[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 24 kwi 2024, o 20:16

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 246 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 28 sty 2011, o 16:52 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_code('', '
Powtarzam tylko raz jeszcze, że przyzwalanie na granie z wh, tudzież innymi botami w lidze i olewanie tematu jest trochę żałosne, ze względu na innych, oraz charakter ligi, która notabene teraz traci przez to na wartości i atrakcyjności.
')
piszac w ten sposob sugerujesz ze cos wiesz... skoro nie wiesz to po co tak piszesz?

w tym wypadku zarzucasz adminowm, uwaga cytuje
$this->bbcode_second_pass_code('', '
Powtarzam tylko raz jeszcze, że przyzwalanie na granie z wh, tudzież innymi botami w lidze i olewanie tematu jest trochę żałosne,
')
ze pozwalaja w obecnej lidze biegac czito...

jesli sie myle, tzn ze nie umiem czytac. nie umiem ?

a jesli piszesz ze ogolnie pozwalanie na granie na czitach nie jest fajne to w ogole trzebabylo tego nie pisac bo to nie jest nowosc. jesli tak, to nie fajnie bo swiadomie wprowadzasz w blad.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 28 sty 2011, o 16:56 
Cichociemny

Dołączył(a): 24 paź 2010, o 00:11
Posty: 87
Lokalizacja: Białystok
Karma: 3
Zgadzam się z tobą dem, :wink: umiesz czytać.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 28 sty 2011, o 16:57 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
dodam tylko ze jesli naprawde chcesz dobra sceny to nie nabieralbs wody w usta... albo wiesz cos i pomagasz albo milczysz i nie wprowadzasz ludzi w blad...

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 28 sty 2011, o 16:59 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2007, o 14:07
Posty: 1040
Lokalizacja: Krynica
Karma: 66
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'p')s.
dla mnie osobiscie smieszne jest ze jesli nie, to ktos tylko miejscami zmienia niebo w q2... a to co pisze reve ma sens... moze warto poprosic o demka age ? KAZDY JE NAGRYWA, jak nie z sdr to z cl_autorecord


Dem w meczach 3c gdzie ma gracza map/meczu
_________________
/Q2/ za serce chwyta czas mija


Ostatnio edytowano 28 sty 2011, o 17:00 przez friq, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 28 sty 2011, o 16:59 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
Panowie, nie popadajmy w skrajność.. na podstawie 1 akcji nie można nikogo zbanować..
Jak to kiedyś powiedział pewien znajomek:

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'e')ee...że raz się stało.. to nie znaczy od razu, że pedał

;]
Inaczej sprawa wygląda, gdy w demku jest 10 podejrzanych akcji.. Są farty... Ale są też limity "fartów" ;)

Druga sprawa: ktoś, kto gra w q2 na hackach i jest w miarę rozgarnięty będzie wiedzieć, że polegając na ułatwieniach jakie daje wh/aimbot przez 10 minut meczu zostanie złapany. Podejrzewam, że jeżeli ktoś leci na cheatach to włącza je tylko "na chwile": czytaj: "właczam wh na 2 sekundy, żeby zobaczyć, że ktoś jest za ścianą i zaraz spuszczę mu wpierdol". W tym momencie wychwycenie cheata staje się znacznie trudniejsze. Pytanie, które ciśnie się na zęby to: kto próbował robić cokolwiek w sprawie cheatów i jak dawno?

$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')ostatnim razem scena dala sobie wmoic ze istnieje wh na wode (na podstawie jednego filmu) na dm1 lacznie z ludzmi ktorzy powinni miec pojecie ze nie ma takiego wh, wiec powoli zacyznam watpic w skutecznosc takich organow...

Nigdy nie było wh na wodę. To, co festival tak głośno "reklamował" na youtube, nie było żadnym wh tylko modyfikacją engine'u pod beefquake2. Gotowy kod + know-how dla noobów powodujący "zdjęcie" tekstur z mapy (dla nieświadomych: woda na dm1 to także "tekstura") i pozostawienie "szkieletu mapy" znajdował się na stronce www. Efekt wykorzystywał m.in. venom w jakiejś swojej produkcji (gothic-revenge?) i bodajże Yaix w filmie 3c czy tam yaix frags.
_________________
[inc]sil: please...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 28 sty 2011, o 17:03 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 08:19
Posty: 750
Lokalizacja: acapulco
Karma: 89
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'S')zkoda tylko, że te miłe epitety, którymi niejednokrotnie obdarzałeś podczas podsumowań niektóre osoby, są po prostu podziwem dla ich umiejętności grania ze wspomagaczami. Ale czego się nie robi dla sławy .


neon to po co takie smuty piszesz na plq2?
już umywasz rączki?
dem przejął pałeczkę?

taki wiraszka. wszystkich byś bił, płacił za bilety a tutaj wymiękasz swinka
_________________
Я Ξ √ Ω L U T ↑ ☼ N


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 28 sty 2011, o 17:05 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('sil', '
')$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')ostatnim razem scena dala sobie wmoic ze istnieje wh na wode (na podstawie jednego filmu) na dm1 lacznie z ludzmi ktorzy powinni miec pojecie ze nie ma takiego wh, wiec powoli zacyznam watpic w skutecznosc takich organow...


Nigdy nie było wh na wodę. To, co festival tak głośno "reklamował" na youtube, nie było żadnym wh tylko modyfikacją engine'u pod beefquake2. Gotowy kod + know-how dla noobów powodujący "zdjęcie" tekstur z mapy (dla nieświadomych: woda na dm1 to także "tekstura") i pozostawienie "szkieletu mapy" znajdował się na stronce www. Efekt wykorzystywał m.in. venom w jakiejś swojej produkcji (gothic-revenge?) i bodajże Yaix w filmie 3c czy tam yaix frags.

sorry ale napisales polowicznie bzdure... wytwor festivala to stare wh w trybie wireframe i zmodyfikowana mapa... twoja solucja moze i istnieje ale jest malo prawdopodobna jako ze wymaga za duzego nakladu pracy... zdjecie textury z wody nic by nie zmienilo z tej racji ze mapa sama w sobie jest podzielona na boxy ktore sa renderowane tylko jesli w danym boxie sie znajdujesz... edycja mapy to kilka minut roboty zeby pozbawic mape podzialu na boxy i wstawienie jej w jeden duzy w ktorym wszystko jest renderowane...

dlatego wlasnie film festa byl nagrany bez swiadkow tylko z agem... modyfikacja klienta to za duzo roboty...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 28 sty 2011, o 17:09 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
Możliwe ;)
Kompilowałem ten kod z 6 lat temu i oglądając filmik na youtube odniosłem wrażenie, że to ten sam trik. My bad zatem.
Koniec off-topa

_________________
[inc]sil: please...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 28 sty 2011, o 17:14 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
no tak, ale np przez to ze scena tego nie chciala zrozumiec to zrobila lincz na faincie i go zbanowala przez dostarczony `dowod` od festivala... potem ci ludzie trafili do ekipy zajmujacej sie czitami i to oni decyduja co wyglada jak wh a co nie... troche brak kompetencji jak dla mnie...

dla danki wyznacznikiem jest zdanie goata i jola, ktorym demko podesla.. z calym szacunkiem dla chlopakow, ale dzisiaj nie czituje sie tak jak dawniej, tzn nie biega sie z wlaczonym wh nonstop bo latwo o wpadke... zeby wiedziec czego szukac trzeba najpierw pare rzeczy zrozumiec....

dlatego cala ta ekipa tez traci na wiarygodnosci

dlatego wlasnie chce sie dowiedziec co jest aktualnie robione... nie ukrywam ze bede gral w q2 wiec nie mam zamiaru babrac sie z syfem

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 28 sty 2011, o 17:26 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
Dem teraz to juz jest jakas DANKOMANIA z Twojej strony skitu :DDDDDDD
nie mam nic wspolnego z ta cala akcja, malo tego, nawet jak reve chcial zrobic jakis filmik, to mial to pokazywac bez mojego udzialu, ani ja nie chce nic wiedziec (bo sie na tym nie znam), ani nikt mnie nie informuje i tutaj zapytaj reve, czy ja sie tam wtracam (tylko na samym poczatku zapytalam z 1x reve ,czy sie sprawa posunela, bo to wlasnie on byl wtedy odpowiedzialny za sprawdzenie tego, czy to czit faktycznie i kto na tym gra), od wtedy co sie to zaczelo (na poczatku wiedzialam, ze jest taka akcja i w sumie kazdy admin wiedzial) do teraz nie mam zadnych informacji wiec odjeb sie? a jak kogos zbanuja za czity, to pewnie glownie na nf, gdzie tez nie ja banuje..
pogadaj z kolegami, czy ja mam cokolwiek z tym wspolnego a pozniej pisz, bo juz ktorys raz z rzedu piszesz takie brednie, ze szok, a wciaz kazdego nawracasz tylko, ze przeklamuja, ze zmyslaja, rozumiem, ze masz wyczulenie bo sam tak robisz?
wiecj w tym temacie nie mam do napisania z braku wiedzy po prostu.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 28 sty 2011, o 17:27 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Aż nie chce się czytać napinek typu tinc.

Widzisz dem, sprawa wygląda bliźniaczo jak do Twojej akcji sprzed pewnego czasu. Efekt chaosu został rozpoczęty :).

Nie po to powstała ekipa ds. walki z cheaterami, ma (mam nadzieję, że jeszcze ma) jakieś tam dowody, żeby teraz wszystko przepadło.

Niech ktoś kompetentny się wypowiada, ja tylko wywołuję tą dyskusję, a pisać tutaj powinny inne osoby.
Jeśli ktoś nadal twierdzi, że nie ma cziterów w tej edycji ligi i będzie miał rację (tj udowodni mi to), przeproszę. Ale tego samego będę oczekiwał od takich krzykaczy w stylu gimnazjalisty tinca. Niech lansuje się na q2.pl - będzie to z pożytkiem dla tego tematu, bo myślicieli jp tutaj nie potrzeba. Admini czyśćie takie posty.

Dem, spytaj się Revenge, dlaczego mu się nie chce. Ja mu trochę się nie dziwię skoro został w tym sam.

Sil, uwierz, że w ciągu 10min gracz potrafiący grać na czitach i używający opcji wh on/off itp jest praktycznie nie do wykrycia. Nie będę przybliżał osoby, która grała na czitach przez jakiś tydzień czasu i LEDWO została złapana. Całkowicie przez przypadek i śmiem nawet stwierdzić, że gdyby nie ten przypadek i zwrócenie uwagi przez jedną osobę, byłaby ona bezkarna. Nickami mam nadzieje sypnie Revenge lub ktoś z ekipy zajmującej się tym tematem.

Nie wywołujcie mnie już do tablicy. Liczę, że bezsensownych komentarzy w moją stronę nie będzie, tylko logiczne i tematyczne.

Cze


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 28 sty 2011, o 17:35 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
a tutaj potwierdzenie moich slow:

[22:25] <neoniasty> danka
[22:25] <neoniasty> sprawa jest
[22:25] <danka> ?
[22:27] <neoniasty> sluchaj
[22:27] <neoniasty> sprawe z ....... znasz?
[22:27] <danka> znasz
[22:27] <neoniasty> .... zapewnial ze duzo nickow wycieklo itp
[22:27] <neoniasty> no ale o tym rozmawialismy juz pare miesiecy temu
[22:27] <neoniasty> zapewnial ze to jakos ruszy
[22:28] <neoniasty> prosilem go, zeby szybko to zalatwic, a nie do konca ligi
[22:28] <neoniasty> no ale cicho strasznie jest teraz
[22:28] <danka> no wiem
[22:28] <neoniasty> a taki koles jak ........ gra dalej
[22:29] <neoniasty> no tak
[22:29] <neoniasty> wiesz ze jesli poczekacie do konca ligi
[22:29] <neoniasty> to bedzie chujowo
[22:29] <danka> ja tego nei ruszam
[22:29] <neoniasty> a jesli nic nie zrobicie z tym to tez :)
[22:29] <danka> to mial ruszyc revenge
[22:29] <neoniasty> no nie ruszasz
[22:29] <danka> ale zniknal :D
[22:29] <neoniasty> a bedzie ze liga pod tok itp
[22:29] <neoniasty> bo tabela sie odwroci
[22:29] <neoniasty> i sens grania ligi zaniknie :)
[22:29] <danka> no tak, dlatego ja bym wolala sie nie wtracac
[22:30] <neoniasty> czy to zrobisz czy nie i tak bedziesz na ustach
[22:30] <neoniasty> jako ze to bedzie tok-ow sprawka
[22:30] <danka> jaka tokow?
[22:30] <danka> specjalnie revenge robil filmiki
[22:30] <danka> i ja ich nie widzialam
[22:30] <danka> i on nie kazal mi pokazywac
[22:30] <danka> i serio nie widzialam
[22:31] <danka> nie odzywam sie w ogole, tylko o tym na poczatku slyszalam a potem ani slowa
[22:31] <neoniasty> no ok

o sprawie przypomnial mi neon z 2 tyg temu, to wszystko. Przepraszam neon za ujawnienie tej rozmowy ale.. sam widzisz, oczywiscie danka wsyzstkiemu winna :D A JAK


Ostatnio edytowano 28 sty 2011, o 17:36 przez danonek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 28 sty 2011, o 17:36 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
a moim zdaniem strasznym kurestwem jest wypisywanie nickow i oczernianie ich z gory nie majac tak naprawde zadnych konkretnych podstaw. niektorzy naprawde maja urojenia, widza u ludzi jakies czity, potem pierdolna ksywami na forum publicznym i zaczyna sie polowanie na czarownice. na koniec i tak wychodzi ze wszystko to z dupy wziete farmazony. a te ksywki beda ciagle kojarzone z jakims rumorem/zamieszaniem i co jakis czas beda slyszec obelgi w swoja strone. to jest tak samo zalosne jak czitowanie w czystej postaci


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 28 sty 2011, o 17:47 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
neon ale co ty w ogole wypisujesz
rzucasz na stronie ligi jawne oskarzenia w strone graczy (jak masz dowody na cos to przedstaw jak nie to nie rozumiem po co to w ogole piszesz) i w strone adminow ze przyzwalaja na czitowanie a potem wycofujesz sie rakiem
jak baba niby cos zaczynasz - nie podajesz zadnych konkretow a potem czikenujesz

i co to w ogole ma byc za temat ktory zaklada zlapany na cziterskie i fejkowaniu a do tego na klamaniu i probie robienia z ludzi idiotow trol bez podania jakichkolwiek dowodow
i ten sam trol DOMAGA sie dowodow
smiech na sali

sprawa jest prosta jak jebanie - macie jakies dowody lub podejrzane akcje to rzuccie dema i wtedy bedziemy dyskutowac bo pisanie w taki sposob jak tutaj to robicie to gowniarstwo

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 28 sty 2011, o 17:49 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
zrob najpierw 1/4 tego co ja zrobilem dla sceny q2 i byc moze pozwole ci wyczyscic mi buty... znaj swoje miejsce piesku

jedynym twoim sukcesem to wyjscie z playoofow w edge...a sorry to nie sukces to litosc sarge ze ci ulegl twoim blaganiom o punkt

smiech na sali

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 28 sty 2011, o 17:55 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'J')eśli ktoś nadal twierdzi, że nie ma cziterów w tej edycji ligi i będzie miał rację (tj udowodni mi to), przeproszę

:bij: :bij: :bij:
Dawno nie widzialem bardziej idiotycznego fragmentu tekstu. Chyba przespales lekcje z prawa na studiach :rozjebany:
_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 28 sty 2011, o 18:09 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2007, o 14:53
Posty: 138
Karma: 3
dobra to i ja sie wypowiem
mialem na poszczegolne osoby katalogi (2-10dem kazde demo opierdolilem po 4++x z nopem na skypie w synchro stylu) bylem zwarty i gotowy do akcj

ze 2x umowilem sie na konkretny dzien pare razy pytalem czy admini maja czas...
tygodnie mijaly kazdy kto mial prawo glosu tak troche klad pyte wiec strzelilem focha z przytupem i olalem sprawe a z czasem wykasowalem poczitowane q2 z hdd gdzie niestety znajdowaly sie dema (w czasie gdy przestalem grac w q2)

@danka
o widze ze moja skarga na ciebie podzialala ;]

tym postem nie mam zamiaru nikomu nic udowadniac poprostu napisalem jak bylo

ps. fakt ludzie sa slepi jak testowalem i analizowalem styl gry na wh (grajac duele z nopem) sporo graczy siedzialo na obsie (patrzac w tabele plq2 czolowka kraju) i nikt nic nie zauwazyl a napierdalalem bezlitosnie po scianach wiec do wykrywania czitow trzeba miec leb na karku...

ja jak i nope jestesmy przekonani ze pewne osoby graja na czitach widzielismy niepodwazalne dema szkoda ze nikomu z adminow niechcialo sie poswiecic troszku czasu no ale coz nie mozna ich obwiniac za to ze maja wazniejsze sprawy...

teraz trohce za pozno jak komus sie bedzie chcialo babrac w tym blocku to uprzedzam ze musi poswiecic sporo czasu na to ;]


@kolt
przyganial kociol garnkowi.... :bij:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 28 sty 2011, o 18:09 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 mar 2003, o 20:11
Posty: 2549
Lokalizacja: Krynica/Krak
Karma: 45
Obrazek

_________________
:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 28 sty 2011, o 18:21 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
revenge to swietnie ze skasowales te dema na ktorych bylo widac cos nie tak - gg
napisz jeszcze ze nie pamietasz jakie to byly nicki

to po cholere ty masz status osoby ktora ma sie tym zajmowac?
szczerze mowiac to dla mnie twoja kandydatura na ta funkcje w zwiazku z twoim nieukrywanym romansem z demem od poczatku nie byla dobra

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 28 sty 2011, o 19:25 
Mroczny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 mar 2008, o 21:15
Posty: 464
Lokalizacja: Pruszcz Gd (PRG)
Karma: 27
Obrazek

sry ale w tym momencie no muszę przyznać rację koltowi. Reve miałeś dema nie wiem ile, a jeśli tego było sporo i w dodatku mówisz że wszystko usunąłeś bo walnąłeś focha na ekipę ??. Ręce opadają jak się czyta takie wypowiedzi :rozjebany:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 246 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza