[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 18 kwi 2024, o 20:00

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 408 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 27 sty 2014, o 15:51 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
szkoda, że zasady forum z czasem się zmieniły i zrobiono otwartą rejestrację :bij:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 27 sty 2014, o 16:38 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lis 2007, o 20:56
Posty: 383
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 40
$this->bbcode_second_pass_quote('', 's')a serwery z nf i sa serwery bez nf, rozumiem ze czekanie az ktos wejdzie na serwer nf jest bezsensu, ale jesli jest problem z jakimis dzieciakami to wystarczy rzucic tekst "chodzcie na serwer nf, tam pogramy", zainteresowani przechodza i klikacie sobie, nie jest potrzebne do tego niedzielne granie, nie w tym problem tkwi tylko w mentalnosci ludzi

a dodawanie kolejnych adminow na serwer bez nf jest bezsensu, bylo to juz walkowane milion razy, wiekszosc ma zmienne ip wiec banowanie takie mija sie z celem, w innych przypadkach z kolei ktos gra na ip z ktorego klika kilka osob i tez nie mozna banowac, wiec pozostaje maly procent graczy ktorzy moga byc w ten sposob banowani, wiec na co jakies zasady, admini, opiekunowie, jak i tak w 90% przypadkach nic nie zrobicie z takim graczem i sie smieje wam tylko w twarz jak sobie bedziecie o tym dyskutowac na fb?

zmieni sie tylko tyle ze ja znow bede musial co chwile czytac ludzi placzacych mi na pm "dlaczego ten pajac ma admina", "dlaczego ten i ten dostal admiina", "dlaczego ten i ten mnie dzisiaj kopnal z serwera, zrob cos z nim", nie dziekuje

a zeby kogos wykopac z serwera nie jest potrzebny admin, wystarczy vote, jak sie znajdzie na serwerze kretyn ktory blokuje team albo cos, robi sie vote i po sprawnie, wejdzie z powrotem ale sobie nie pogra ani nie pogada bo w trakcie meczu nie widac co pisze z obsa, jak jest wiecej kretynow na serwerze to trzeba ich zostawic i isc na inny serwer...


1. Sugerujesz, że jak podam serwer z NF to ktoś wejdzie?

2. Rozumiem, że jak ktoś ma captaina w timie i bluzga lub źle się zachowuje i go taki opiekun kiknie i będzie go kikal przez okresloną ilosc czasu będąc na serwerze to temu fejkowi nie znudzi się wchodzenie na serwer? Lub ban czasowy? Poważnie uważasz, że to niczego nie zmieni? Ja uważam że próbować warto niż nie robić nic ale Ty masz zapchane skrzynki od ludzi którzy będą uważać, że ktoś na admina nie zasługuje bo go kiknął? Kurde albo robi się coś radykalnie albo nie robi się nic. A nie raz już nawet w Topicach z Demem w roli głównej wytykane były błędy adminów którzy są, de facto nawet nie wiem kto ma te adminy bo ja tych adminów na serwerze: 1. Nie widze 2. Nie widze żadnego działania 3. Admini to są ale chyba papierowi bo nikt kurde z adminów nie GRA? 3. Tak bardzo boicie się, że ktoś się obrazi za kika lub ban?

3. Rozumiem, że sytuacja "Było to tyle razy wałkowane, omawiane, dysputy prowadzone" OK ale czy chociaż ktoś spróbował wprowadzić właśnie takie rozwiązanie? Czyli co sytuacja jest taka ok podyskutujmy sobie od góry storpedujmy pomysł i narzekajmy dalej?

Co do vote nie raz byłem świadkiem jakichś bluzgów na serwerze i nikt nie zavotuje żeby wykopać playera jakiegoś bo wyzywa, bo jak jest 4/4 2/2 3/3 i nie ma nikogo więcej na obsie to nikt nie kiknie byleby zagrać.

Nie spodziewałem się takiej odpowiedzi od człowieka, który ma duży autorytet na scenie jedynie co to faktycznie NF zostało wprowadzone nie przyniosło spodziewanego efektu więc nie róbmy nic i niech dalej będzie shit na serwerach. Kiedyś jak dostało się bana to trzeba było się grubo tłumaczyć i powody były jasne, teraz Admini obawiają się tłumaczenia i zarzucania, że zrobili coś nie słusznie? Ja wolę złą władzę niż władzę której po prostu nie ma.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 27 sty 2014, o 17:15 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('KKND', 'R')ozumiem, że jak ktoś ma captaina w timie i bluzga lub źle się zachowuje i go taki opiekun kiknie i będzie go kikal przez okresloną ilosc czasu będąc na serwerze to temu fejkowi nie znudzi się wchodzenie na serwer?


no ale to od ludzi zalezy, kilka razy vote z kickiem dostatnie, kilka razy straci mozliwosc gry, bo za niego ktos inny wejdzie do teamu to tez mu sie nie znudzi? wyjdzie na to samo... i bez admina

$this->bbcode_second_pass_quote('KKND', 'C')o do vote nie raz byłem świadkiem jakichś bluzgów na serwerze i nikt nie zavotuje żeby wykopać playera jakiegoś bo wyzywa, bo jak jest 4/4 2/2 3/3 i nie ma nikogo więcej na obsie to nikt nie kiknie byleby zagrać.

no ale skoro inni nie chca zeby byl wykopany to dlaczego ma byc wykopany? dlatego ze na 1 osobe nabluzgal?
chcecie zwiekszyc kulture na serwerach? jakby kilka lat temu jakis admin za to kopnal z serwera kogos to od razu byl topic na fb zalozony z zazaleniami na takiego admina, a teraz nagle bluzganie wam przeszkadza na serwerze

$this->bbcode_second_pass_quote('KKND', 'N')ie spodziewałem się takiej odpowiedzi od człowieka, który ma duży autorytet na scenie jedynie co to faktycznie NF zostało wprowadzone nie przyniosło spodziewanego efektu więc nie róbmy nic i niech dalej będzie shit na serwerach.

no ale dlaczego NF sie nie przyjelo? po 1 dlatego ze ludzie woleli grac na fejkach, a po 2 dlatego ze "niby" mieli utrudnione zadanie, bo byl wielki problem konto zalozyc
NF daje narzedzia za pomoca ktorych latwo mozna bylo taki porzadek zrobic, jedno klikniecie admina i np. ban 3 dniowy na wszystkie serwery... na zwyklych serwerach zbanujesz ip, zrobi reconnect lacza i jest z powrotem, a jak nawet ma stale to idzie sobie na inny serwer, musialbys wchodzic wszedzie z osobna zakladac bana, pozniej na kazdy serwer wchodzic i zdejmowac po czasie (chociaz teraz to i tak juz wiekszego znaczenia nie ma, 2 serwery na krzyz sa)

ale nie chce rozpoczynac nawet dyskusji na temat nf bo i zaraz zostane znow zbluzgany przez przeciwnikow nf, znow sie dowiem ze nf zabil klejka, bo czesc z powodu niego przestala grac a nowi gracze nie mogli sobie pograc przez niego

$this->bbcode_second_pass_quote('KKND', 'K')iedyś jak dostało się bana to trzeba było się grubo tłumaczyć i powody były jasne, teraz Admini obawiają się tłumaczenia i zarzucania, że zrobili coś nie słusznie? Ja wolę złą władzę niż władzę której po prostu nie ma.

nie pamietam takich czasow, zawsze bylo wlasnie na odwrot, to zawsze admin musial sie bardzo dokladnie tlumaczyc za bana, a nie ten ktory go dostal


nawet zakladajac ze masz racje, kto mialby zdecydowac o tym kto ma dosac admina? ja napewno sie tego nie podejme, bo i tak cokolwiek zrobie to zawsze bede ten zly, bo albo ludzie stwierdza ze znow jakims swoim ziomalom daje admina (chociaz nawet nie mam pojecia kto w ogole jeszcze gra w klejka a kto nie) albo ze daje jakims pajacom ktorzy sa ostatnimi osobami ktore je powinni dostac

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 27 sty 2014, o 17:40 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
:?

Rick 'Rul' Grimes, gdzie jesteś..


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 27 sty 2014, o 17:44 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lis 2007, o 20:56
Posty: 383
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 40
Sorry, że tak od końca

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'n')awet zakladajac ze masz racje, kto mialby zdecydowac o tym kto ma dosac admina? ja napewno sie tego nie podejme, bo i tak cokolwiek zrobie to zawsze bede ten zly, bo albo ludzie stwierdza ze znow jakims swoim ziomalom daje admina (chociaz nawet nie mam pojecia kto w ogole jeszcze gra w klejka a kto nie) albo ze daje jakims pajacom ktorzy sa ostatnimi osobami ktore je powinni dostac


Topic fb, propozycje + ankieta, jak ktoś nie ma konta na fb -> sorry taki mamy klimat ;)

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'n')ie pamietam takich czasow, zawsze bylo wlasnie na odwrot, to zawsze admin musial sie bardzo dokladnie tlumaczyc za bana, a nie ten ktory go dostal

Ok ban był wyjaśniany z każdej stron, ale sam pamiętam czasy jak wchodził Pio kikał wszystkie "a" "b" i "c" i nikomu to nie przeszkadzało i chętnie do takich czasów bym wrócił.

W kwestii NF nie ma co komentować nie przyjęło się i nie przyjmie.

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'n')o ale skoro inni nie chca zeby byl wykopany to dlaczego ma byc wykopany? dlatego ze na 1 osobe nabluzgal?
chcecie zwiekszyc kulture na serwerach? jakby kilka lat temu jakis admin za to kopnal z serwera kogos to od razu byl topic na fb zalozony z zazaleniami na takiego admina, a teraz nagle bluzganie wam przeszkadza na serwerze

Zasady i przestrzeganie zasad, tak trudno ustalić coś i tego się trzymać i dawać pozwolenie adminowi na kikanie bez rozpatrywania zażaleń i nie wiadomo czego? cały czas obstajesz przy zdaniu - nie bo byłyby topici zażalenia i nie wiadomo co to nie robić nic, tylko kurde dalej jakbyś nie zauważył co chwile się ktoś udziela w topicach o tym, że jakiś gracz coś zrobił np. Picza i ktoś chce żeby z nim zrobić i to Ci nie przeszkadza? Sam stwierdziłeś 2 serwery aktywne, dając admina playerowi aktywnemu który gra na serwerach jest świadkiem takich działań to się nie będzie zastanawiał czy może kiknąć czy nie tylko by kikał po kilkudziesięciu takich akcjach by się uspokoiło. Bo by się może w końcu miarkował jakby chciał zagrać?

Co do votow to one nie działają, bo kurde ileż to czasem się czeka na wyrzucenie captaina z timu który stoi i blokuje ten tim 3 da vota i sie czeka bo nikt więcej nie zavotuje. Nawet w takich sytuacjach admin mógłby pomagać bo się czeka aż vote przejdzie te pare minut bo jest np. 3:0

Żebyśmy się dobrze zrozumieli, teraz adminów nie ma i nie będzie, bo nie słuchacie i nie chcecie słuchać. Bo najlepsze wyjście jest zostawić wszystko samemu sobie. Ok nawet jeżeli ponad połowa sceny nie zgodzi się na to aby były kicki za to że ktoś kogoś bluzga, to i tak uważam, że powinny być adminy rozdane AKTYWNYM GRACZOM, zrozumcie wreszcie oddajcie tą władze tym którzy grają, bo przynajmniej do CHOLERY CIĘŻKIEJ będzie ktoś na serwerze kto może na różne SŁABE akcje reagować.

EDIT: Jak nikt mnie nie popiera to ja więcej nie dyskutuje i eot. ;p

btw. Tak przy okazji odnośnie 1 IP, kiedyś jakoś nikomu nie przeszkadzało, że cały Połaniec miał bana na serwery i dopiero jak na studia się wyporwadziłem do Kielc to mogłem spokojnie pograć, to tak gwoli historii.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 27 sty 2014, o 19:41 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 24 lut 2011, o 21:37
Posty: 257
Karma: -40
po pierwsze: co Wy się tak sracie jak stare baby ?
po drugie: proszę mnie nie podawać jako przykład w/w sytuacji, bo już nie pamiętam kiedy komuś nawciskałem - myślicie szablonowo; może dlatego, że połowa z Was to kretyni - z ręką na sercu :D ja jeden na tej scenie jestem normalny; wszyscy zacznijcie szlochać w stylu płatków śniadaniowych. Czasem grywam, więc jeżeli jest możliwość to proszę o admina - chętnie zajmę się porządkiem na serwerach; aa.. i jeżeli chodzi o admina dla Benjamina jestem na TAK.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 27 sty 2014, o 20:17 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 19 mar 2010, o 19:43
Posty: 417
Lokalizacja: Białystok
Karma: -24
$this->bbcode_second_pass_quote('pOOssy', 'p')o pierwsze: co Wy się tak sracie jak stare baby ?
po drugie: proszę mnie nie podawać jako przykład w/w sytuacji, bo już nie pamiętam kiedy komuś nawciskałem - myślicie szablonowo; może dlatego, że połowa z Was to kretyni - z ręką na sercu :D ja jeden na tej scenie jestem normalny; wszyscy zacznijcie szlochać w stylu płatków śniadaniowych. Czasem grywam, więc jeżeli jest możliwość to proszę o admina - chętnie zajmę się porządkiem na serwerach; aa.. i jeżeli chodzi o admina dla Benjamina jestem na TAK.



Te twoje prowokacje nie sa smieszne, serio.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 27 sty 2014, o 20:20 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 24 lut 2011, o 21:37
Posty: 257
Karma: -40
jakie prowokacje ? skończ siać zamęt płatki śniadaniowe.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 27 sty 2014, o 20:54 

Karma: 0
Nesqu1k myśli stereotypowo, robi wszystko, żebym nie grał - dziś to potwierdził, bodajże przedwczoraj też i kilka dni wcześniej. Śmieszne, bo wszyscy narzekacie, że ludzie przestają w to grać, a nowych graczy nie przybywa. Więc pomysł Nesquika, żeby dostał admina jest szalony i bezrozumny (zresztą jak sam pomysłodawca :fist: ). Nowi gracze docierają na serwery, ale Wy ich nie pikacie nawet, bo są "słabi" i "lamią", a zasłaniacie się argumentami typu "nie znasz mapy". A jak nowicjusze mają zgłębić jej tajemnice, przykładowo dm5, skoro: po pierwsze - nie chętnie dopuszczacie do gry początkujących, po drugie: cały czas gracie dm1, 2, 3. Czysta monotonia.
Od kiedy mam/y ponowny wstęp na Kubusia nie zdarzyło mi się nikogo zbesztać, a wręcz przeciwnie. Z Bohenem idzie fajnie popisać, a Berniemu wyznałem nawet miłość anal
Jakbym miał jakieś poparcie, to naprawdę zrobiłbym tu porządek. Chodzę do 3 klasy podstawówki (raz nie zdałem :( ), i naprawdę mam wiele czasu na usuwanie Waszych brudów.


Góra
   
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 27 sty 2014, o 21:26 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 24 lut 2011, o 21:37
Posty: 257
Karma: -40
Benjamin mądrze prawi. Kto jest za adminem dla Benjamina niech polubi ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=b48wY-3ipgE

Ps.
Zwracam się z prośbą o dodanie mi karmy, bo chcę w końcu na tej scenie stanąć na nogach po moim upadku algida


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 27 sty 2014, o 23:35 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2006, o 15:50
Posty: 1604
Lokalizacja: 3city
Karma: 56
ale wy macie problemy - skitu idzcie na sanki/narty/deske czy cos :)

tyle rabanu o to, ze ktos tam napisze "huj ci w dupe lamo"; a wy juz nf, bany, itp - jeszcze bym zrobil imienne zaproszenie na serwy zeby moc pograc :D - niedzielne granie - no ja pierdole :D

to jak w podstawowce - zawsze ktos chcial na siebie w idiotyczny sposob zwrocic uwage - to sie go olewalo i tyle....zreszta ja zawsze mialem beke jak 2 typow sie wyzywalo na serwie, cos sie dzialo przynajmniej - teraz i tak jest spokoj w porownaniu do paru lat wstecz...

poza tym benjamin - kto kurwa?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 27 sty 2014, o 23:39 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
urbas i dlatego mowie o tych jajach, bo ja np nie przejmowalbym sie jakimis zalami o to kto ma admina =) od poczatku samej idei nf: NF na WSZYSTKIE, ale to WSZYSTKIE serwery, bez jakiegokolwiek wyjatku, kto zechce podac maila i nicka na forum to to zrobi i konto nf zostanie mu przyznane, jezeli nie, tak jak np lanther to niech wypierdala i tyle. po to sa jaja, by wyeliminowac chociaz czesc panujacego chaosu

poza tym, ludzie powinni zaczac uzywac opcji ignore i problem z glowy, przydalaby sie rowniez taka opcja w grze :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 27 sty 2014, o 23:49 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 24 lut 2011, o 21:37
Posty: 257
Karma: -40
no to Pan Kakao aka płatki śniadaniowe robi hałas nie wiadomo o co
http://www.youtube.com/watch?v=_7sjaTI-RDU


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 28 sty 2014, o 09:34 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lis 2007, o 20:56
Posty: 383
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 40
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 28 sty 2014, o 15:19 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2010, o 17:32
Posty: 278
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Karma: 7
Dobra Benjamin przesadziłeś. Nienawidzę ludzi nieuczciwych i przede wszystkim kłamców. Doszedłem do wniosku, że razem z Piczą jesteście upośledzeni, ale nawet mi nie jest Was żal. Benjamin nie pisz już do mnie nic proszę :cry:

Przeczytałem też wypowiedź urbaska i mądrze chłop prawi. Podtrzymuje jego zdanie i dalej uważam że na scenie już nic się nie zmieni, nie warto wprowadzać nowych zmian.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 28 sty 2014, o 15:30 

Karma: 0
Bezel jaki foch. Zachowujesz się jakbyś miał 10 lat :lol: Może coś na zgodę?: algida


Góra
   
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 29 sty 2014, o 00:33 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 24 lut 2011, o 21:37
Posty: 257
Karma: -40
bezel dogi anal klasyk piesek algida dogi anal klasyk piesek algida dogi anal klasyk piesek algida dogi anal klasyk piesek algida dogi anal klasyk piesek algida


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 29 sty 2014, o 01:47 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
podobno maja bana na kubusia => maja stale ip? => ban na fb ? po co sie meczyc?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 29 sty 2014, o 01:54 

Karma: 0
Nikt się nie męczy. Skąd masz takie info? Nie przypominam sobie o żadnym banie na Kubusia :microwave:


Góra
   
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 29 sty 2014, o 14:16 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 19 mar 2010, o 19:43
Posty: 417
Lokalizacja: Białystok
Karma: -24
Super pomysł dem :piwo:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 408 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 21  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza