[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 19 mar 2024, o 10:16

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: [Wydzielony] Hav i czity
PostNapisane: 3 lut 2011, o 20:20 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
Wątek wydzielony z http://www.fajnyboard.planetquake.pl/viewtopic.php?f=58&t=3390

Jak wspominałem kilkanascie postow wczesniej. Nagrałem jakiś czas temu bardzo ciekawe demko. Pozwoliłem sobie nagrać z tego demka film. Z dwóch demek podejrzanych akcji było około 20. Wiadomo wiele można tlumaczyć fartem czy teamspekiem itd. Dla was wybralismy najciekawsze. Sami możecie obejrzeć demka z których zostały wyciete akcje do tego filmu.

http://www.demosquad.planetquake.pl/qua ... d1&id=1339

Demko ligowe z plq2 dziwna sytuacja wszystkie podejrzane akcje zaczynają się po nerwowych komentarzach w konsoli własnie tego gracza. Czyzby niemoc skillowa zmusiła gracza do wlaczenia wh??

Kolejne demko to przypadkowe pickupy zauwazyłem dziwna akcje i wlaczylem nagrywanie dlatego demko nie jest od samego poczatku.

http://www.speedyshare.com/files/26663306/havwh.zip

No i film


Oczywiście polecam sciagnać lepsza jakość http://www.megaupload.com/?d=IFACTZNC

Dodam ze nie posiadałem odpowiedniego wh na aprq2 dlatego wh w tym filmie nie jest pro ale jezeli ktos tam niczego sie nie dopatrzy w sobote moge zrobic film w lepszej jakosci .


Ostatnio edytowano 5 lut 2011, o 21:21 przez Darus, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 20:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
$this->bbcode_second_pass_quote('norman', 'f')ebl prosze cie, mowiac ze skill mu sie poprawil ludzie mieli na mysli lepsza gre/wiecej fragow/lepsza orientacje na mapie/ stosunek smierci do fragow a nie jak strzela z rg. tego jak strzela do goscia na arenie napewno wh nie zmieni, ale jak wie ze koles wyskakuje zaraz z zza rogu i sie nie spodziewa ze go widzi to jest latwiejszym celem, kumasz? kazdy jak wie ze ktos celuje w niego stara sie nie byc latwio trafionym, ktos za sciana nie uwaza zeby musial tez robic zwody za scianami o_O. takze jesli sierra czul ze mu sie lepiej gra na wh czemu podwazasz jego zdanie?


norman ja Cie doskonale rozumiem i nie bede podwazal juz niczyjego zdania jesli chodzi o ta kwestie bo zaszlo jedno nieporozumienie: ja inaczej definiuje slowo skill ;)

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 20:33 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Kolt, odnieś się do filmiku Darusia jeśli masz chwilkę.
Masz doświadczenie w łapaniu cziterów więc wyraź swoje zdanie. Chętnie przeczytam Twoją opinię.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 20:42 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
co do filmu darusia:

akcja#1: podejrzane
akcja#2: normalka, slyszal typa zbierajacego cg i na wyczucie strzelil
akcja#3: podejrzane :D
akcja#4: hmm nie wiem co sadzic, z jednej strony niektorzy moze maja taki nawyk ze nawet bedac za skrzynia 'nie zamykaja ognia' aby szybciej zaskoczyc przeciwnika wychodzac zza niej, ale na podlozonym wh to dziwnie wygladalo, jakby dokladnie celowal w typow za skrzynia ;)
akcja#5: nie mam zdania
akcja#6: nie widze w tym nic dziwnego, widzac chlopa wbiegajacego do boxa nie przerywal ognia z cg...

reasumujac: TROCHE smierdzi czitem to wszystko


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 20:50 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
"Najbardziej oczekiwany film tej zimy!"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 20:50 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 19 mar 2010, o 19:43
Posty: 417
Lokalizacja: Białystok
Karma: -24
Troche ? :ok:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 21:03 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Moim zdaniem to czit, ale akurat ten filmik tego w pełni nie pokazuje. Dwie akcje można normalnie wytłumaczyć, ale są też akcje, które ewidentnie wskazują, że gość czituje.

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 21:11 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
imo, jesli w demku sa akcje takie jak te niektore z pokazanych, to natychmiast reszta 'zwyklych' fragow staje sie podejrzana i nie wolno ich normalnie tlumaczyc. warto patrzec na zachowanie celownika naszego bohatera. nawet ta akcja przy cg jest mega smierdzaca przez to ze zostala nagrana w tym samym czasie co reszta. gosc nie zebral cg i nie wyszedl od razu ale przykucnal, czyli tego instynktownego strzalu nie mozna tlumaczyc standard, bo sadze ze wiekszosc graczy jakby strzelala to by strzelala wczesniej.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 21:21 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 lut 2010, o 23:41
Posty: 140
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 4
wyglada na to ze nazwa tematu jak najbardziej trafna

_________________
q2 gicioruje


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 21:35 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
Ok, napiszę coś z moich obserwacji.
1 akcja - lift
Wbiegasz do windy i najczęściej "szukasz" celownikiem enemy w sg roomie, ewentualnie na arenie lub też celujesz w ssg mając nadzieje, ze ktoś się tam pojawi. Celownik havoka natomiast pewnie zmierza do okienka w sg-roomie, mało tego - dosłownie "płynie" po modelu enemy (tak jakby miał pruć go z chaina). Sure shot - spokojny, mierzony. Dziwne miejsce, aby z takim spokojem celować w "slugi" + fakt, że celuje już w model enemy.. = BG
2 akcja - predict shot. Zdarza się.
3 akcja - skrzynki w mega roomie. Koleżka robi wartki zwrot akurat w momencie, gdy następuje przebicie modelu enemy przez ścianę. Następnie dj na skrzynie i pionowy mazak. Zauważcie, że enemy nie skakał/strzelał - nie był źródłem dźwięku. Ludzie nie wskakują na skrzynie i celują pionowo w dół. Jeśli już szukają enemy to w okolicach ssg / wybiegu z rooma. BG!
4 akcja - Strzelanie przez skrzynie. Dziwi mnie fakt, w jaki sposób strzela w drugiego typa, którego to model znajduje się nad wodą (przy wejściu do rooma). Dlaczego akurat tam?
5 akcja - ok 4:45:90 przez mały ułamek sekundy model enemy, który chowa się w chaingunie staje się widoczny (wychyla się zza schodków). Typ pruje do niego z hb (krotki czas reakcji) prowadzac też ogień zaporowy przeciwko enemy (po lewej stronie z rl). Tylko po jaka cholere strzela jeszcze tyle cellsow z hb, skoro jest już po akcji? (w momencie, gdy teammate wchodzi z windy). Aha. no i dlaczego wcześniej nie starał się zmniejszyć kąta lub też zwiększyć dystansu od enemy z rl? Podszedł i czekał.
6 akcja - normalka. Tylko, dlaczego akurat celownik laduje na modelu enemy, ktorego nie widzi? Wyczucie? :>
Podpisuje się pod słowami Normana. Skoro akcje pochodzą z 2 demek, to przyjęcie założenia, że niektóre, przedstawione na filmiku sytuacje, to fart/normalka, jest niedorzeczne. A to z racji tego, że 2-3 akcje przedstawione w tym materiale to z pewnością nie jest "luck". Co za dużo, to niezdrowo.

BG imho :/

_________________
[inc]sil: please...


Ostatnio edytowano 3 lut 2011, o 21:43 przez sil, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 21:40 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
akcja ze skrzynia w roomie ewidentna. reszte mozna jakos wytlumaczyc, chociaz to rg w okienko ze slugsami tak srednio przemawia do mnie ;)

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 21:40 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
w normalnym wh model byly by widoczne duzo wczesniej napisalem ze moj wh gryzie sie z aprq2 ten wh dziala idealnie na r1q2


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 21:44 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2007, o 11:07
Posty: 432
Lokalizacja: Stoczek/Lublin
Karma: 23
akcja ze skrzynia podejrzana wsput :D

_________________
wieje sandałem !!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 21:48 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
doddy moglbys wydzielic temat havoca ?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 22:20 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 10 wrz 2004, o 19:18
Posty: 709
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 5
sam czestuje celuje wlasnie w okienko slyszac jak ktos sie tam urodzi, wiec dla mnie normalne :D

_________________
:<


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 22:24 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
No dobrze. Tyle, że na filmiku enemy się tam nie "rodził" ;)

_________________
[inc]sil: please...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 22:52 
Mroczny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 mar 2008, o 21:15
Posty: 464
Lokalizacja: Pruszcz Gd (PRG)
Karma: 27
Jak dla mnie akcja z rg okienko od slugsów lekka przesada zwłaszcza jak to sil uwzględnił koleś się tam nie rodził :/. Akcja rg przy cg też lekko moim zdaniem przegięcie. Ostatnia akcja w sumie nic nadzwyczajnego oprócz tego że celownik cały czas siedział na typie mimo iż go nie widział chytry . Akcje z Hb bez komentarza a i jeszcze akcja rg gdzie od razu spojrzał na typa przy mh gdzie tak na dobrą sprawa nawet nie rzucił okiem na ssg room od razu wiedział gdzie typ :rozjebany: Jak dla mnie koleś ewidentnie jechał na wh i to widać właśnie po tych akcjach :x


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 22:59 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
akcja z rg na slugu to mogl byc fart. ogolnie to zgadzam sie z tym co powiedzial febl. mam dokladnie takie same odczucia. najgorszy byl ten rg w roomie w przyczajonego kolesia. a co do tego goscia, ktory wychodzil z cg to oddal strzal tuz po swoim tp, sam tak robie, liczac na to, ze gosciu po rg bedzie chcial czmyhnac, a nie spodziewa sie drugiego rg po pol sekundzie.

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 23:47 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
inny mirror http://file4u.pl/download/2398120/hav_www.file4u.pl.avi


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 4 lut 2011, o 01:31 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2003, o 17:04
Posty: 324
Lokalizacja: ldz
Karma: 8
WH. Dla mnie sytuacja przy cg czy skrzynce przy mgh dosc ewidentnie wskazuje. Reszta az tak mnie nie przekonuje ale w kontekscie powyzszych raczej upewnia.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza