[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 19 mar 2024, o 07:10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 246 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 19:12 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Feeble', 'c')zy mam podstawy negowac co napisales? wiesz, nie uzywalem nigdy wh, tyle co widzialem demka z cziterami. i dla mnie w zupelnosci to wystarczy zeby pojac 'fenomen' tego czita. wiem ze testowales to niejednokrotnie, ale sory po prostu nie przyjme do wiadomosci tego co sugerujesz.

ok, nie przyjmuj tego do wiadomosci... masz prawo... fakty jednak sa takie a nie inne
$this->bbcode_second_pass_quote('Feeble', '
')co do drugiej wypowiedzi:
zebys mial jakis wpis w logach, cokolwiek powaznego, to bym mogl zrozumiec tytul tego tematu.
ale co zlego w temacie? podejrzenie o wh to podejrzenie... patrzac na avatar zygi moge podejrzewac ze slucha metalu... to czy na prawde slucha metalu to wyjdzie w praniu... moge podejrzewac wiele rzeczy i nie ma w tym nic zlego. co ciekawe temat nie powstal dlatego ze go podejrzewam ze jedzie na wh, tylko dlatego ze doszly mnie takie sluchy. a ze nie bylo takiego tematu to pomyslalem ze warto sprwadzic co i jak....
$this->bbcode_second_pass_quote('Feeble', '
')a mowienie o jakichs powiazaniach z festivalem nie jest powazne.
a to niby dlaczego? jak to przeciez jest jednym z punktow startowych tego calego burdelu...

$this->bbcode_second_pass_quote('Feeble', 'b')tw. chcesz wiedziec o co chodzi z tym niebem na screenie? zapytaj go samego, to ci wytlumaczy, widocznie niewinni nie zawsze maja checi zeby sie tlumaczyc ;)
to wlasnie wywolalo u mnie najwiekszy usmiech :D

ja: ej, sorry ag3 ze pytam, ale dlaczego masz cale niebo na dm1 orginalne a nad liftem wyciety czarny prostokat?
ag3: a no bo tak lubie
ja: acha, dzieki!

hell yeah!

@THP:
droga wolna... niech sie ucza na czym chce, na botach, na wh... zostana zlapani, ban za czity... nie chca byc zlapani to niech testuja na serverze bez ac albo na lanie albo na botach...

@febl:
widze ze zdarzyles odpisac jak smarowalem kolejnego posta... nom, mamy odmienne zdanie...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 19:15 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
sprawa nieba rozwiązana:

Spoiler:
17:42:26 <LuCzadoreQ> Ag3 jezeli mowisz ze masz cale takie niebo to co oni wypisuja na fb ze tylko w jednym miejscu masz inne ?
17:42:27 <LuCzadoreQ> :o
17:42:35 <Ag3> LuCzadoreQ
17:42:46 <Ag3> gralem na jakims szwedzkim serwie na modzie opentdm
17:42:46 <Ag3> ;D
17:42:51 <Ag3> i mi zassalo ta texture


case closed. dziękuję

_________________
[inc]sil: please...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 19:15 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
muhahahahahha :ok:

teraz febl napisze ze ag3 przeciez sobie zarty robi... <trzyma kciuki ze tak napisze>

@febl
nie odbieraj tego jakos personalnie czy cos... po prostu zaskakuje mnie moc Twojego zaufania dla Ag3

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Ostatnio edytowano 3 lut 2011, o 19:24 przez dem, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 19:24 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
ale co ja mam pisac? :) smiejcie sie, an alizujcie dalej. na koniec i tak zobaczycie kto mial racje :)

edit. dem, ja po prostu ufam swojej intuicji. i naprawde, jesli udowodnicie ze jestem w bledzie, opuszcze glowke pokornie i zastanowie sie nad soba. make me do this


Ostatnio edytowano 3 lut 2011, o 19:25 przez Feeble, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 19:25 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Feeble', 'a')le co ja mam pisac? :) smiejcie sie, analizujcie dalej. na koniec i tak zobaczycie kto mial racje :)

no ale febl... mowisz spytaj ag3 o to niebo... przeczytales to co wkleil sil? satysfakcjonuje Cie taka odpowiedz?

mowisz zeby byc powaznym... uwazasz ze odp ag3 jest powazna?
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 19:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2006, o 15:50
Posty: 1604
Lokalizacja: 3city
Karma: 56
$this->bbcode_second_pass_quote('Feeble', 'o') co ma powiedzmy uzywanie wh do skilla? :D :



sprobuj :D

przekonasz sie ze duzo daje [;

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 19:28 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
$this->bbcode_second_pass_quote('sapin', '')$this->bbcode_second_pass_quote('Feeble', 'o') co ma powiedzmy uzywanie wh do skilla? :D :



sprobuj :D

przekonasz sie ze duzo daje [;

Właśnie, Sapin coś o tym wie - http://cheaters.planetquake.pl/index.ph ... 06.147.170
_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 19:30 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '')$this->bbcode_second_pass_quote('Feeble', 'a')le co ja mam pisac? :) smiejcie sie, analizujcie dalej. na koniec i tak zobaczycie kto mial racje :)

no ale febl... mowisz spytaj ag3 o to niebo... przeczytales to co wkleil sil? satysfakcjonuje Cie taka odpowiedz?

mowisz zeby byc powaznym... uwazasz ze odp ag3 jest powazna?

nie znam sie na sprawach technicznych, ale skoro mowi ze normalnie tak nie ma i na opentdmie mu sie pojawilo.

wyjasnij mi jedno: sugerujecie ze w tym meczu w EDGE z Osirisem czitowal tak? z powodu tego nieba? rozjasnij mi jak to zrobil, majac na obsie duzo wiary. do tego wygrywa z jakims przecietniakiem malo przekonywujaco. pozwolcie mi zrozumiec wasz tok myslenia, bo sory, ale to jest nielogiczne

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 19:35 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
no wlasnie sek w tym, ze to slaby przeciwnik byl wiec i demo czyste... co do nieba... nie, nie mogl sciagnac tego z servera :D:D:D:D:D

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 19:41 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2006, o 15:50
Posty: 1604
Lokalizacja: 3city
Karma: 56
$this->bbcode_second_pass_quote('Pio', '')$this->bbcode_second_pass_quote('sapin', '')$this->bbcode_second_pass_quote('Feeble', 'o') co ma powiedzmy uzywanie wh do skilla? :D :



sprobuj :D

przekonasz sie ze duzo daje [;

Właśnie, Sapin coś o tym wie - http://cheaters.planetquake.pl/index.ph ... 06.147.170

:DDDDDDDDDDD
szkoda tylko ze to nie moje ip

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 19:51 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
szkoda tylko, ze miales takie ip na 1000000000 procent

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 19:52 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
$this->bbcode_second_pass_quote('Feeble', '
')nie znam sie na sprawach technicznych, ale skoro mowi ze normalnie tak nie ma i na opentdmie mu sie pojawilo.

wyjasnij mi jedno: sugerujecie ze w tym meczu w EDGE z Osirisem czitowal tak? z powodu tego nieba? rozjasnij mi jak to zrobil, majac na obsie duzo wiary. do tego wygrywa z jakims przecietniakiem malo przekonywujaco. pozwolcie mi zrozumiec wasz tok myslenia, bo sory, ale to jest nielogiczne


Może troszkę bardziej szczegółowo przedstawię zagadnienie. q2 działa na takiej zasadzie, że brakujące pliki (te w pakach/folderach) q2 ściągane są z serwerów wtedy, gdy ich brakuje (nie ma ich fizycznie w paku/katalogu). Serwer q2 nie jest w stanie nadpisywać plików, które już masz na dysku. Dodatkowo, serwery posiadają w zdecydowanej większości oryginalne pliki. W tym przypadku serwer posiadał zatem niebo w tonacji pomarańczowej. Ag3 twierdzi, że ściągnął plik nieba z serwera. Taa.. świnie potrafią latać. Why? Skoro ściągał z serwera to:
- dlaczego ściągnęło mu tylko fragment nieba? (niebo składa się bodajże z 6 albo więcej fragmentów)
- dlaczego ściągnęło mu niebo w kolorze czarnym?
- dlaczego serwer nadpisał plik nieba?

Może i bym uwierzyłbym (w co wątpię)... I to komuś innemu jeśli już... ;] Wiele było już przypadków, gdy cheaterzy obiecywali poprawę, zarzekali się, że "co złego to nie oni" itp. Historia dotychczas pokazała, że takie epizody kończą się tylko w jeden sposób. I zjawisko to jest niestety bardzo powszechne. ;/
_________________
[inc]sil: please...


Ostatnio edytowano 3 lut 2011, o 19:56 przez sil, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 19:53 
Slaby koles

Dołączył(a): 28 kwi 2005, o 12:54
Posty: 20
Lokalizacja: Gda
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('sapin', '')$this->bbcode_second_pass_quote('Feeble', 'o') co ma powiedzmy uzywanie wh do skilla? :D :



sprobuj :D

przekonasz sie ze duzo daje [;

No i tu powiem szczerze ze wh daje ogromny skill, grajac z takimi graczami jak pogo, mobius, purri, oberon gerdt itp... dochodzilem do 70 fragow gdzie dth (0-10).

Pozdrawiam!

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 19:58 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
sil nie jestem w stanie Ci merytorycznie odpowiedziec na tego posta, wiec nie bede nawet pierdolil

sierra: jeszcze raz, nie skill ale przewaga fragowa znajac sytuacje 'za scianami'. jakbys byl cienki bolek to bys z tymi graczami nawet na wh nie naklikal 20-30 fragow


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 3 lut 2011, o 20:19 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
febl prosze cie, mowiac ze skill mu sie poprawil ludzie mieli na mysli lepsza gre/wiecej fragow/lepsza orientacje na mapie/ stosunek smierci do fragow a nie jak strzela z rg. tego jak strzela do goscia na arenie napewno wh nie zmieni, ale jak wie ze koles wyskakuje zaraz z zza rogu i sie nie spodziewa ze go widzi to jest latwiejszym celem, kumasz? kazdy jak wie ze ktos celuje w niego stara sie nie byc latwio trafionym, ktos za sciana nie uwaza zeby musial tez robic zwody za scianami o_O. takze jesli sierra czul ze mu sie lepiej gra na wh czemu podwazasz jego zdanie?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 4 lut 2011, o 15:16 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2007, o 14:53
Posty: 138
Karma: 3
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'w')yjasnij mi jedno: sugerujecie ze w tym meczu w EDGE z Osirisem czitowal tak? z powodu tego nieba? rozjasnij mi jak to zrobil, majac na obsie duzo wiary. do tego wygrywa z jakims przecietniakiem malo przekonywujaco. pozwolcie mi zrozumiec wasz tok myslenia, bo sory, ale to jest nielogiczne

w ten sam sposob jak 3c obsowalo mnie (lacznie z toba) jak grlaem duela z nopem przez dobre 5min i nie widzieliscie nic... jak sie nie wie na co zwracac uwage to nie bedziesz widziec czita...

febl daruj sobie zbedne wywody nic niewskorasz bo fakt sa druzgocace wystarczy miec drobinke zdrowego rozsadku zeby widziec ze cos jest nie tak zatem nie pozostaje ci nic innego tylko czekac az sprawa zostanie rozwiazana dyskusja tutaj jest bynajmniej zbedna... ;]

fyi ogladalem wiele demek age z pu lig starych i nowych ogladalem go live na wh i wiem co i jak zatem wystarczy ktos kto znajdzie troche czasu i unicestwi zaraze ;]

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: hav & ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 4 lut 2011, o 15:20 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('Feeble', 'j')a mowie o zwyklym naturalnym skillu. nikt nie nabiera skilla od grania na czitach, co najwyzej wlasnie przewage nad przeciwnikiem w danej grze kiedy czituje. chodzi mi tylko o rozroznienie tych pojec, bo zabawne wywody niektorzy prawią :D


nikt nie nabiera skilla od grania na czitach. skill = umiejetnosci. wh to nie sa umiejetnosci. wh jedynie daje ci przewage nad innym zawodnikiem, przez co wydaje sie jakby twoj "skill" byl wiekszy...ale to nie twoj skill tylko po prostu czit.

rozumiem tez druga strone, ktora twierdzi, ze wh daje skilla, bo przeciez gracz z wh gra duzo lepiej, ale jednak, jak slusznie feeble zauwazyl, mieszacie pojecia ;)
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 4 lut 2011, o 15:24 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
niekoniecznie. WH daje skilla , aczkolwiek roznica jest niewielka. Czemu daje? bo pokazuje powtarzalne zachowania graczy w danych sytuacjach. Ale tak jak wspomnialem, roznica nie jest diametralna ;)

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 4 lut 2011, o 15:25 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
tak ale neveride wlasnie w ogole sie do tego nie odniosl... nie wzial pod uwage tego co napisalem a o czym wspomniales majcin...

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ag3 & inni & podejrzenie o wh
PostNapisane: 4 lut 2011, o 15:29 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
jezeli tak chcecie rozmawiac, to ja, w przeciwienstwie do feeble, moge sie zgodzic ze wh ulatwia zdobycie skilla. jednak mowicie tu o dlugoterminowym graniu, a my poruszamy sam fakt uzywania wh.

ja i feeble mowilismy w kontekscie innych graczy wypowiadajacych sie w tym temacie, jakoby sam fakt posiadania wh dodawal skilla (np. sapin, sierra).

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 246 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza