[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 11:45

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

czy oszustwa ligowe powinny byc surowo karane
tak 65%  65%  [ 23 ]
nie 8%  8%  [ 3 ]
zdecydowanie tak 25%  25%  [ 9 ]
Liczba głosów : 35
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: kolt i jego oszustwa
PostNapisane: 9 lut 2011, o 13:54 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Scout', 'z') tego co ja zrozumialem, to sie z sarge umowili, ze kolt wygra ? jak sie myle to mnie poprawcie

ale idac do mojego wniosku sprawa jest prosta
przyklad pilki noznej, jedna druzyna sprzedaje mecz drugiej, zostaje to wylapane i sa z tego wyciagane konsekwencje..

czyli sarge "sprzedaje" mecz koltowi - obydwoje zasluguja na kare...

ale czy ban jest adekwatny do tego zjawiska ? raczej nie bardzo... skłoniłbym się bardziej do kary zakazu gry w next plq2 i pld

a jezeli moj wniosek byl mylny i nie zrozumialem o co chodzi, wtedy przeprosze ;]


prawie dobrze... chodzi o to ze kolt potrzebowal punktu by wyjsc z grupy i ten punkt dostal... tu tak na prawde nie chodzi o banowanie, karanie etc, ale o to ze kolt wszem i wobec ruga wszystkich za ich wpadki ale sam nie chce sie przyznac ze oszukal scene euro... gdyby nie pyskowal i nie wypowiadal sie w tonie znawcy i nie udawal tego nieskalanego niczym to by pewnie zadnego tematu nie bylo...

ot piekny pokaz hipokryzji, bo powinien znac swoje miejsce w szeregu...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: kolt i jego oszustwa
PostNapisane: 9 lut 2011, o 15:18 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 cze 2002, o 14:56
Posty: 805
Lokalizacja: G-wo
Karma: 1
Sprzedane mecze w q2 to codziennosc, patrz mecz pfh v3. Rozumiem, ze w tym pojedynku pfh bylo bez szans, ale zeby samemu skakac do lawy?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: kolt i jego oszustwa
PostNapisane: 9 lut 2011, o 15:21 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('riq', 'S')przedane mecze w q2 to codziennosc, patrz mecz pfh v3. Rozumiem, ze w tym pojedynku pfh bylo bez szans, ale zeby samemu skakac do lawy?

czity u nas tez sa codziennoscia... zla filozofia imo.

a skakanie do lawy jest zalosne, bo marnuje sie czyjs czas...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: kolt i jego oszustwa
PostNapisane: 9 lut 2011, o 17:37 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
zla to jest mentalnosc polakow
jezeli nawet tak bylo to Polak pomogl Polakowi w zagranicznej lidze i wyszli obaj, nie wyszedl jakis grubas szwed, fin czy inna pizda to ja sie z tego ciesze, a wy nie dlaczego? odpowiedzcie sobie sami
swoja droga czy sarge potwierdzil ze tak bylo? jezeli nie to co powiedzial? bo nigdzie nie widzialem tego


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: kolt i jego oszustwa
PostNapisane: 9 lut 2011, o 17:59 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Widze ze niektorzy sie w tym temacie niezle bawia wiec ja tez pozwole sobie na odrobine zabawy bo dlaczego tego nie zrobic skoro moge miec dobry ubaw kosztem kilku niezbyt rozgarnietych kolesi (ktorzy o radosci - sami sie o to prosza)

Zacznijmy od krotkiej charakterystyki:

1) faint - autor tematu ktory stworzyl go 5 min po tym jak na serwie dostal wpierdol w meczu 2/2 i zaczal placz, powyzywal mnie i uciekl - do tego cziter zlapany i zbanowany
2) dem - koles ktory o zgrozo uwaza sie za inteligentna bestie(a dal sie zlapac przy probie wyludzenia konta na nicku shinji jak ostatnia sierota - malo tego napisal posta nie z tego loginu co powinien na fb i wywolal tym lawine smiechu i politowania - INTELIGENCJA AZ MORDUJE) i slynie z tego ze wie wszystko najlepiej - do tego robi zloty w wawie dla ZACNYCH KLEJKOWCOW(czekam na fotki), do tego rowniez cziter
3) shotman - rofl
4) majcin - typowy szczurek ktory kiedys gral w sng i lizal dobrze jajka ale jak zaczelismy miec problemy ze skladem to uciekl z tonacego okretu i od tej pory pod kazdym przegranym meczem sng manifestuje swoja radosc, niezbyt dobrze kojarzy fakty i wyciaga wnioski ktore ciezko nazwac sensownymi (np zarzuca mi ze wymusilem na sargu punkty - ma sie ta moc zastraszania przez internet :D )

To tak w skrocie o oryginalach ktore zabieraly tu glos z wjazdem na mnie - nawet nie wiecie jaka radoche mi sprawiliscie bo nie wyobrazam sobie zeby tacy jak wy byli po mojej stronie. DZIEKI

(czekam jeszcze na wpisy kilku oryginalow i licze ze mnie nie zawioda i sie dopisza)

Bawmy sie :)

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: kolt i jego oszustwa
PostNapisane: 9 lut 2011, o 18:05 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('eX3', 'z')la to jest mentalnosc polakow
jezeli nawet tak bylo to Polak pomogl Polakowi w zagranicznej lidze i wyszli obaj, nie wyszedl jakis grubas szwed, fin czy inna pizda to ja sie z tego ciesze, a wy nie dlaczego? odpowiedzcie sobie sami
i ty masz wplyw na to kto dostaje konto w NF? chyba ktos sie pomylil, a twoj post powinien mu otworzyc oczy... dzieki exe ze to napisales

@kolt
bys sie przynal ze za cienki na edge byles, a nie bawisz sie w ciuciu babke...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: kolt i jego oszustwa
PostNapisane: 9 lut 2011, o 18:57 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
no widze ze nadal nie rozumiesz, za dlugo jestem na tej scenie zeby lubic finow, szwedow czy innych plebsow
pamietam jak zawsze ruchali nas jak tylko sie dalo, na pingi na cokolwiek
ale jedno trzeba im bylo przyznac, trzymaja sie ludzie razem i nie sraja na swoim podworku, czego nie mozna powiedziec o nas, a szczegolnie o takich typach jak ty dem

niestety ale takie zdanie jak ja ma wiekszosc normalnych ludzi, tylko oni maja wiecej sil zeby sie tu nie udzielac.
to tyle, proponuje zamkniecie tego tematu, dla mnie przynajmniej eot.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: kolt i jego oszustwa
PostNapisane: 9 lut 2011, o 18:59 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
temat ogolnie malo powazny, wiadomo :D natomiast humorystycznie na plus, ja to zwykle przy prywatnych wjazdach i wojenkach :D ah ten klimat fb :lol:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: kolt i jego oszustwa
PostNapisane: 9 lut 2011, o 19:04 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 paź 2004, o 11:17
Posty: 392
Lokalizacja: New Port, Oregon
Karma: 38
Dość długo powstrzymywałem się od wpisu ... a jednak.
Ten temat to taki drugi komiks z humorem ;)

_________________
Twój komentarz oczekuje na moderację.

halopinopopo - FAIL


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: kolt i jego oszustwa
PostNapisane: 9 lut 2011, o 19:05 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('eX3', 'n')o widze ze nadal nie rozumiesz, za dlugo jestem na tej scenie zeby lubic finow, szwedow czy innych plebsow
pamietam jak zawsze ruchali nas jak tylko sie dalo, na pingi na cokolwiek
ale jedno trzeba im bylo przyznac, trzymaja sie ludzie razem i nie sraja na swoim podworku, czego nie mozna powiedziec o nas, a szczegolnie o takich typach jak ty dem


jakbym sral na nasze podworko to by dawno sprawy wygladaly inaczej... ale masz racje exe, twoje slowa jedynie potwierdzaja to co kiedys mi powiedziales od nosnie akcji z zbotem... nie umiesz sie uniesc ponad swoje prywatne dąsy...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: kolt i jego oszustwa
PostNapisane: 9 lut 2011, o 20:03 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
o eX3 nawet doczekales sie osobnego artykulu na pewnym portalu :ok:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: kolt i jego oszustwa
PostNapisane: 9 lut 2011, o 21:48 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2008, o 22:41
Posty: 110
Karma: 20
ja proponuje wywalic go z pld.

A tak na powaznie... tego typu zachowania maja miejsce na codzien nie tylko w q2. Robicie z igly widly, a z widel snopowiazalke. Dokladnie tak samo jest za granica - gdzie polaczek polaczkowi dolki kopie... coz taka juz jest nasza mentalnosc:( z reszta czemu kolt mialby nie urwac mapy sarge? Smutek ,ze wygrzebujecie smieci sprzed roku, czy sprzed kiedystam, byle wojenka sie toczyla. Powodzenia Panowie...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: kolt i jego oszustwa
PostNapisane: 9 lut 2011, o 22:12 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('dsRUL', 'D')okladnie tak samo jest za granica - gdzie polaczek polaczkowi dolki kopie... coz taka juz jest nasza mentalnosc:( z reszta czemu kolt mialby nie urwac mapy sarge? Smutek ,ze wygrzebujecie smieci sprzed roku, czy sprzed kiedystam, byle wojenka sie toczyla. Powodzenia Panowie...

bo widzisz rulu, wydaje mi sie ze wypowiadasz sie nie wiedzac jakie cale jest tlo... gdyby nie mentalnosc kolta to by ten temat za pewne nie powstal... kolt kreuje sie na kogos kto gardzi oszustami bedac samemu oszustem...

chodzi o czysta hipokryzja... a tak na marginesie, zgadzanie sie na taki stan rzeczy (oszukiwanie w lidze) jest bardzo słabe...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: kolt i jego oszustwa
PostNapisane: 9 lut 2011, o 22:14 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2003, o 20:02
Posty: 1267
Lokalizacja: mieszkasz?
Karma: 61
lepiej napisać paszkwil na niego na portalu :rozjebany:

_________________
z rakietą Ci do twarzy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: kolt i jego oszustwa
PostNapisane: 9 lut 2011, o 22:22 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('mAq', 'l')epiej napisać paszkwil na niego na portalu :rozjebany:

$this->bbcode_second_pass_code('', '
Paszkwil (wł. pasquillo) – utwór literacki, często anonimowy, skierowany przeciw konkretnej osobie, ośmieszający ją w sposób oszczerczy i obelżywy.
')
utwor literacki? nie
anonimowy? nie
skierowany przeciw konkretnej osobie? tak
osmieszajacy? nie

tak wiec, chyba za malo tak by nazwac to paszkwilem... nie wiem dlaczego robisz problem z upublicznienia jakie zajebistej opinii admina NF, ktory w jakims stopniu reprezentuje interesy sceny q2...

wyobraz sobie ze mi sie nie podoba ze osoba z takimi pogladami decyduje kto dostaje konto a kto nie...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: kolt i jego oszustwa
PostNapisane: 9 lut 2011, o 22:28 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2003, o 20:02
Posty: 1267
Lokalizacja: mieszkasz?
Karma: 61
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'P')aszkwil jest określeniem pejoratywnym. Pozytywniej odbierany jest pokrewny znaczeniowo, pochodzący z angielskiego wyraz pamflet, częściej używany w odniesieniu do mieszczącej się w granicach dobrego smaku, zaczepnej publicystyki.


z tej samej strony co ty żeby nie było że fabrykuje
problemu nie robię zbyt dużego ty po prostu nie masz w głowie jakiegoś większego obrazu tylko piszesz co ci ślina na język przyniesie...
i apropo żebyś zrozumiał pewne treści które piszesz sam kiedyś wnosiłeś z tego co pamiętam jeśli będziesz naciskał pewnie zechcę mi się poszukać żeby cenzurować ludzi złapanych na czitach na plq2 czy tutaj więc wnoszę żebyś sam się ocenzurował.
Dziękuje Bardzo (c) Wróżbita Maciej
_________________
z rakietą Ci do twarzy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: kolt i jego oszustwa
PostNapisane: 9 lut 2011, o 22:31 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
maq za duzo Bolka sie nasluchales

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: kolt i jego oszustwa
PostNapisane: 9 lut 2011, o 22:38 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('mAq', '[')
i apropo żebyś zrozumiał pewne treści które piszesz sam kiedyś wnosiłeś z tego co pamiętam jeśli będziesz naciskał pewnie zechcę mi się poszukać żeby cenzurować ludzi złapanych na czitach na plq2 czy tutaj więc wnoszę żebyś sam się ocenzurował.
Dziękuje Bardzo (c) Wróżbita Maciej


tak, tylko ze ja nie zostalem zlapany na czitach... no ale wiem ze zleci sie milion trolli twierdzacych inaczej dlatego tez specjalnie dla nich i dla Ciebie maq

$this->bbcode_second_pass_quote('mAq', '
')żeby cenzurować ludzi złapanych na czitach na plq2 czy tutaj więc wnoszę żebyś sam się ocenzurował.
wiec nawet jesli chcesz cos jeszcze napisac to sprawdz wyboldowany tekst
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: kolt i jego oszustwa
PostNapisane: 9 lut 2011, o 22:41 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2003, o 20:02
Posty: 1267
Lokalizacja: mieszkasz?
Karma: 61
chodziło o to żeby cenzurować ludzi złapanych na czitach w ogóle na stronce plq2 a nie złapanych na czitach w meczach plq2 nie używam przecinków z braku czasu

_________________
z rakietą Ci do twarzy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: kolt i jego oszustwa
PostNapisane: 9 lut 2011, o 22:53 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('mAq', 'c')hodziło o to żeby cenzurować ludzi złapanych na czitach w ogóle na stronce plq2 a nie złapanych na czitach w meczach plq2 nie używam przecinków z braku czasu

nawet i w tym wypadku nie wpasowuje sie Twoje kryteria, wiec nadal niecelnie strzelasz...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza