Posty: 709
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 5
who the fuck is creative ? :(

_________________
:<


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 5 sie 2011, o 14:39 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2007, o 14:07
Posty: 1040
Lokalizacja: Krynica
Karma: 66
SIEMANO CREATIVE WARIACIEE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
/Q2/ za serce chwyta czas mija


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 5 sie 2011, o 15:27 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
Jako, że spora część tematu poleciała do kosza, w tym także mój post (bądź co bądź nie-offtopic'owy), pragnę złożyć wyrazy głębokiego braku szacunku dla pracy cenzora i korzystając z okazji popełnię kolejnego posta. hyhyhyhy "xD"

Tak więc Pio, spodziewałem się nieco innej odpowiedzi od Ciebie, miałem nadzieje, że podasz jakiś mocny argument, który potwierdzałby, że Adi cheatował. Nie przedstawiłeś niczego poza swoją subiektywną opinią o "dziwnej grze" oraz oszałamiającej wartości accuracy. Taki "dowód", a raczej podstawa do zbanowania gracza jest po prostu śmieszny i niedorzeczny. Wręcz żałosny. Idąc tym tokiem rozumowania powinieneś zbanować dodatkowo jakieś 20 innych osób, które tę grę ogarnia - wszakże czasami zdarza się im nastukać >70% rg, więc z pewnością coś jest "nie tak". Nice one? DE

Były przypadki cheaterów. Wymagano dowodów. Dowodów w postaci dem, wpisów na liście cheaterów itp. Czegoś rzeczowego. W przypadku adiego - dowodów takich brak. W poprzednim (wykasowanym poście) prosiłem o coś, co potwierdziłoby teorię o cheacie Adiego. Zamiast tego serwujesz nam spory wywód o zależnościach na scenie etc i bełkot, które w żaden sposób nie świadczą o przewinieniu zbanowanej osoby. Serwujesz nam wszystkim postawę autorytarną, czytaj: "Żebym mógł cofnąć czas, zrobiłbym tak samo, też bym go zbanował.". Sprawiedliwości tutaj za grosz.

Uważam, że swoją osobą i zachowaniem powinieneś dawać przykład innym, jak adminować, jak przestrzegać zasad. Niestety tak nie jest.

Nie wiem, po co wszyscy plujecie się o fejka. Zarówno Pio, jak i Adiego. To nie ma nic do rzeczy. Jest serwer bez nofake'a - jest możliwość grania na fejku. Nie ma w "regulaminie" serwera żadnej wzmianki o konieczności gry na real nicku. W tym momencie darujcie sobie prywatne wjazdy na kogokolwiek.
Jednakże, Pio grałeś na serwie bez NF, więc pisane "Nie wiedziałem kto to jest, ale przynajmniej się dowiedzieliśmy." jest troszkę nie na miejscu. Adi miał prawo grać na jakimkolwiek nicku. Nie podszywał się pod nikogo innego więc wtf? Gram w tę grę od 2002 i nigdy nie było bana na publicznych pickupach za granie na fejku. Także argument "zbanowałem fejka" jest bardzo nie na miejscu.

Piszesz też o "grupie trzymającej władzę" - wypierając się przynależności do niej. Czy ten ban przypadkiem nie jest "nadużyciem władzy" (władza jako banowanie bez dowodów winy), której się tak wypierasz? Czy władzą nie jest odebranie prawa osobie do gry na "najpopularniejszym serwerze"/"jedynym serwerze"? Serwery NF świecą pustkami, więc ban na Asterze jest w tym momencie niezwykle krzywdzący. Krzywdzący tym bardziej, że BRAK TUTAJ DOWODÓW. Widzisz sprzeczność? Dalej twierdzisz, że nie masz na nic wpływu? Czy też znowu będziesz umywać ręce i sprowadzać temat do wypisywania jakichś farmazonów o Mazurach?

Każdy widzi, że tzw. "ostateczne" decyzje podejmujesz Ty, Danka i Daruś. Uzurpujecie sobie prawo do decydowania niemal o wszystkim co dzieje się na scenie, więc przyjmij do faktu, że jesteś postrzegany jako władza. "Hehe, ja żadnej władzy nie mam już dawno, bo się jej zrzekłem(...)" - ok. Zrzekłeś się. Dlaczego zatem banujesz bezpodstawnie? Dlaczego odbierasz komuś możliwość gry? Dlaczego nikt z pozostałych adminów nie reaguje? Dlaczego podejmujecie decyzje wbrew woli sceny (unban dema)? I Ty twierdzisz, że nie masz władzy? Jak długo potrwa taki stan rzeczy? Dlaczego na #plq2 BDM ma bana? (Nie jest osobą cheatującą). Dlaczego ban się utrzymuje skoro "nie ma władzy?" Dlaczego próbujesz wciskać ludziom kit? "DE"

Zamiast napisać rzeczowo odnośnie sytuacji z Adim prowadzisz rozprawkę na temat poboczny, wprowadzając zamęt:/ Eh. Czas na merytoryczne odpowiedzi a nie uprawianie polityki wyrzekania się wszystkiego.

_________________
[inc]sil: please...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 5 sie 2011, o 15:44 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
o, bardzo ładnie, panie Sil ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 5 sie 2011, o 16:22 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
jasne ze ladnie, ale co z tego jak pio nie ma zamiaru sie tlumaczyc nam przydupasom? on odpowiada tylko jak mu danka wysle sms, wiec...

$this->bbcode_second_pass_code('', '
[15:51] <dem_> idz zerknij na kolejne odpowiedzi
[15:51] <@Pio> nie czytam fb
...
[15:51] <dem_> to powinienes czytac co ma do powiedzenia scena
[15:52] <dem_> a jest calkiem spore grono osob
[15:52] <dem_> ciekawych twojego wytlumaczenia
[15:52] <@Pio> nie podpisywalem zadneog kontraktu
[15:52] <@Pio> jak nie bede mial ochoty, nie bede czytal
[15:52] <dem_> acha
[15:52] <@Pio> proste czy nie : >
[15:52] <dem_> ale adminy zachowasz nie ?
[15:52] <dem_> chociaz sie wyrzekles wladzy ?
[15:52] <@Pio> hehe jak sa, to od czasu do czasu wlacze
[15:52] <@Pio> jak nie ma, to sie nie powiesze i nie bede trolowal tak jak Ty
[15:52] <@Pio> :)
...
[15:54] <@Pio> ja pisalem raz
[15:54] <@Pio> i wiecej nie napisze
[15:55] <@Pio> bo szkoda czasu na ciebie, luczka czy frika i innych przydupasow
...
[16:06] <@Pio> nie bede sie tlumaczyl, bo tak uznalem to za stosowne
')

ehh... zrzekl sie, ale adminow uzywa, bo nikt mu ich nie zdjal. zabiera despotyczny glos na scenie tj. napisal sil, ale tylko wtedy kiedy mu bedzie to na reke lub wygodnie. widac ze, duzo sie nauczyl od danki.

haters gonna hate, dlatego kontekst cytatow powyzej jest ponizej w spoilerze
Spoiler:
$this->bbcode_second_pass_code('', '
Status #plq2X BezelX
[ #q2pickup STARTUJEMY NIED£UGO! ZAPINAÆ PASY! oraz niedzielne granie zawsze o 21 !]
[15:35] == dem_ [webchat@aauc246.neoplus.adsl.tpnet.pl] has joined #plq2
[15:35] -Q- [#plq2] #PLQ2 OFICJALNY KANAL POLSKIEJ LIGI QUAKE 2 (TDM - http://cup.planetquake.pl/quake2/plq2/ & DUEL - http://cup.planetquake.pl/quake2/pld/
[15:35] -^Quake2^- !plq2 !radio !fb !hit !q2 !edl !euroq2l !klany !q2scene !gtv !komendy !esports !kubus !coolnet !aster !neo !pld !demo !ndml !pp !staty !q2info
[15:35] * dem_ slaps Pio around a bit with a large fishbot
[15:42] * dem_ slaps Pio around a bit with a large fishbot
[15:44] <v3David> :DD
[15:45] <@Pio> czesc dem !
[15:45] <@Pio> :D
[15:45] <@Pio> co tam ?
[15:45] <@Pio> ;D
[15:48] <dem_> czekam
[15:48] <dem_> na kolejnego blyskotliwego posta
[15:48] <dem_> masz szanse sie wykazac
[15:48] <dem_> co ciekawe
[15:48] <dem_> nie musisz ze mna dyskutowac
[15:49] <@Pio> hehe
[15:49] <@Pio> pewnie
[15:49] <@Pio> i nie bede
[15:49] <@Pio> :D
[15:49] <dem_> nie ma sprawy
[15:49] <dem_> ale co z pozostalymi graczami
[15:49] <dem_> ?
[15:49] <@Pio> tzn. ?
[15:49] <@Pio> :D
[15:50] <dem_> to nie czytales
[15:50] <dem_> calego tematu ?
[15:50] <dem_> jest pare osob, ktore tez chcialyby poznac jakies konkrety
[15:50] <dem_> merytoryczna odpowiedz...
[15:50] <@Pio> czytalem do mojego postu :)
[15:50] <@Pio> danka mi napisala smsa, tylko na jej prosbe przeczytalem i napisalem
[15:50] <dem_> acha
[15:50] <dem_> czyli scena sie nie liczy ?
[15:51] <@Pio> heheh
[15:51] <dem_> idz zerknij na kolejne odpowiedzi
[15:51] <@Pio> nie czytam fb
[15:51] <dem_> a adminy masz?
[15:51] <@Pio> za duzo trolujesz
[15:51] <@Pio> cos tam mam
[15:51] <@Pio> :)
[15:51] <dem_> to powinienes czytac co ma do powiedzenia scena
[15:52] <dem_> a jest calkiem spore grono osob
[15:52] <dem_> ciekawych twojego wytlumaczenia
[15:52] <@Pio> nie podpisywalem zadneog kontraktu
[15:52] <@Pio> jak nie bede mial ochoty, nie bede czytal
[15:52] <dem_> acha
[15:52] <@Pio> proste czy nie : >
[15:52] <dem_> ale adminy zachowasz nie ?
[15:52] <dem_> chociaz sie wyrzekles wladzy ?
[15:52] <@Pio> hehe jak sa, to od czasu do czasu wlacze
[15:52] <@Pio> jak nie ma, to sie nie powiesze i nie bede trolowal tak jak Ty
[15:52] <@Pio> :)
[15:53] <dem_> no to sie zrzekles tej wladzy
[15:53] <dem_> czy nie ?
[15:53] <@Pio> lol
[15:53] <@Pio> :D
[15:53] <dem_> wiesz, zrzec sie znaczy zrezygnowac calkowicie
[15:53] <@Pio> no pisalem
[15:53] <@Pio> :D
[15:53] <@Pio> w Twoim mniemaniu
[15:53] <dem_> to moze podzialasz w kierunku
[15:53] <dem_> by zdjeto twoje adminy ?
[15:53] <@Pio> dem drogi przyjacielu
[15:54] <@Pio> nie mam czasu, zeby pograc przed finalem, a jeszcze mam latac za kims, zeby mi adminy zdjal ? :D
[15:54] <@Pio> ogarnij sie
[15:54] <@Pio> :D
[15:54] <dem_> no to kolejny powod
[15:54] <dem_> zebys ich nie mial prawda?
[15:54] <dem_> ja bym na twoim miejscu poczytal fb
[15:54] <@Pio> ale Ty naprawde jestes uposledzony, albo udajesz
[15:54] <@Pio> :D
[15:54] <@Pio> nie wiem
[15:54] <@Pio> :D
[15:54] <@Pio> dem
[15:54] <@Pio> ja pisalem raz
[15:54] <@Pio> i wiecej nie napisze
[15:55] <@Pio> bo szkoda czasu na ciebie, luczka czy frika i innych przydupasow
[15:55] <@Pio> powiem ci
[15:55] <@Pio> ze juz wole, zeby taki v3David tam pisal
[15:55] <dem_> no ale pio
[15:55] <dem_> moze dokonczysz sprawe do konca
[15:55] <dem_> banujesz ludzi
[15:55] <@Pio> david zachowuje sie jak zachowuje
[15:55] <dem_> wg swojego widzimisie
[15:55] <dem_> uwazasz ze to ok ?
[15:55] <@Pio> ale jakos potrafi ladnie skrytykowac
[15:55] <@Pio> a nie pisac tak jak ty
[15:55] <@Pio> :(
[15:56] <@Pio> hm
[15:56] <@Pio> ja wiem ..
[15:56] <@Pio> ban zostal zdjety
[15:56] <@Pio> wiemy kto to byl
[15:56] <@Pio> tam nic wielkiego nie ma
[15:56] <@Pio> :)
[15:56] <dem_> no jak to nie?
[15:56] <dem_> serwer ma jakis regulamin
[15:56] <dem_> obowiazku gry na realu ?
[15:56] <@Pio> nie, nie ma regulaminu
[15:56] <@Pio> :(
[15:57] <dem_> to dlaczego banujesz?
[15:57] <@Pio> bo nie ma regulaminu <swinka>
[15:57] <dem_> :D
[15:59] <@Pio> dem, ty cale zycie miales cisnienie na adminy
[15:59] <@Pio> i cale zycie, probujesz w q2 odreagowac
[15:59] <@Pio> daj se siana
[15:59] <@Pio> ;)
[15:59] <@Pio> lzej bedzie na fb
[15:59] <dem_> ;oooo
[15:59] <dem_> ciekawe
[15:59] <dem_> cos mi jeszcze ciekawego napiszesz? moze to co mysle w tym momencie ?
[16:00] <@Pio> nie ci nic ciekawego do napisania
[16:00] <@Pio> a w sumie mam
[16:00] <@Pio> nie pisz na fb, bo ciebie i tak nikt nie traktuje powanie
[16:00] <@Pio> piszesz sam do siebie
[16:00] <@Pio> :(
[16:00] <dem_> : D
[16:00] <dem_> a to dopiero ciekawe
[16:00] <Bezel> dem nie wyjeżdzaj z tekstami ze scena domaga sie wyjasnien, bo raptem kilka osob jest zainteresowanych ta akcja
[16:00] <Bezel> wiec nie krec afery
[16:01] <dem_> :)
[16:01] <dem_> nie krece afery
[16:01] <Bezel> sil ladnie podsumowal
[16:01] <dem_> jednak stwierdzenie scena sie domaga
[16:01] <@Pio> hehe dem
[16:01] <dem_> jest trafnym sformulowaniem
[16:01] <Bezel> jak pio odpisze to bedzie milo
[16:01] <@Pio> szkoda, ze scena sie nie domagala wyjasnien od adiego
[16:01] == kUL [~futurak@qw30.internetdsl.tpnet.pl] has joined #plq2
[16:01] <@Pio> jak np. zostawil pql2
[16:01] <@Pio> a, ze to ja tu jestem GLOWNYM SPRAWCA
[16:01] <dem_> ale po co odwracasz kota ogonem ?
[16:01] <@Pio> wtedy odzywaja sie najwieksze pierdoly
[16:02] <@Pio> typu dem, friq, lcuzek
[16:02] <dem_> trzebabylo sie odzywac
[16:02] <dem_> wtedy kiedy adi
[16:02] <dem_> plq2 zostawil
[16:02] <Bezel> chodzcie zagrac
[16:02] <Bezel> a nie
[16:02] <@Pio> nie jestem aferzysta
[16:02] <@Pio> :(
[16:02] == mode/#plq2 [+l 32] by Q
[16:02] <dem_> hehe, ale odkrecac kota ogonem bedziesz nie ?
[16:02] <dem_> :)
[16:02] <@Pio> nie
[16:02] <dem_> no jak nie
[16:02] <dem_> przed chwila napisales
[16:02] <@Pio> ale niie bede sie tlumaczyl
[16:02] <dem_> o admin
[16:02] <dem_> no wiesz
[16:03] <dem_> powinienes sie tylumaczyc
[16:03] <@Pio> ?
[16:03] <@Pio> jeszcze raz, bo nie nadazam
[16:03] <dem_> [16:02] <@Pio> ale niie bede sie tlumaczyl
[16:03] <dem_> a powinienes
[16:03] <dem_> nie wiem co ty nie do nadazania
[16:03] <@Pio> hehe
[16:03] <@Pio> a dlaczego powinieniem ?
[16:04] <dem_> bo masz admina
[16:04] <@Pio> kontrakt podpisalem ? w sadzie jestem ?
[16:04] <@Pio> lol
[16:04] <dem_> acha
[16:04] <@Pio> jebniety jestes czy udajesz ?
[16:04] <dem_> :D
[16:04] <dem_> acha
[16:04] <dem_> zbanowales adiego
[16:04] <dem_> kijkiem ?
[16:05] <@Pio> ta
[16:05] <dem_> wyltumacz mi zatem dlaczego nie musisz sie tlumaczyc
[16:05] <@Pio> D:
[16:06] <@Pio> nie wiem co mam ci dem napisac
[16:06] <@Pio> nie wiem
[16:06] <@Pio> naprawde
[16:06] <@Pio> nie wiem
[16:06] <@Pio> jestes dziwny
[16:06] <@Pio> to najlagodniejsze okreslenie
[16:06] <@Pio> nie bede sie tlumaczyl, bo tak uznalem to za stosowne
[16:06] <dem_> ale zadaje ci proste pytanie
[16:06] <@Pio> trudne
[16:06] <dem_> czyli chcesz napisac
[16:06] <@Pio> odpowiedzialem na nie
[16:06] <@Pio> podejrzewam, ze czitowal
[16:06] <@Pio> i tyle
[16:09] <dem_> sorry
[16:10] <dem_> acha
[16:10] <dem_> i dlatego na podstawie swoich podejrzen
[16:10] <dem_> walnales bana z miejsca ?
[16:10] <dem_> :D
[16:10] <dem_> przeciez tyle razy pisaliscie ze by kogos zbanowac potrzeba twardych dowodow
[16:10] <dem_> zarzadales od niego demka?
[16:11] * dem_ slaps Pio around a bit with a large fishbot
[16:15] <@Pio> ide dem, cze
[16:15] <@Pio> !
')
na zakonczenie pozdrawiam bezela.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 5 sie 2011, o 17:02 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
Piotrek twój komentarz traktuje jako komplement bo wiadomym jest że jestem przeciwnikiem gry na wh i innych gównach nigdy na takich shita'ch nie grałem !!! =D.
Śmieszy mnie tylko to że czytając ostatnie linijki twojego posta wnioskuje że jesteś przekonany a raczej myślisz bądź podejrzewasz że grałem na wh czy innym gównie? Jeśli tak to powiem ci tylko tyle że mnie OBRAŻASZ!

Myślę że większość graczy na scenie wie ze gram dobrze rg a raczej mam dobry skill z rg

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Ostatnio edytowano 5 sie 2011, o 17:16 przez aDi^^, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 5 sie 2011, o 17:09 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('sil', 'G')ram w tę grę od 2002 i nigdy nie było bana na publicznych pickupach za granie na fejku.


byly

Co do sedna sprawy to twoja opinia jest taka ze kazdy moze sobie grac na fejku a ja uwazam inaczej - dla mnie to niezla lipa i nie popieram fejkowania. Idac dalej uwazam ze fejki w duzej mierze zjebaly scene. Do tego uwazam ze cala sytuacja to wina adiego i to on spowodowal lawine wydarzen a nie odwrotnie. Nie graj na fejku nie bedziesz mial problemu w takiej sytuacji. Nawet gdy dostal bana to tak naprawde nic sie nie wydarzylo bo ujawnil sie przez fb i bana mu zdjeli. Robisz z igly widly.

Piszesz ze grasz od 2002 i spoko - ja tez ci moge cos napisac z doswiadczenia. Bawie sie w ta gre juz dlugo nie tylko jako gracz ale tez jako admin i niestety prawda jest taka ze aby zachowac jakis lad trzeba ludzi trzymac krotko za morde. Za duzo jest kombinatorow, cziterow, pojebow i innych demow zeby sie z nimi cackac. Powinno byc jasne przeslanie - zjebales cos albo probowales cos zjebac to bedzie kara.

Ja wiedzialem kto gra jako Creative chociaz praktycznie w to juz nie gram. Chyba niektorzy niezle sciemniaja.

I nie piszcie ze "cala scena" uwaza ze pio zrobil cos nagannego bo sa tez osoby ktore wcale tak nie uwazaja.
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 5 sie 2011, o 17:13 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
Jeszcze jedna mała prośba do Adiego. Adi, jeśli dysponujesz demem z owego meczu (autorecord?) zuploaduj je proszę i podziel się linkiem. Ukrócisz w ten sposób wszelkie spekulacje odnośnie Twojej osoby.

Ps. wyobraźcie sobie, że paczka ludzi klikających w innego shootera pewnego dnia zapragnęła kliknąć w q2. Jako, że niektóre strzelanki są bardziej dynamiczne niż q2, skakanie po dm1 przychodzi im stosunkowo łatwo (czytaj: aim). Jeden z kolesi wchodzi więc pewnego dnia na Astera i robi 65% z rg przy statach 39/3.
Nick nieznany, który całkiem dobrze radzi sobie w q2 (bez wspomagaczy) zostaje posądzony o cheaty. Sytuacja podobna jak z Adim - nie ma dowodów, są tylko podejrzenia. Mimo wszystko wlepia mu się bana bez jakiegokolwiek zbadania sprawy. Kolega, jako że jest "nowy", nie zna fb - nie ma możliwości odwołać się od decyzji admina. Pozostaje skazany na niełaskę losu. Mówi swojej ekipie, że w q2 grają idioci i nie warto marnować na niego czasu. Scena traci w tym momencie 3-4 osoby.

Nie tędy droga.

kolt: po 2002? Kto dostał? Bo ja nie pamiętam Ps. piję do tego, że nie banowano nieznanych osób (nie mylić banowania osób podszywających się pod innych).

_________________
[inc]sil: please...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 5 sie 2011, o 17:22 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
sil nie ma takiej sytuacji zeby koles nie grajacy w q2 tylko w innego shootera wszedl i wymiatal w q2 w sekunde
dla przykladu zoom ktory gral w q3 jak chwile pogral w q2 to nie radzil sobie tak jak ty to opisujesz
podana przez ciebie sytuacja jest nierealna

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 5 sie 2011, o 17:38 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
Niestety nie archiwizuje dem i ubolewam nad tym przy tej akcji z Pio. Ale to jest śmieszne gram w tą grę z 10 lat jak nie dłużej (z pewnością dłużej od Pio pamiętając jego początki w Dr) i qrwa texty że podejrzewa mnie o używanie wh czy tam innego gówna po prostu padłem na cyce jak przeczytałem jego komentarz człowieku ogarnij się!

Dziękuje Sławek za wyjaśnienie Pio czemu mogłem mieć takie RG!

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza