[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 29 mar 2024, o 07:56

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 4 lut 2011, o 17:55 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 wrz 2003, o 22:16
Posty: 2331
Lokalizacja: WR/KR
Karma: 49
O M G...

wh, ooo to ten.., eee to nie ten.. .. a nieeeee jednak to on!!! tak, to on, on czituje ;)
mamy dowody.. musi ponieść kare!.. ;-)

ah ten internet... ;)

_________________
<<<---PIRAT


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 4 lut 2011, o 18:05 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
i co tu konfrontowac? jezeli nawet to co tutaj zostalo wklejone to prawda to co za roznica? festiwal i tak zawsze by poszedl za ag3 w ogien i odwrotnie wiec dajcie sobie na luz,a jaki sierra mialby cel w tym ze "sprzedalby" ag3 czy havoca ? no jaki? dostal lizaka ?
dawaj wiecej tych logow festiwal czekam z niecierpliwoscia, dajcie sobie siana
jedno jest pewne, tlumaczenie ag3 z zarzutem ktory postawil mu dem jest mega chujowe
sciagnelo mu sie niebo, dobre sobie
ja mam cale czarne niebo i na gorze napis [BoD] :D gdzies kiedys widzialem u mkuha chyba cos takiego zrobilem sobie takie cos 5-7lat temu nie pamietam wchodzilem na milion serwerow i nic sie nigdy mi nie podmienilo ani nie sciagnelo, jak i wam wszystkim, a szczegolnie kawalek nieba przy windzie :D

wystarczyloby zeby napisal ze ma pak festiwala czy cokolwiek, zawsze to jakies normalne tlumaczenie
a nie kombinowanie na sile ze mu sie niebo sciagnelo ze szwedzkiego serwera jakiegos i ma inne na opentdmie i inne na tdmie
LITOSCI KURWA
przez to tlumaczenie sam smiem twierdzic teraz ze cos ma na sumieniu, dalem mu pomysl zeby spakowal all demka z lig i wystawil bo jak wiemy sa dostepne jego z 1 czy tam 3 demka plq2/pp ale nie kwapi sie cos chlopak, widzialem dra tez mu o tym dzisiaj przypominal ale nie ma czasu chlop zrobic add to archive i upload.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 4 lut 2011, o 18:11 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
2011-01-31 19:27:43 :: goldmeplz1
ale kurwa czemu jest age winny np?

2011-01-31 19:27:47 :: goldmeplz1
havok czy kogo tam jeszcze

2011-01-31 19:27:50 :: goldmeplz1
wrabiasz w cokolwiek?


ee? jesli nie od festivala to skad hav ma wh?
dziwne to troche

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 4 lut 2011, o 18:14 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Dokładnie to samo miałem napisać.

Festival weź oszczędź wstydu trochę sobie i innym.
Jeśli Feeble traktujesz tą rozmowę jako wyrocznię, to gratuluję. Ogólnie zastanawia mnie jak mało wam trzeba, żeby zrobić pranie mózgu.

Festival przemów nam i wyjaśnij sprawę. O tym niebie też coś skrobnij. Trochę tylko temat nie ten, bo mieliśmy o Havoku, a schodzi na temat innych osób.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 4 lut 2011, o 18:17 
Cukierkowy

Dołączył(a): 7 mar 2009, o 14:14
Posty: 191
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 6
Dziwi mnie tylko ,ze festkórwa nagle ich broni!
Znalazl sie wielki obronca ,ktory rozdaje czity!
Powinno mu sie palce polamac,zeby niemogl wcisnos klawisza!
Dla mnie bronienie czlowieka,ktory te czity rozdaje jest smierdzaca!

_________________
Kto się pizdą urodził kanarkiem nie umrze!!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 4 lut 2011, o 18:20 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
A ja dalej czekam na post sierry :) Jeśli zaprzeczy, że taka rozmowa miała miejsce to już w ogóle będzie klawo ;)
Jak już nev zauważył - wszelkie zapewnienia festivala można z automatu wsadzać między bajki ;)

_________________
[inc]sil: please...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 4 lut 2011, o 18:40 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
ale nie rozumiem? ten log mialby jakos oczyszczac ag3'a albo hav'a ? nie kumam wogole.

pozatym gratuluje febl ze wierzysz festivalowi bardziej niz sierrze.

bardziej festival wyglada na probojacego manipulowac sierra i oczyscic swojego kolezke age'a z podejrzen.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 4 lut 2011, o 18:40 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 lut 2010, o 23:41
Posty: 140
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 4
Nad czym wy sie jeszcze zastanawiacie, juz tyle wpadek zaliczonych i tyle rzeczy swiadczy o ich winie. banujcie jednego i drugiego i cze

_________________
q2 gicioruje


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 4 lut 2011, o 18:53 
Slaby koles

Dołączył(a): 28 kwi 2005, o 12:54
Posty: 20
Lokalizacja: Gda
Karma: 0
Kurwa, dalej nie rozumiem czemu mam cos dodawac od siebie? Powiedzialem swoje, nic dziwnego ze festival broni swojego kolege ag3. O ile mozna to nazwac rozmowa to co wstawil Tomek. Nie dziwi mnie to ze sie na mnie wkurwil. Robcie co chcecie, swoje slyszalem i widzialem. Jesli mi nie wierzycie to juz nie mam pomyslow jak was do tego przekonac. Mozecie poszukac logow z serwera ale "kiedy, jaki serwer". Nie pamietam.

Dlaczego ja mam sie tlumaczyc, tego nie rozumiem.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 4 lut 2011, o 18:57 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Sierra, a coś więcej na temat jumpmoda?
Prosiłeś Festa o speedhacka?
Mówie o tej sytuacji kiedy nookie był na serwerze. Nie pamiętam już waszych nicków.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 4 lut 2011, o 19:02 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
Sierra, liczyłem po cichu, że zaprzeczysz aby takowa rozmowa miała kiedykolwiek miejsce.. Ok, koniec offtopic'a ;)

_________________
[inc]sil: please...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 4 lut 2011, o 19:05 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('sierra', 'K')urwa, dalej nie rozumiem czemu mam cos dodawac od siebie?


ty powiedziales, ze festival ci dal wh i ze wiesz/mowil ci ze dal go age'owi i hav'owi

on mowi, ze klamiesz, ze to ty do niego przyszedles i ze o zadnym havie i age'u nie bylo rozmowy.

to sa dwie sprzeczne opinie. nie zaprzeczajac logow przyznajesz sie, ze klamales mowiac o age'u i hav'ie (nie rozumiem tylko po co). ludziom chodzi zebys sie tutaj jednoznacznie okreslil
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 4 lut 2011, o 19:06 
Slaby koles

Dołączył(a): 28 kwi 2005, o 12:54
Posty: 20
Lokalizacja: Gda
Karma: 0
Czy prosilem o speedhacka? :DDDD

Zajebiscie, ze ja sie zajmuje jumpmodem kubusia to nookie mnie poprosil czy moglbym mu dac admina bo fest robi zadyma. Dalem mu gdy byl fest powiedzialem ze nie rozpierdalal jumpa. I siemanko.

Czemu mam zaprzeczac ze ta rozmowa nie miala miejsca? Litosci....


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 4 lut 2011, o 19:25 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2005, o 17:14
Posty: 1036
Lokalizacja: Szprotawa/Wroc
Karma: 62
Ale Febl niby co? Mam wierzyć tutaj teraz Festivalowi? który jest największym oszustem na tej scenie? :D :D :ok: Daj spokój stary, festival go tylko jedzie i naciska a ten się broni i nic nie gada. Zresztą, festival broni też swoich kolegów cziterów, niby Hav nie miał nic wspólnego z ta sytuacja wnioskując po rozmowie ale dowody są że na wh skakał.

Nie dawaj czasem rozmów xerota który rozmawiał z festivalem na temat ag3, że jest niewinny, wtedy wyjdzie że ag3 jednak nie ma czitów i co to będzie? :cry:

_________________
neon gej, lanther gej ho hej.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 4 lut 2011, o 19:36 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
nie, nie traktuje tego loga jako wyrocznie, nie napisalem tego nigdzie. to jest zestawienie zdania z DRUGIEJ STRONY, dla waszej oceny. a to ze ktos ma wyrobiona opinie na scenie, nie znaczy ze musi zawsze klamac. wy przybijacie etykietke i sie trzymacie jej niewazne co by sie dzialo. to jest troche ograniczone. ja naprawde czekam z niecierpliwoscia na wasze dowody w sprawie Ag3, gdzie one sa? prosze wyprowadzcie mnie z bledu. poki co to duzo pierdolicie, nic poza tym

STARAM sie byc obiektywny, w waszych glosach czesto przewazaja jakies osobiste przekonania, urazy, uprzedzenia. czemu was to dziwi ze bronie kolegi z klanu, z ktorym mam wiecej do czynienia niz wy wszyscy razem wzieci. give it a break


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 4 lut 2011, o 19:52 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
feeble masz juz jeden dowod niebo :> i chujowe tlumaczenie nie zastanawia cie?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 4 lut 2011, o 20:00 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Robi sie coraz ciekawiej.
Feeble wcale nie starasz sie byc obiektywny tylko wrecz przeciwnie. Cala historia scenowa age'a, jego kontakty z festiwalem najwiekszym scierwem jakie tutaj ostatnio bylo i to przedziwne tlumaczenie o niebie sciagnietym ze szwedzkiego serwera jest conajmniej dajace do myslenia. Do tego skok skilla. Mialem cie dotychczas za kolesia w miare obiektywnego ale im wiecej tu piszesz tym gorzej to wyglada. Podajesz log w ktorym wymieniaja sie zdaniami 2 cziterzy - ani jednemu ani drugiemu nie mozna wierzyc wiec nie wiem po co nam to tutaj.

I do tego kwestionujesz ze dzieki wh mozna miec mega przewage i wzrost skilla (tak wzrost skilla bo np jak sie zobaczy przez sciane jak ktos leci i ile czasu mu zajmuje dojscie z miejsca A do miejsca B to timing mozna znacznie poprawic).

Na pewno sprawa age'a wymaga zbadania i nie da sie ukryc ze jak sie to zbierze w calosc to lekki smrod czuc.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 4 lut 2011, o 20:04 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
kolt co myslisz o dowodach na hava?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 4 lut 2011, o 20:04 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
darus dowod na co?

kolt jaki znowu skok skilla? pisalismy o tym. mogl teoretycznie byc lepszy jakby uzywal wh. CZY JAK GRA TERAZ TO JEGO UMIEJETNOSCI WYNIKAJA Z OSZUSTW? ogarnijcie sie. to sa jego zwykle umiejetnosci, nabyte treningami, a to ze ciezko wam to pojac jest tylko pochlebstwem dla niego

przestancie pisac w moja strone, zobaczymy jak to sie skonczy. nic kompletnie na niego nie macie i nie bedziecie miec.

postawilem wszystko na jedna karte i sie bede tego trzymal. naprawde wierze ze to wy jestescie w bledzie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 4 lut 2011, o 20:07 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
Feeble, niebo dowod na to tlumaczyl ci juz sil i dem dlaczegow tym miejscu jest inne i dlaczego serwer nie sciagnie nieba


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 42 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza