[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 10:58

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 29 cze 2011, o 15:02 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
postawilem testowo na kolejnym porcie:

PLANETQUAKE Rocket Arena 2 | 78.46.41.13:27916

potestujcie wszystkie mody i pozniej sie zdecydujcie jakie mody maja zostac bo za duzo tych serwow juz jest


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 29 cze 2011, o 15:08 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
aaa jakby ktos nie mial moda ra2 to wystawilem: http://pliki.planetquake.pl/ra2250cl.exe


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 29 cze 2011, o 15:18 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', 'p')ostawilem testowo na kolejnym porcie:

PLANETQUAKE Rocket Arena 2 | 78.46.41.13:27916

potestujcie wszystkie mody i pozniej sie zdecydujcie jakie mody maja zostac bo za duzo tych serwow juz jest


Standardowe ustawienia? Takie jak na maderfaker squat? Bez TK i bezbolesny RJUMP?
No i trzeba dodac ze mapy do RA2 sa zajebiste, moze wprowadzi to jakis fresh look do q2.
_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Propozycje serwerów
PostNapisane: 29 cze 2011, o 15:19 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
standardowe, nic nie zmienialem, powiedzcie jakie mam ustawic to ustawie


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Propozycje serwerów
PostNapisane: 29 cze 2011, o 15:20 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
ale chyba mozna votowac wszystkie ustawienia z tego co zdazylem zobaczyc na serwie


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Propozycje serwerów
PostNapisane: 29 cze 2011, o 15:23 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_code('', 'Available Options are:

weapons: 2 3 4 5 6 7 8 9 0;
where the number corresponds to the default Q2 binding (2 = shotgun, 0 = bfg)
armor: <value>;
health: <value>;
playersperteam: <value>; //maximum number of players to allow on a team. Smaller teams can join, and players can join teams already in arenas.
minping: <value>;
maxping: <value>;
rounds: <odd numbered value>;
max_teams: <value>; //to limit the teams in an arena. Automatically set to 2 for pickup arenas.
pickup: <1/0>; //enable / disable pickup teams for this arena (disabled by default)
shells: <value>;
bullets: <value>;
slugs: <value>;
grenades: <value>;
rockets: <value>;
cells: <value>;
grapple: <1/0>; //enable / disalbe the offhand grapple in this arena
votetries: <value>; //max number of times a person can propose a vote (stop vote spamming)
fastswitch: <1/0>; //turn on/off fast weapon switching (on by default)
healthprotect: <0/1/2>; // 0 = hurt everyone | 1 = don't hurt self or team | 2 = hurt self, but not team (default = 1)
armorprotect: <0/1/2>; // 0 = hurt everyone | 1 = don't hurt self or team | 2 = hurt self, but not team (default = 2)
fallingdamage: <1/0>; // 1 = damage from falls | 0 = no damage
allowvotingarmor: <1/0>; // these values allow you to turn off voting for specific items on your server, if you so choose
allowvotinghealth: <1/0>;
allowvotingminping: <1/0>;
allowvotingmaxping: <1/0>;
allowvotingplayersperteam: <1/0>;
allowvotingrounds: <1/0>;
allowvotingmaxteams: <1/0>;
allowvotingarmorprotect: <1/0>;
allowvotinghealthprotect: <1/0>;
allowvotingshotgun: <1/0>;
allowvotingsupershotgun: <1/0>;
allowvotingmachinegun: <1/0>;
allowvotingchaingun: <1/0>;
allowvotinggrenadelauncher: <1/0>;
allowvotingrocketlauncher: <1/0>;
allowvotinghyperblaster: <1/0>;
allowvotingrailgun: <1/0>;
allowvotingbfg: <1/0>;
allowvotingfallingdamage: <1/0>;
lockarena: <1/0>; //if you set this to 1, no one will be able to join that arena. YOU CAN'T UNDO IT WITHOUT RESTARTING THE SERVER.
competitionmode: <1/0>; //enables compeition mode (can't track other team after you die)
damagescoring: <1/0>; // if set, player points are based on damage done 100 damage

')


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Propozycje serwerów
PostNapisane: 29 cze 2011, o 15:40 
Mroczny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 mar 2008, o 21:15
Posty: 464
Lokalizacja: Pruszcz Gd (PRG)
Karma: 27
chaos był fajnym modkiem :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Propozycje serwerów
PostNapisane: 29 cze 2011, o 15:47 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
w chaosa to pograliśmy 15 minut i się już znudził, jednak nie ta faza co kiedyś


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Propozycje serwerów
PostNapisane: 29 cze 2011, o 16:03 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2007, o 14:53
Posty: 138
Karma: 3
ja bym sobie chetnie podziabal w ra z ust z promoda Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Propozycje serwerów
PostNapisane: 30 cze 2011, o 17:37 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 lut 2010, o 23:41
Posty: 140
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 4
jak sie zmienia mape na ra2 D:

_________________
q2 gicioruje


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Propozycje serwerów
PostNapisane: 30 cze 2011, o 19:33 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
bo musza byc 2 osoby, w obu teamach ktos musi byc, jak wykryje ludzikow w obu teamach rozpoczyna sie odliczanie i rundy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Propozycje serwerów
PostNapisane: 2 sty 2012, o 17:13 
Mroczny

Dołączył(a): 16 kwi 2010, o 09:18
Posty: 453
Karma: 20
COOLNET TDM (nofake) 217.8.180.90:27911 może ktoś na tym serwerze wrzucić poprawną wersje mapy q2ht ?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Propozycje serwerów
PostNapisane: 2 sty 2012, o 19:51 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
tak jak na połowie innych serverów...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Propozycje serwerów
PostNapisane: 2 sty 2012, o 20:00 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('t0mmy', 'C')OOLNET TDM (nofake) 217.8.180.90:27911 może ktoś na tym serwerze wrzucić poprawną wersje mapy q2ht ?

danka jest opiekunka servera... hihihihihihihi
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Propozycje serwerów
PostNapisane: 31 sty 2012, o 16:34 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Definicja jest taka, że na coolnetach i kubusiu są pl-ki co jakiś czas. W newralgicznych momentach można walić na pałę, czuja, czy jak kto woli.

Pozostają atmany - dobre serwery. Niektórzy jednak mają tam wysoki ping.

Astery, najbardziej oblegane, ale ostatnio przynajmniej 10 osób ma tam zjebane pingi (nie tylko podlasie, bo chociażby michaq ma ping ~100).
Nie ma możliwości zagrać jakieś tp, a nie będę czekał pół godziny, godzinę, aż ktoś z astera przyjdzie. Neostrady padnięte, więc poza nofake nic więcej nie pozostaje. Pozostaje chyba tylko się pożegnać i wrzucić quake2 w kąt, skoro nie można już od czasu do czasu znaleźć ludzi chociaż do 2/2, nie pisząc o 3/3 czy 4/4.

Internetowa świeczka musi zapłonąć [*].
Powodzenia tym, którzy zostają w grze.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Propozycje serwerów
PostNapisane: 31 sty 2012, o 16:37 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
ale bzdury wypisujecie. no offence neon, ale jesli odejdziesz Ty czy febl, ktorzy malo smigaja pikapy to co sie zmieni? to ze wy przestajecie grac w q2 nie znaczy ze trzeba stawiac swieczki dla q2. fakt, gdy was sie uziera 20-30 osob to wtedy mozna sie zastanawiac. ale poki co nic sie nie zmienia ;] a co do amtnaow i NF. niech scena wyciagnie teraz wnioski, zwlaszcza gdy astery sie spierdolily dla wielu osob, a na nf malo kto chce grac jesli to nie jest liga...

w moim odczuciu zrzucasz wine na astery, ktore sa bogu ducha winne. skoro nie ma pikapow na atmanach, a na asterach sie dla was zjebaly pingi to moze wreszcie czas sie nad tym zastanowic dlaczego i wyciagnac odpowiednie wnioski? czy moze nf bedzie stal az wszystkie servery opustoszeja bo nikt nie bedzie chcial grac na nf ?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Propozycje serwerów
PostNapisane: 31 sty 2012, o 16:46 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')w moim odczuciu zrzucasz wine na astery, ktore sa bogu ducha winne. skoro nie ma pikapow na atmanach, a na asterach sie dla was zjebaly pingi to moze wreszcie czas sie nad tym zastanowic dlaczego i wyciagnac odpowiednie wnioski?


Jak to dlaczego, bo grają na asterach. Co tu więcej tłumaczyć.


Ja nie namawiam do uśmiercania quake2, ale jak to wygląda z mojej strony. Nie wiem co robi Feeble, nie wiem co reszta. Wiem ile osób ma lipę z pingiem w tej chwili. Astery nie są na tyle zajebiste, żebym się bez nich nie obył. Ludzie grają tam z przyzwyczajenia, a nie z powodu najlepszych warunków do gry. Moim problemem w tej chwili jest to, że tylko tam grają ludzie, a ja nie będę siedział odświeżając przeglądarkę, aż się gdzieś zbierze kilka osób i kolejno czekać aż się reszta graczy zbierze do gry. Nie mam na to chęci i czasu. Jeśli tego nie rozumiesz i spróbujesz wypomnieć mi lenistwo, to znaczy, że jesteś w błędzie. Stąd ta świeczka z mojej strony. Mojej - indywidualnej. To, że śmierć tej gry nadchodzi szybciej, niż jeszcze nawet rok temu przypuszczano, jest raczej rzeczą smutną. Niestety nie da się temu zaprzeczyć, bo wszystko albo idzie w niewłaściwą stronę, albo nie ma bodźca, który miałby to zahamować.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Propozycje serwerów
PostNapisane: 31 sty 2012, o 16:51 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
ciezko o bodziec, jesli scena albo troluje, ale nie zabiera glosu w waznych kwestiach. jesli q2 padnie po tym sezonie to tylko i wylacznie ze wzgledu na biernosc CALEJ sceny, a nie brak bodzca. Bodzce sa, ale nikt nie chce kiwnac palcem zeby cos zrobic. Wszyscy oczekuje ze po raz enty pojawi sie kolejna osoba, ktora cos zmieni. ale jak cos zmieniac jesli albo jest danka i reszta z swoim ego i wiekszosciowa wladza nad serverami, albo scena ktora woli robic flame war?

nie potrzebnie neon odebrales tak personalnie mojego posta. mi sie jedynie nie spodobalo "przestaje grac wiec q2 umarl, swieczka dla q2". thats all

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Propozycje serwerów
PostNapisane: 31 sty 2012, o 17:01 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Nie będę zbiegał na czysto interpersonalne animozje, bo to nie o to chodzi kto rządzi i dla kogo.
Nie ma jakiejkolwiek więzi społecznej w tej grze. Większość chciałaby dogryźć drugiej osobie, powkurwiać na serwerze. Człowiek człowiekowi wilkiem, a stare grono znajomych wykruszyło się po latach. Nowi, czy też starzy gracze na fejkach nie rekompensują różnicy.
Co śmieszniejsze, po tylu latach gry ciężko zagrać z kimkolwiek jakikolwiek teamplay.

Dla mnie tdm umarł i raz jeszcze powtarzam, że to moje zdanie i tylko moje. Q2 padł jak zagłodzony pies. Chęci na grę z w/w powodów też nie mam. Może sobie poskaczę DM z dwóch powodów. Pierwszy, że może kiedyś będę się jeszcze nudził i znajdę chwilkę, żeby się rozerwać przy quake2. Drugi, że nie ma warunków do gry, a bluzgi na DM łatwiej się znosi, niż grając TDM.

Temat się rozmył, a chodzi cały czas tutaj o problem serwerów i chyba ten topic o tym mówi. Propozycji żadnych nie składam, bo nie jestem egoistą. Sygnalizuję problem, a zainteresowani z mocą sprawczą niech myślą, czy problem rzeczywiście jest problemem.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Propozycje serwerów
PostNapisane: 31 sty 2012, o 19:54 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
Shao jakiś czas temu dostałem od normana paczke z nowymi mapami. W tej chwili mapa q2ht powinna byc na wszystkich serwerach w jednej poprawnej wersji. Co do q2tw prosilem admina coolnetow aby ja dal te na coolnet DM. Przyznam ze sam nie sprawdzałem czy jest ale jesli nie ma poprosze jeszcze raz o to admina.

$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'c')iezko o bodziec, jesli scena albo troluje, ale nie zabiera glosu w waznych kwestiach. jesli q2 padnie po tym sezonie to tylko i wylacznie ze wzgledu na biernosc CALEJ sceny, a nie brak bodzca. Bodzce sa, ale nikt nie chce kiwnac palcem zeby cos zrobic. Wszyscy oczekuje ze po raz enty pojawi sie kolejna osoba, ktora cos zmieni. ale jak cos zmieniac jesli albo jest danka i reszta z swoim ego i wiekszosciowa wladza nad serverami, albo scena ktora woli robic flame war?

nie potrzebnie neon odebrales tak personalnie mojego posta. mi sie jedynie nie spodobalo "przestaje grac wiec q2 umarl, swieczka dla q2". thats all


bla bla bla bla ciagle danka i kołeczko adoracji tylko roznica miedzy nami jest taka ze my cos robimy a ty nic. Robie filmy w tamtym roku prowadzilem jeszcze radio prowadze 5 edycje PLD ktora w tym roku pada przez zawodnikow i pomagam troche przy plq2. Co ty zrobiles zeby utrzymac scene w ostatnim roku? Neon byl wspolorganizatorem pierszego eventu z q2ht ktory mialem przyjemnosc komentowac na radiu. Powtarzam pytanie co ty zrobileś w ostatnim roku żeby scena q2 nie padła. I nie mow mi ze danka ci blokuje wszystkie mozliwosci ze przez nie nic nie mozesz zrobic

Ostatnio edytowano 31 sty 2012, o 20:00 przez Darus, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza