[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 18 kwi 2024, o 09:41

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 246 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 2 lut 2011, o 03:57 
Cukierkowy

Dołączył(a): 14 lip 2002, o 21:33
Posty: 181
Karma: 9
no dobra przyznajcie sie :D

_________________
jest tam pomidor?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 2 lut 2011, o 10:24 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
$this->bbcode_second_pass_quote('KuBi', 'F')eeble stoisz murem za Ag3 i dałbyś sobie uciąć rękę, taki jesteś pewny jego czystości. Wiemy że on w Twoim klanie teraz gra i idziecie na mistrza, szkoda by było stracić kilka pkt, albo ważnego gracza. Ag3 osobiscie nie znam, nie gadam z nim i nie gadałem ale zawsze mi się gość kojarzył z czitami i oszustwami dzięki sobie i swoim kolegom z pgs/ff.

*pamiętamy doskonale czity ag3 za czasów pgs - link sila
*pamiętamy doskonale czitującego FF Lucyfera
*pamiętamy doskonale czitującego FF Rydla
*pamiętamy oszustwa Blanki i Festivala
*Pamiętamy fejkowanie w euroq2l abc za FF Screama

oni wszyscy powpadali i byli z jednej piaskownicy, nie wiadomo jak było z kolegami z klanu, ale podejrzewam że tymi samymi zabawkami się bawili.

i wiele innym nieprzyjemnych sytuacji z tym klanem i otaczającymi go graczami.

Teraz są mocne ślady że Ag3 może mieć styczność z wh, moim zdaniem twardy dowód jest z zeznań sierry który w tym samym towarzystkie się obracał i główny master cziter festival jednoznacznie wskazał ag3 że ma czity. Dobrze się maskuje, potrafi go używać, ale myślę że trafi jeszcze kosa na kamień. Tym bardziej że z jego wypowiedzi jawnie można wywnioskować "czituje, ale huja na mnie macie bo jestem sprytny". Tym bardziej że Ag3 od jakiegoś czasu zrobił mega progress w skillu?


ad. 1
wez nie pisz o mnie bo az mi wstyd, te dzieci jakies niedojebane sa, w kazdej edycji jakas afera, rzenua :|

ad. 2 jedyne sensowne pytanie w temacie imo.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 2 lut 2011, o 10:48 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 maja 2005, o 01:19
Posty: 120
Lokalizacja: Le
Karma: 3
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'n')o dobra przyznajcie sie


Cegła to nie anna maria wesołowska, że na końcu zawsze się wszyscy przyznają:)
_________________
q2 rules


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 2 lut 2011, o 14:11 
Slaby koles

Dołączył(a): 2 lut 2011, o 14:00
Posty: 2
Karma: 0
nie jestem zwolennikiem oceniania sytuacji po demkach ... zdarzaja sie farty ze akurat posle sie rakiete w wode i zajebie typa co wiecej mozna i zrobic tak 2 razy pod rzad .. przeciez pojecie szczescia jest bardzo szerokie ... fakt jest to male prawdopodobienstwo ale zawsze jakies jest .. interesujaca jest tu inna sfera ... sfera braku poczucia winy ... przeciez taka ignorancja swiadczny o totalnej plytkosci intelektu i co wiecej powiedzialbym o jakis komplexach :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 2 lut 2011, o 14:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
wtf? ale do jakiej Ty sprawy pijesz w tym momencie?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 2 lut 2011, o 14:46 
Slaby koles

Dołączył(a): 28 kwi 2005, o 12:54
Posty: 20
Lokalizacja: Gda
Karma: 0
Teraz obejrzalem te swoje demko. Jak to smiesznie wyglada :DD


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 2 lut 2011, o 15:11 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 08:19
Posty: 750
Lokalizacja: acapulco
Karma: 89
$this->bbcode_second_pass_quote('', '')140012:141412.1400       +sierrusek: ktos musi plakac
140012:141412.1408       +sierrusek: rozumiem ze cheaty wkurwiaja
140012:141412.1410       +sierrusek: ale to tylko gra
140012:141412.1413       +sierrusek: i ona ma 14 lat
140012:141412.1413       +sierrusek: :S


slonik

przesłanek jest sporo że Ag3 jednak czituje, ale co? ktoś tu myśli że znajdzie demko i na tej podstawie dostanie bana? ja bym na to nie liczył.
tłumaczenie też jest jakieś dziwne np. (nie mam logów, to jestem czysty) może się myle, ale ja to tak odbieram.
_________________
Я Ξ √ Ω L U T ↑ ☼ N


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 2 lut 2011, o 17:26 
Slaby koles

Dołączył(a): 2 lut 2011, o 14:00
Posty: 2
Karma: 0
dem a o czym to kurva jest topic o pomponwaniu bananow na puerto rico .. mowie o lamusach co graja na wh i to na dodatek w lidze .. teraz rozumiesz ?? sheesh ciach


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 17:18 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
obsesja? :DD

no dajecie jakies demka, dowody, bo nudno zaczelo sie robic

a i tak mnie zastanawia jedna kwestia, moze znajdzie sie jakas madra glowa co mi to ladnie rozjasni:

ktos tam pisal wyzej o mega progresie w skilu u Ag3. tak pytam tylko z czystej ciekawosci, bo juz podobne zdania na temat roznych osob pojawialy sie wielokrotnie :D co ma powiedzmy uzywanie wh do skilla? :D albo sie umie grac i sie czituje albo sie nie umie grac i rowniez mozna czitowac. smieje sie z tych 'stereotypow' ze gosc zrobil nagly progres to musi jechac na wh :ok:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 17:25 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
no jak uzywasz wh to masz 'lekka' przewage nad przeciwnikiem?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 17:36 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
ja mowie o zwyklym naturalnym skillu. nikt nie nabiera skilla od grania na czitach, co najwyzej wlasnie przewage nad przeciwnikiem w danej grze kiedy czituje. chodzi mi tylko o rozroznienie tych pojec, bo zabawne wywody niektorzy prawią :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 17:39 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Feeble', 'n')ikt nie nabiera skilla od grania na czitach


jesli mowa o wh to mylisz sie.. nabiera sie duuuuzo skilla...

co lepsze to nie ja bylem osoba ktora wspomniala ze ag3 nabral nagle skilla
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 17:44 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
wiem ze nie TY. no dobrze, to teraz sobie siadasz, wlaczasz demka takiego Ag3'a z lig z ostatnich 2 lat i co widzisz? naturalny skill wypracowany treningami. pamietam ze takie same gadki byly w przypadku cleanera kiedys ;)

a jak nabierasz skilla poprzez wh powiedz? ok grasz sobie na wh pol roku, potem go wylaczasz i co: rosnie ci accuracy z rg, masz wieksze wyczucie rakiet, pilowanie cg i mocne ssg rowniez sukcesywnie ida gore. oh cmon co to ma do tego ? :D bez bredni prosze.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 17:50 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Feeble', 'w')iem ze nie TY. no dobrze, to teraz sobie siadasz, wlaczasz demka takiego Ag3'a z lig z ostatnich 2 lat i co widzisz? naturalny skill wypracowany treningami. pamietam ze takie same gadki byly w przypadku cleanera kiedys ;)

a jak nabierasz skilla poprzez wh powiedz? ok grasz sobie na wh pol roku, potem go wylaczasz i co: rosnie ci accuracy z rg, masz wieksze wyczucie rakiet, pilowanie cg i mocne ssg rowniez sukcesywnie ida gore. oh cmon co to ma do tego ? :D bez bredni prosze.

no wlasnie brednia jest to co napisales... wszystko na co wh nie ma wplywu...

widze ze trzeba zaczac od podstaw. co daje wh? wh daje mozliwosc widzenia przeciwnika przez sciany... tak wiec grajac te przykladowe pol roku na wh i wylaczajac go pozniej rosnie ci skill (pozostaje na poziomie jaki osiagnales z wh). nie z rg, nie z rl, nie accuracy, tylko analizowanie tego co slyszysz... gdy grasz bez wh to oceniasz dziweki na zasadzie doswiadczenia... granie przez pol roku na wh daje ci nowe spojrzenie na swiat dzwiekow... dlatego po wylaczeniu wh (bo np. ac sie poprawil, albo rzeczywiscie chcesz grac uczciwie) taki gracz ma calkiem inne spojrzenie na to co sie dzieje na mapie... w inny sposob analizuje dzwieki, dzieki czemu moze wykorzystac to jako przewage...

acc z rg to skill, ktory trzeba wypracowac i to nie ulega watpliwosci.

nie poruszaj sprawy cleanera bo sprawa sama w sobie jest sliska...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 18:01 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
ale absolutnie sie z Toba nie zgadzam i naprawde nie moge zrozumiec tego 'zupelnie nowego spojrzenia na swiat dzwiekow' jak dla mnie wh to jest wlasny oddzielny swiat i nie ma wplywu na gre zadnego gracza po zaprzestaniu uzywania wspomagacza (pomysl ile dany cziter musialby grac w tym swiecie WH zeby moc w ogole zapoczatkowac takie konkluzje jakie zapodales?)

ja tak drąże pewne aspekty bo nie rozumiem ludzie waszego rozumowania. bynajmniej ja wiem jedno, ze chlopak ktorego oskarzacie jest czysty a robienie mu kolo dupy jest nie fair. moze jak sobie to uswiadomicie to ktos zdobedzie sie na odwage i go przeprosi za to. to wszystko


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 18:06 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Feeble', 'a')le absolutnie sie z Toba nie zgadzam i naprawde nie moge zrozumiec tego 'zupelnie nowego spojrzenia na swiat dzwiekow' jak dla mnie wh to jest wlasny oddzielny swiat i nie ma wplywu na gre zadnego gracza po zaprzestaniu uzywania wspomagacza (pomysl ile dany cziter musialby grac w tym swiecie WH zeby moc w ogole zapoczatkowac takie konkluzje jakie zapodales?)

a masz jakies podstawy by negowac to co napisalem?

$this->bbcode_second_pass_quote('Feeble', '
')ja tak drąże pewne aspekty bo nie rozumiem ludzie waszego rozumowania. bynajmniej ja wiem jedno, ze chlopak ktorego oskarzacie jest czysty a robienie mu kolo dupy jest nie fair. moze jak sobie to uswiadomicie to ktos zdobedzie sie na odwage i go przeprosi za to. to wszystko
ale febl, dlaczego sie dziwisz komukolwiek ze go o cos podejrzewa? ok, tobie sie wyspowiadal do uszka, ale nie nam... my wiemy ze zostal zlapany i zbanowany za czity pare lat temu... dla nas wystarczy fakt bycia w komitywie z festivalem i to dosc blisko... wystarczy rowniez fakt ze istnieje wh od jego kolegi, ktory ma problem z niebem na dm1 na windzie i o zgrozo on ma akurat w tym miejscu inne niebo...

nie rozumiem calkowicie twojego bulwersu... czy my sie czepiamy goata albo jola? albo ciebie dla przykladu? nie...

uwazasz ze mozna mu ufac? ok, Twoja wola, ale nie narzucaj (w sensie nie zabraniaj) nam kogo i o co podejrzewamy, tylko dlatego ze ag3 odbyl z toba "szczera rozmowe"... miales przedstawic jakies fakty oczyszczajace ag3 i ktore zmienia calkowicie nasze podejscie do sprawy... moze zrob to teraz? <ladnie prosi>
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 18:32 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
czy mam podstawy negowac co napisales? wiesz, nie uzywalem nigdy wh, tyle co widzialem demka z cziterami. i dla mnie w zupelnosci to wystarczy zeby pojac 'fenomen' tego czita. wiem ze testowales to niejednokrotnie, ale sory po prostu nie przyjme do wiadomosci tego co sugerujesz.

co do drugiej wypowiedzi:
zebys mial jakis wpis w logach, cokolwiek powaznego, to bym mogl zrozumiec tytul tego tematu. a mowienie o jakichs powiazaniach z festivalem nie jest powazne.
btw. chcesz wiedziec o co chodzi z tym niebem na screenie? zapytaj go samego, to ci wytlumaczy, widocznie niewinni nie zawsze maja checi zeby sie tlumaczyc ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 18:57 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
rozbroiles mnie febl... epicki post :ok:

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 19:07 
Cukierkowy

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 20:44
Posty: 168
Karma: 30
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'j')esli mowa o wh to mylisz sie.. nabiera sie duuuuzo skilla...

zaraz wiekszosc nowych graczy bedzie biegac z czitami zeby kiedys byc pro nawet bez nich :D

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 19:12 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
no sory dem, ale ja uwazam ze Ty bredzisz. mamy odmienne zdanie i koniec kropka


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 246 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza