[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 6 maja 2024, o 20:53

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 27 cze 2010, o 09:41 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'U')rbas, prosze wypierdol posty nie zwiazane z tematem. a przypomne, tematem jest "czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?"

"czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?"

jezeli tematem jest powyzsze, to odpowiedz jest prosta - bo nie musi.
nigdy zaden admin nie musial. od blokowania czitow jest ricz, a admin ma zbanowac delikwetna, ktory ich uzywa lub uzyl (np. ciebie). admin swoje zrobil reszta zalezy od ricza. a czy admin w tym riczowi pomoze, to juz zalezy od jego dobrej woli oraz okolicznosci. w sytuacji biezacej, pio nie moze zrobic nic, bo czita nie posiada, wiec czego ty od niego chcesz?

a teraz hipokryto dwa fakty, ktorym nie zaprzeczysz:
1. gdybys faktycznie chcial zablokowania czita, ktorego posiadasz, to poszedlbys do ricza, a nie prowokowal nowy temat na forum.
2. piszesz nowy temat, bo twoim ulubionym zajeciem jest pisanie na forum. nie lubisz pio i probojesz zdyskredytowac to co robi dla sceny. prywata.

i teraz jeszcze raz:
jezeli uwazasz, ze problemem jest to, ze czit nie jest zablokowany, to skoncz pisac na forum i idz do ricza. problem rozwiazany.
jezeli uwazasz, ze problemem jest biernosc pio w blokowaniu czita, to czytaj powyzej. specjalnie pokolorowalem dla ciebie na rozowo

mam nadzieje, ze to wyjasnia twoje pytanie do szeryfa pio (juz po uzyciu slowa "szeryf" w temacie, widac twoje negatywne nastawienie oraz probe drwienia z pio, co jest dodatkowym potwierdzeniem dla punktu 2).

tak wiec, cokolwiek bylo twoja intencja przy zakladaniu tego tematu, odpowiedz masz powyzej. jak dla mnie temat jest zamkniety, bo wszystko co chciales wiedziec, masz podsumowane w moim poscie (nie powiedzialem nic nowego). jak masz na tyle oleju w glowie by zrozumiec, ze tak jest faktycznie to po prostu odpisz, ze rozumiesz i temat bedzie zamkniety.
a jak nie rozumiesz to popros, zeby ktos ci wytlumaczyl prostszym jezykiem, bo ja tego nie bede robic.
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 27 cze 2010, o 11:46 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
@neveride: ciesze sie ze dla ciebie temat jest zamkniety.
wreszcie przestaniesz pisac swoje bzdury - patrz np. twoje dwa smieszne "fakty" :D -, a i wtedy ja nie musze odpiswac tobie.
i uwazaj... oczekuje ze nie odpiszesz juz wiecej w tym temacie, bo naprawde nie masz nic do powiedzenia, zwlaszcza tam gdzie dodajesz kolor.

@kolt, mam nadzieje ze nie nabrales wody w usta, co ?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 27 cze 2010, o 20:32 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
szok, poprostu szok jak koles moze byc uparty. Juz tyle osob mu odpowiedzialo na pytanie z tematu, a ten dalej ma klapki na oczach.

proponuje zaprzestania karmienia trolla.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 27 cze 2010, o 21:52 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 's')zok, poprostu szok jak koles moze byc uparty. Juz tyle osob mu odpowiedzialo na pytanie z tematu, a ten dalej ma klapki na oczach.

tzn kto? :D bo "tyle osob" wyglada na epic fail :ok: a moze Bociek jest inaczej? moze to TY masz klapki na oczach ?
$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'p')roponuje zaprzestania karmienia trolla.
zastosuj najpierw do swojego wewnetrznego trolla. btw, spojrz kolt juz przestal "karmic trolla". wez z niego przyklad. :piwo: D:
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 27 cze 2010, o 22:03 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Juz niedlugo umieszcze cie na liscie cheaters? na ds wraz z demem na ktorym czitowales wiec bedziesz w niezlym towarzystwie.

Czyli caly twoj misterny plan sie udal i mozesz oglosic wszem i wobec swoj sukces. Zgodnie z tym co zakladales "rozdmucham" sprawe czitera wiec zobacz jaki z ciebie genialny strateg. Pozazdroscic. Rofl

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 27 cze 2010, o 23:33 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'J')uz niedlugo umieszcze cie na liscie cheaters? na ds wraz z demem na ktorym czitowales wiec bedziesz w niezlym towarzystwie.

Czyli caly twoj misterny plan sie udal i mozesz oglosic wszem i wobec swoj sukces. Zgodnie z tym co zakladales "rozdmucham" sprawe czitera wiec zobacz jaki z ciebie genialny strateg. Pozazdroscic. Rofl

kolt, ale dlaczego nie odpisales mi jak nazwiesz kogos kto oszukiwal w lidze duelowej? hmm ? ; ))))))))))
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 06:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
A o co chodzi z tym oszukiwaniem wlidze duelowej ?

_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 08:46 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'U')rbas, prosze wypierdol posty nie zwiazane z tematem. a przypomne, tematem jest "czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?"

$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'k')olt, ale dlaczego nie odpisales mi jak nazwiesz kogos kto oszukiwal w lidze duelowej? hmm ? ; ))))))))))
DEM, jak nazwiesz to co robisz? KONSEKWENCJA I GENIUSZ ? :D
kolejne potwierdzenie punktu dwa - nie zalezy ci na meritum tylko chcesz sobie pogadac. przestancie z nim pisac. niech sobie mysli, ze "wygral" kolejna dyskusje :D. pieknie dem, pieknie! nie masz pojecia jak wielka sprawiasz mi przyjemnosc probujac blyszczec polerujac sie łajnem :>>
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 11:19 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
@neveride ale sloneczko, zebysmy mieli aktywnego moderatora to by nie bylo zadnego ot wlacznie z twoim czy kolta (no i moimi poniektorymi reakcjami na wasze OT). ja wiem, WAM mozna ale mi juz nie. smutne

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 11:28 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2007, o 14:07
Posty: 1040
Lokalizacja: Krynica
Karma: 66
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '')$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'J')uz niedlugo umieszcze cie na liscie cheaters? na ds wraz z demem na ktorym czitowales wiec bedziesz w niezlym towarzystwie.

Czyli caly twoj misterny plan sie udal i mozesz oglosic wszem i wobec swoj sukces. Zgodnie z tym co zakladales "rozdmucham" sprawe czitera wiec zobacz jaki z ciebie genialny strateg. Pozazdroscic. Rofl

kolt, ale dlaczego nie odpisales mi jak nazwiesz kogos kto oszukiwal w lidze duelowej? hmm ? ; ))))))))))

No o co chodzi z tym oszukiwaniem w lidze duelowej oO ? Kolt nie jesteś czysty jak to zawsze prawiłeś oO ?Jak to wyzywałes wszystkich od oszustów cziterów itp a sam masz coś na sumieniu sfinka ?Dem prosimy o wyjasnienie :wink:

EDIT Myśle że nasz zarządca Q2SCENE Szlachetny i czysty powinien sam nam to opwiedzieć bo chyba taki czysty nie jest jak tutaj się wypowiadałeś? No kolt tylko nie pisz żeby to za ciebie zrobił Dem :wink: ?
_________________
/Q2/ za serce chwyta czas mija


Ostatnio edytowano 28 cze 2010, o 12:01 przez friq, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 11:37 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
ale moze nie w tym temacie? Ja bym wolal zebysmy dalej rozmawiali o dzialajacych czitach.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 13:35 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
Dem prostaku (juz nie wiem jak mam do Ciebie pisac bys wkoncu zalapal) Czy ty naprawde masz probemy z czytaniem? Czy Twoje zwoje mozgowe za malo sa pokrecone? No ile razy trzeba Ci pisac?

CZITY DZIAŁAJA BO ADMINI ICH NIE POSIADAJA I NIE MAJA JAK ZAINTERWENIOWAC U RICHA!!!!

Kurwa nie potrafisz naprawde tego zrozumiec? O czym ty chcesz dalej gadac? Na 1 stronie tematu juz zostało to 3 razy napisane ale Ty dalej swoje. I kto tu robi OT? Noz w kieszeni mi sie otwiera jak czytam Twoje wypociny.

Co do Twojego pw do mnie. Tak, bede traktowal Cie jak zwyklego czitera. Bo oprocz tego, ze wszedles na server z dzialajacym czitem nic nie zrobiles innego. Wiec IWP czlowieku. Daj nam normalnie funkcjonowac na tym forum. Po swojej stronie masz jedynie ludzi, ktorzy zawsze bronili czitow (swoich kumpli) jak np Friq.

Jestes najabardziej wkurwiajaca osoba na tym forum i w swojej pieprzonej ignorancji nie potrafisz tego dostrzec.

nev, kolt, pio nie karmcie juz tego trolla. Ja wiem, ze to trudne ( bo sam go niestety karmie) ale tylko tak mozna pozbyc sie tego nadludzia.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 14:19 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'D')em prostaku (juz nie wiem jak mam do Ciebie pisac bys wkoncu zalapal) Czy ty naprawde masz probemy z czytaniem? Czy Twoje zwoje mozgowe za malo sa pokrecone? No ile razy trzeba Ci pisac?

ale dlaczego uwazasz ze tylko ja jestem na tyle dociekliwy.. przeciez wiele osob zadalo dokladnie to samo pytanie...
  • pimp
  • tinc
  • reve
  • norman
  • abc
Czyli ze oni sa tez tak pojebani jak ja? sa jeszcze ci co mnie tam plusuja za niektore posty, zamiast samemu zabrac glos w dyskusji - albo pisza na prv na irc...

$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', '
')CZITY DZIAŁAJA BO ADMINI ICH NIE POSIADAJA I NIE MAJA JAK ZAINTERWENIOWAC U RICHA!!!!

I to twoim zdaniem juz jest zamkniecie sprawy ? to powiedz mi... co to za admini co nie potrafia upilnowac porzadku na scenie? Ze rich zrobil AC i on to blokuje? no patrz, a to ci nowosc. To teraz wytlumacz mi, dlaczego JA nie bedac zadnym adminem, nie majac zadnej wladzy na tej scenie oraz nie majac zadnych specjalnych umiejetnosci, po za sporym samozaparciem poblokowalem juz tyle czitow?
Chcesz mi i reszcie sceny powiedziec, ze przez lenistwo jestesmy skazani na gre z cziterami?

$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', '
')1. Kurwa nie potrafisz naprawde tego zrozumiec?
2. O czym ty chcesz dalej gadac? Na 1 stronie tematu juz zostało to 3 razy napisane ale Ty dalej swoje.
3. I kto tu robi OT?
4. Noz w kieszeni mi sie otwiera jak czytam Twoje wypociny.

zluzuj troszke.
ad 1. moze to ty nie potrafisz zrozumiec?
ad 2. jak to o czym. o tym, zeby nasi admini ruszyli dupe
ad 3. prosze bardzo
Spoiler:

ad 4. uwazaj zeby sobie jajek nie pokaleczyc

$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'C')o do Twojego pw do mnie. Tak, bede traktowal Cie jak zwyklego czitera. Bo oprocz tego, ze wszedles na server z dzialajacym czitem nic nie zrobiles innego. :o a spytales mnie co zrobilem ?
$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', '1'). Wiec IWP czlowieku.
2. Daj nam normalnie funkcjonowac na tym forum.
3. Po swojej stronie masz jedynie ludzi, ktorzy zawsze bronili czitow (swoich kumpli) jak np Friq.
ad 1. nie znam skrotu IWP :(
ad 2. ale ja ci nic nie bronie... spamuje cie i nie mozesz czytac forum ?
ad 3. :ok: jeszcze zeby friq cos napisal w tej sprawie to bym rozumial. a tak? brakt argumentow :D no i patrz liste wyzej osob, z ktorymi dobrze nie zyje, ale ktore maja odwage spytac sie dlaczego czity dzialaja
$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'J')estes najabardziej wkurwiajaca osoba na tym forum i w swojej pieprzonej ignorancji nie potrafisz tego dostrzec.
nawet jesli tobie sie tak wydaje to... to jest twoj problem, nie moj
$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'n')ev, kolt, pio nie karmcie juz tego trolla. Ja wiem, ze to trudne ( bo sam go niestety karmie) ale tylko tak mozna pozbyc sie tego nadludzia. ale niestety twoj kolcik i neveridek sami kopia dolki pod soba... no match for me ?
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 15:08 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Napisz jeszcze, że te czity które poblokowałeś pochodzą z pewnego forum na które miałeś dostęp, podobnie jak give, którego podkablowałeś i dostał na nie bana.
I winszuję wszystkim tym, którzy twierdzą, że give miał w ten sposób nie dostać bana przykładając się do walki z czitami. Jego przeszłość wszystkim jest znana.

Dem odnosząc się do rozmowy, którą podałeś:
Spoiler:
01[19:50] <dem`afk> jak duzo plikow
01[19:50] <dem`afk> masz od give
01[19:50] <dem`afk> ?
[19:51] <Pio> kilka
01[19:51] <dem`afk> no to juz sporo wyjasnia
01[19:51] <dem`afk> dzieki za odpowiedz
[19:52] <Pio> srpawdzales te vave cos tam ?
01[19:52] <dem`afk> jeszcze nie
01[19:52] <dem`afk> jak sprawdze dam znac
01[19:52] <dem`afk> narazie mama goraca linia na kilku rozmowach
[19:52] <Pio> ok
[19:52] <Pio> to gl
[19:52] <Pio> :
[19:52] <Pio> p
07[21:03] <Pio> dem`afk
[21:03] <Pio> chyba mamy problem ;]
01[21:03] <dem`afk> ?
01[21:03] <dem`afk> a jaki ?
01[21:03] <dem`afk> jesli chodzi o richa i slayera
01[21:03] <dem`afk> to ja wiem ze z richem trzeba umiec rozmawiac
01[21:03] <dem`afk> wiec jesli o to chodzi to daj logi
01[21:03] <dem`afk> z rozmowy
01[21:04] <dem`afk> a powiem ci czy o wszystko spytales
01[21:04] <dem`afk> tak by rich odpowiedzial na wszystko
[21:04] <Pio> chodzi o cos innego
[21:04] <Pio> imo o wiele gorszego ;]
[21:04] <Pio> poweidziales dla razora
[21:04] <Pio> ze give dal mi kilka czitow
01[21:06] <dem`afk> hm ?
01[21:06] <dem`afk> i gdzie tu problem ?
01[21:07] <dem`afk> Pio
01[21:07] <dem`afk> gadajmy
[21:07] <Pio> nie widzisz tu problemu ?
[21:07] <Pio> sorry
01[21:07] <dem`afk> nie widze
[21:07] <Pio> nc
01[21:07] <dem`afk> podsylanie plotek
01[21:07] <dem`afk> do razora
[21:07] <Pio> moja wtyke domniemana blokujesz
01[21:07] <dem`afk> to slaby pomysl
01[21:07] <dem`afk> wtyke ktora nigdy nie ujrzy
01[21:07] <dem`afk> prywatnych czitow
[21:07] <Pio> pierdolisz glupoty
[21:07] <Pio> mialem dostep
[21:07] <Pio> do forum jego
[21:07] <Pio> z czitami
[21:07] <Pio> teraz jest zablokowane
[21:07] <Pio> gw
01[21:07] <dem`afk> heh
01[21:08] <dem`afk> a nie wystarczy
01[21:08] <dem`afk> ze ja trzymam reke na pulsie
01[21:08] <dem`afk> tak jak to robie od kilku miesiecy ?
07[21:08] <Pio> nc dem
01[21:08] <dem`afk> podsylanie plotek do razora
01[21:08] <dem`afk> to slaby pomysl
01[21:08] <dem`afk> zwlaszcza plotek
01[21:08] <dem`afk> ktore pomagaja tobie
01[21:08] <dem`afk> tylko dlatego
[21:08] <Pio> taka sama plotka jestes Ty
01[21:08] <dem`afk> ze chca miec konto
[21:08] <Pio> jak i on
01[21:08] <dem`afk> skoro tak twierdzisz
01[21:08] <dem`afk> ze jestem plotka
07[21:09] <Pio> dem`afk
[21:09] <Pio> tak sie nie robi
[21:09] <Pio> gadamy na priv
[21:09] <Pio> a ty idziesz do kolesia
[21:09] <Pio> tak sie nie robi
01[21:09] <dem`afk> tak sie robi
01[21:09] <dem`afk> jesli gra idzie o inne rzeczy
01[21:09] <dem`afk> niz wyciaganie
01[21:09] <dem`afk> publicznych hackow
[21:09] <Pio> ta, a o co ty grasz ?
01[21:09] <dem`afk> przez dzieci
01[21:09] <dem`afk> ktore chca zmyc
01[21:09] <dem`afk> swoja przeszlosc
01[21:09] <dem`afk> w nieudolny sposob
01[21:09] <dem`afk> sypiac kolegow
[21:09] <Pio> no i dobra, chociaz chcial pomoc
01[21:09] <dem`afk> z ktorymi czitowali
[21:09] <Pio> kolegow, lol
01[21:10] <dem`afk> to nie jest dobry sposob
01[21:10] <dem`afk> na walke z czitami
[21:10] <Pio> kazdy skuteczny sposob jest dobry
[21:10] <Pio> a on byl skuteczny
01[21:10] <dem`afk> ten nie jest
[21:10] <Pio> wcale
01[21:10] <dem`afk> wiesz dlaczego?
[21:10] <Pio> bym mial dzisiaj wh
01[21:10] <dem`afk> nie mialbys
01[21:11] <dem`afk> a wiesz dlaczego ?
[21:11] <Pio> juz jest na forum
01[21:11] <dem`afk> :D
01[21:11] <dem`afk> oj pio
01[21:11] <dem`afk> nie doceniasz mnie
01[21:11] <dem`afk> ale spoko
01[21:11] <dem`afk> juz dawno nei oczekuje poklasku
01[21:11] <dem`afk> poza quake2.info
[21:11] <Pio> wiesz
[21:11] <Pio> miales poklask wielki
[21:11] <Pio> ale po tym co dzisiaj odjebales
[21:11] <Pio> to n/c
01[21:11] <dem`afk> :)
01[21:11] <dem`afk> wydaje ci sie
01[21:12] <dem`afk> ze jest zle
01[21:12] <dem`afk> a jest dobrze
01[21:12] <dem`afk> nie musisz tego teraz rozumiec
01[21:12] <dem`afk> poprostu give
01[21:12] <dem`afk> to byl slaby pomysl na wtyczke
[21:12] <Pio> slaby pomysl na wtyke ? o wiele lepszy niz Ty ;] on ma opinie czitera, za granica wiedza, ze probujesz pomagac tutaj
01[21:13] <dem`afk> coz
01[21:13] <dem`afk> ale to ja mam ratbota na dysku
01[21:13] <dem`afk> i sprawnego wh do r1q2
[21:13] <Pio> i nic z tym nie robisz
[21:13] <Pio> ];
01[21:13] <dem`afk> a nie give
01[21:13] <dem`afk> nie wiesz co robie
01[21:13] <dem`afk> nigdy nie pytales
01[21:13] <dem`afk> a ja powolutku
01[21:13] <dem`afk> robie tak
01[21:13] <dem`afk> zeby bylo dobrze


Bałeś się, że give może odwalić robotę za Ciebie? Rozumiem, że Twój indywidualizm nie pozwala pomóc i liczyłeś na bezkrytyczne poparcie (a nawet granie na czicie na publicznym serwerze).

Nie pisz o żadnym OT, kiedy coś Ci się nie podoba. Po prostu Twoja próżność daje o sobie znać.

Dobrze wiesz, że czity były także kiedyś i jakoś admini nie odpowiadali za ich wyszukiwanie tylko za OPIEKOWANIE SIĘ SERWERAMI I BANOWANIEM CZITERÓW.

Gdyby Pio miał czita, wysłałby do richa, bo co więcej mógłby zrobić?
Jeśli jest tyle pretensji o działanie Pio odnośnie "dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow?" zróbmy sondę, czy powinien on mieć admina, czy jest odpowiednią osobą na tym stanowisku i wyjdzie wszystko na jaw.

Piszecie dlaczego czity działają? Mnie też to zastanawia, ale teraz odpowiedzcie sobie na pytanie co zrobić, żeby nie działały?
Czy nie działały kiedy dem supportował ich eliminację? Jeśli:
TAK - działające czity pochodzą JEDYNIE z forum razora i jeśli ktoś nie uzyska do nich dostępu i na bieżąco nie będzie podsyłał do richa tego się nie zatrzyma
NIE - czyli dopóki rich nie wymyśli czegoś nowego, obecny ac będzie przepuszczał niektóre czity, których .dll-ek rich nie posiada jeszcze i które ac toleruje

Kiedyś Revenge przedstawił pomysł do richa, żeby w momencie odpalenia q2 inne programy nie działały, miało to wykluczyć m.in. wszystkie/większość czitów. Na ile to jest prawdopodobne i skuteczne? Nie wiem. Rich się na to zgodzić nie chciał.

Pierdolenie zatem Pana Dema, dlaczego czity działają jest farsą, a on sam o tym najlepiej wie. A to dlatego, że czity działały nawet kiedy on się tym zajmował. Fajne nie?
Te ratboty i inne boty, które posiada na dysku są pozostałością po jego kontaktach z panem R. Czy zechce to zablokować jest jego sprawą.

Nie odpisuj nawet na tego posta, bo nie zamierzam z Tobą dyskutować kiedy zaczniesz manipulować faktami. Kto ma swój rozum przejrzy na oczy.

Do wszystkich. WSZYSCY chcemy zlikwidować czity i cziterów, więc trwajmy w tym.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 15:13 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
az mi brak slow

wspominasz o give i o jakims forum ? ze ja bralem cos z jakiegos forum? o ja pierdole... nie wypowiadaj sie na tematy o ktorych nie masz zielonego pojecia...

az zal dupe sciska ile wy sobie nawyobrazacie w glowie i slepo w swoje zludne wyobrazenia wierzycie...

ps - co do Pio.
wladza bez obowiazkow jest bardzo necaca... ale nie ma czegos za nic i ja o tym teraz pisze

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Ostatnio edytowano 28 cze 2010, o 15:51 przez dem, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 15:14 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
Ok odpowiem Ci ostatni raz. (swoja droga mozna jakos dac ignora na forum danej osobie?)

Osoby, ktore wymieniles, a ktore zadaly to samo pytanie co Ty najprawdopodobniej umieja czytac ze zrozumieniem (norman jedynie potrzebowal troszke wiecej czasu) i juz nie zdaja tych pytan.

To, ze Ty nudzisz sie w zyciu i Twoim glownym zajeciem jest trollowanie gdzie sie da to nie znaczy, ze inni tez maja podobne upodobania. To, ze Ty masz czas na szukanie czitow i bawienie sie w jakies gierki z ich tworcami to jzu Twoja indywidualna sprawa. NIe wymagaj by admini mieli sie znizac do Twojego poziomu i tracili swoj czas na w/w gierki.

Poza tym, Kazdy inteligentny czlowiek przyjal by za fakt, iz czity nie sa zablokowane bo niekt z uprawnionych nie mial go w reku i skonczyl pierdolic farmazowny na forum. Mozna miec pretensje, ze ktos gra na czitach i nie ma bana, ale trzeba byc skonczonym kretynem by miec pretensje do admina, ze nie siedzi po nocach i nie blaga osoby, ktora ma danego czita - by mu go przeslala.

Tu dodam tylko edit odnosnie posta neona.
Dzieki za ten log (pewnei jzu dem gdzies go podal ale zeby czytac jego spoilery to tzreba mie ctak najebane w glowie jak on). Widac bardzo dobrze, ze dem chcial byc "jedyny" walczacy z czitami :D Log fajnie pokazuje jego zadufanie w sobie. On chce robic "wielkei rzeczy" :D hahahha. Na miejscu Pio zbanowal bym tego czleka nie na 3 miesiace a na 3 lata :) Niech wroci po tym czasie i sprobuje zostac "wielkim demem" jak juz nas tu nie bedzie :D


Polowa z prztoczonych przez Ciebie OT nie sa OT bo w ich tresci znajduja sie slowa typu: "dziwnie rozumujesz, ze admin powinien..." Sa to odpowiedzi na Twoje bzdurne pytania. Pozatym sama nazwa tego topica swiadczy o tym, iz Twoja chec zadania pytania nie jest tylko sprawa metoryczna, lecz prowokacyjna.

Co do Twoich fanow co Cie pkt na forum/ircu to powiem Ci tak... A. Hitler tez ich mial.

Brakuje jeszcze Twoich tekstow typi: Ja tylko odbijam paleczke.

To tyle ode mnie. Mam tylko nadzieje, ze inne osoby jzu tez zaprzestana Cie karmic paszą trollną. Pozdrawiam.


Ostatnio edytowano 28 cze 2010, o 15:25 przez Bocian, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 15:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
1. mam zaczac zalaczac cale posty zebys mi nie pisal takich farmazonow ze to nie OT ?
2. pileczke, nie paleczke. nie umiesz nawet powtorzyc mojego tekstu ?
3. ja mam nadzieje ze ludzie przestana biernie sie przygladac i sami beda zabierac glos...
4. trzymam cie za slowo (neveride juz pokazal ze jego jest gowno warte) ze wiecej sie tu nie odezwiesz. nikt cie nie zmusza do czytania postow.
5. bardzo latwo jest udac ze pewnych rzeczy w czyims poscie sie nie widzi, prawda?

@bocian:
jestes zalosny

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 15:32 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
neon naprawde dzieki za ten log. on tutaj wszystko wyjasnia i miejmy nadzieje, ze ci ktorzy wierza w to co dem pisze (z tego co dem pisze, to sa tacy, ale jemu to chyba nie powinnismy juz wierzyc :D), wylapia z tego loga jaki z niego kretacz. ladnie podpierdoliles GIVE'a :D, GG.
a co do forum, to juz od dawna o nim wiadomo, wiec skoncz teraz wymyslac bajki, ze na zadnym forum cie nie bylo...zal mi cie chlopaku. znajdz sobie jakies zajecie...

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 15:35 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
Boze, widzisz i nie grzmisz ile zaklamania sie tu szerzy

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 15:42 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', '
')Co do Twoich fanow co Cie pkt na forum/ircu to powiem Ci tak... A. Hitler tez ich mial.

sfinka

$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'O')k odpowiem Ci ostatni raz. (swoja droga mozna jakos dac ignora na forum danej osobie?)


Prawy górny róg FB 'Twoje konto', poźniej po lewej w pływającym menu Grupa użytkowników -> Wrogowie
Spoiler:
$this->bbcode_second_pass_code('', '
Wrogowie to użytkownicy domyślne ignorowani. Posty tych użytkowników nie będą wyświetlane, pojawią się tylko informacje, że posty te zostały napisane. Prywatne wiadomości od wrogów są dozwolone. Zauważ, że nie możesz ignorować moderatorów i administratorów.
')

_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 167 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza