[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 19 mar 2024, o 11:02

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 30 lip 2011, o 11:19 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2007, o 11:07
Posty: 432
Lokalizacja: Stoczek/Lublin
Karma: 23
kolt ale przeciez P!o sam na fejku grał ? czaisz ?

_________________
wieje sandałem !!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 30 lip 2011, o 11:21 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('Cz0kI', 'k')olt ale przeciez P!o sam na fejku grał ? czaisz ?


Ale co to ma do rzeczy?
Nigdzie nie bronie ani nie atakuje Pio.
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 30 lip 2011, o 11:23 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2007, o 11:07
Posty: 432
Lokalizacja: Stoczek/Lublin
Karma: 23
"Nie fejkuj to nie bedzie problemu." "Kiedys kazdy fejk na serwach musial sie liczyc z tym ze przyjdzie ktos z adminem i mu jebnie bana bez slowa i dzieki temu fejkow bylo niewiele."

no tak tylko że jak P!o bedzie grał na fejku to nikt nie przyjdzie i mu nie da bana

_________________
wieje sandałem !!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 30 lip 2011, o 11:32 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('Cz0kI', '&')quot;Nie fejkuj to nie bedzie problemu." "Kiedys kazdy fejk na serwach musial sie liczyc z tym ze przyjdzie ktos z adminem i mu jebnie bana bez slowa i dzieki temu fejkow bylo niewiele."

no tak tylko że jak P!o bedzie grał na fejku to nikt nie przyjdzie i mu nie da bana


Moj pierwszy post w tym temacie dotyczyl bezposrednio fejka adiego bo to on dostal kicka. Gdyby nie fakt ze gral na fejku pewnie tego kicka by nie bylo - takie jest nastepstwo przyczynowo-skutkowe. To jego fejk rozpoczal cale zamieszanie a nie fejk Pio.
Stad moje stwierdzenie "Nie fejkuj to nie bedzie problemu."
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 30 lip 2011, o 11:44 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('friq', '')$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'N')ie fejkuj to nie bedzie problemu. Kiedys kazdy fejk na serwach musial sie liczyc z tym ze przyjdzie ktos z adminem i mu jebnie bana bez slowa i dzieki temu fejkow bylo niewiele.
Sami robicie gowno z tej sceny a potem jeszcze zale.


Ostro Cię pokurwiło widzę , aż mi się pisać nie chce , weź lepiej rusz kapustą trochę ,bo brak słów na ciebie człowieku , ty się nie nadajesz do życia w społeczeństwie ...
Każdy sobie może wejść na serwer bez nf na nicku jakim chce byle by nie był obraźliwy i niczyj inny , ale widać że ty i Pio traktujecie tak samo osoby które was biją [; . Pio się wykazał co potrafi i tyle w tej kwesti , Neon też błysną ponownie
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'J')estem ZA banowaniem podejrzanych "nowych nicków". Teraz przynajmniej wiadomo, że Adi to zoinks i mi taka opcja się podoba. <- Patologia , do jednego worka z koltem się nadajesz , bo wychodzi na to że co 2 nick na serwerach jest podejrzany.Wielcy obrońcy się znaleźli , Pio dał ciała i nie ma to tamto, nie zrozumiał że działanie , "najpierw robię potem myślę " nigdy nie mia sensu , należą się przeprosiny Adiemu ze strony Pio i tyle :wink:

kwiecie mlodziezy polskiej - jak juz chcesz na mnie wjechac to najpierw zapoznaj sie dokladnie z moim slowem pisanym abys w przyplywie chwilowej watpliwej elokwencji prawdopodobnie wywolanej zbyt duzym stezeniem mleka we krwi nie popelnil kolejnego bujnego posta
czekam z niecierpliwoscia i z wypiekami na twarzy na kontynuacje przygotowujac sobie kolejna butelke cieplego mleka od mamy
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 30 lip 2011, o 11:44 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Adi, ale ja nie opisywałem Twojej sytuacji więc nie odbieraj to jako przyklaśnięcie, że zbanował Ciebie, bo to był fail. Sprawa mogłaby zostać rozwiązana inaczej.
Ja wychodzę z założenia, że jak czitujesz czy fejkujesz i dostajesz bana to W TWOJEJ GESTII leży, żeby sprawę wyjaśnić. Cziterzy śmieją się robiąc chlew, a admini i reszta zainteresowanych musi tracić czas i użerać się z nimi. Ban i niech się tłumaczą byłby kiedyś najlepszym rozwiązaniem (teraz zbyt mało osób na scenie i ryzyko błędnej oceny zbyt duże). Z fejkami sprawa luźniejsza, ale podejrzenie-podejrzeniem. Adi wyjaśnia sytuację i bana nie ma. Teraz może zastanowi się 2x czy nie lepiej wejść na realnicku i nie wzbudzać podejrzeń. Jeśli nie, to może być kolejny ban dla "a" i jutro zdjęcie przez założenie tematu na fb, czy msg na ircu do kogoś. Raczej nikt "nowy" o czity nie zostanie posądzony.

Friq zluzuj trochę swoje ciśnienie, bo w tym małym ciele szybko Ci skacze.

Napisałem OT, czyli sytuacja stricte nie tyczy się tematu.
Chodziło o problem testowania czitów na serwerach takich jak np Astery, gdzie gra cała zgraja, zamiast poskakać na NF. Cziter może na fejku sobie bezkarnie wejść, pouczyć się czitować i wyjść.
Ilu mamy adminów na astery?
No właśnie.
Nie ma adminów, nie ma NF, nie ma możliwości sprawdzenia ip.

Zabawa jest długa jak sik węża, a my sami grając tam przyzwalamy na to.
Im więcej fejków, tym więcej zamieszania i nikt nie skupia się na konkretnych osobach.

Rozumiem, że Ci nie na rękę taka sytuacja, którą opisuję, bo fejkowanie, czy bronienie cziterów jest dla Ciebie nieobce.
No chyba, że w końcu napiszesz, że Havok jednak czitował?
Niektórym trzeba obiad jak na tacy podać, a i tak powiedzą, że to gówno.

Raz jeszcze tym, którzy nie zrozumieli.
NIE POPIERAM I NIE POTĘPIAM PIO. Sam chujowo zrobił grając na fejku i podnosząc lamęt, ale tutaj nie chodziło raczej o opcję "fejk mnie bije", tylko o podejrzenie o czity. Mniejsze lub większe. Na szczęście sytuacja jest wyjaśniona.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 30 lip 2011, o 11:55 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 wrz 2003, o 22:16
Posty: 2331
Lokalizacja: WR/KR
Karma: 49
wydaje mi sie sprawą powinien zająć sie sąd.. for me its like fifti fifti , hahhaa..
co wy sie tak spinacie? :) sobota weekend...

_________________
<<<---PIRAT


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 30 lip 2011, o 14:23 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2003, o 20:02
Posty: 1267
Lokalizacja: mieszkasz?
Karma: 61
pio pan i władca :eggface: hipokryzja to mało powiedziane.
a kolt pięknie tworzysz prawdę - od wielu lat banują fejki na serwerach właśnie tak! cały czas ktoś może dostać bana za fejkowanie na serwerku fakt! :D ogarnij

_________________
z rakietą Ci do twarzy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 31 lip 2011, o 12:48 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
dem od czasu kiedy jest nofake, administracja adminami na serwerach odbywa sie z poziomu nofake, wiec zeby tak naprawde zeby zabrac wladze poszczegolnym adminom np. krytykowanej przez ciebie ciagle osoby danki to trzebaby sie zwrocic do adminow nofake (oczywiscie odbywa sie to w nieco troche inny sposob, admin nofake przydziela glownego admina np. powiedzmy dance i od tego momentu danka zarzadza adminami na tym serwerze, a admini nofake od tego momentu nie maja uprawnien do ingerenci w admini danego serwera, tak chcieliscie zeby bylo, bo jak mowiliscie nie chcieliscie zeby admini nofake mieli zbyt duza wladze i powinna ona pozostac w rekach adminow serwerow, tak tez to zostalo zrobione... ale tak jak wspomnialem na poczatku to admin nofake przydziela admina glownego serwera), wiec nie bardzo rozumiem co ci da pojscie do yossa... chyba ze yoss wyrzuci plugin nofake z serwerow, ale czy naprawde chcemy do tego doprowadzic?

calej akcji i tego tematu by nie bylo pewnie gdyby nofake dzialal na asterach, bo wtedy nikt nie gralby na fejku, na asterach nie roilo by sie od cheaterow i nie byloby tez calej akcji z tym banem od pio

nie bede bronil pio ani go krytykowal bo poki co poznalismy w zasadzie tylko wersje jednej strony (chyba ze mnie cos ominelo, nie chcialo mi sie czytac calego tematu)

co do asterow to nie jest tak ze wladza ma w dupie wszystko tylko ze jest w tej sytuacji bezradna... bylo o tym pisane wiele razy, zenon nie moze nic zdzialac, bo wiadomo ze on nie ma roota na serwerze, roota rowniez nie ma nawet opiekun serwera, a nie da sie zrobic zlecenia zmiany daty przez osobe ktora ma roota (a przez date systemowa na sewerze wlasnie jest problem z nofake), sytuacja mozna by naprawic od strony pluginu nofake zeby dac wieksza tolerancje czasowa, ale tak jak pisala danka, tutaj nie obejdzie sie bez harvena

ja bylbym za tym zeby w ogole wylaczyc poki co astery i nie byloby problemu :) bo wiadomo ze duza czesc najgorszej czesci tej sceny idzie grac na astery na fejkach (bo tam tylko moze grac albo po prostu woli pod fejkiem grac i pobluzgac bezkarnie), a reszta sceny wchodzi tam bo tylko tam mozna cos pograc bo reszta serwerow jest pusta, sam ostatnio wchodzilem na astery pograc, bo nie bede siedzial sam na serwerze nofake i czekal az ktos wejdzie, gdyby asterow nie bylo to znow by sie zapelnily serwery nofake

akcja ktora darus ostatnio zoorganizowal cos ala "niedzielne granie" czy jakos tak tylko potwierdza moje slowa, chetnych jest duzo do gry na serwerach nofake, wystarczylo sie spiknac i mozna bylo zagrac zajefajne tp, zalozylem na teamspeaku specjalne kanaly pod to, ludzie powchodzili na serwer nofake, na teamspeaka i zabawa byla przednia

moim zdaniem problemem nie jest pio, danka... tylko astery
nie jestem moze aktywny, ale troche orientuje sie co sie dzieje ciagle na scenie i nie doszly mnie sluchy zeby byly jakies problemy czy niezadowolenie do adminow podczas sezonu gdy byla liga i wszyscy glownie grali na serwerach nofake


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 1 sie 2011, o 01:14 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
w koncu obejrzalem to demko i jedno moge powiedziec, fluczek ale lamisz nic przez te wakacje sie nie nauczyles :(
kolt akurat sick to uwaznie dawal bany a nie jak lecialo
co do remiego to sie zgodze, bo to byl niezly zjeb nigdy nie umial przegrywac i tak mu zostalo :D
fakt ze pio dal dupy, ale czy to powod by zapisac 4 strony tu? i znowu wszedzie dema pelno placzacego na obecna wladze jak zwykle bo tylko na asterach chlop moze pograc przez wlasna glupote, ale nie zaraz, on jest niewinny, to system i wladza sa pojebane.. on chcial grac tylko incognito :[
dodi/urbas ktokolwiek do kosza z tym topiciem bo to do niczego nie prowadzi?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 1 sie 2011, o 01:42 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
nie ogarniam exe, drugi przykry post dzis.

po chuj wogole gadka o demie w tym temacie? :|

do kosza z tym topiciem? ja tez oczekuje ze do czegos ten topic jednak doprowadzi bo wedlug mnie i pewnie nie tylko mnie pio nie powinien juz sie zajmowac adminowaniem na serwach.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 1 sie 2011, o 02:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
cos mi sie wydaje ze po raz kolejny exe wyjawil nam jaka jest jego prawdziwa natura... 6 lini tekstu, przy czym tylko w 1 nieudana proba zbycia tematu... wiadomo, wybryki kolegi z ekipy sie bagatelizuje. alez to do ciebie pasuje.

Pio, nie udawaj ze nie widzisz tematu. pochwal sie swoim spojrzeniem na sprawe.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 1 sie 2011, o 03:32 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
ale ja z pio nie jestem w zadnej ekipie
przykry post norman? przykre to jest to ze najwiekszy debil na scenie nie ma tu jeszcze bana (pozdro dem), malo tego ma tutaj nawet internetowych kolegow ktorzy ciesza miche i mu przytakuja to niestety jest przykre


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 1 sie 2011, o 20:10 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
$this->bbcode_second_pass_quote('doddy', 'A')fera, bo fejk zbanował fejka. Czy was przypadkiem wszystkich nie popierdoliło?
Serwer toleruje fejki więc co za halo? Zarówno Pio jak i ADi miał prawo fejkować, a że trafiła kosa na kamień...

$this->bbcode_second_pass_quote('norman', '
')do kosza z tym topiciem? ja tez oczekuje ze do czegos ten topic jednak doprowadzi bo wedlug mnie i pewnie nie tylko mnie pio nie powinien juz sie zajmowac adminowaniem na serwach.

Na tej scenie jest wiele rzeczy nie na miejscu. GET DEAL WITH IT :(

- bezkarne czity
- omijane bany
- liga nie w tych rekach co trzeba
- admini nie w tych rekach co trzeba
- zle zachowanie adminow
- brak odezwu odpowiedzialnych osob (czyt. wszystko maja w dupie)

mozna by dalej wymieniac :C

By nie OT, Newash napisał kiedyś coś mega mądrego:
Kogo serwer, ten na nim panem i robi z nim co chce. Venon dal admina Pio... Nie chcecie admina dla Pio? Gadajcie z Zenkiem a nie kolejne setki postów na FB jaki to jest system bezkarny.
Pio należy do św. trójcy (danka, darus, pio). Pomysl troche inaczej. Jeżeli on wykorzystuje to ze aster jest taki wolnyi sobie banuje to dlaczego ludzie nie moga sobie wykorzystac luk w q2 i sobie czitowac ?
_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 1 sie 2011, o 21:46 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
omg, ale dales porownanie :OOO

to tak jakbys powiedzial ze skoro ja jestem wlascicielem domu, zapraszam sobie gosci i mam prawo ich wyrzucic ze swojego domu kiedy chce, to dlaczego skoro on jest taki niemily to nie mozesz wykorzystac luk w zabezpieczeniach domu i wlamac sie do niego


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 1 sie 2011, o 22:21 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
ja mysle ze nie takie straszne,

w obu przypadkach jest naduzycie i oba zagrania psuje innym zabawe. ; )


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 1 sie 2011, o 22:24 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
tylko ze w moim przykladzie w pierwszym przypadku jest to po prostu niemily gest a w drugim przestepstwo :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 3 sie 2011, o 07:48 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
Pio... Czekamy ! :D

_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 3 sie 2011, o 08:25 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 lut 2010, o 23:41
Posty: 140
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 4
pio chowa glowe w piasek

_________________
q2 gicioruje


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 3 sie 2011, o 08:59 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
dziwne ze Darus rowniez. Przeciez zawsze go pelno w tematach dotyczacych danki&pio :S

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza