[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 10:02

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 408 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 13 cze 2011, o 14:32 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('doddy', '
')$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')ps. dodai, jako ze masz problemy z rozpoznaniem adersata, to podpowiem Ci ze niektore zdania nie sa kierowane do CIEBIE. zwlaszcza te w ktorych adresat jest w liczbie mnogiej.

Cytujesz moje zdania i się pod nimi podpisujesz, wnioskuję, że kierujesz słowa do mnie, jeżeli nie, to mnie nie cytuj :D Proste.

Dobrze wiesz, ze to nie byl 1 raz, jak sie oburzyles ze pod Twoim cytatem pisze o "wladzy". poruszyles temat, a ja zadalem pytanie do ogolu w tym do Ciebie ale nie tylko do Ciebie. i ot wielkie halo

$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')prawdopodobnie... moze czas sprobowac i ew. pozniej wyciagac wnioski niz sobie gdybac i zakladac to i owo?

$this->bbcode_second_pass_quote('doddy', '
')Spróbuj, szczerego powodzenia Ci życzę (bez aluzji i sarkazmu).

problem w tym ze nie mam mocy sprawczej by cokolwiek zmienic :( i koleczko sie zamyka, prawda? nie wazne co bym fajnego wymyslil lub probowal zmienic, pojawi sie zawsze TEN NIEKATYWNY admin, ktory ma nadal admina i powie NIE. fajnie?
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 13 cze 2011, o 14:39 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')problem w tym ze nie mam mocy sprawczej by cokolwiek zmienic :( i koleczko sie zamyka, prawda? nie wazne co bym fajnego wymyslil lub probowal zmienic, pojawi sie zawsze TEN NIEKATYWNY admin, ktory ma nadal admina i powie NIE. fajnie?


A co należało by wg Ciebie zmienić?

Rzeczy które się mogą zmienić:
- Prowadzący plq2
- Admini nf

Rzeczy których nie możemy zmienić
- Dostęp do astera - z dobrej woli od admina ma go tylko velon
- Nie zastąpimy ricza, chyba, że Harven znajdzie czas na pisanie anticzita

Ograniczenia, ograniczenia :( Jedyne co można zmienić to organizację
_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 13 cze 2011, o 14:48 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
prowokujesz mnie do wejscia w glebsza dyskusja, ale nie pozwole sobie na to w tym temacie. napisze jedynie ze plq2 moim zdaniem ciezko bedzie odratowac bez duzych zmian, adminow NF czepiac sie nie mam zamiaru, a i dyskutowac nad dostepem do astera tez nie ma sensu.

dodatkowo napisze w sprawie richa, ze NF i dziurawy AT +doswiadczenie niektorych graczy jest wystarczajacym antycheatem.

tak wiec mysle ze OT w tym temacie zostal wyczerpany.

Spoiler:
ps.
jestem w szoku (albo i nie mr radosny prowokatorze), ze by przy wielokrotnie zadeklarowanej neutralnosci chcesz mnie wciagnac do rozwijania pewnych watkow - nudzi Ci sie w pracy ;) ?.

ps2.
co ciekawe glownym watkiem OT bylo "wylaczmy astery", zeby zmusic do gry na NF. a zmuszanie do gry na NF byloby zbrodnia przeciwko scenie.

ps3.
cale szczescie kazdy wie ze glupota byloby wylaczac astery. dopoki nie naprawia synchro czasowego na lini nf - aster, trzeba sie pogodzic z tym ze na 3 serverach sposrod 25 moga nie byc karani cziterzy. Wiec nie ma na co narzekac tylko trzeba sie przesiasc na coolnety i inne :)

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 13 cze 2011, o 15:21 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'p')rowokujesz mnie do wejscia w glebsza dyskusja, ale nie pozwole sobie na to w tym temacie. napisze jedynie ze plq2 moim zdaniem ciezko bedzie odratowac bez duzych zmian, adminow NF czepiac sie nie mam zamiaru, a i dyskutowac nad dostepem do astera tez nie ma sensu.

Dodam od siebie, że plq2 jest odgrzewanym kotletem od trzech ostatnich edycji. Powielanie schematów z poprzednich lat, all*, pp czy też oskary, oczywiście doceniam pracę WSZYSTKICH adminów i organizatorów, ale sami przyznacie, że to już zaczyna się robić nudne?

Dem, nie trollując, chciałem na poważnie przeczytać Twoje argumenty, a Ty mnie bastujesz tekstem, że Cię prowokuję. Zluzuj. Nie chcesz OT, napisz na pm, może nóż widelec mi się uda coś ruszyć?

Co do zapobieganiu cziterom, mamy błędne koło.
Ricz nic nie robi -> migracja na NF -> brak graczy -> przejście na serwery publiczne -> cziter -> początek linijki

Jedynym sensownym momentem zobaczenia 4v4 na NF są pcw i ligi, które zapewnie zobaczymy najwcześniej we wrześniu.
Na dzis, omijam graczy z pingiem 38-41 i staram sie grac tylko ze znanymi mi mordami :d
_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 13 cze 2011, o 15:27 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')a tak na marginesie. gdy nie trwa liga nie potrzeba zadnego kontrolowania "systemu". Jest NF, ktory wyklucza cziterow na serverach z nim. Problem ktory wy widzicie to to, ze ludzie wola sobie klikac na serverze bez zabezpieczen, podczas gdy wy chcecie grac z NF. Grajcie wiec z NF a astery zostawcie w spokoju.

bylo napisane multum opinii, ze niech tylko NF wyjdzie a bedziecie grac w swoim wlasnym ciasnym gronie. Nie chce wam sie czekac na ludzi wiec wolicie zamykac publiczne servery, z nadzieja ze ludzie zaczna grac na NF.


Ale tutaj chodzi o inny problem. Na asterach nie graja ludzie bez nf, tylko ludzie ktorzy:
    -wola grac na fejkowych nikach niz swoich z kont nf
    -chca poczitowac
    -chca powyzywac

Tutaj nie chodzi o zamykanie się w gronie, skoro większość/wszyscy grający na asterach mają konta nf. Nie wmawiajcie, że nowi gracze akurat tam grają :). Nowi moga grac na coolnet DM i po to ten serwer stoi. Kiedyś "nowi" zaczynali na telebanku, ewentualnie kubusiu. "NOWY" widzac poziom na asterze od razu dalby disconnecta/quit.
Tutaj nie chodzi tak naprawdę o "NOWYCH" (pisane po raz wtóry), ale o pewien fakt, że niektórzy wstydzą się chyba jeszcze grać na swoich nikach. Część to pewnie dezerterzy typu pops, swat czy reszta cziterów. Część to gracze w stylu "gram na fejku i później nikt mi nie wypomni, że całe wakacje grałem w q2, a forme trzeba trzymać". Część to grający raz na jakiś czas i nie chcący wzbudzać zainteresowania swoim starym-znanym nickiem czyt. luźne granie.

Gdyby NF był przymusowy i miał dobrą i szybką akceptację kont połączoną z efektywnością całego projektu - nikt nie miałby pretensji pewnie i przeciwwskazań, żeby nf istniał na wszystkich serwerach z tdm. Tutaj już nie chodzi o większość czy część, bo widać że ludziom to nie jest na rękę, ale założą konta pod przymusem i będą grać (patrz -> nie patrz lanther :) ).

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 13 cze 2011, o 16:00 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
nikt nie wspomnial o nowych graczach.
nikt nie karze Ci grac na asterach z ryzykiem ze wejdzie jakis czit na server.
nf nie jest az tak bardzo new-user-friendly jakbysmy chcieli.

koniec tematu, bo nawet mi sie nie chce zaczynac tematu ze ktos chce sobie pograc na fejku, czy powyzywac (czego w ogole nawet nie dostrzegam tam. a nawet jesli, to sie jada na realach)

soczyste NIE dla zmuszania ludzi do grania na NF. sa 2,3 servery z +-20, ktore nie maja NF. odstawcie sie od nich. zwlaszcza dlatego ze i tak nie bedzie zadnej zmiany na asterach, nie wazne co sie uzgodni.

dla tych ktorzy nie sa doinformowanie: na asterach nie mozna uruchomic NF z wzgledow techniczno-roznorakich.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 13 cze 2011, o 16:05 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
Z założenia NF jest i będzie opcjonalnym a nie wymaganym pluginem do grania w q2.

_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 13 cze 2011, o 18:53 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2010, o 17:32
Posty: 278
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Karma: 7
Jestem za tym, aby przenieść się z asterów na inne serwery z NF. Proponuję temat mocno rozgłośnić, można by nawet było ustawić topic na #plq2. :wink: Działajmy coś, trzeba z tego bagna jakoś się wygrzebać...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 14 cze 2011, o 10:54 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('bezel', 'J')estem za tym, aby przenieść się z asterów na inne serwery z NF. Proponuję temat mocno rozgłośnić, można by nawet było ustawić topic na #plq2. :wink: Działajmy coś, trzeba z tego bagna jakoś się wygrzebać...


mozna zaczac od zdjecia mi bana na NF :ok:
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 14 cze 2011, o 10:56 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
nick: dem
powod bana: proba wyludzenia konta NF

mysle, ze scena nie straci duzo, gdy ban pozostanie

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 14 cze 2011, o 11:32 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
a skad ty mozesz wiedziec czy straci czy nie ? :) powiem Ci jedno. ost plq2 juz duzo stracilo ze mnie nie bylo i ide o zaklad ze wielu by to potwierdzilo :)

btw. kiedy ostatnio grales w q2? D:

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 14 cze 2011, o 12:22 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
neveride - dem akurat w odroznieniu od Ciebie cos chce zrobic na tej scenie i juz niejednokrotnie przysluzyl sie scenie bardziej niz Ty.

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 14 cze 2011, o 17:56 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
majcinie,
myslisz ze cokolwiek co do mnie piszesz biore do siebie? odpowiedz sobie na to pytanie jak czlowiek inteligentny i jako takowyz zastanow sie czy warto bylo tutaj pisac.

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 16 cze 2011, o 14:09 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2005, o 17:14
Posty: 1036
Lokalizacja: Szprotawa/Wroc
Karma: 62
Moje zdanie wygląda następująco - w całym szacunkiem do osób nazywanych tutaj "władzą", którzy mają duży wkład w tą grę, ale skoro nie mają już czasu/zapału/motywacji aby prowadzić ligi, wdrążać jakieś nowości, powinni chociaż część swojej władzy albo ej całość oddać osobom, które poświęcą się aby quake2 wziął kolejny oddech.

Quake2 i tak już ledwo zipie jeśli chodzi o scenę, między innymi przez monotonię. Może jak nowe osoby wezmą się za prowadzenie to będzie się coś działo, bo jeśli nic nie ruszy, a system gry i organizacji będzie taki sam jak do tej pory to q2 zdechnie szybciej niż wszystkim się wydaje.

A tak nowy zastrzyk energii włożony przez inne osoby pociągnie tą grę jeszcze z 1-2 sezony.

_________________
neon gej, lanther gej ho hej.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 16 cze 2011, o 20:54 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
Kubi ale ostatnie 2 sezony prowadzily "nowe" osoby i niestety "stare" musialy ja ratrowac :( Wybranie organizatora plq2 nie jest prosta sprawa - zreszta nie widzialem by ktos chcialby sie tego rzeczywiscie podjac :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 17 cze 2011, o 07:45 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 mar 2003, o 20:11
Posty: 2549
Lokalizacja: Krynica/Krak
Karma: 45
$this->bbcode_second_pass_quote('doddy', 'J')edynym sensownym momentem zobaczenia 4v4 na NF są pcw i ligi, które zapewnie zobaczymy najwcześniej we wrześniu.
Na dzis, omijam graczy z pingiem 38-41 i staram sie grac tylko ze znanymi mi mordami :d


tu tez sie natniesz :D
podobo ostatnio jakis scout gral na wh tak mi luczek pisal :D
i to na pewno nie ja :D
_________________
:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 17 cze 2011, o 10:52 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Scout', '')$this->bbcode_second_pass_quote('doddy', 'J')edynym sensownym momentem zobaczenia 4v4 na NF są pcw i ligi, które zapewnie zobaczymy najwcześniej we wrześniu.
Na dzis, omijam graczy z pingiem 38-41 i staram sie grac tylko ze znanymi mi mordami :d


tu tez sie natniesz :D
podobo ostatnio jakis scout gral na wh tak mi luczek pisal :D
i to na pewno nie ja :D
ale na pewno nie bylo to na NF wiec....
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 17 cze 2011, o 16:09 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 mar 2003, o 20:11
Posty: 2549
Lokalizacja: Krynica/Krak
Karma: 45
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '')$this->bbcode_second_pass_quote('Scout', '')$this->bbcode_second_pass_quote('doddy', 'J')edynym sensownym momentem zobaczenia 4v4 na NF są pcw i ligi, które zapewnie zobaczymy najwcześniej we wrześniu.
Na dzis, omijam graczy z pingiem 38-41 i staram sie grac tylko ze znanymi mi mordami :d


tu tez sie natniesz :D
podobo ostatnio jakis scout gral na wh tak mi luczek pisal :D
i to na pewno nie ja :D
ale na pewno nie bylo to na NF wiec....

na pewno to bylo na asterze bo luczek zawsze gra na asterze.. ;]
ale swoja droga czemu ja ?:D ani skilla nie mam ani nie wadze ? :D
_________________
:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 17 cze 2011, o 16:10 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
jestes kolejnym nickiem jednym z wielu dla goscia co biega z wh... nie jestes wyjatkowy sory :D

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Bany globalne.
PostNapisane: 17 cze 2011, o 19:07 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 mar 2003, o 20:11
Posty: 2549
Lokalizacja: Krynica/Krak
Karma: 45
dlatego wlasnie myslalem, ze ten z wh tylko wyjatkowe osoby udaje :D stad moje nie zrozumienie :D

_________________
:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 408 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 182 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza