[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 19 mar 2024, o 12:25

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronÄ™ 1, 2  NastÄ™pna strona
Autor Wiadomość
 TytuÅ‚: dem i czity
PostNapisane: 6 lut 2011, o 20:17 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Mamy kolejny wpis dema z wh.
Skoro robimy czyszczenie sceny z cziterow to czas na wyjasnienie tej sprawy.
Czy admini maja jakies informacje w tej sprawie?

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: dem i czity
PostNapisane: 6 lut 2011, o 21:07 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
wszystko super ale jednak nowy wpis jest
i ta sprawa powinna byc wyjasniona jak kazda zwiazana z cziterstwem
nie pozwole wam tego zbagatelizowac co byscie nie pisali

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: dem i czity
PostNapisane: 6 lut 2011, o 21:08 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Raczej słabe Kolt.

Ja osobiście po tym co teraz jest wolałbym 1 dema grającego na wh, niż stado debili czitujących i wypierających się tego.
Koleś ma pojęcie o temacie i chęci więc niech to robi. Dopóki chodź trochę pokory zachowa i nie będzie wywyższał się ponad pewien poziom, a przede wszystkim robił coś dla ogółu, będzie miał moje poparcie.

Zdecydowanie vote no z mojej strony.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: dem i czity
PostNapisane: 6 lut 2011, o 23:11 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 24 lut 2010, o 22:18
Posty: 772
Lokalizacja: Szczecin
Karma: 22
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'R')aczej słabe Kolt.

Ja osobiście po tym co teraz jest wolałbym 1 dema grającego na wh, niż stado debili czitujących i wypierających się tego.
Koleś ma pojęcie o temacie i chęci więc niech to robi. Dopóki chodź trochę pokory zachowa i nie będzie wywyższał się ponad pewien poziom, a przede wszystkim robił coś dla ogółu, będzie miał moje poparcie.

Zdecydowanie vote no z mojej strony.


Pojebalo ?
Czit to czit.
_________________
dżanglist


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: dem i czity
PostNapisane: 6 lut 2011, o 23:24 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
lol, ale neony, majciny i normany wy jestescie troche ten tegos pojebani....
Kolt slusznie napisal i ja sie pod tym podpisuje. Chce sie dowiedziec co mial na celu ten wpis i zeby sam zainteresowany to wyjasnil. Skoro dem mial parcie o wyjasnienie podejrzen na innych cziterow to my mamy takie samo prawo.

$this->bbcode_second_pass_quote('norman', 'g')dzie jak gdzie ale tu bodom ma kompletna racje, kolt zajmij sie ludzmi ktorzy byc moze graja z toba w jednej lidze na wh. a nei czepiasz sei tego dema ktory i tak juz ma bana o_O

co ma kurwa piernik do wiatraka? Ogarnijcie sie bo mozna wami manipulowac jak pacynkami ... :shocked!:

$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'R')aczej słabe Kolt.

Ja osobiście po tym co teraz jest wolałbym 1 dema grającego na wh, niż stado debili czitujących i wypierających się tego.
Koleś ma pojęcie o temacie i chęci więc niech to robi. Dopóki chodź trochę pokory zachowa i nie będzie wywyższał się ponad pewien poziom, a przede wszystkim robił coś dla ogółu, będzie miał moje poparcie.

Zdecydowanie vote no z mojej strony.
W tym przypadku to w ogole poprzestawialo Ci sie cos w glowce kolego :/ Tak jak wyzej :/

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: dem i czity
PostNapisane: 6 lut 2011, o 23:55 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 lut 2010, o 23:41
Posty: 140
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 4
vote no

_________________
q2 gicioruje


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: dem i czity
PostNapisane: 7 lut 2011, o 00:11 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
zapytanie od naszego sluchacza przez telefon:

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'm')ozna odpowiedziec mi na pytanie? skoro w polsce ma wszedzie bany (dem), to jezeli byl to polski serwer to czemu nie ma banow na serwery w Polsce? a jezeli zagraniczny to czemu nie idziecie z tym do wisiona czy innych zagranicznych opiekonow serwerow? (wyjasnienie dla exe czy bociana, bo dla nich wyglada to pytanie, jakbym nie chcial nic zrobic w kwestii wpisu. Owszem chce. Dlatego pytam dlaczego niezglosza sie jakies osoby do opiekunow zagranicznych serwerow zeby "wlepic" mu bana) bo jezeli ma bany w polsce to trzeba temu zaradzic zeby nie wchodzil. Jezeli nie ma, to trzeba mu wlepic. Jezeli za granica, to trzeba pojsc z tym do zagranicznych opiekunow serwera i przedstawic cala sytuacje i tyle. Wiec... po chuj ten topic?

dziekuje, Mateusz


Ostatnio edytowano 7 lut 2011, o 00:59 przez norman, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: dem i czity
PostNapisane: 7 lut 2011, o 11:37 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
http://www.fajnyboard.planetquake.pl/vi ... 93#p225493

$this->bbcode_second_pass_quote('Pio', 'h')ttp://cheaters.planetquake.pl/index.ph ... 2.76.59.96
Wpis Dema ze wczoraj ...


$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'Å')‚o matko... dla scislosci, nie nie szedlem testowac wh ani nic... ale watpie zeby to byl odpowiedni temat do mojego kalania sie przed aktywnie dzialajacymi adminami, ktorym utrudniam prace (c) pio...

smieszy mnie twoja postawa kolcie... zeby nie rozwodzic sie za dlugo, tak jak napisalem w temacie ag3'a, to nie bylo testowanie wh ani nic, tylko wypadek przy probie wejscia na server... nie bede sie wdawal w szczegoly, jednak mysle ze odpowiedni swiadek ma demko z mojej proby wejscia na serwer, a i drugi swiadek dysponuje logami, w ktorych jest jasno wytlumaczone ocb. w skrocie, nie moglem sie polaczyc z pc, wiec sprobowalem z laptopa, na ktorym mam czity i ktore zostaly wychwycone...

cos kolcie chcesz jeszcze napisac? chcesz mnie udupic? przygotuj film z akcji plq2 11, bo przeciez juz raz sie domagales wszystkich moich demek, ktore tak badzo chciales... chcesz demka z pikapow? nie ma sprawy, mam kazdy mecz zarejestrowany dzieki SDR, powiedz tylko z jakiego dnia i z ktorej godziny...

tak od siebie, jestes zalosny zakladajac takie tematy... po raz kolejny chcesz usunac niewygodne dla ciebie osoby, kierujesz sie prywatnymi zatargami i dlatego jestes mega zalosny... mam nadzieje ze przy okazji akcji havoca i kolejnego tematu przeciwko mnie wiele osob wreszcie zobaczy co soba reprezentujesz... bo reprezentujesz bardzo niski poziom. jestes b. dobrym przykladem oportunisty (patrz twoj osad nad havockiem dopiro gdy zapadla decyzja adminow)... zanim to skomentujesz kliknij http://lmgtfy.com/?q=oportunizm i przeczytaj dokladnie...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: dem i czity
PostNapisane: 7 lut 2011, o 11:48 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2007, o 14:53
Posty: 138
Karma: 3
Will someone please put this retard out of his misery


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: dem i czity
PostNapisane: 7 lut 2011, o 12:40 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
uwazam, ze kazdy wpis lub podejrzane demko powinny zwrocic uwage adminow. ja tez chce wyjasnien:
1. dlaczego nie masz tam bana?
2. dlaczego znowu kombinujesz? masz pozwolenie adminow?

na drugie juz po czesci odpowiedziales, ale ja nie wierze w ani jedno twoje slowo (chyba wiadomo dlaczego, wsytarczy poczytac troche fb, lub afere z shinji).

tak wiec dolaczam sie do pytania kolta o wyjasnienie tej sytuacji. najgorsze co moze byc to wpisy, ktore zostaja przemilczane, bo to moze wzbudzac podejrzenia u ludzi (sa rowni i rowniejsi?)

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: dem i czity
PostNapisane: 7 lut 2011, o 13:24 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
a dlaczego ja mam miec bana na serwery bez NF? moj ban jest na NF za to ze chcialem miec nowe konto i nowy avatar na scenie q2. nf = 1 konto i jesli chce to zachowuje anonimowosc tworzac nowy avatar z nowym ip. to ze mi sie nie udalo utworzyc nowego awatara to moj problem wiec gtfo gosciu... bany fizyczne zalozone na servery sa bezpodstawne wiec nie masz zadnych praw do rozszczen ze gdzies nie mam bana... pozatym dzieki Bogu nie wszystkie servery sa pod kontrola pewnej grupy trzymajacej `wladze`

nie zalezy mi by osoba pokroju kolta wierzyla mi na slowo... jestes dla mnie w tym samym worku co kolt, wiec...

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: dem i czity
PostNapisane: 7 lut 2011, o 13:31 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
tak wiec, moze po kolejnym wpisie powinienes dostac bany na wszystkie serwery, nawet te bez NF. czy ktos z adminow moglby rzucic troche swiatla na ta sytuacje?

co do tego tekstu o workach, to sie tak nie wysilaj. daj sobie odpoczac, to moze cos zaiskrzy w przyszlosci.
to kogo ty wrzucasz do wora nie ma zadnego znaczenia, bo - mowiac tak abys zrozumial - gdyby google moglo rankingowac ludzi to twoj google rank wynosilby 0.

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: dem i czity
PostNapisane: 7 lut 2011, o 14:12 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
vote no/

Kolt i neveride wam się w głowach coś....Jeden z was chyba był tak wściekły po ostanim incydencie że aż musiał założyć ten żałosny temat a drugi ma gówno do gadania, przecież nie gra wogóle, chyba że znowu fejkuje.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: dem i czity
PostNapisane: 7 lut 2011, o 15:32 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
real: po pierwsze nigdy nie fejkowalem, wiec nie wiem czemu piszesz znowu.
po drugie: piszesz vote no. a mozesz mi powiedziec w jakiej kwestii? bo ja zadnej ankiety nie widze. najpierw poczytaj, a pozniej sie udzielaj...
po trzecie, to ze nie gram nie zmienia faktu, ze moge sie udzielac na scenie w innych kwestiach (z tego co wiem, najwiecej dla sceny robi harven, ktory tez nie gra, wiec co to za argument?)

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: dem i czity
PostNapisane: 7 lut 2011, o 16:46 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
Dobra już nie bede niegrzecznie pisał troche może się zagalopowałem. Dem zresztą już wyjaśnił. Dla niektórych było to oczywiste, no nic. Vote no- drugi ban za czity po co, wkońcu i tak cziter się doigrał i ma bana na rok, wszyscy sa zadowoleni. Ważne w tej sprawie jest że prawdziwy "oszust" już nie pogra.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: dem i czity
PostNapisane: 7 lut 2011, o 16:49 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
ale o czym ty piszesz real?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: dem i czity
PostNapisane: 7 lut 2011, o 16:51 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
o domniemanym czitowaniu z Twojej strony? chyba nie byłeś na tyle nieostrożny że dałbyś się złapać tak łatwo? :), a ogólnie kto nie rozgryzł to oszustem nazwałem havoka


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: dem i czity
PostNapisane: 7 lut 2011, o 16:54 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
ja nigdy nie czitowalem bo mam kompleksy wiec nikt nigdy nie mail okazji zlapac mnie za raczke... sprawa prosta jak drut :)

ps.
tak nie rozgryzlem ze piszesz o havoku

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: dem i czity
PostNapisane: 7 lut 2011, o 17:28 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2007, o 14:53
Posty: 138
Karma: 3
z tego co wiem to dem tez nie gra w q2 przynajmniej od 6-7miechow... :bij:


tyle razy bylo mowione a oni swoje slowa niedocieraja wiec moze to dotrze:
Spoiler:
Obrazek


cheers

@edit
dodalem jeszcze kolta i sklad ich troje bangla


Ostatnio edytowano 7 lut 2011, o 17:46 przez GandalF, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 TytuÅ‚: Re: dem i czity
PostNapisane: 7 lut 2011, o 18:02 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
nie ogarniam tego .. ale moze to i lepiej :D

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronÄ™ 1, 2  NastÄ™pna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza