[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 20 kwi 2024, o 00:09

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 246 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 30 sty 2011, o 12:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
problem z ze scinak bylby napewno no ale takie autoscrennshoty bysmy robili na ligach np i to za pomoca jednej komendy wszystkim wiec kazdy bylby tak samo poszkodowany w jednym momencie. Screeny bylyby zapisywane na dysku u gracza oraz w tym samym momencie u admina zrzut z ekranu. Po meczu admin by prosil o screeny jezeli gracz niechcialby dac znaczy ze cos ukrywa jezeli da bez problemu admin porownuje swoj zrzut z zrzutem gracza czy jest w tej samym czasie zrobiony i włala. Taka propozycje przedstawilem harvenowi nie wiem czy cos w tym kierunku zrobil bo mialw tym czasie na glowie unictf i NF.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 30 sty 2011, o 12:30 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2008, o 22:41
Posty: 110
Karma: 20
Na przykadzie medycyny, koszty profilaktyki zawsze sa mniejsze niz leczenia.
Kiedys klienty q2 zmienialy sie dosc czesto... czesto tez wychodzily update'y etc etc... Po takich epizodach czesc osob znikala, albo zanikal im skill i sprawa byla w 90% jasna, wystarczylo tylko gre delikwenta przeanalizowac. W obecnej chwili nie mamy tego komfortu, nikt nie siedzi tez 24h na dobe na servie i nie prowadzi statystyk czy komus nagle umiejetnosci nie wzrosly o x%

Co nalezy zrobic? System sprawdzajacy... inaczej za sprawe zabrac sie nie da, bo na tym etapie, jakikolwiek nick bylby podejrzany ZAWSZE bedzie milion watpliwosci i gdy jakies osoby zostana oczernione i upublicznione to w gruncie rzeczy badana bedzie ich popularnosc, az w koncu gdy sie okaze ze kogos nie lubimy, to admin dla swietego spokoju uzna, ze pan x, albo pani x (a co Danka!:P) to cziter... jak to mialo miejsce w przypadku fainta ktorego ukamieniowaliscie za wh na wode... spoko

wychwycenie czita golym okiem w obecnej sytuacji to nie lada wyczyn (gratulacje eon)... generalnie gdybysmy mieli sprawdzic pod katem wh top playerow z sceny mieliby oni pewnie nie mniej podejrzanych akcji niz przecietny cziter :) a dla czego najlepsi nie mieliby zostac rowneiz sprawdzeni?:P a wrecz przeciwne, imo od nich powinno sie takie cos zaczac, tylko problem nie lezy w checiach, a zdolnosciach do takiej weryfikacji... o tym powinna byc prowadzona najpierw dyskusja.

neon&kolt:
w waszym przypadku uwazam ze macie wspolny cel, tylko... gdy neon napisze, ze ktos czituje/moze czitowac... to 10 kolego tej osoby napisze 20 postow w strone neona z cietymi ripostami, a ze sprawa nie jest nigdy do konca pewna, przypuszczam ze neon po prostu nie chce brnac dalej. Jak ktos to juz tu zauwazyl, powstaje bledne kolo w ten sposob, a temat zniknie po czasie... jak i reszta im podobnych.

Szukajmy rozwiazan nie zaczepki:)


Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 30 sty 2011, o 12:37 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Kolt zrozum, że mogę pisać co chcę (oby na temat), a jeśli ja jestem o czymś przekonany i skłoni to kogoś do sprawdzenia i DANIA WAM DOWODÓW to będą bajki.
Jeśli nie pasuje Ci ten temat to po prostu nie pisz i nie siej zamętu ze swojej strony, że wszystko jest si.

Na plus całej akcji, że Sierra jest właściwie jedynym cziterem, który przyznał się do tego, bo był zwyczajnie świeżakiem w czyichś rękach. Jeśli nie zastanawia Cię skąd miał czity i nie potrafisz skojarzyć pewnych faktów, o których pisać mogą tylko osoby, które są związane z tematem i zajmujące się tym - to gratuluję. W gruncie rzeczy nie dziwie się, że ten temat Ci nie leży, bo zacząłeś pierwszy raz w ciemno nie oskarżać (patrz Miniak).
Nie pamiętasz jak pisałeś, że ten koleś gra na wh, bo grałeś z nim?
Gdzie były jakieś dowody?
Aha, bił Ciebie w duelu i tyle - wystarczający dowód.
Z wypieraniem się co do czitowania jest tak jak z Twoja ugodą z Sarge co do oddania pktow w edge zebys z grupy mógł wyjść. Chcesz dowodów na piśmie, a sam wiesz jak było. Cziterzy są bezwzględni, a Ty chcesz JASNYCH dowodów. Takowe miał Reve i ni stąd ni zowąd ich nie ma. I jesteśmy w dupie, ale chociaż teraz wiemy, że Festival czyta ten topic na bieżąco. Nie powstałby on nigdy, żeby ta sprawa nie przeciągała się tyle. Na podstawie tego, co było zgromadzone miało to wyjść przed świętami, a zostało w niewiadomy sposób utracone i nikt o tym nie mówi. Nie wiem co tam było, bo nie chciałem się w to mieszać.
Wniosek jest taki, że nikomu poza Demem na dłuższą metę nie uda się z tym gównem walczyć, bo zabraknie zapału. Kiedyś nie miałoby to pewnie większego sensu, teraz kiedy mamy nf i możemy identyfikować ludzi wydawałoby się to na pozór łatwiejsze.

Piszę raz jeszcze do Ciebie Kolcie, żebyś nie zagubił się w zdaniach, które napisałem.

NA PODSTAWIE CZEGO KRZYCZAŁEŚ NA FB, ŻE MINIAK TO CZITER I TRZEBA GO BANOWAĆ? <lustro>

Kolcie ja w przeciwieństwie do Ciebie JESZCZE nie pisałem tutaj o żadnych konkretnych nickach, które podejrzewam. Dlaczego? Bo mimo tego co wiem zostawiam to dla siebie i czekam na dowody. Słowa Eona, który wykrył Sierre i dał mi jeszcze parę nicków uważam za niezobowiązujące, nawet jeśli sprawdziły się one z moimi przypuszczeniami.

Jak pisze Rul, ten topic ma zmusić kogoś do roboty, ja się odcinam bo nie mam na to czasu i chęci.


Ostatnio edytowano 30 sty 2011, o 12:42 przez neon, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 30 sty 2011, o 12:41 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
ja powiem od siebie po obejrzeniu demka sierry, ze jesli wszyscy by tak grali na wh to ehhh,... dawno bysmy ich wszystkich wylapali... chlopak na demku popelnia karygodne bledy swiadczace o tym ze jedzie na wh... tak jak kiedys hex na dm2 na ra...

no i tu jest pies pogrzebany bo on podobno dopiero sie uczyl grac na wh tak zeby go nie rozpraszal...a rozpraszal go calkowicie co widac niejednokrotnie no i tez odrazu widac ze nie jechal z opcja on/off....

problemem jest to co kiedys wspominalem a co przypomnial neon... jesli ktos wymasterowal symbioze z wh to takiego delikwenta jest strasznie trudno namierzyc podczas ogladania z pova...

co do samej idei screenow. trzeba porozmawiac z harvenem czy istnieje mozliwosc ograniczenia laga... bez tego bedzie chujowo grac... to ze wszyscy beda poszkodowani to i tak nie polozy kresu wyciom i zalom... lag podczas multijumpa po q i sytuacja na mapie ulega wielkim zmianom :((((

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 30 sty 2011, o 12:43 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
z miniakiem gralem na d8 i od razu mi smierdzial wh
potem wyszedlem na obsa jak gral z kims innym i widzialem akcje ktora byla dla mnie ewidentna (stal z rg przy ammo paku - wrog wchodzil drabinka przy adrenalinie w gore a celownik miniaka jechal po gosciu jak wchodzil po drabince)

ja w odroznieniu od ciebie nie uciekam z placzem z plq2 tylko informuje kto i dlaczego mi smierdzi jesli chodzi o czity

EDIT:

i jakbys nie zauwazyl to miniak ma bana do lipca

_________________
dmC|Ble


Ostatnio edytowano 30 sty 2011, o 12:56 przez kolt, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 30 sty 2011, o 12:49 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
NIE MAM CZASU NA PLQ2 WIĘC NIE GRAM.
Zapisz to sobie i przestań pierdolić bo robisz OT.

Ja oglądałem kolta na obsie i zza ściany wychylał się i trafiał. Dowód?

Piszesz mi najpierw o dowodach, a następnie dajesz następujący: "powołujesz się na to co widziałeś".

To mój ostatni post i przestań pisać w moją stronę, a o temacie, który widać ostro bagatelizujesz.
Każdy z tu obecnych nikogo nie chce banować za friko i chcemy dowodów. I po to tu piszemy powtarzam raz jeszcze.

Cze


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 30 sty 2011, o 13:05 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2007, o 14:53
Posty: 138
Karma: 3
juz kupe czasu temu rozmawialem z richem na temat autoss via ac

problem scinki pojawia sie w przypadku wysokiej kompresji i duzego size'u obrazka wiec plan mialem taki zeby jebnac ss wielkosci np 1/4 ekranu w jak najmniejszej kompresji = 0 freeza nawet na komputerach z drewniana karta graficzna...
niestety richowi niechcialo sie dlubac przy ac :(

jednym z wielkich minusow tej metody sa wh on off czyli praktycznie kazdy wh :( wystarczy 0.5s zeby ogarnac co gdzie jak na mapie :S

@neon
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'T')akowe miał Reve i ni stąd ni zowąd ich nie ma.

nie tyle ze ni skad ni zowad ich nie ma poprostu podarowalem sobie q2 (miedzy innymi przez teksty typu kolega dema wiec nie sluchamy ciebie nie chcemy twojej pomocy) jak juz pisalem z czasem wyjebalem q2 w ktorym mialem te dema i to bylo ponad 3 miechy temu jak przestalem grac w q2...
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'W') gruncie rzeczy nie dziwie się, że ten temat Ci nie leży, bo zacząłeś pierwszy raz w ciemno nie oskarżać (patrz Miniak).
Nie pamiętasz jak pisałeś, że ten koleś gra na wh, bo grałeś z nim?
neon niepotrzebnie sie wysilasz kolt poczeka az ludzie/ty zejdziesz mu z plecow i zacznie znowu postowac


@kolt
kiedys jak zabraknie internetu na swiecie bedziesz pierwszy na odstrzal przez to ze marnujesz tak cenne bity w tak debilny sposob
w ogole sie zastanawiam dlaczego piszesz tutaj jak 3/4 sceny ma cie za totalnego jelopa hipokryte i ledwo co klikajacego 1 mape gracza a no i oszusta wiec zachowaj sie jak facet i nie zabieraj glosu jak wiesz ze nikt twojego zdania nie szanuje...

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 30 sty 2011, o 13:08 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('GandalF', 'j')uz kupe czasu temu rozmawialem z richem na temat autoss via ac

problem scinki pojawia sie w przypadku wysokiej kompresji i duzego size'u obrazka wiec plan mialem taki zeby jebnac ss wielkosci np 1/4 ekranu w jak najmniejszej kompresji = 0 freeza nawet na komputerach z drewniana karta graficzna...
niestety richowi niechcialo sie dlubac przy ac :(

jednym z wielkich minusow tej metody sa wh on off czyli praktycznie kazdy wh :( wystarczy 0.5s zeby ogarnac co gdzie jak na mapie :S



statystyka mowi ze predzej czy pozniej trafi sie na ten moment kiedy uda sie zlapac czitera... lepsze to niz nic !

wniosek teraz jest taki zeby namowic harvena do implementacji tego... zrobmy zrzute po 20 zl i dostanie na nie jedna krate piwa... mysle ze bedzie lepiej zmotywowany :)
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 30 sty 2011, o 13:15 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2008, o 22:41
Posty: 110
Karma: 20
20zl za granie bez czitow? mi odpowiada!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 30 sty 2011, o 13:19 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
$this->bbcode_second_pass_quote('GandalF', '
')
@neon
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'T')akowe miał Reve i ni stąd ni zowąd ich nie ma.

nie tyle ze ni skad ni zowad ich nie ma poprostu podarowalem sobie q2 (miedzy innymi przez teksty typu kolega dema wiec nie sluchamy ciebie nie chcemy twojej pomocy) jak juz pisalem z czasem wyjebalem q2 w ktorym mialem te dema i to bylo ponad 3 miechy temu jak przestalem grac w q2...


spoko, daj mi prosze chociaz nicki tych ludzi ja z checie odnajde dema jakie sa ich w necie z ostatniego pol roku i poogladam. moze byc na priv.

co do screenow z meczu to r1cha meczylem o to jeszcze w 2005 roku, wtedy tez mu sie nie chcialo, jak zawsze zreszta :D
jedyna szansa w harvenie

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 30 sty 2011, o 13:36 
Cichociemny

Dołączył(a): 6 lis 2007, o 21:57
Posty: 96
Lokalizacja: far, far away
Karma: -3
na jakie konto słać te 2 dychy ?:)

_________________
Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 30 sty 2011, o 13:40 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
mysle ze mi nie zaufacie wiec moze niech darus udostepni swoje i jemu bedziemy wysylac a potem on wysle do harvena ?:D

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 30 sty 2011, o 13:41 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
najpierw zapytajcie sie harvena czy to zrobi


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 30 sty 2011, o 13:41 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
moze najpierw pogadajcie z harvenem ?

edit
widze darus ze byles o 30sec szybszy ;]

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 30 sty 2011, o 13:43 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
zrobi zrobi, on ma dobre serce i lubi q2 :P kasa to tylko symbol bo przeciez czym byloby nawet 20x20zl przy jego pensji ?:D

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 30 sty 2011, o 14:01 
Przyczajony

Dołączył(a): 3 cze 2005, o 13:35
Posty: 54
Lokalizacja: Radom
Karma: 6
Tak jest exe ! stoje murem :D pomoge Ci ogladac ;]

_________________
Byrwi


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 30 sty 2011, o 14:11 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'd')odam tylko ze jesli naprawde chcesz dobra sceny to nie nabieralbs wody w usta... albo wiesz cos i pomagasz albo milczysz i nie wprowadzasz ludzi w blad...

Tutaj jest trochę odwrotnie. Dla dobra sceny coś się kiedyś robiło, każdy po dłuższym wkładzie stwierdza, że nie było warto i przez to nabiera wody w usta. Oczywiście mówię tutaj o swoim doświadczeniu i obserwacji.

Edit. Nawet post rivendza w tym temacie to potwierdza.
_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 30 sty 2011, o 15:31 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
ale sa tez wyjatki potwierdzajace regole... tak wiec... mozna sobie gadac i gadac...

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 30 sty 2011, o 17:03 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
$this->bbcode_second_pass_quote('Stasiek', 'T')ak jest exe ! stoje murem :D pomoge Ci ogladac ;]

Juz was slysze na vt jak ogladacie razem te demka :D A co tam, tez pomoge :) Tylko nie wiem czy starczy slotow na vt :P

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 30 sty 2011, o 19:38 
Cukierkowy

Dołączył(a): 7 mar 2009, o 14:14
Posty: 191
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 6
Ja bym chcial jeszcze poruszyc temat coloneta dm!
Czemu tam mozna sobie jawnie czitowac??
Daje 2 demka, ktore mialem przyjemnosc nagrac :bij:
http://www.sendspace.com/file/7bbcpk
http://www.sendspace.com/file/je85i0

_________________
Kto się pizdą urodził kanarkiem nie umrze!!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 246 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza