[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 29 mar 2024, o 00:38

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 246 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 29 sty 2011, o 17:48 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
no ok tylko co ma piernik do wiatraka dlaczego admin ma sie znac na czitach i sie tym zajmowac? nie moze to ktos inny? czy admin jest tylko do szukania cziterow? zrzucasz cala wine na adminow. Cala scena to nygusy wystarczy ze kazdy by kazdego choc troche pilnowal przypadkiem cos nagral tk jak mi sie udalo nagrac na pickupach demko w prawdopodobnym wh. NIEEE nieee lepiej cala wine ze jest zle zrzucic na adminow bo oni maja adminy wiec sie powinni tym zajmowac pytam sie dlaczego? dlaczego kazdy z was nie moze sie zajmowac szukaniem cziterow? wystarczy nagrac demko przedstawic dowody i juz tu cala scena na fb jest chetna na siedzienie w ławie przysieglych i skazac kolesia ale zeby poszukac to admin ma wszystko mu wylozyc na ławe bo na admina mozna narzekac wrazie co jakby nie wyszlo. spoko luz asd


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 29 sty 2011, o 17:54 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Darus', 'n')o ok tylko co ma piernik do wiatraka dlaczego admin ma sie znac na czitach i sie tym zajmowac? nie moze to ktos inny? czy admin jest tylko do szukania cziterow? zrzucasz cala wine na adminow. Cala scena to nygusy wystarczy ze kazdy by kazdego choc troche pilnowal przypadkiem cos nagral tk jak mi sie udalo nagrac na pickupach demko w prawdopodobnym wh. NIEEE nieee lepiej cala wine ze jest zle zrzucic na adminow bo oni maja adminy wiec sie powinni tym zajmowac pytam sie dlaczego? dlaczego kazdy z was nie moze sie zajmowac szukaniem cziterow? wystarczy nagrac demko przedstawic dowody i juz tu cala scena na fb jest chetna na siedzienie w ławie przysieglych i skazac kolesia ale zeby poszukac to admin ma wszystko mu wylozyc na ławe bo na admina mozna narzekac wrazie co jakby nie wyszlo. spoko luz asd


pewnie dlatego ze jak poswiecilem pol roku najpierw na poznanie problemu, a potem na nawiazanie znajomosci i zdobycie zaufanie goscia ktory "naprawia" stare czity to przy pierwszej okazji mojej "niesubordynacji" zostalem ukarany publicznie, a dalej pozwolono by byle jakis kolt, kelner, czy admi nazywal mnie cziterem? pewnie dlatego, ze niekompetetni admini probowali utrudniac mi prace (give case)? a moze dlatego, ze admini dostrzegli czita na jakims demku bo festival was zrobil w balona ze jest wh na wode? albo moze dlatego ze admini ie potrafia uniesc sie ponad swoje prywatne smety? pozatym nie podobalo mi sie ze ktos kto nie wie wielu spraw na dany temat narzuca mi swoja wola i mowi mi co mam robic, chociaz i tak nie wiedzial o czym mowi. albo np. admin nie widzi czita i to jest za malo dowodow by dac bana... oczekiwaliscie rezultatow i zbijania pianki, nie dajac nic w zamian od siebie... to nie jest kooperacja... a mysle ze reve i nie bez kozery wspomnial o tym ze umawial sie z ludzmi(adminami) na ogladanie tego co zrobil, a admini po prostu zlewali temat....

ps.
nie rozumiem dlaczego odebrales to personalnie...

ps2.
z tymi prywatnymi smetami to nie dokonca tak, bo zdarzaly sie godne podziwu akcje danki.

ps3.
jak ktos zaraz ruszy temat NF i mojej "proby wyludzenia konta" to go od raz wysmieje za odwracanie kota ogonem...

glownym problemem amdinow naszej sceny jest to, ze duzo mowia, a malo robia... Darus, teraz odpowiedz na pytanie czy admin musi byc kompetetny... garniecie sie do wyrokowania kto jest cziterem i rozdawania banow... jesli chcecie sprawowac taka wladze to musicie sie na tym znac... nie znacie sie, to nie powinniscie miec prawa wyrokowac i banowac... wystarczy spojrzec na akcje danuty gdy do dzialania dodaje swoje emocje i uprzedzenia... przyklad? dostalem bana na NF, a mam bana na wsyztskie serwery(te bez nf) od danki... uwazasz ze to jest ok? i uwaga, uwaga... ona jest ADMINEM
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 29 sty 2011, o 18:29 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2003, o 17:04
Posty: 324
Lokalizacja: ldz
Karma: 8
Gdyby 5-6 osob udzielajacych sie w tym topicu podzielilo miedzy siebie po pare demek rzekomych cziterow to w czasie, w ktorym tu tak sobie konwersujecie pare banow by polecialo. Lub pare nickow by zostalo odczernionych.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 29 sty 2011, o 19:30 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 lut 2010, o 23:41
Posty: 140
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 4
problem jest w tym ze "wladza" na polskiej scenie dziala jak polska policja. Łapia gosci co przechodza na czerwonym swietle albo pijaczkow w parku a prawdziwi przestepcy chodza spokojnie, to samo mamy tutaj, bany dostaja ludzie za podmiane konta nf, wh na wode, dem ktory stara sie blokowac czity tez dostaje bana A ludzie z premedytacja i zimna krwia grajacy na czitach od nie wiadomo jak dawna dalej to robia i sa bezkarni. No jasne, latwiej dac bana za to ze jakies pionki wymienily sie id nf, a potem haslo "CZITER/OSZUST ZBANOWANY"

niesamowicie jestem ciekaw jak wygladalaby scena gdyby to dem byl glownym adminem

sry za ot ale musialem wylac swoje zale

_________________
q2 gicioruje


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 29 sty 2011, o 19:52 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('dra', 'G')dyby 5-6 osob udzielajacych sie w tym topicu podzielilo miedzy siebie po pare demek rzekomych cziterow to w czasie, w ktorym tu tak sobie konwersujecie pare banow by polecialo. Lub pare nickow by zostalo odczernionych.


dra wszystko cacy, ale jesli nie zauwazyles na naszej scenie nigdy nie byly podejmowane jakiekolwiek kroki dopoki jakas sprawa nie byla naglosniona... gra ma ponad 12 lat i naprawde ludzie ktorzy zrobili cos od siebie dla sceny moznaby policzyc na palcach u rak i nog... czyli w skali tych 12 lat jedna kropla w morzu...

idac dalej, gdyby nie powstal taki temat to dalej kazdy by sobie skakal i nie zauwazal zadnego problemu... bylyby jednynie rzucone jakies zdania polslowkami w prywatnych rozmowach... dialog jest podstawa do dzialnia...

trzeba rowniez nadmienic ze jesli ktos chcialby tu wplatac sprawe adminow lig/prowadzenia ligi to jest to calkowicie odrebny temat... prowadzenie ligi/sdziowanie nie wymaga niczego specjalnego poza czasem, ktorego co niektorzy maja az nadto... dlatego nie obrazajcie sie, jesli nie czujecie sie aby ktorys palec z 20 wspomnianych przeze mnie nalezal do was... szacun dla was ale praca odtworcza rozni sie zasadniczo od tej tworczej...

dodatkowo zauwaz jaka jest reakcja adminow... ja nie widze zeby ktos garnal sie do roboty sam z siebie... pio np. chcialby juz jakies dowody dostac...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 29 sty 2011, o 20:09 
Cichociemny

Dołączył(a): 7 lip 2003, o 14:29
Posty: 89
Lokalizacja: Bialystok
Karma: 13
mam jedno pytanie...

CZY WY JESTESCIE POJEBANI???!!!! :twisted:

zakonczcie ten temat debile


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 29 sty 2011, o 20:38 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2005, o 17:49
Posty: 1028
Karma: 49
http://hotfile.com/dl/79198924/7b276b3/ ... h.dm2.html
eon złapał sierruska gdzieś w 2-3 kolejce plq2, on się przyznał, admini zabronili o nim mówić tak żeby nie wystraszyć innych cziterków, info od eona


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 29 sty 2011, o 20:54 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 mar 2003, o 20:11
Posty: 2549
Lokalizacja: Krynica/Krak
Karma: 45
Obrazek

_________________
:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 29 sty 2011, o 21:14 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('fiziek', 'h')ttp://hotfile.com/dl/79198924/7b276b3/ ... h.dm2.html
eon złapał sierruska gdzieś w 2-3 kolejce plq2, on się przyznał, admini zabronili o nim mówić tak żeby nie wystraszyć innych cziterków, info od eona

z tego co kojarze rich mial zbierac logi... kto pojdzie do ricza po logi? ale i tak na pewno sierra puscil farbe ze wpadl wiec nie spodziewalbym sie wielkiego halo...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 29 sty 2011, o 22:59 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
Sil piszesz o prywatnych animozjach? Przeczytaj pierwsze 3 strony tego tematu (posty dema) - to zobaczysz w kazdym jakis wrzut na danke itd.
Rozumiem, ze kolo wychodzi z jakas inicjatywa ale dlaczego emanuja taka nienawiscia? Kazdy jego temat zawiera ukryte podteksty szydzace z osob, ktore wiekszosc sceny szanuje 10000 razy bardziej niz jego. Nie dziw sie za tem, ze poza kilkoma osobami nikt nie chce wchodzic z nim w metoryczna dyskusje. Poprostu nie jest to osoba godna zaufania i wszytsko w tym temacie.

Juz nie raz takie osoby pojawialy sie (np distance) robiac wielkie zamieszania, w niewlasciwym kierunku.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 29 sty 2011, o 23:34 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
Pisałem o błędnym kole. Pisałem też o wadach dema. Nie bronię dema ani nie bronię adminów z prostego powodu - wina leży po środku. W tym topicu, jak zauważyłeś, dem nawrzucał. Mało tego - nawrzucał też w 20 innych. Nie chce mi się przeszukiwać forum, ale mógłbym równie dobrze bez większego wysiłku znaleźć obelgi (i to dużą ilość) kierowane w stronę dema przez różne osoby. Ten sam proceder uprawiany jest na ircu (#plq2), gdzie zbiera się gro osób i leci flood na 90 linijek. W rozmowach adminów niejednokrotnie słyszałem wypowiedzi typu "krew mnie zalewa, ale dem jest pojebany". Po co sobie psuć zdrowie? Po co dawać się prowokować? Jeżeli coś ma się zmienić na tej scenie, to nie prędzej, jak po tym, gdy wiele osób nabierze do całej sprawy odpowiedniego dystansu. Trzeba zrozumieć, że dem ma swoje wady i uwidaczniają się tutaj, w jego postach. Ale kto nie ma wad? Kto z udzielających się na scenie nigdy go nie bluzgał? Ciekaw jestem ile takich osób mogłoby tutaj zapostować. Ja się nie wpiszę, bo swego czasu przykleiłem mu etykietkę "idiota" i zdarzało mi się zakurwić na ircu po tym, gdy czytałem jego wybuchowe posty. Ale już kupę czasu temu zrozumiałem, że do niczego to nie prowadzi. Naprawdę mam w dupie to, czy będziecie z nim żyć w komitywie, czy też skoczycie sobie do gardeł. Chciałbym natomiast mieć możliwość klikania w cheat-free atmosferze. Do tego trzeba współpracy a jako że nie widzę żadnej alternatywy odnośnie osoby dema (człowieka, który ogarnia temat). Nawiązując dialog macie okazję coś zmienić, ruszyć sprawy do przodu. Obawiam się jednak, że topic ten skończy jak kilkanaście innych w ciągu ostatnich miesięcy...
Distance'a lubiłem, może wyda Ci się to dziwne ale zupełnie mi nie przeszkadzał:) Bawiło mnie to jak bardzo ulegaliście jego prowokacjom. Z demem sprawa jest nieco inna. On chce polepszenia sytuacji i od tego, w jaki sposób potoczą się dalsze rozmowy między Wami, zależeć będzie sterylność naszej sceny. Trzeba zechcieć to zrozumieć i podjąć słuszny wybór.

_________________
[inc]sil: please...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 30 sty 2011, o 02:25 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
no to n1 sierrusek, ciekawe ile jeszcze takich typow jest, bo bym nie pomyslal ze chlopak czituje. ze tez tak chamsko to robil majac ludzi na obsie

czy ten typ ma w ogole bany? bezczelnosc w chuj


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 30 sty 2011, o 11:38 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
bocian, ale z ciebie wycieka hipokryzja... zly nie dobry dem, ktory tu postuje wszystkich wyzywa... jest na forum od 8 lat i zawsze kazdego obrazal... dzizas... sam z tobie podobnymi doprowadziles do tego ze was nie szanuje... problemem jest tylko to ze ja potrafie uniesc sie ponad swoje smety, ale ty i tobie podobni nie bardzo... powiedz mi strachu na wroble, jak mam byc mily dla danki jak mnie banuje bezprawnie na #plq2, stronie plq2 oraz na serverach? puknij sie w czolo idioto i nie odwracaj kota ogonem ze jestem taki zly nie dobry i wszystkim wyzywam... bo to wasza swita ma najebane pod kopula...

niech zacznie plynac jakakolwiek wartosciowa tresc z twoich postow a nie sam trolling to zobaczysz ze nie kazdemu ublizam...

co za hipkoryzja

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 30 sty 2011, o 11:56 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2008, o 22:41
Posty: 110
Karma: 20
zamiast robić jakies nf i inne bzdety(sry uwazam projekt za pomylke), przydałaby się jakaś wtyczka z autoscreenshotem z gry. Problem cziterii rozwiazalby sie w kilka dni :) ino czy sa na tyle madre glowy z zapasem wolnego czasu na naszej malej scenie?
Pozdrawiam.

P.S. dem odpisujac na posty ktore nic wedlug ciebie nie wnosza czynia cie nie lepszym... myslac 'po Twojemu' tez wychodzisz na hipokryte :P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 30 sty 2011, o 11:58 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Dem, założyłeś temat, więc olewaj komentarze co do Twojej osoby, bo się robi ciągnący OT.

Feeble, ja mam tylko takie jedno pytanie. Jeśli oglądałbyś go na obsie, i mimo początku gdzie ewidentnie widać, że gra na wh, mam pytanie.

CZY WIDAĆ W CIĄGU CAŁEJ GRY, ŻE SIERRA CZITUJE?

W każdej akcji to widać? (patrz na niego nie jak na czitera, ale zwykłego gracza)

Większość z was zwaliłaby to na skilla, przypadek, grę na słuch, czy cokolwiek.

A teraz napiszę wam, że to był początek grania na czicie przez Sierre. Nie będę pisał, czy grał pierwszy raz, trzeci. Ale na palcach jednej czy dwóch rąk można zliczyć. POCZĄTEK CZITOWANIA. Gość, który odpala czita, lata i nie potrafi się zachować z nim zostaje LEDWO złapany. Śmiem twierdzić, że gdyby Eon czy ktokolwiek inny nie zwrócił na niego uwagi, to z każdym tygodniem grania szanse na złapanie by malały.

Nauczyć się czitować jak widać to mały problem. Dodatkowo, kiedy mamy możliwość opcji cheat on/off w trakcie gry. Teraz już nie ma takich akcji jak kiedyś, że wchodzi abc z aimbotem, że wszystko jest jak na dłoni. Ja jestem ciekawy koncepcji Dema, co do screenu z jakiejś ligi i tekstur. Zamiast pisać NIEMOŻLIWE, spróbujcie komuś pomóc, bo zaczynam rozumieć co poniektórych widząc jak wygląda bezinteresowna pomoc dla ligi. Q2 nieubłaganie umiera, bo umiera plq2. Jeśli uważacie, że nie ma problemu i nie chcecie nic z tym zrobić - wasza sprawa, i tylko wasza, czyli społeczności tej gry.

A teraz część z was atakuje mnie, czy Dema, chce JEDNOZNACZNYCH dowodów. Reve miał filmy - nie ma ich. Ja jestem święcie przekonany co do pewnych osób, demka widziałem, ale dowody zbierajcie sobie sami skoro Revenge ich nie ma.

Zamiatacie wszystko do kąta. To wasza piaskownica i zrobicie jak chcecie.

Miłego dnia.


Ostatnio edytowano 30 sty 2011, o 11:59 przez neon, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 30 sty 2011, o 12:01 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
o autoscreenshocie rozmawialem rok temu z harvenem mowil ze jest to wykonalne no ale wiadomo jaki harven ma zapal


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 30 sty 2011, o 12:04 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Hipokryzja to jest Dem to co Ty wypisujesz. Tak jak nie lubię tu pisać, tak teraz nie mogę przejść obok tego obojętnie.

Jak prowadziłeś swoje akcje, to chciałeś CZISZY i w ogóle. Chciałeś żeby nikt się nie wtrącał w Twoją "pracę". Może my też coś robimy po cichu ? Skąd możesz wiedzieć, że nie zrobiliśmy nic z sierrrą ?
Bezpodstawne ataki na różne osoby (hav & age, bo poki nie ma dowodow, to NIE SA CZITERAMI), adminów. Lubisz szum, lubisz, gdy ktoś Ci bije brawo.
Piszesz do Bociana o jakiejś świcie WTF ? Człowieku, serio się ogarnij. Piszesz kilka fajnych rzeczy, ale przeważnie to, co piszesz w drugiej części swoich postów jest po prostu żałosne.
I powiem Ci tylko tyle, że ja w przeciwieństwie do Ciebie, nie obnoszę się z tym co zrobiłem i wolę robić coś po cichu, ale skutecznie.
A że chciałem dowód ? No jasne, przecież nie będę teraz siedział i po kolei oglądał każdego demka PLQ2. Litości.
Ktoś ma wątpliwości, nagra demko i wystarczy je tutaj umieścić i można poznać opinie innych.

/edit Neon wprowadziłeś ludzi w błąd, pisząc, że gdyby nie eon, to nikt nie zwróciłby na sierre uwagi. (Zapewne sam wiesz ocb :p)

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 30 sty 2011, o 12:11 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
za rada neona przejde obojetnie obok twojego posta chociaz uwierz mi bardzo chetnie bym cie sprostowal bo az mnie mierzi gdy czytam co napisales.

co do autoscreena... jest jeden zasadniczy problem i tu potrzeba harvena zeby nam wytlumaczyl czy da sie obejsc "laga" ktory jest podczas robienia screena...

ps.
nie potrzebuje + na zachete pio... ja chce sceny q2 bez cziterow... zakonczmy ot

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Ostatnio edytowano 30 sty 2011, o 12:13 przez dem, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 30 sty 2011, o 12:12 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
$this->bbcode_second_pass_quote('Darus', 'o') autoscreenshocie rozmawialem rok temu z harvenem mowil ze jest to wykonalne no ale wiadomo jaki harven ma zapal


Pomysł bardzo dobry. Afaik, na scenie cs dzięki takiemu featurowi wyłapano wielu cheaterów. Harven ze swoim skillem raczej bardzo by się nie namęczył:) Ciekawi mnie tylko, czy możliwe jest wykonywanie autoscreenshotów w taki sposób, aby po stronie klienta nie wystąpiła ścinka/minilag/pl. Kolejne pytanie dotyczy sposobu, w jaki te screenshoty byłyby przesyłane na serwer.. W czasie rzeczywistym, podczas gry? Jeśli tak, to czy nie wpłynęłoby to na ping po stronie klienta? No chyba, że jakieś ograniczenie na upload do 3-4 KB. Pomysł bardzo ciekawy :]
_________________
[inc]sil: please...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 30 sty 2011, o 12:21 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
neon jak masz robic wielka łache jak to widac w twoim poscie wyzej to krzyzyk na droge i do widzenia

co to w ogole ma byc za podejscie ktore prezentujesz? "widzialem dema cziterow, wiem kto to ale revenge stracil dema wiec mam to w dupie i sami sobie szukajcie"

infantylne zachowanie niczym dzieci w zerowce

zrozumcie niektorzy mniej kumaci jedno - nie mozna nikogo oskarzac bez dowodow
dziwie sie ze rozumie to garstka ludzi tutaj

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 246 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza