[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 kwi 2024, o 08:49

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 246 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 31 sty 2011, o 18:00 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Jedno zasadnicze pytanie. Pisaliscie gdzies juz ze mozna te wh wlaczac i wylaczac to jaki sens robic screenshoty jak pewnie wiekszosc cziterow bedzie je wlaczac tylko na sekunde. Szanse trafienia w ta sekunde ze screenshotem sa bardzo male.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 31 sty 2011, o 18:01 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
wiec co nasz drobny oszuscik kolt poleca? :)

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 31 sty 2011, o 18:11 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
pewnie to by nie robic nic... co robia cziterzy w czasie gry to jedynie nasze domysly, wiec nie wiemy czy graja tak jak nam sie wydaje czyli czy wlaczaja q2 na sekunde czy nie...

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 31 sty 2011, o 18:25 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'J')edno zasadnicze pytanie. Pisaliscie gdzies juz ze mozna te wh wlaczac i wylaczac to jaki sens robic screenshoty jak pewnie wiekszosc cziterow bedzie je wlaczac tylko na sekunde. Szanse trafienia w ta sekunde ze screenshotem sa bardzo male.


Kwestia farta i kwestia czasu. Prędzej czy później wpadnie. Dodatkowo, jeżeli harven spłodzi screenshoty nie powodujące lagów, to admin na luzie może zrobić ich w trakcie meczu np. 50 a to zwiększa szanse na wykrycie dość znacznie..
_________________
[inc]sil: please...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 31 sty 2011, o 18:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
moze potrafia juz tak uzywac wh ze nie musz wylaczać maja juz takie nawyki ze nie sledza celownikiem enemy. Pozatym co do scinek jakby admin w czasie meczu ligowego raz zapodal komende screenshot all i kazdemu z 8 graczy w tym samym momencie zrobilo by screena mysle ze kazdy normalny gracz zrozumie ze to dla jego dobra


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 31 sty 2011, o 18:28 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
Moim zdaniem nie ma sensu prowadzić dywagacji na temat "ścinania" bo dyskutujemy o problemie, który nie istnieje. Być może te ścinki da się całkowicie wyeliminować (!). Jeśli nie - wtedy założy się osobny topic i tam będzie miejsce na polemikę.

_________________
[inc]sil: please...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 31 sty 2011, o 18:44 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('Darus', 'P')ozatym co do scinek jakby admin w czasie meczu ligowego raz zapodal komende screenshot all i kazdemu z 8 graczy w tym samym momencie zrobilo by screena mysle ze kazdy normalny gracz zrozumie ze to dla jego dobra

zwlaszcza skaczac na dm6 po rg , spadajac z pentem na dm3 i takimi tam innymi drobnostkami ;P
_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 31 sty 2011, o 19:51 
Slaby koles

Dołączył(a): 28 kwi 2005, o 12:54
Posty: 20
Lokalizacja: Gda
Karma: 0
Siemanko,

Moze to przedstawie w ten sposob. Od dawna nie kontaktowalem sie z Festivalem. Pewnego razu gralem sobie spokojnie tp, gdy gracz z nickiem Primo napisal zebym sie do niego odezwal na gg. Okazalo sie ze to Tomek, po krotkiej gawedce mowil o wh ze moze mi dac, zgodzilem sie bo nie ukrywam bardzo mnie to interesowalo. Ale nie mialem zamiaru na nim zbyt dlugo grac. Nawet mozna to wywnioskwoac z tego ze nie krylem sie z tym podczas obserwatorow. Sprawa zajeli sie admini. Gdzie sie do wszystkiego przyznalem podalem pewne osoby o ktorych mi wspomnial Festival ze z nimi rowniez tym gownem sie podzielil. Lubie nasza scene q2 i nie mam zamiaru jakos w ten sposob konczyc naszej znajomosci. To wszystko co mam do dodania. Gdybym bym chujem nie mielibyscie wh ktore podrzucilem wytlumaczylem dzialanie itp... I to ze Primo to Festival bo szczerze nikt o tym nie wiedzial! Pozdrawiam!

sierrusek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 31 sty 2011, o 20:01 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
tylko powiedz dlaczego nie przyszedles z tym wh do adminow tylko zaczales testowac... nie wiedziales jakie sa konsekwencje grania na czicie?
ponadto napisz moze o tych osobach tutaj na fajnym boardzie i z jakimi adminami sie kontaktowales (z kim rozmawiales, komu co tlumaczyles etc)?
no i moze przedstaw nam jakies logi (masz archiwum w gg) rozmowy z tomkiem?

mnie ciekawi kto gra z tej sieci http://whois.domaintools.com/85.193.246.215 i czy to jest firma dzierzawiaca lacze od tepsy, bo chyba poczatek to sugeruje.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 31 sty 2011, o 20:12 
Slaby koles

Dołączył(a): 28 kwi 2005, o 12:54
Posty: 20
Lokalizacja: Gda
Karma: 0
Archiwum gg nie mam czysci mi po miesiacu. A jakie to osoby byly ktore podal mi festival to wiem ze na bank byl to ag3 i ktos jeszcze a nie chce wprowadzac w blad bo nie pamietam. A jesli chodzi o adminow to juz od nich zalezy czy cos dodadza o mojej rozmowie czy tez nie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 31 sty 2011, o 20:25 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
$this->bbcode_second_pass_quote('sierra', 'A')rchiwum gg nie mam czysci mi po miesiacu. A jakie to osoby byly ktore podal mi festival to wiem ze na bank byl to ag3 i ktos jeszcze a nie chce wprowadzac w blad bo nie pamietam. A jesli chodzi o adminow to juz od nich zalezy czy cos dodadza o mojej rozmowie czy tez nie.


Dobrze, że to napisałeś.

Podsumujmy: dziwne niebo + posiadanie wh niewykrywalnego... + wpisy unknown-render

<myśli>
_________________
[inc]sil: please...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 31 sty 2011, o 20:45 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '(')...)

mnie ciekawi kto gra z tej sieci http://whois.domaintools.com/85.193.246.215 i czy to jest firma dzierzawiaca lacze od tepsy, bo chyba poczatek to sugeruje.


no ja znam kilka osob.. a po co Ci to info?
a czy od tpsy dzierzawia to nie wiem, chyba tak, sadzac po pingach :D

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 31 sty 2011, o 20:49 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
$this->bbcode_second_pass_quote('sierra', 'S')iemanko,

Moze to przedstawie w ten sposob. Od dawna nie kontaktowalem sie z Festivalem. Pewnego razu gralem sobie spokojnie tp, gdy gracz z nickiem Primo napisal zebym sie do niego odezwal na gg. Okazalo sie ze to Tomek, po krotkiej gawedce mowil o wh ze moze mi dac, zgodzilem sie bo nie ukrywam bardzo mnie to interesowalo. Ale nie mialem zamiaru na nim zbyt dlugo grac. Nawet mozna to wywnioskwoac z tego ze nie krylem sie z tym podczas obserwatorow. Sprawa zajeli sie admini. Gdzie sie do wszystkiego przyznalem podalem pewne osoby o ktorych mi wspomnial Festival ze z nimi rowniez tym gownem sie podzielil. Lubie nasza scene q2 i nie mam zamiaru jakos w ten sposob konczyc naszej znajomosci. To wszystko co mam do dodania. Gdybym bym chujem nie mielibyscie wh ktore podrzucilem wytlumaczylem dzialanie itp... I to ze Primo to Festival bo szczerze nikt o tym nie wiedzial! Pozdrawiam!

sierrusek


Szczerze to wiedziałem, że Primo to Festival. Ale to była jedna z kolejnych moich analiz bez 100% dowodów zatem nic nie warta obserwacja z mojej strony.

Nie chcę jednoznacznie podważać tego, co tu piszesz, ale doszły mnie trochę inne informacje co do Twojej znajomości i kontaktów z którymś z podejrzanych graczy.
Tym bardziej śmiem wątpić w to co piszesz, że Primo aka Festival przypadkowo, z łapanki znalazł Ciebie na serwie i zaproponował to co opisałeś. Trochę surrealistyczna wersja.

A może jakiś kontakt na serwerze jumpmod? Coś więcej na ten temat nie chciałbyś napisać? Jeśli chciałbyś się jakoś wybielić i oczyścić, to własnie teraz masz ku temu najlepszą okazję. Rozumiem tylko, że może niezręcznie być dla Ciebie sypanie Twoich kumpli. Sam wybierz co dla Ciebie najlepsze, ale nie staraj się kręcić, bo wyjdzie niestety gorzej niż gdybyś się nie udzielał.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 31 sty 2011, o 20:53 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('eX3', '
')no ja znam kilka osob.. a po co Ci to info?
a czy od tpsy dzierzawia to nie wiem, chyba tak, sadzac po pingach :D

zapewne dlatego ze sa logi na te osoby i nie jest to festival

@neon
o, o kubusiu jumpmod to i ja slyszalem to i owo.. :}
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Ostatnio edytowano 31 sty 2011, o 20:55 przez dem, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 31 sty 2011, o 20:54 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 lut 2010, o 23:41
Posty: 140
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 4
$this->bbcode_second_pass_quote('sil', '')$this->bbcode_second_pass_quote('sierra', 'A')rchiwum gg nie mam czysci mi po miesiacu. A jakie to osoby byly ktore podal mi festival to wiem ze na bank byl to ag3 i ktos jeszcze a nie chce wprowadzac w blad bo nie pamietam. A jesli chodzi o adminow to juz od nich zalezy czy cos dodadza o mojej rozmowie czy tez nie.


Dobrze, że to napisałeś.

Podsumujmy: dziwne niebo + posiadanie wh niewykrywalnego... + wpisy unknown-render

<myśli>

Groupstage round IV
Deadline: 2 february 20.00CET

Games to be played:

Group A
flag faint vs Ag3 flag

:cry:
_________________
q2 gicioruje


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 31 sty 2011, o 21:00 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '')$this->bbcode_second_pass_quote('eX3', '
')no ja znam kilka osob.. a po co Ci to info?
a czy od tpsy dzierzawia to nie wiem, chyba tak, sadzac po pingach :D

zapewne dlatego ze sa logi na te osoby i nie jest to festival

@neon
o, o kubusiu jumpmod to i ja slyszalem to i owo.. :}

zef, spawn, r1cky, Festival, suri
nikt nie mial tego ip, a nie zmienia sie ono raczej za czesto..

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 31 sty 2011, o 21:04 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Sierra z 1 ligi wymienil Ag3 i z 2 hava.
Tak czy siak, dowodów nie było. Tylko słowa.
Sierra dał mi tego czita, ja sie nim podzielilem z revenge :p Czit został szybko zablokowany.

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 31 sty 2011, o 21:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('eX3', 'z')ef, spawn, r1cky, Festival, suri
nikt nie mial tego ip, a nie zmienia sie ono raczej za czesto..

no widzisz... bo obok festa, sierry pojawia sie wlasnie to ip w logach gdy patrzy sie kto testowal wytwor festa... jak mniemam skonfrontowales to z baza NF? jesli tak to zwroc uwage na to ze baza NF nie obejmuje ip kilka miechow wstecz...

$this->bbcode_second_pass_quote('Pio', 'S')ierra z 1 ligi wymienil Ag3 i z 2 hava.
Tak czy siak, dowodów nie było. Tylko słowa.
Sierra dał mi tego czita, ja sie nim podzielilem z revenge :p Czit został szybko zablokowany.
jak widzisz slowa doprowadzily wspolnie wszystkich do tego miejsca gdzie aktualnie jestesmy w tym topiku... nie sadze zeby milczelnie bylo scenie na reke...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 31 sty 2011, o 21:26 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Nie wiesz nawet jak bardzo ta sprawa bedzie teraz trudniejsza. Ale pewnie oczekujesz poklasku - <POKLASK>

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 31 sty 2011, o 21:36 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
tak, to jest z bazy NF
ale wiesz, ze to rownie dobrze moze byc jakas biblioteka, sklep, czy praca..
aczkolwiek co ciekawe
http://acstats.r1.cx/?ip=77.46.31.39

od 10 stycznia tego roku ma konto chrom na NF i posiada to IP, podejrzewam ze tez ono nie zmienia sie czesto jak w elposie albo i wcale


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 246 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 168 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza