[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 29 kwi 2024, o 11:13

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 408 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 12 cze 2011, o 17:42 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
nadzwyczaj dobrze poinformowany jak na kogos kto nie gra w stare i nudne gierki... D: :ok:

uderz w stol...

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 12 cze 2011, o 19:55 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lis 2007, o 20:56
Posty: 383
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 40
Nie chce nic mowic ale troche zal co dzieje teraz na serwerach naprawde nikt nie moze sie za to zabrac? :(


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 12 cze 2011, o 19:59 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('KKND', 'N')ie chce nic mowic ale troche zal co dzieje teraz na serwerach naprawde nikt nie moze sie za to zabrac? :(


ale ze co sie dzieje? ze ludzie ewentualnie cheatuja na asterze? no to stary, masz konto w NF ? graj na serverach z NF, przeciez stanowia jakies 90% serverow? jesli ktos bedzie chcial sprobowac czitowac na NF to momentanie zostanie zbanowany...

ja jakos nie widze problemu w tym ze na 2 serverach z 30(?) (notabene pustych) ktos czituje i wkurwia robiac spam w konsoli...

smiechowo
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 12 cze 2011, o 20:16 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
Dokładnie. W obliczu śmierci projektu r1cha, NoFake jest na chwilę obecną jedynym środkiem, który ogranicza liczbę cheatujących...

_________________
[inc]sil: please...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 12 cze 2011, o 20:23 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Tyle, że zapewne grają wszyscy na asterach więc na tp 4/4 nie ma co liczyć gdziekolwiek indziej. Chyba, że się mylę i liczba grających się zwiększyła.

Kiedy wszedł nf też początkowo wszyscy grali na serwerach bez nf. Później jakoś był przełom i to całkiem fajnie wyglądało. Na końcu to co zawsze, czyli powrót do burdelu i granie bez nf.

Kiedyś podobna sytuacja była z serwerami kiedy wchodził ac. Ludzie się bronili, żeby tam nie grać. Telebank przeżywał chyba lata urodzaju. Wiadomo, że każdy szedłby po najmniejszej liczbie oporu. A widząc na serwerze 4 graczy na asterze i paru na coolnet dm chcąc zagrać jakieś tp wiadomo gdzie się wejdzie. Bez względu na to ilu fejków tam klika i ilu cziterów może się czaić.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 12 cze 2011, o 20:43 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
ja nie chce nic mowic ale skoro na 2 serverach nie ma NF i jest tam 12/12 a 25 innych serverow z NF stoja puste to mowi samo za siebie chyba...

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 12 cze 2011, o 21:50 
Slaby koles

Dołączył(a): 6 gru 2005, o 15:19
Posty: 7
Karma: 0
Nie ma Pio, nie ma twardej reki, kazdy robi co chce. Byl Pio, bylo narzekanie i lamenty. Nie ma Pio, sa czity i brak twardej reki, kogos kto to pociagnie i posklada do kupy?! :cry:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 12 cze 2011, o 21:51 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
D: D: D: D: D: D: D: D: D: D: D: D: D: D: D: D:

wiem, zaraz ktos napisze ze to byla ironia...

:rozjebany:

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 12 cze 2011, o 22:02 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
$this->bbcode_second_pass_quote('anony', 'N')ie ma Pio, nie ma twardej reki, kazdy robi co chce. Byl Pio, bylo narzekanie i lamenty. Nie ma Pio, sa czity i brak twardej reki, kogos kto to pociagnie i posklada do kupy?! :cry:


no chyba Cie popierdolilo, skitu... Idz mu paue opierdolic jeszcze.

Jedyna opcja w tym momencie, wylaczyc astery i bedzie spokoj. Chcacy grac beda zmuszeni szukac innych opcji.
Od razu uprzedzam biadolenie typu... "najlepsze servery". Raczej kazdy gral jakis ligowy mecz na innym servie. Wiec pikapy tym bardziej zagra na kubusiu, coolach itd.

Nie gram, problem mnie nie dotyczy, tylko podpowiadam.
_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 12 cze 2011, o 22:08 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
pimp, ale ta podpowiedz jest z dupy... NIKT nikomu nie karze grac na asterach... OK, sa tam czity, ale kurwa :D nie mowmy ludziom co jest dla nich lepsze zmuszajac ich do gry na NF...

wylaczenie asterow na ktorych nie ma NF = decyzja ost dekady...

NIE CHCESZ GRAC NA ASTERACH IDZ NA INNE SERVERY Z NF?

to ze astery bez NF sa ciagle pelne a servery z NF wieja pusta o czyms chyba swiadczy, prawda?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 12 cze 2011, o 23:10 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2010, o 17:32
Posty: 278
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Karma: 7
A mógłby mi ktoś wyjaśnić, jakim ch*jem podczas gry 1/1, nie wiem na jakim serwerze, podczas meczu, Player siedząc na obsie dosłownie sterował osobą którą obsował :D Nie wiem jakim cudem, ale zszokowało mnie to 8O. Potrafił dropować, zmieniać broń i ruszać kursorem góra/dół prawo/lewo. :ok:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 12 cze 2011, o 23:11 
Fajny

Dołączył(a): 9 kwi 2005, o 21:25
Posty: 878
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 33
O tym o czym mówiłem podczas wprowadzania NF. Nosz kur.. miałem rację nie?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 13 cze 2011, o 05:34 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'p')imp, ale ta podpowiedz jest z dupy... NIKT nikomu nie karze grac na asterach... OK, sa tam czity, ale kurwa :D nie mowmy ludziom co jest dla nich lepsze zmuszajac ich do gry na NF...

wylaczenie asterow na ktorych nie ma NF = decyzja ost dekady...

NIE CHCESZ GRAC NA ASTERACH IDZ NA INNE SERVERY Z NF?

to ze astery bez NF sa ciagle pelne a servery z NF wieja pusta o czyms chyba swiadczy, prawda?


Czasami mam wrazenie ze jestes ulomny. Trzeba wylaczyc astery i tyle. Chuj z tymi co chca grac bez nf. Niektorzy sa tacy ze jak sie ich za łeb nie złapie i nie powie co maja robic to beda oszukiwac caly czas. A jeżeli ktos ma problem ze zrobieniem konta nf to niech wypierdala na serwery zagraniczne :D
_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 13 cze 2011, o 09:45 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
gdyby wyłączenie asterow bylo jedynym wyjsciem to bym nie polemizowal z taka sugestia... ale gdy wam sie nie chce poczekac na serverze z NF, az sie zbiora ludzie tylko chcecie isc po najmniejszej lini oporu, no to sorry, ale ulomnymi moga byc ludzie tak wlasnie myslacy...

po prostu tak sie nie robi, bo cos nie dziala... NF to nie AT, i z wlasnej tylko woli gracie tam gdzie moga byc czity... rozumiem jeszcze gdyby astery byly najlepsze i tam byly najlepsze warunki... wtedy jeszcze moznaby kombinowac...

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 13 cze 2011, o 12:18 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'g')dyby wyłączenie asterow bylo jedynym wyjsciem to bym nie polemizowal z taka sugestia... ale gdy wam sie nie chce poczekac na serverze z NF, az sie zbiora ludzie tylko chcecie isc po najmniejszej lini oporu, no to sorry, ale ulomnymi moga byc ludzie tak wlasnie myslacy...

po prostu tak sie nie robi, bo cos nie dziala... NF to nie AT, i z wlasnej tylko woli gracie tam gdzie moga byc czity... rozumiem jeszcze gdyby astery byly najlepsze i tam byly najlepsze warunki... wtedy jeszcze moznaby kombinowac...


Taka prawda.. tyle, że ja grając z doskoku, nie chcę grać dueli, a jedyne tp, które w ciągu 20 min mogę dorwać tylko na asterach. Bo astery są najlepsze, a gra na kubusiach/coolach jest dla mnie o poziom gorsza niż na serwerach welona (feeling, nie skill/poziom enemy).
Wiadomo, publiczny serwer = chlew. Zawsze tak było.

Co do przeciwdziałań, z moich obserwacji wynika, że każdy 'przy władzy' ma to gdzieś i nie dba o to co się stanie; braki chęci widocznie są spowodowane dużą częścią trollowych ludków ze sceny. LET Q2 DIE. GG, QQ.
_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 13 cze 2011, o 12:35 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('doddy', '
')Co do przeciwdziałań, z moich obserwacji wynika, że każdy 'przy władzy' ma to gdzieś i nie dba o to co się stanie; braki chęci widocznie są spowodowane dużą częścią trollowych ludków ze sceny. LET Q2 DIE. GG, QQ.


to moze czas wymienic tych i owych, dac sie wykazac innym, ktorzy nie maja slomianego zapalu?

Spoiler:
muhahahahaha

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 13 cze 2011, o 12:58 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '')$this->bbcode_second_pass_quote('doddy', '
')Co do przeciwdziałań, z moich obserwacji wynika, że każdy 'przy władzy' ma to gdzieś i nie dba o to co się stanie; braki chęci widocznie są spowodowane dużą częścią trollowych ludków ze sceny. LET Q2 DIE. GG, QQ.


to moze czas wymienic tych i owych, dac sie wykazac innym, ktorzy nie maja slomianego zapalu?
+1 !
_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 13 cze 2011, o 14:04 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '')$this->bbcode_second_pass_quote('doddy', '
')Co do przeciwdziałań, z moich obserwacji wynika, że każdy 'przy władzy' ma to gdzieś i nie dba o to co się stanie; braki chęci widocznie są spowodowane dużą częścią trollowych ludków ze sceny. LET Q2 DIE. GG, QQ.


to moze czas wymienic tych i owych, dac sie wykazac innym, ktorzy nie maja slomianego zapalu?

Spoiler:
muhahahahaha


A czemu pytanie to kierujesz właśnie do mnie?

Poza tym kandydatów znajdzie sie pęłno, prawdopodobnie 99% retardów.
ADMINI DAJCIE PROSZĘ podwójnego admina dla DEMA, po jednym na każde z jego łącz :D
Spoiler:
xa0xa0x00xa0xa0xa0xa0xa0ax0xa0xa0xa0xa0xa0xa0xa00xa00x0xa00xa

_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 13 cze 2011, o 14:13 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('doddy', 'A') czemu pytanie to kierujesz właśnie do mnie?

bo Ty poruszyles watek "odpuszczania" ludzi u wladzy. pytanie mozna zadac kazdemu, kto jest zainteresowany tematem, a odp jest tak lub nie, bez filozofowania. Po twoim czarujacym poscie mozna duzo wywnioskowac :)

$this->bbcode_second_pass_quote('doddy', 'P')oza tym kandydatów znajdzie sie pęłno, prawdopodobnie 99% retardów.
prawdopodobnie... moze czas sprobowac i ew. pozniej wyciagac wnioski niz sobie gdybac i zakladac to i owo?

$this->bbcode_second_pass_quote('doddy', 'A')DMINI DAJCIE PROSZĘ podwójnego admina dla DEMA, po jednym na każde z jego łącz :D
heh... wisienka na torcie, Twojego podejscia do sprawy. duzo tlumaczy :)

imo. zbyt wziales sobie do siebie moje pytanie, jak zawsze jako atak, zamiast jako sugestie do dyskusji nad problemem.

widzisz problem, ale nie chcesz go sprobowac rozwiazac.

a tak na marginesie. gdy nie trwa liga nie potrzeba zadnego kontrolowania "systemu". Jest NF, ktory wyklucza cziterow na serverach z nim. Problem ktory wy widzicie to to, ze ludzie wola sobie klikac na serverze bez zabezpieczen, podczas gdy wy chcecie grac z NF. Grajcie wiec z NF a astery zostawcie w spokoju.

bylo napisane multum opinii, ze niech tylko NF wyjdzie a bedziecie grac w swoim wlasnym ciasnym gronie. Nie chce wam sie czekac na ludzi wiec wolicie zamykac publiczne servery, z nadzieja ze ludzie zaczna grac na NF.

zle podejscie!

ps. dodai, jako ze masz problemy z rozpoznaniem adersata, to podpowiem Ci ze niektore zdania nie sa kierowane do CIEBIE. zwlaszcza te w ktorych adresat jest w liczbie mnogiej.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 13 cze 2011, o 14:28 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')Po twoim czarujacym poscie mozna duzo wywnioskowac :)

Mała poprawka. Ja staram się pisać fakty, Ty czarujesz w postach ;)

$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')widzisz problem, ale nie chcesz go sprobowac rozwiazac.

Oczywiście, że nie chcę. Jakikolwiek support dla faktardów z q2 zakończyłem w grudniu. Teraz tylko hejtuje, tak jest prosciej.

$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')ps. dodai, jako ze masz problemy z rozpoznaniem adersata, to podpowiem Ci ze niektore zdania nie sa kierowane do CIEBIE. zwlaszcza te w ktorych adresat jest w liczbie mnogiej.
Cytujesz moje zdania i się pod nimi podpisujesz, wnioskuję, że kierujesz słowa do mnie, jeżeli nie, to mnie nie cytuj :D Proste.

$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')prawdopodobnie... moze czas sprobowac i ew. pozniej wyciagac wnioski niz sobie gdybac i zakladac to i owo?


Spróbuj, szczerego powodzenia Ci życzę (bez aluzji i sarkazmu).
_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 408 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 163 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza