[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 1 maja 2024, o 13:27

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 408 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 26 sty 2014, o 20:57 

Karma: 0
To żaden dowód.


Góra
   
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 26 sty 2014, o 21:00 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 24 lut 2011, o 21:37
Posty: 257
Karma: -40
hahaha... pękam ze śmiechu :D :D :D jak ty się tu wszystkim żalisz... idź sie poskarż Purriemu.. co za ciota :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 26 sty 2014, o 21:04 

Karma: 0
Ja przypuszcam, że Nesqu1k kazał komuś wejść na serwer, ustawić sobie nick Guliwer Kondon i później pisać te obelgi. Chyba nie myślicie, że P!CZ4 mógłby coś takiego komuś powiedzieć :roll:


Góra
   
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 26 sty 2014, o 21:43 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
nf na serwery, delete konta dla piczy i problem sam sie rozwiaze :ok:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 26 sty 2014, o 21:54 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 24 lut 2010, o 22:18
Posty: 772
Lokalizacja: Szczecin
Karma: 22
Bana kurwie,jak nie umie sie zachowac.
A to nie Yossarian,tylko ja pod jego nikiem (sory Yoss) wpadlem dzisiaj na sv,i rzeczywiscie o wiele grzeczniej bylo.
Pamietam jak zaczynalem gre w 2010r. gdy byla jakas pojebana osoba na serwie to znienawidzony P!o robil z nia porzadek(nie znam goscia i niechce zaczynac pierdolnietej rozmowy z np. Toba dem (Ciebie tez nie znam)ale moim zdaniem bylo wtedy lepiej).
Na serwerach Yossariana brakuje opiekunow,ktorzy (nie mowie o banach od razu) zadbali by o godny koniec zywota kwejka dwa.
O braku ac na coolnecie czy wyjebywalnej mapliscie chyba nie mam co wspominac bo to chyba zbyt wielkie wyzwanie i nie ten topic...

_________________
dżanglist


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 26 sty 2014, o 21:57 

Karma: 0
Ban dla Stroga za fejki! chytry


Góra
   
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 26 sty 2014, o 21:59 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 24 lut 2011, o 21:37
Posty: 257
Karma: -40
ban dla stroga - fejkowanie. dziękuję


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 26 sty 2014, o 22:04 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 24 lut 2010, o 22:18
Posty: 772
Lokalizacja: Szczecin
Karma: 22
Zgadzam sie z przedmowca ktory dwie minuty po moim poscie juz dam mi minusa <ROZPACZ> :D
Jak mam grac z takimi debilami to ski2 wole banana,nie bedzie mnie korcic zeby wchodzic na q2(na scenie niech zostanie benjamin z siostra i niech sobie graja)

_________________
dżanglist


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 26 sty 2014, o 23:02 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 24 lut 2011, o 21:37
Posty: 257
Karma: -40
dobra skończ się już żalić...wpadła mi w oko łapka to pomyślałem - a dam mu minusa, niech ma :D następny wylewa żale jak płatki śniadaniowe. :bij:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 26 sty 2014, o 23:10 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('STROG', 'B')ana kurwie,jak nie umie sie zachowac.
A to nie Yossarian,tylko ja pod jego nikiem (sory Yoss) wpadlem dzisiaj na sv,i rzeczywiscie o wiele grzeczniej bylo.
Pamietam jak zaczynalem gre w 2010r. gdy byla jakas pojebana osoba na serwie to znienawidzony P!o robil z nia porzadek(nie znam goscia i niechce zaczynac pierdolnietej rozmowy z np. Toba dem (Ciebie tez nie znam)ale moim zdaniem bylo wtedy lepiej).
Na serwerach Yossariana brakuje opiekunow,ktorzy (nie mowie o banach od razu) zadbali by o godny koniec zywota kwejka dwa.
O braku ac na coolnecie czy wyjebywalnej mapliscie chyba nie mam co wspominac bo to chyba zbyt wielkie wyzwanie i nie ten topic...


lol, nie gralem w q2 dobre chyba 2 lata a zostalem wywolany do tablicy ;D pozdrawiam scene poza tymi dzieciakami co grac nie potrafia i psuja zabawe innym, wytrwalym.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 26 sty 2014, o 23:54 

Karma: 0
Dzięki Dem, takie słowa otuchy wiele dla mnie znaczą :angel:


Góra
   
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 27 sty 2014, o 00:59 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
hehe, niesamowita jest ta tolerancja

zwracajcie dalej na siebie 'uwagę'...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 27 sty 2014, o 09:21 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2005, o 22:25
Posty: 1514
Lokalizacja: Bia
Karma: 23
Standard, byli idioci i będą. Nic nadzwyczajnego =] pozdro

_________________
Make way for the bad guy. /www.UJB.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 27 sty 2014, o 12:28 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2010, o 17:32
Posty: 278
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Karma: 7
Benjamin, raz olałem Twoje wywody na temat tego meczu 2.2, bo uznałem, że kręcisz beke. Ale teraz już wiem, że jesteś całkiem poważny :D A więc czas na wyjaśnienia xD W tym meczu 2/2 stałem około 6 minut, wróciłem na ostatnie kilkanaście sekund :D Myślałem, że pocieszny jesteś typek, ale masz coś z PICZY :D

edit: Oczywiście post do usunięcia jak również te nic nie wnoszące powyżej


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 27 sty 2014, o 12:54 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
jak juz mowilem, jakby byl ktos u wladzy z jajami i wprowadzil nf na WSZYSTKIE serwery nie sluchajac lamentu lanthera i innych jemu podobnym takiego problemu by nie bylo :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 27 sty 2014, o 14:46 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lis 2007, o 20:56
Posty: 383
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 40
Witam

Wypowiem się w temacie, to jest tylko MOJE zdanie:

- Idea NF już dawno umarła,
- Powinny być osoby opiekunowie serwerów, którzy mają adminy,
- osoby te powinny być aktywnymi graczami którzy nie wchodzą raz na miesiąc a grają te kilka razy w tygodniu,
- na fb topic z zasadami na serwerze których powinni playerzy przestrzegać,
- ustalić za co ban, ustalić za co kick,
- admini piszą posty na fb kiedy i za co kikali za co ban do ogólnej oceny społeczności ew. ankieta,

Dlaczego tak nie inaczej? Bo i tak nowych playerów nie przybywa jak przybywają to mały odsetek, wchodzą jakieś no-name, którzy ledwo co chodzą trafiają i słabo się gra, że już nie wspomne o tym, że ktoś nie umiał do timu B wejść w momencie gdy był unlock. I albo idzie się w kierunku prostowania złych zachowań na serwerze i ewentualnych instrukcji albo zostaje dzicz i bez bata wolna amerykanka.

Można również pójść w inną stronę, kto jest chętny grać w każdą Niedzielę, sobotę godziny dowolne ale tylko na SV z NOFAKE, tzn. kto się zmobilizuje tylko do siedzenia i ewentualnego czekania na sv z nofake do gry? Bo ja z miłą chęcią bym się na to pisał.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 27 sty 2014, o 15:23 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2010, o 17:32
Posty: 278
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Karma: 7
KKND, Było coś takiego jak "niedzielne granie" D4Rus się tym zajmował chyba. Niestety pomysł ten nie wypalił, skończyło się na kilku meczach. Chyba nic już się nie zmieni.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 27 sty 2014, o 15:37 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 19 mar 2010, o 19:43
Posty: 417
Lokalizacja: Białystok
Karma: -24
Gram codziennie, dajcie mi admina :fist:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 27 sty 2014, o 15:37 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
sa serwery z nf i sa serwery bez nf, rozumiem ze czekanie az ktos wejdzie na serwer nf jest bezsensu, ale jesli jest problem z jakimis dzieciakami to wystarczy rzucic tekst "chodzcie na serwer nf, tam pogramy", zainteresowani przechodza i klikacie sobie, nie jest potrzebne do tego niedzielne granie, nie w tym problem tkwi tylko w mentalnosci ludzi

a dodawanie kolejnych adminow na serwer bez nf jest bezsensu, bylo to juz walkowane milion razy, wiekszosc ma zmienne ip wiec banowanie takie mija sie z celem, w innych przypadkach z kolei ktos gra na ip z ktorego klika kilka osob i tez nie mozna banowac, wiec pozostaje maly procent graczy ktorzy moga byc w ten sposob banowani, wiec na co jakies zasady, admini, opiekunowie, jak i tak w 90% przypadkach nic nie zrobicie z takim graczem i sie smieje wam tylko w twarz jak sobie bedziecie o tym dyskutowac na fb?

zmieni sie tylko tyle ze ja znow bede musial co chwile czytac ludzi placzacych mi na pm "dlaczego ten pajac ma admina", "dlaczego ten i ten dostal admiina", "dlaczego ten i ten mnie dzisiaj kopnal z serwera, zrob cos z nim", nie dziekuje

a zeby kogos wykopac z serwera nie jest potrzebny admin, wystarczy vote, jak sie znajdzie na serwerze kretyn ktory blokuje team albo cos, robi sie vote i po sprawnie, wejdzie z powrotem ale sobie nie pogra ani nie pogada bo w trakcie meczu nie widac co pisze z obsa, jak jest wiecej kretynow na serwerze to trzeba ich zostawic i isc na inny serwer...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 27 sty 2014, o 15:43 

Karma: 0
Ja pamiętam, że jak zaczynałem grać to na serwerze DM pisałem "pik", a wszyscy mnie olewali. Do teraz nie wiem czemu.

Bezel ściemnia, nie stał 6 min na pewno. Po prostu mu wstyd, ale czasem mam taką formę, że nie jednego cwaniaczka zwyciężam. Przykład: Bezel, który teraz się nie potrzebnie tłumaczy. Wszyscy wiedzą jak było :P

Ja jestem codziennie na serwerach, ja mogę być adminem. Zaprowadzę porządek raz na zawsze! Nie będzie żadnych plebsów ani pospólstwa!


Góra
   
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 408 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 122 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza