[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 26 kwi 2024, o 00:06

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 246 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 28 sty 2011, o 19:39 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
przeciez nie zrobil tego celowo. Bardziej rece opadaja ze gosc stracil od cholere czasu a jakies danki itp wladzunia miala to w dupie. Zaloze sie ze gdyby chodzilo o dema czy kogokolwiek spoza 'glownego nurtu' to biliby sie o te demka

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 28 sty 2011, o 20:13 
Przyczajony

Dołączył(a): 24 paź 2007, o 00:17
Posty: 35
Lokalizacja: bialystok
Karma: 5
Dem ale ty masz najebane w glowie serio :D
ale no dalej udowadniaj mi cos jak masz jakies dowody to prosze pokaz je anie oczerniasz moj nick chcesz wiedziec to nagrywam kazde demko z plq2 i innych lig zawsze jestem gotow wyslac je adminom pozatym teraz krecisz kota ogonem przeciez sam testowales wh i aimbota a teraz mowisz tylko o reve chcesz tu wpoic komus swoja niewinnosc ? to ty dostales bana nie ja bo ci udowodniono czity

Cze


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 28 sty 2011, o 20:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
ale wtf?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 28 sty 2011, o 21:10 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', ' ')nie ukrywam ze bede gral w q2 wiec nie mam zamiaru babrac sie z syfem


I tyle w tym temacie slonik
Ciekawe czy komus sie chce podliczyc ile razy w tym temacie dem uzyl slowa "niekompetentni" :D
Swoja droga to troche niekompetentnie jest zarzucac komus cziterstwo gdy ma sie aktualnego bana za "czitowanie i inne oszustwa"

Za kare nie przyjade na Twoj zlot!!!

Zanim majciny i inne pokraki zaczniecie mi zarzucac offtopami to przeczytajcie swoje ostatnie posty :) Pozdrawiam :*

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 29 sty 2011, o 00:51 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
no i graj, grajewo graj... jestem z grajewa mowta co chceta...



i ot cala filozofia postowania bociana zostala przejrzana na wskros

smieszy mnie twoja dedukcja

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 29 sty 2011, o 12:28 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2005, o 17:14
Posty: 1036
Lokalizacja: Szprotawa/Wroc
Karma: 62
Ale się napinacie :bij: Dawać podejrzane demka na forum publiczne to będziemy wspólnie analizować i dyskutować czy jest czit czy go niema. A tak obrzucacie się błotem bez żadnych konkretów, bo coś tam ktoś słyszał o kimś :|

Dużo osób się nie zna, ale można przecież udostępnić podejrzane demko, 95% nie będzie widziało czita, ale wejdzie fachowiec, wytłumaczy nam na co zwracać uwagę i jak to dziadostwo rozpoznawać. Wtedy będzie to skuteczniejsze i efektywniejsze niż praca w "zamkniętym" gronie.

Rev, zrób nam tutaj jakiś prosty tutorial, daj wskazówki, a nie się szarpiecie dziewczyny.

_________________
neon gej, lanther gej ho hej.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 29 sty 2011, o 12:55 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
proponuje na jakimś serwerze postawić pomnik demowi za jego zasługi dla sceny


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 29 sty 2011, o 13:04 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('v3non', 'p')roponuje na jakimś serwerze postawić pomnik demowi za jego zasługi dla sceny

pod warunkiem ze bedziesz mial obowiazek go codziennie polerowac... on zenon zenon, jaki ty pusty jestes...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 29 sty 2011, o 13:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Revenge, może czas żebyś napisał o pewnym graczu złapanym na czitach w tej edycji? Tak, chodzi o tego, którego wypatrzył Eon.

Za dużo krzykaczy tutaj się zrobiło. Dowody jak najbardziej są niezbędne, ale skoro już ten temat powstał, to może dobrze by było doprowadzić sprawę do końca. Jeśli nie teraz, to pewnie nigdy. Już parę miesięcy temu powinno coś więcej być zrobione.

Nie naskakujcie na Dema, tylko piszcie konkrety i trzymajcie się tematu. On tylko chce się dowiedzieć jak wygląda prawda, a nie udupić swoich wrogów. A czy chce źle? Sami pomyślcie. Skoro jesteście przekonani, że obecnie w plq2 nikt nie gra na czitach, to jest wasza sprawa. Ale jeśli na tym, aby takich cziterów wykryć zależy bardziej dla niego niż dla was, to coś tu się wydaje nie tak.

Prywatne animozje proponowałbym odstawić na bok.

Czekam z utęsknieniem na jakiś raport komisji ...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 29 sty 2011, o 13:26 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 08:19
Posty: 750
Lokalizacja: acapulco
Karma: 89
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'A')le tego samego będę oczekiwał od takich krzykaczy w stylu gimnazjalisty tinca. Niech lansuje się na q2.pl - będzie to z pożytkiem dla tego tematu, bo myślicieli jp tutaj nie potrzeba. Admini czyśćie takie posty.


krzykaczem jesteś ty - płacząc na stronie plq2 ze skończyłeś karierę bo inni czituja - smutne, następnie wycofując się na fb i nie podajac żadnych konkretnych nickow, ale wiesz ze czituja, no dzban jesteś i tyle.
zapomniałeś dodać żeby zrobić zrzutkę na bilet dla mnie.
myślicielem jp to już pokazałeś kto jest grożąc ludziom przez kabel :ok:

co do tematu to ja zawsze mówiłem że dem jest kumaty w te klocki i dzięki niemu wyszła cala inicjatywa dot. czitów, co niektórzy powinni to dostrzec czasem, jest jaki jest -ale to już inna bajka, wg. mojej opinii jest najbardziej kumata osobą i powinien od początku mieć wpływ na jakieś decyzje, niestety potoczyło się to w złą stronę i teraz większość patrzy na niego przez inny pryzmat.

mogę się tylko domyślać - jeśli nadal będzie stan rzeczy jaki jest obecnie to - cziterzy nie będą banowani, czity nie będą blokowane :)
aha i mam takie pytanie - kto wchodzi w skład tzw. "ekipy ds. walki z cheaterami" ?
_________________
Я Ξ √ Ω L U T ↑ ☼ N


Ostatnio edytowano 29 sty 2011, o 13:40 przez tinc-, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 29 sty 2011, o 13:27 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
raport komisji ktorej nie chcialo sie nawet przejrzec demek Reva ?

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 29 sty 2011, o 13:57 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
Czytam czytam i widzę że liga jest skorumpowana do tego stopnia, że aż głupio pytać kto jest ze mną. Teraz do sedna. Parę osób, które jednak szanuję na scenie mówie wprost, że wspomagacze były rok temu, są i teraz i zapewne będą. Może nie mają racji, ale myślę, że ze względu na wszystkich bawiących się w plq2, nalezy coś z tym zrobić, nie można tego zaniedbywać a tym bardziej ukrywać w wąskim gronie. Trzeba temu zapobiegać a nie badać całą ligę. A niech cziter zagra jeszcze z 5 kolejek-nagrajmy pare demek, za mało dowodów. Później każdy z nas będzie miał świadomość z tego powodu "jakiejś tam straty czasu".
Dobra może .... trzy po trzy. No a na końcu informuję,ja jako clanleader klanu o4f - ze względu że liga może być nafaszerowana oszustami- kończę grę w tej edycji. Aczkolwiek poprowadzę klan do końca bo nie mnie decydować za innych.


Ostatnio edytowano 29 sty 2011, o 16:39 przez r3al, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 29 sty 2011, o 15:07 
Cichociemny

Dołączył(a): 2 gru 2007, o 22:38
Posty: 114
Karma: 17
:mrgreen: D: :mrgreen: D:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 29 sty 2011, o 15:42 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
Mnie, bardziej od cheatów, martwi Wasze podejście do całej tej sprawy. Wytworzyło się tutaj błędne koło i będzie ono niweczyć wszelkie próby polepszenia sytuacji. Jest to problem, z którym należy się uporać w pierwszej kolejności. Tylko wtedy walka z cheatami będzie miała jakikolwiek sens.. O ile ktoś będzie mieć siły, aby to pociągnąć...

$this->bbcode_second_pass_quote('v3non', 'p')roponuje na jakimś serwerze postawić pomnik demowi za jego zasługi dla sceny

No-offence v3non, ale dziecinada to chyba słowo, które najlepiej opisuje zaistniałą sytuację. Że się tak zapytam: ile Ty masz lat? Od trzech lat jeden i ten sam schemat powtarza nieustannie: ktoś wychodzi z jakąś inicjatywą (w zdecydowanej większości przypadków jest to akurat dem) po czym zaczynają się szczeniackie wrzuty i flamewar. Wieś tańczy i śpiewa a ręce opadają jak czyta się te posty, rzekomo "dorosłych" osób. Nie, nie odczytuj mnie źle. Nie bronie dema. Wręcz przeciwnie. Dem ma swoje wady: nie potrafi prowadzić dialogu w odpowiedni sposób, zbyt szybko ulega emocjom, bierze wszystko bardzo bezpośrednio i bywa w tych momentach bardzo chujowy i pretensjonalny. Jednakże dem próbuje coś robić ale Twoja/Wasza (większości adminów) reakcja sprawia, że wszystko zawsze ma swój koniec w ciemnej dupie. Pomyliliście priorytety: admini powinni dbać o dobro sceny i panujący na niej porządek, jednakże dla Was liczą się tylko wojenki, urażona duma/ego, niesnaski i bicie piany.
Porządny admin w momencie, gdy padają podejrzenia o cheatowanie, sprawę PRZYNAJMNIEJ bada, tym bardziej, że ktoś cheatujący został już w tej edycji przyłapany przez eon'a. A tutaj co mamy? Pierdolenie od rzeczy o jakichś pomnikach. Bardzo kurwa dojrzałe... :S Ot, taki admin z nazwy i nic ponadto..
W tym momencie jedyne co przychodzi mi na myśl to:
Spoiler:
http://siliusz.wrzuta.pl/audio/0I9sNj1cbq4/funny1
Czyli nie dostrzegamy problemu, udajemy, że go nie ma - więc on zniknie


Zdecydowana większość bierze wszystko śmiertelnie poważnie. Zapytam się: co Was obchodzi jakiś dem? W życiu Was na oczy nie widział a przejmujecie się niebywale jego opinią na Wasz temat i faktem, że rugał przez fb. Powagi :| Nie nosicie już kredek w plecaku i czas skończyć z tym dąsaniem się charakterystycznym dla dzieci w wieku szkolnym. Skoro dem taki niedojrzały, to kim Wy jesteście? Mam podstawy, by zadać takie pytanie po setkach postów, które przeczytałem w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy.. Niestety :cry:

Polecam odstawienie prywatnych uprzedzeń na bok. To co się tutaj dzieje od dawna, to kabaret - i to w słabym wydaniu.
_________________
[inc]sil: please...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 29 sty 2011, o 16:00 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
nie dostałem zadnych informacji ze rev ma demka cziterow ani tez ze je oglada np. z nope nie dostalem tez zadnych informacji ze eon przylapal jakiegos chitera


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 29 sty 2011, o 16:30 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
sil nie sprowadzaj tej sprawy do kwestii dema
sprawa jest taka ze neon pisze na stronie plq2 o tym ze wie ze w 2 lidze graja na czitach ludzie (czyli wie kto) i ze admini ligi tez to wiedza i maja w dupie pozwalajac na to
rozumiesz juz sedno? porzuc ta moralizatorska retoryke bo tylko nakrecasz temat poboczny
czyli w skrocie przynajmniej neon wie kto to jest i kryje czitera

po takich postach jak napisal neon czyli oskarzeniach na tym etapie w mojej ocenie z dupy (nie jest dla mnie niespodzianka ze ktos moze czitowac w lidze ale jak sie rzuca oskarzenia to nalezy podac jakis dowod)

potem dem zbanowany cziter zaklada temat w ktorym podaje konkretne nicki i tez dowodow zero
niech ta cala dzieciarnia wbije sobie do glowy ze pisac oskarzenia moze kazdy i gowno one znacza - jesli sa poparte chociazby jakims demkiem to wtedy juz inaczej mozna na to spojrzec

ciekawe tez to co napisal darus i jemu akurat nie mam podstaw aby nie wierzyc (a takie podstawy mam w przypadku dema czy tez revenge)

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 29 sty 2011, o 16:50 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
Kolt, napisano tu o cheaterze, którego wyłapał eon. Napisano wyraźnie, że miało to miejsce podczas obecnej plq2. To wystarczający powód aby niniejszy wątek miał rację bytu.
Skoro jedna osoba wpadła, to grających na tym może być oczywiście więcej. Są oskarżenia (neon), co prawda bez konkretów i jest okazja, aby w tym topicu dyskutować na temat postawy adminów/neona. W momencie, gdy jeden z głównych adminów przyjmuje, w zaistniałych okolicznościach (przyłapany cheater w obecnym sezonie), tak żenującą postawę, po prostu nie sposób nie zareagować/skomentować.
Nie podoba mi się umieszczanie nicków w tym topicu. Nie podoba mi się sytuacja, gdzie padają oskarżenia bez dowodów. Nie podoba mi się stanowisko admina. Nie podoba mi się panująca znieczulica/bierność. Jednakże topic ma rację bytu, skoro zagrożenie cheatami istnieje. Powróćmy do tematu...

PS. do kwestii dema dyskusji sprowadzać nie chcę. Zrobił to v3non. Moja działalność skierowana jest na odwrócenie sytuacji o równe 180 stopni.

_________________
[inc]sil: please...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 29 sty 2011, o 17:20 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Proszę o dowód.

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 29 sty 2011, o 17:30 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
ja bym jeszcze proponowal ukrocic proceder pisania dem cziter jako narzedzie do zbywania tematu... o zgrozo maluczkie robaczki, to ze adi jest idiota i dal przyzwolenie na pisanie bzdur na plq2 to nie znaczy ze macie to potem powtarzac...

ty kolcie ogarnij sie bo w dupie byles i gowno widziales... probujesz umniejszac czyjas zdanie bo o zgrozo dalem ci sie zlapac na nicku zbot i ratbocie ustawionym tak zeby byl widoczny golym okiem... tak cie to boli ze wykorzystuje takich maluczkich jak ty do wykonywania swojej roboty? tak cie boli twoja bezsilnosc pionku ktory musi zebrac o punkty w ligach?... no dalej zarzuc mi czitowanie, tylko odpowiedz na pytanie czy obejrzales juz wszystkie moje demka o ktore poprosiles adminow plq2 i czy jedyna okazja mojego czitowania to gra vs ty na pikapach z ustawionym aimbotem tak bys ty zaslepiony przydupas mogl to zobaczyc golem okeim. EUREKA kolcie, dostrzegles drzazge formatu (20cm x 20cm x 3m) belki, ktora ci wsadzilem w oko zebys przypadkiem tego nie zauwazyl... jestes zajebisty !

zastanow sie pacholku czy masz jakiekolwiek prawo pisania bzdur jakie ciagle wypisujesz by ukrocic temat... nie ufasz mi i reve? to zastanow sie srolcie dzieki komu masz jakakolwiek wiedza na jakiekolwiek tematy zwiazane z czitami...

jestes nic nie warty, bo nic poza zalosnymi postami nie jest w stanie sie utworzyc w twojej jakże pękatej i pustej glowie, w ktorej jedynie twoje przerosniete ego ma miejsce do popisu...

włala.... sorry sil ale mam juz troche dosc tego pyszalka....

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 29 sty 2011, o 17:34 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
a teraz wracajac do tematu... skoro reve wyjebal efekt swojej pracy to co stoi na przeszkodzie odtworzenia tego co przygotowal? demka dalej sa w necie, przy odrobinie wysilku i kooperacji z reve mozna wszystko odtworzyc... ale wiecie czego potrzeba? zaangazowania i najpierw trzeba chciec cokolwiek zmienic... temat czitow przewija sie ponad rok i nic poza tym co robilem ja nie zostalo zmienione... zlapaliscie jedynie 2-3 osoby ktore nie umialy korzystac z czitow...

uwazacie to za sukces?


$this->bbcode_second_pass_quote('Pio', 'P')roszę o dowód.


łoooo, i powiedz mi, kto go ma przygotowac? jestes adminem? jestes. jestes adminem nf? jestes. Jestes wspolorganizatorem plq2? jestes. Wiec to Ty rusz tylek i zorganizuj ekipe ktora sie tym zajmie... wy jestescie skorzy do robienia czegokolwiek jak pdostawi sie wam cos po nos... wtedy to taaak, wszyscy admini garna sie do tego zeby wyrokowac i blyskac swoimi przemysleniami... na gotowe kazdy chetny, by pianke zlizywac...

jestescie adminami? to wasz obowiazek... a jesli uwazacie ze nie, to zajmijcie sie sprawami ktore sa strike w waszych kompetencjach... a adminy oddajcie ludziom ktorzy rzeczywiscie sa w stanie cokolwiek zrobic...

ofv no offence pio, pisalem do ciebie jako do ogolu adminow...

tylko wiecie co jest najtragiczniejsze w tym wszystkim? to ze 99% adminow powie ze sie na tym nie zna, albo wezmie sie do roboty i rzeczywiscie cos przeoczy bo sie na tym nie zna... gw!
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 246 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 53 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza