[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 19 mar 2024, o 10:02

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 5 lut 2011, o 20:58 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
slyszal ze gosciu beirze ssg i slyszal kilka szybkich skokow (wiadomo schody) i nie byly to schody na rg (bo tam patrzyl) wiec wiedzial ze koles bedzie juz przy wejsciu do mh z drugiej strony i wtedy slyszal kilka krokow (jakby podchodzil), ktore mogl tylko slyszec przy wejsciu do mh. w momencie dj na skrzynki widzial ze goscia nie ma w wejsciu, wiec musial byc za skrzynkami....

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 5 lut 2011, o 21:12 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
rownie dobrze mogl zeskoczyc i isc po zolty armor na arenie, mogl zeskoczyc do pizdy albo mogl poskakac w miejscu w ssg albo zeskoczyc i leciec na lifta. slyszal kilka krokow? o czym ty mowisz. kroczki to mozna uslyszec w duelu, choc rowniez tez mozna je przeoczyc. a tutaj dziala sie akcja w roomie i pomiedzy odglosami rozbijanych rakiet firebirda po scianach w pokoju nie byl w stanie uslyszec kroczkow.

pozatym poogladaj to demko poogladaj inne demka hava i naprawde ten koles nie gra tak ostro na sluch zeby slyszec cos takiego jak kroczki w pokoju za skrzynka.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 5 lut 2011, o 21:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
w akcji z megasem koles nie rodzi sie w ssg ma juz hb w reku i leci od strony ssg


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 5 lut 2011, o 21:21 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2005, o 17:14
Posty: 1036
Lokalizacja: Szprotawa/Wroc
Karma: 62
Gdybym ja usłyszał że gość szybko się przemieszcza od strony ssg w moją strone uzbrojony ( bo nikt o jakimś tam skillu nie leci do rooma z blastem vs 2 uzbrojonych) i bym był na jednego porządnego ssg 100/2, to albo bym udał się w strone środka rooma aby uniknąć mocnego ataku i odpowiedzieć rg, albo bym przeczekał w tym miejscu gdzie stałem aby zaskoczyć wbiegającego. Hav zrobil to w sposób bardzo spokojny, kontrolowany, zbyt pewny i nienaturalny.

_________________
neon gej, lanther gej ho hej.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 5 lut 2011, o 21:23 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
neveride/ i inni
Możliwe że tak, jednak jest jedno ale. Ile gra havok w q2 że tak doskonale gra na słuch (zaznaczam że nie widziałem demka jedynie film darusia). Po drugie nie przekonuje mnie ten jump na skrzynke (ammo pack). On był całkowicie pewny że on tam jest, nie wiem połowa ludzi jednak myśle wiedząc że typ jest za skrzynia (bez wady słuchu), nie wskakiwało by na skrzynię gdzie badź co bądź można ładnie wyrwać soczystego ss'a. No i teraz pewny bo dobry czy pewny bo na wspomagaczach, eh tę sprawę przy takich jednak dowodach będzie można ciągnać miesiącami. Zaznacze jednak że owa akcja jak dla mnie jest najmniej cziterska razem z ostatnią. Jedynie ten jump na skrzynke miesza mi w głowie. Sorry za błędy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 5 lut 2011, o 21:52 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
ok, ja moze nie potrzebnie odzywam sie w tonie znawcy... chcac was teraz jedynie naprowadzic na pewne szczegoly zauwazcie jak zachowuje sie celownik havoka w momencie gdy w danej akcji pojawia sie model przeciwnika na 1 planie... zaznacze jedynie ze film powinien byc krecony na r1q2 z wh w trybie drugim gdy widac textury i modele sie tylko przez nie przebijaja... no offence do darka, bo wiem ze mial problemy z zrzutem z r1q2.

nie mam niestety teraz za duzo czasu zeby to opisywac dokladnie wiec zwroce wasza uwage na akcje w roomie i fraga z nad boxa... suma sumarum doswiadczenie to jedno (to co pisze neveride) ale teraz zauwazcie ze havok reaguje dokladnie w tym samym momencie jak model enemy pojawia sie na 1 planie... dokladnie w tym momencie decyduje sie na dj na skrzynke i zaskoczenie go od gory...

malo podejrzane?

ok, druga akcja na boxie (to 1 akcja)... w calym demku wie ze gosc poszedl na boxa, podejmuje decyzje ze bedzie kierowal sie po apteczki (25% szansy) ale w momencie gdy model przeciwnika pojawia sie na 1 planie to celownik jest praktycznie juz przyklejony do niego tak by oddac strzal na slugi...

prosze was bardzo jesli ogladacie demko (czy film darusia) zwroccie uwage jak zachowuje sie celownik havoka gdy na 1 plan wchodzi model przeciwnika ktory jest za skrzynka czy sciania...

dodatkowo bardzo waznym tlem jest to ze sierra wskazuje go jako posiadacza wh... mowcie co chcecie ale ja jestem duzo bardziej sklonny uwierzyc sierrze niz festivalowi... wole dac grant zaufania komus kto sceny nie oszukiwal x razy...

biorac to pod uwage jest bardzo wiele nie wiadomoych... twierdzenie ze demko wyglada normalnie to strzal w stope... moim zdaniem w tym kontekscie jesli cos w demku havocka wyglada podejrzanie to jest to WH.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 5 lut 2011, o 22:28 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('Darus', 'w') akcji z megasem koles nie rodzi sie w ssg ma juz hb w reku i leci od strony ssg


ok pomylka, ale biegl od ssg...nie robi to roznicy...
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 5 lut 2011, o 23:46 
Cukierkowy

Dołączył(a): 14 lip 2002, o 21:33
Posty: 181
Karma: 9
Rozpatrywanie jakis pojedynczych akcji nie ma sensu. Czy gosc gra na wh czy nie widac najlepiej na dm2 gdzie trzeba patrzec po sufitach i podlogach zeby ogarnac sytuacje (to jeszcze zalezy jaki ktos ma fov). Imo podejrzani powinni wyslac swoje wszystkie demka z ligi i obejrzenie ich na wh powinno dac poglad. Rozkminianie akcji z dm1 gdzie ludzie znaja ilosc krokow od jednej sciany do drugiej i to jeszcze przy 2/2 gdzie wszystko slychac nie ma sensu.

_________________
jest tam pomidor?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 6 lut 2011, o 00:05 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
no Jacek czekamy na Twoje wideo ;p

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 6 lut 2011, o 00:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Chyba naprawdę czas zmienić grę, skoro broni się cziterów.
Neveride najpierw piszesz, że respi się na ssg, później się z tego wycofujesz pisząc, że nie robi to różnicy. Powołujesz się na dobry dźwięk i opanal. Po takich postach niektórzy naprawdę zdają się ufać, że te akcje są normalne.

Cegla demka z ligi nie będą wyznacznikiem jeśli demko weźmiesz od Ag3, Cleanera, Darusia czy Sila.
Każdy z nich mógłby czitować w taki sposób, że nie zauważyłbyś tego, a jeśli nawet stworzyłbyś taki filmik jak Daruś o Havoku (w co wątpię), to i tak znalazłoby się sporo obrońców twierdzących, że dowody są niedostateczne.

Pojmijcie jedno o czym pisze wam dem, który z czitami miał do czynienia DUŻO. Pisze to ten, który ma bana za czitowanie, co niektórych chyba bardziej interesuje w dalszym ciągu niż walka z cziterami.

Festival zapewne teraz po pierwszej fali strachu (patrz rozmowa z Sierrą), teraz śmieje się ze wszystkich. Rozumiem, że chcecie jasnych dowodów, ale takie znajdziecie na świeżaków, którzy zaczynają przygodę z czitami.
Sierra może napisz wszystkim jasno, po jakim czasie odkąd zacząłeś grać z wh wyszło to demko, które nagrał Ci eon? 1dzień? 2dni?

Jeśli zechcecie, to każdą akcję wyjaśnicie.
Jestem w 100% przekonany, że jeśli dostałbym takiego niewykrywalnego wh, miał czas i chęci pograć jeszcze w q2 - nie wykrylibyście tego u mnie. Sierra już wam napisał jasno, że chciał zobaczyć jak to jest z wh i wcale nie krył się z tym podczas gry co widać na demku.
Pozdrawiam tylko Festivala, który teraz to czytając śmieje się, bo mimo jego upośledzenia umysłowego w pewnych sprawach go rozumiem. Sami sracie do swojego koryta.

Temat trochę się rozjechał, ale brak mi słów, kiedy jest 100% pewność co do tej osoby. Co więcej sam zainteresowany tematem jeszcze tu się nie odezwał. Niech zbiera razem z Festivalem swoją wersję obrony.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 6 lut 2011, o 00:22 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
Montuje filmik, na którym postaram się przedstawić akcje z normalnymi teksturami + normalnie działające wh. Do 2 akcji dorzucę fragment demka opisany przez exe, bo sporo wnosi do tematu. Troszkę cierpliwości ;)

_________________
[inc]sil: please...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 6 lut 2011, o 00:25 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
neon ja nie bronie czitera. jedynie mowie ze nie mozna mu udowodnic wh na podstawie tego jednego demka, gdzie niczego nie ma. co do openala to tylko powiedzialem, ze dzwiek w filmie sie naklada i nie jest taki sam jak w grze...mialem na mysli ze biegl od ssg to czy sie tam respil nie ma zadnego znaczenia (ma dla ciebie w tej sytuacji?)

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 6 lut 2011, o 00:34 
Cukierkowy

Dołączył(a): 14 lip 2002, o 21:33
Posty: 181
Karma: 9
zgadzam sie z tym ze niepodwazalnych dowodow sie nie znajdzie

_________________
jest tam pomidor?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 6 lut 2011, o 00:38 
Slaby koles

Dołączył(a): 28 kwi 2005, o 12:54
Posty: 20
Lokalizacja: Gda
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', '
')Sierra może napisz wszystkim jasno, po jakim czasie odkąd zacząłeś grać z wh wyszło to demko, które nagrał Ci eon? 1dzień? 2dni?

Jeśli zechcecie, to każdą akcję wyjaśnicie.
Jestem w 100% przekonany, że jeśli dostałbym takiego niewykrywalnego wh, miał czas i chęci pograć jeszcze w q2 - nie wykrylibyście tego u mnie. Sierra już wam napisał jasno, że chciał zobaczyć jak to jest z wh i wcale nie krył się z tym podczas gry co widać na demku.
Pozdrawiam tylko Festivala, który teraz to czytając śmieje się, bo mimo jego upośledzenia umysłowego w pewnych sprawach go rozumiem. Sami sracie do swojego koryta.


złapano mnie po 3 dniach. A co do "jasnosci" to nie ma sensu bo swoje powiedzialem. Nie bede powtarzal to x razy. Korcilo mnie korcilo i nie ukrywam tego ale mialem to w dupie, po tylu latach grania nie mialem zamiaru sie kryc z wh. Bo to sensu nie mialo, poznalem kilkanascie fajnych osob ze sceny i nie chcialbym zeby pozniej wyzywali mnie od najgorszych. DLATEGO tez bez wahania oddalem to wh.

A dodawanie cos od siebie jest nie potrzebne bo i tak macie to w dupie...

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 6 lut 2011, o 01:35 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2008, o 22:41
Posty: 110
Karma: 20
pokusilem sie o obejrzenie demka hava. generalnie kilka ciekawych akcji, ale w ostatnich bodaj 30 sekundach sa 2 mega dziwne. strzal odruchowy po ruchu modelu za schodami... jak i ta akcja z mh - kazdemu sie zdaza cos finezyjnego, ale... na wylaczonym wh wyglada w miare spoko, natomiast gdy widac co sie kryje za sciana i momentalny ruch po wejsciu modelu w plan, to juz nie jest tak cacy:)

Na co jeszcze zwrocilem uwage? ano na to ze sa momenty kiedy hav sledzi przez chwile sytuacje za sciana odruchowo celujac w model. Chyba poogladam swoje demka na wh zobacze jak czesto zdazaja sie takie przypadki:P wiadomo kazdy gra inaczej, ale to dosc intrygujace

IMO potrzeba jeszcze z 1 - 2 demek do kompletu. sprawa jak najbardziej podejrzana i slusznie upubliczniona.

btw. pytal ktos hava o ta akcje? ciekawi mnie po czym mogl wiedziec ze enemi jest wlasnie tam.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 6 lut 2011, o 02:40 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
darus poprawil link, wiec obejrzalem demko sng z wd. tam faktycznie jest kilka dziwnych akcji, ale powiedziec co mysle bede mogl po tym jak dostane wh od darka

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 6 lut 2011, o 02:51 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
Proszę, oto filmik nagrany na r1q2 z poprawnie działającym wh (tzn. filmik obrazuje rzeczywiste działanie wallhacka jakiego mam na dysku).

http://www34.zippyshare.com/v/46685749/file.html

2 akcje z filmu Darka + akcja, którą zauważył eXe (akcja nr 2). Gość celuje w model za schodkami. Warto zauważyć, że sytuacja ta rozgrywa się w obecności enemy z rl (którego widać początkowo z prawej strony). Havok celuje sobie na luzie w model będący za schodkami, a nawet strzela (podejrzewam, że strzał to wynik rozkojarzenia spowodowanego obecnością 2 enemy - normalna osoba celowała by kilka pikseli na lewo od krawędzi schodków i czekała na wroga). W tym samym momencie havok zapomina totalnie o enemy z rakietnicą, który stanowi znacznie większe zagrożenie.
Podtrzymuje swoje zdanie z pierwszego posta - za dużo zbiegów okoliczności...

Polecam zassać plik na dysk (40 mb). Video na www jakoś nie trzyma synchronizacji obrazu z dźwiękiem.

Jako bonus dorzucam dodatkowo jedną akcję z meczu ligowego: http://www34.zippyshare.com/v/61808189/file.html
Ciekawe zachowanie przed tym, jak enemy pojawia się w rzeczywistym zasięgu wzroku. Dodatkowo ciekawy szczegół po fragu...
Neveride, jak wytłumaczysz zachowanie celownika po zdobyciu fraga? Słyszał respującego się enemy na ssg?

_________________
[inc]sil: please...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 6 lut 2011, o 03:26 
Cukierkowy

Dołączył(a): 14 lip 2002, o 21:33
Posty: 181
Karma: 9
its the witch burn him!

_________________
jest tam pomidor?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 6 lut 2011, o 11:52 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'N')everide, jak wytłumaczysz zachowanie celownika po zdobyciu fraga? Słyszał respującego się enemy na ssg?

jak dla mnie wh. tego typu akcje powinny byc na filmie darusia.

akcja z rg w roomie (za skrzynkami) - tutaj wh byl nie potrzebny, wiele ludzi by tak zrobilo bez wh, wiec jak dla mnie nic specjalnego.

akcja z rg roomie gdzie bylo 2 enemy i jeden wychodzacy z cg - druga akcja ktora go pograza, niestety, takze powinna znalezc sie na filmie darusia...
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Ostatnio edytowano 6 lut 2011, o 11:59 przez neveride, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 6 lut 2011, o 11:55 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2007, o 14:53
Posty: 138
Karma: 3
obadalem cala akcje z strzalem w slugi i nie ma innego logicznego wytlumaczenia niz wh 2akcje? nie ma na co czekac banhammer!


Ostatnio edytowano 6 lut 2011, o 11:57 przez GandalF, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza