[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 09:42

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 17:27 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
I widzisz dem. Przedstawiasz taką wersję jaką sam sobie wymyśliłeś.

Zarzucasz Pio, że nie blokuje czitów, kiedy podkablowałeś dla razora give, który mógł być kolejną wtyką. Jebiesz się w faktach.

Co z tego, że na tamten moment NIE POSIADAŁ DOSTĘPU DO "UKRYTYCH" CZITÓW, skoro ten dostęp mógłby dostać dnia kolejnego. Z góry zakładasz, że nic by nie zdziałał, dlatego trzeba podpierdolić go - powodzenia z takim nastawieniem w życiu.
Układasz sobie własną wersję do końca - nostradamus.

Nieważne czy byłby to give, [admin]rul czy danka. Sprawa jest taka, że najpierw chcesz działać sam, a teraz (patrz tytuł tematu) próbujesz zarzucić komuś bierność w pobieraniu plików od razora, który pisze ciągle to nowe czity.

Masz go za debila teraz i twierdzisz, że po całej akcji dałby dostęp komuś nowemu z Polski do swoich tworów?

Na mojego posta, który był dla Ciebie niewygodny odpisałeś tylko, że żadnego forum nie było:

Spoiler:
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')
[...] ze ja bralem cos z jakiegos forum? o ja pierdole...


Jeśli już łapiesz za słówka, bo nie chcesz odpisywać na niewygodny temat, napisz mi, że z forum nie miałeś NIEDZIAŁAJĄCYCH czitów?

Nie kłam już tyle i nie mydl oczu innym.

Chcę żebyś odpowiedział tylko na jedno pytanie z tego posta i mam nadzieję, że jak wrócę wieczorem będę mógł znaleźć tutaj odpowiedź na to pytanie.

Czy kiedy testowałeś czity i miałeś dostęp do czitów razora ludzie na serwerach nie czitowali?

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 17:33 
Cichociemny

Dołączył(a): 9 paź 2007, o 19:41
Posty: 106
Karma: -13
GandalF, Nie no ... co ten koles pierdoli to juz przerasta ludzką możliwość kiedy co gdzie i jak ja zapierdalałem z czitem na telebanku ? prosze o dowody (tylko prawdziwe) z nie cierpliwością czekam na odpowiedz
I skończ pierdolić te brednie ze ja zapierdalałem na czitach . Bo ostatni raz grałem na czitach 3 lata temu
@Norman tak wiem miałem sie nie wpierdalać ale o temacie " razor " ja troche sie orientuje wiec sie wypowiedziałem i przy okazji odpowiedziałem na dema farmazony tak jak i reve


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 17:33 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
neon

give nie dostalby dostepu do zadnych czitow.

dem nie dzialal sam a z pio.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 17:35 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2007, o 14:53
Posty: 138
Karma: 3
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'T')o cwiercinteligencie popros swojego kolege dema, by podzielil sie z adminami czitem, ktory zalega na jego dysku. Ale nie, wolisz bronic osobe co kreci afere "dlaczego dany czit dziala, skoro ja wiem jak go zablokowac, ale wam nie powiem bo nie jestescie warci tej wiedzi".
Zal to dupe sciska jak czytam takich ludkow jak Ty.

o jebany... po co sie udzielasz nie masz zadnej wiedzy w temacie czitow nie masz bladego pojecia co jak i dlaczego to po chuj sie odzywasz?

wyjasnie ci jak debilowi
-dem wysyla czita pio ->pio wysyla czita richowi -> rich blokuje ratbota->razer blokuje dema->razer kompiluje nowego ratbota w 10s->bocian jest zadowolony->wychodza nowe czity->dem nie ma do nich dostepu -> bocian ma wyjebane na nowe czity bo bocian nie gra na cziterow tylko z cziterem...

po chuj w ogole dem mial by wysylac czita do pio? co to jakis mediator miedzy richem?

dem zrobil tak a nie inaczej bo chcial miec dostep do czitow nie mogl inaczej zrobic bo tylko on mial TA wersje ratbota sprawa musiala sie potoczyc wlasnym torem...

@down
sam nie wiesz kiedy grasz na czitach?

Ostatnio edytowano 28 cze 2010, o 17:43 przez GandalF, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 17:38 
Cichociemny

Dołączył(a): 9 paź 2007, o 19:41
Posty: 106
Karma: -13
GandalF, Czekam na odpowiedz kiedy ja " zapierdalałem na czitach na telebanku "


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 17:39 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
a ja placze... czy musze naprawde odpisywac neonowi ? litosci !!! ludzie, zacznijcie rozdawac bany za brak myslenia !!!

$this->bbcode_second_pass_quote('neon', '[')size=150]Czy kiedy testowałeś czity i miałeś dostęp do czitów razora ludzie na serwerach nie czitowali?[/size]


ale kurwa... o co chodzi w tym pytaniu? najpierw nie umie czytac a teraz nie umie zadac pytania.

a co do niewygodnych rzeczy i wygodnych... no kurwa, mam ci odpowiadac za kazdym razem ze piszesz brednie, bzdury i wogole idz zamknij sie w szafie ? aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

I PRZESTAN KURWA GDYBYAC CO BY BYLO GDYBY, BO KURWA PISZESZ TAK JAKBY COS MIALO RACJE BYTU... Boze... IDIOTO, wklejales MOJE logi ale juz ich kurwa nie czytales? wez sobie przeczytaj co wklejales chociaz..

litosciii!!!!!!!!!!!!!!!!

edit: dobrze... odpisze ci, zaraz pojawi sie post....
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 17:47 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
$this->bbcode_second_pass_quote('GandalF', '')$this->bbcode_second_pass_quote('', 'T')o cwiercinteligencie popros swojego kolege dema, by podzielil sie z adminami czitem, ktory zalega na jego dysku. Ale nie, wolisz bronic osobe co kreci afere "dlaczego dany czit dziala, skoro ja wiem jak go zablokowac, ale wam nie powiem bo nie jestescie warci tej wiedzi".
Zal to dupe sciska jak czytam takich ludkow jak Ty.

o jebany... po co sie udzielasz nie masz zadnej wiedzy w temacie czitow nie masz bladego pojecia co jak i dlaczego to po chuj sie odzywasz?

wyjasnie ci jak debilowi
-dem wysyla czita pio ->pio wysyla czita richowi -> rich blokuje ratbota->razer blokuje dema->razer kompiluje nowego ratbota w 10s->bocian jest zadowolony->wychodza nowe czity->dem nie ma do nich dostepu -> bocian ma wyjebane na nowe czity bo bocian nie gra na cziterow tylko z cziterem...

po chuj w ogole dem mial by wysylac czita do pio? co to jakis mediator miedzy richem?

dem zrobil tak a nie inaczej bo chcial miec dostep do czitow nie mogl inaczej zrobic bo tylko on mial TA wersje ratbota sprawa musiala sie potoczyc wlasnym torem...

@down
sam nie wiesz kiedy grasz na czitach?

Odpowiem Ci gupku jeszcze raz: Niech Twoj kolega dem wysle TERAZ (kumasz juz?) czita richowi, badz do PIO skoro ma do niego pretensje, ze "nie blokuje dzialajacych czitow".

Dem zrobil tak (sprawa z give) a nie inaczej bo chcial zyskac + u pana R. czym zyskal - u pana P. I wszystko jasne. Nie pisz juz nic w moim kierunku bo myslimy troszke na innych poziomach. Wiec nigdy sie nie dogadamy, Cze

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 17:50 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'c')huj ci do mojego czlonka. z byle jakim czlonkiem poradze sobie w zyciu, ale gdy sie nie umie czytac (lub sie nagina fakty) to ja tobie i reszcie (z waszego koleczka wzajemnej adoracji) ciekawej przyszlosci nie wroze.


rofl i nagle wszystko stalo sie zajebiscie jasne i proste jesli chodzi o dema
juz wiem czemu on jest taki - ten byle jaki czlonek zjebal mu zycie :(

norman : nie wiem czy jest sens odnosic sie do twoich ostatnich zarzutow w moim kierunku skoro przypisales mi cos czego nie napisalem - troche widac ze juz sie sam w tym wszystkim zgubiles

problem nie jest w tym ze dem "probuje" walczyc z czitami tylko w tym ze poprzez swoj zryty beret wspolpraca z nim jest czesto bardzo utrudniona a nawet niemozliwa
do tego popisem na serwie jak sobie gralismy pikapy pokazal ze nie nadaje sie na to stanowisko
walka z czitami wymaga wspolpracy a on nie potrafi tego robic - jedynie psuje atmosfere i robi afery nakrecajac swoje prywatne wojenki
do tego jest pretensjonalnym gowniarzem o czym dowodzi tytul tego topica - on nie chce dyskutowac on jedynie chce wojenek
to tyle jesli chodzi o dema

http://q2scene.net/ds/index.php?op=dd2&id=1169336003 a to tak jak obiecalem
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 18:07 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
@neon: czy czujesz sie juz dopieszczony? pfffffffffff
Spoiler:
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'N')apisz jeszcze, że te czity które poblokowałeś pochodzą z pewnego forum na które miałeś dostęp, podobnie jak give, którego podkablowałeś i dostał na nie bana.

nie, te czity nie pochodzily z tego forum. BO PRYWATNE CZITY KTORE CHCE SIE ZACHOWAC DLA SIEBIE CZLOWIEKU BEZ POMYSLUNKU ZACHOWUJE SIE PRYWATNYMI. A TO ZNACZY ZE DZIELISZ SIE NIMI EWENTUALNIE Z LUDZMI KTORZY POMAGALI JE OPRACOWAC (zeby zaczely dzialac)

$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'I') winszuję wszystkim tym, którzy twierdzą, że give miał w ten sposób nie dostać bana przykładając się do walki z czitami. Jego przeszłość wszystkim jest znana.
To nie do mnie...
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', '
')Dem odnosząc się do rozmowy, którą podałeś:
http://www.fajnyboard.planetquake.pl/vi ... 20#p216220

BOZE! NIE ODNOSC SIE DO ROZMOWY KTOREJ NAWET NIE PRZECZYTALES DOKLADNIE A DOTEGO WKLEILES URYWAJAC POCZATEK.... nie sprawdzalem, ale teraz zaczalem sie bac ze wkleiles powycinana rozmowa, skoro juz na poczatku brak jest kilkunastu linijek...

$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'B')ałeś się, że give może odwalić robotę za Ciebie? Rozumiem, że Twój indywidualizm nie pozwala pomóc i liczyłeś na bezkrytyczne poparcie (a nawet granie na czicie na publicznym serwerze).

TAK! w rzeczy samej. Obawialem sie ze give zajmie moje miejsce. zwlaszcza gdy nie zna jezyka angielskiego i przekleja formy "kali jesc kali pic" z google translate
$this->bbcode_second_pass_code('', '
[20:01] <Raylis> he is 16
[20:01] <Raylis> lol
01[20:01] <dem`afk> sth like this
[20:01] <Raylis> i sent him fake wh 4 times in a row
[20:01] <Raylis> and he got caught
01[20:02] <dem`afk> :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
01[20:03] <dem`afk> eh eh eh
01[20:03] <dem`afk> im amused u r not getting bored
[20:05] <Raylis> LMFAO
[20:05] <Raylis> what a pathetic kid
...
[21:04] <Raylis> <g1ve> what you blocked me on forum account ?
...
')

$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'N')ie pisz o żadnym OT, kiedy coś Ci się nie podoba. Po prostu Twoja próżność daje o sobie znać.
:o

$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'D')obrze wiesz, że czity były także kiedyś i jakoś admini nie odpowiadali za ich wyszukiwanie tylko za OPIEKOWANIE SIĘ SERWERAMI I BANOWANIEM CZITERÓW.
no byly kiedys. a mi sie wydaje ze jednak dawno temu kazdy robil co sie dalo by poblokowac czity. zwlaszcza admini

$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'G')dyby Pio miał czita, wysłałby do richa, bo co więcej mógłby zrobić?
gdyby mial...

$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'J')eśli jest tyle pretensji o działanie Pio odnośnie "dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow?" zróbmy sondę, czy powinien on mieć admina, czy jest odpowiednią osobą na tym stanowisku i wyjdzie wszystko na jaw.
jeee.. super... chcesz to rob...

$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'P')iszecie dlaczego czity działają? Mnie też to zastanawia, ale teraz odpowiedzcie sobie na pytanie co zrobić, żeby nie działały?
ja wiem co zrobic i co robic. wy nie wiecie. tu sie roznimy

$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'C')zy nie działały kiedy dem supportował ich eliminację? Jeśli:
TAK - działające czity pochodzą JEDYNIE z forum razora i jeśli ktoś nie uzyska do nich dostępu i na bieżąco nie będzie podsyłał do richa tego się nie zatrzyma
NIE - czyli dopóki rich nie wymyśli czegoś nowego, obecny ac będzie przepuszczał niektóre czity, których .dll-ek rich nie posiada jeszcze i które ac toleruje
tu mozna gdybac. takich rzeczy nigdy sie nie wie do konca

$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'K')iedyś Revenge przedstawił pomysł do richa, żeby w momencie odpalenia q2 inne programy nie działały, miało to wykluczyć m.in. wszystkie/większość czitów. Na ile to jest prawdopodobne i skuteczne? Nie wiem. Rich się na to zgodzić nie chciał.
no bo sa ku temu powody by sie na to nie godzic... dlatego wlasnie pewnymi rzeczami zajmuaj sie ludzie ktorzy wiedza co i jak dziala, a nie ci, ktorym sie wydaje jak cos mogloby wygladac

$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'P')ierdolenie zatem Pana Dema, dlaczego czity działają jest farsą, a on sam o tym najlepiej wie. A to dlatego, że czity działały nawet kiedy on się tym zajmował. Fajne nie?
maslo maslane i nic sensownego z tego nie wynika...

$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'T')e ratboty i inne boty, które posiada na dysku są pozostałością po jego kontaktach z panem R. Czy zechce to zablokować jest jego sprawą.
co mam napisac?

$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'N')ie odpisuj nawet na tego posta, bo nie zamierzam z Tobą dyskutować kiedy zaczniesz manipulować faktami. Kto ma swój rozum przejrzy na oczy. najpierw mam nei odpisywac a potem placz ze odpisalem na klamstwo ktoro sobie pozwoliles napisac w tymze poscie...

$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'D')o wszystkich. WSZYSCY chcemy zlikwidować czity i cziterów, więc trwajmy w tym.trwajmy i pierdzmy w stolek. gratzy !


@kolt:
a dlaczego nie chcesz odpowiedz na pytanie czy dopusciles sie oszustwa w lidze The Edge czy nie ?
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 18:14 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '@')neon: czy czujesz sie juz dopieszczony? pfffffffffff
Spoiler:
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'N')apisz jeszcze, że te czity które poblokowałeś pochodzą z pewnego forum na które miałeś dostęp, podobnie jak give, którego podkablowałeś i dostał na nie bana.

nie, te czity nie pochodzily z tego forum. BO PRYWATNE CZITY KTORE CHCE SIE ZACHOWAC DLA SIEBIE CZLOWIEKU BEZ POMYSLUNKU ZACHOWUJE SIE PRYWATNYMI. A TO ZNACZY ZE DZIELISZ SIE NIMI EWENTUALNIE Z LUDZMI KTORZY POMAGALI JE OPRACOWAC (zeby zaczely dzialac)

$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'I') winszuję wszystkim tym, którzy twierdzą, że give miał w ten sposób nie dostać bana przykładając się do walki z czitami. Jego przeszłość wszystkim jest znana.
To nie do mnie...
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', '
')Dem odnosząc się do rozmowy, którą podałeś:
http://www.fajnyboard.planetquake.pl/vi ... 20#p216220

BOZE! NIE ODNOSC SIE DO ROZMOWY KTOREJ NAWET NIE PRZECZYTALES DOKLADNIE A DOTEGO WKLEILES URYWAJAC POCZATEK.... nie sprawdzalem, ale teraz zaczalem sie bac ze wkleiles powycinana rozmowa, skoro juz na poczatku brak jest kilkunastu linijek...

$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'B')ałeś się, że give może odwalić robotę za Ciebie? Rozumiem, że Twój indywidualizm nie pozwala pomóc i liczyłeś na bezkrytyczne poparcie (a nawet granie na czicie na publicznym serwerze).

TAK! w rzeczy samej. Obawialem sie ze give zajmie moje miejsce. zwlaszcza gdy nie zna jezyka angielskiego i przekleja formy "kali jesc kali pic" z google translate
$this->bbcode_second_pass_code('', '
[20:01] <Raylis> he is 16
[20:01] <Raylis> lol
01[20:01] <dem`afk> sth like this
[20:01] <Raylis> i sent him fake wh 4 times in a row
[20:01] <Raylis> and he got caught
01[20:02] <dem`afk> :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
01[20:03] <dem`afk> eh eh eh
01[20:03] <dem`afk> im amused u r not getting bored
[20:05] <Raylis> LMFAO
[20:05] <Raylis> what a pathetic kid
...
[21:04] <Raylis> <g1ve> what you blocked me on forum account ?
...
')

$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'N')ie pisz o żadnym OT, kiedy coś Ci się nie podoba. Po prostu Twoja próżność daje o sobie znać.
:o

$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'D')obrze wiesz, że czity były także kiedyś i jakoś admini nie odpowiadali za ich wyszukiwanie tylko za OPIEKOWANIE SIĘ SERWERAMI I BANOWANIEM CZITERÓW.
no byly kiedys. a mi sie wydaje ze jednak dawno temu kazdy robil co sie dalo by poblokowac czity. zwlaszcza admini

$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'G')dyby Pio miał czita, wysłałby do richa, bo co więcej mógłby zrobić?
gdyby mial...

$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'J')eśli jest tyle pretensji o działanie Pio odnośnie "dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow?" zróbmy sondę, czy powinien on mieć admina, czy jest odpowiednią osobą na tym stanowisku i wyjdzie wszystko na jaw.
jeee.. super... chcesz to rob...

$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'P')iszecie dlaczego czity działają? Mnie też to zastanawia, ale teraz odpowiedzcie sobie na pytanie co zrobić, żeby nie działały?
ja wiem co zrobic i co robic. wy nie wiecie. tu sie roznimy

$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'C')zy nie działały kiedy dem supportował ich eliminację? Jeśli:
TAK - działające czity pochodzą JEDYNIE z forum razora i jeśli ktoś nie uzyska do nich dostępu i na bieżąco nie będzie podsyłał do richa tego się nie zatrzyma
NIE - czyli dopóki rich nie wymyśli czegoś nowego, obecny ac będzie przepuszczał niektóre czity, których .dll-ek rich nie posiada jeszcze i które ac toleruje
tu mozna gdybac. takich rzeczy nigdy sie nie wie do konca

$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'K')iedyś Revenge przedstawił pomysł do richa, żeby w momencie odpalenia q2 inne programy nie działały, miało to wykluczyć m.in. wszystkie/większość czitów. Na ile to jest prawdopodobne i skuteczne? Nie wiem. Rich się na to zgodzić nie chciał.
no bo sa ku temu powody by sie na to nie godzic... dlatego wlasnie pewnymi rzeczami zajmuaj sie ludzie ktorzy wiedza co i jak dziala, a nie ci, ktorym sie wydaje jak cos mogloby wygladac

$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'P')ierdolenie zatem Pana Dema, dlaczego czity działają jest farsą, a on sam o tym najlepiej wie. A to dlatego, że czity działały nawet kiedy on się tym zajmował. Fajne nie?
maslo maslane i nic sensownego z tego nie wynika...

$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'T')e ratboty i inne boty, które posiada na dysku są pozostałością po jego kontaktach z panem R. Czy zechce to zablokować jest jego sprawą.
co mam napisac?

$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'N')ie odpisuj nawet na tego posta, bo nie zamierzam z Tobą dyskutować kiedy zaczniesz manipulować faktami. Kto ma swój rozum przejrzy na oczy. najpierw mam nei odpisywac a potem placz ze odpisalem na klamstwo ktoro sobie pozwoliles napisac w tymze poscie...

$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'D')o wszystkich. WSZYSCY chcemy zlikwidować czity i cziterów, więc trwajmy w tym.trwajmy i pierdzmy w stolek. gratzy !


@kolt:
a dlaczego nie chcesz odpowiedz na pytanie czy dopusciles sie oszustwa w lidze The Edge czy nie ?

widzisz trolu kolejny dowod na to ze wojenka jest najwazniejsza
ale odpowiem ci na pytanie:
nie
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 18:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
ty ta wojenke zaczales, ja jedyne (:* bocian) odbijam pileczke. tak miedzy nami gdyby reve nie przypomnial o tym(w jakims topiku) to bym nawet o tym nie pamietal :D

w kazdym badz razie twierdzisz ze nie ustawiles pewnego meczu (1 punkt ci wystarczyl) zeby przejsc do kolejnej fazy ligi, bo byles za slaby w duelu zeby to osiagnac wlasnymi silami ? :fist:

i tu jest miedzy nami roznica. ja chcialem pozorujac oszustwo blokowac czity, TY zas dopusciles sie oszustwa dla wlasnych korzysci bo byles za cienki zeby przejsc dalej o wlasnych silach.

przykre, ale za to pokazuje jakim jestes czlowieczkiem i graczem. ot wielkie head admin europejskiego portalu, ktory nic dla niego(portalu) nie zrobil poza tym ze przejal gotowa strone i tym sie chełpi.

zenua

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 18:24 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2007, o 14:53
Posty: 138
Karma: 3
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'O')dpowiem Ci gupku jeszcze raz: Niech Twoj kolega dem wysle TERAZ (kumasz juz?) czita richowi, badz do PIO skoro ma do niego pretensje, ze "nie blokuje dzialajacych czitow".

no nie jak wy potraficie rozbroic... bocian twoja ignorancja jest porazajaca... przecie ten akurat ratbot jest zablokowany od x czasu(i to chyba wlasnie dzieki demowi)... no chlopie wytlumacz mi po co sie odzywasz nawet niewiedziales ze werjs dema juz jest zablokowana :(

dem napisal dlaczego czity jeszcze dzialaja no i dlaczego dzialaja? sam ratbot dema to nie wszystko kazda kolejna wersje mozna skompilowac w 10s o czym pewnie zaden z was nie wiedzial bo niechcial wiedziec 8O wszyscy sie skupili na tym zeby dojebac demowi zamiast konstruktywnie podejsc do strzasnie nieciekawej sytuacji jaka mamy w obecnej chwili na scenie a mianowicie antyczit jest kompletnie bezuzyteczny!!!!

tutaj klania sie brak wiedzy w temacie czitow dlatego takie osoby jak ty niepowinny miec mozliwosci postowania bo wprowadzacie czytajacych i samych siebie w blad napedzacie dyskusje w zlym kierunku i nic nie wprowadzacie do tematu...

dlatego zamilcz a jesli chcesz jakos konstruktywnie wplynac na sytuacje zdbadz chociaz drobinke wiedzy na temat ac i czitow dopiero potem postuj...

pozatym
"dem cziterze masz bana haha szkoda ze tylko na 3miechy scena by byla lepsza gdybys zniknal na zawsze" "ej dem chuju dlaczego jeszcze nie wyslales tego czita richowi? co za baran z ciebie"

pfft jestescie zalosni

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 18:38 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
anticheat jest bezużyteczny ?
ok to mogę go wyłączyć na serwerach, po co ma dodatkowo je obciążać


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 18:43 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('gandalf', 'w')szyscy sie skupili na tym zeby dojebac demowi zamiast konstruktywnie podejsc do strasznie nieciekawej sytuacji jaka mamy w obecnej chwili na scenie a mianowicie antyczit jest kompletnie bezuzyteczny!!!!

to w koncu topic jest o szeryfie pio czy o niedzialajacym anticheacie? najpierw sie dogadajcie na privie, ustalcie jedna wersje, a potem broncie tego stanowiska. w tym momencie wkladasz demowi do ust slowa, ktorych nie powiedzial ani razu w tym topiku...takze zonk, bo nie o to mu tutaj chodzi (patrz moj wczesniejszy post z rozowym zdaniem, punkt dwa).

prostymi slowami: gdyby demowi zalezalo na dyskusji nt. slabego AC, to nie pisalby o szeryfie pio.

a co do slabego ac - jedyne co moga zrobic admini to banowac cheaterow. na szczescie mamy kilku takich ktorzy sie tego podjeli i wywiazuja sie z zadania. chyba nie oczekujesz, ze zaczniemy pisac swojego zajebistego AC? ta gra juz jest bardzo stara i nie ma ludzi, ktorzy by sie tym zajeli. a jezeli naprawde chcesz sie tym zajac, to proponuje liznac troche C/C++ i wziac sie za pisanie.
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 18:59 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
$this->bbcode_second_pass_quote('GandalF', '')$this->bbcode_second_pass_quote('', 'O')dpowiem Ci gupku jeszcze raz: Niech Twoj kolega dem wysle TERAZ (kumasz juz?) czita richowi, badz do PIO skoro ma do niego pretensje, ze "nie blokuje dzialajacych czitow".

no nie jak wy potraficie rozbroic... bocian twoja ignorancja jest porazajaca... przecie ten akurat ratbot jest zablokowany od x czasu(i to chyba wlasnie dzieki demowi)... no chlopie wytlumacz mi po co sie odzywasz nawet niewiedziales ze werjs dema juz jest zablokowana :(

dem napisal dlaczego czity jeszcze dzialaja no i dlaczego dzialaja? sam ratbot dema to nie wszystko kazda kolejna wersje mozna skompilowac w 10s o czym pewnie zaden z was nie wiedzial bo niechcial wiedziec 8O wszyscy sie skupili na tym zeby dojebac demowi zamiast konstruktywnie podejsc do strzasnie nieciekawej sytuacji jaka mamy w obecnej chwili na scenie a mianowicie antyczit jest kompletnie bezuzyteczny!!!!

tutaj klania sie brak wiedzy w temacie czitow dlatego takie osoby jak ty niepowinny miec mozliwosci postowania bo wprowadzacie czytajacych i samych siebie w blad napedzacie dyskusje w zlym kierunku i nic nie wprowadzacie do tematu...

dlatego zamilcz a jesli chcesz jakos konstruktywnie wplynac na sytuacje zdbadz chociaz drobinke wiedzy na temat ac i czitow dopiero potem postuj...

pozatym
"dem cziterze masz bana haha szkoda ze tylko na 3miechy scena by byla lepsza gdybys zniknal na zawsze" "ej dem chuju dlaczego jeszcze nie wyslales tego czita richowi? co za baran z ciebie"

pfft jestescie zalosni

Tutaj klania sie Twoja nieprzecietna glupota. Dem napisal w pierwszym poscie jasno "Dlaczego czity jeszcze dzialaja?" Czyli skad on kurwa moze wiedziec czy dzialaja skoro nie ma tego (dzialajacego) czita, badz jakis jego kolega, ktremu go przekazal go ma by sprawdzic na serverze. Jebnij sie w leb zanim cos napiszesz. Co do "wiedzy" w danym temacie to w dupie byle si gowno widziales wielki Gandalfie.

P.s jak juz cytujesz moje wypowiedzi rob to dokladnie, bo 1/2 slow w nich zawartych nie sa moje.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 19:09 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2007, o 14:53
Posty: 138
Karma: 3
@kolt
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 't')ak miedzy nami gdyby reve nie przypomnial o tym(w jakims topiku) to bym nawet o tym nie pamietal :D

w kazdym badz razie twierdzisz ze nie ustawiles pewnego meczu (1 punkt ci wystarczyl) zeby przejsc do kolejnej fazy ligi, bo byles za slaby w duelu zeby to osiagnac wlasnymi silami ? :fist:

i tu jest miedzy nami roznica. ja chcialem pozorujac oszustwo blokowac czity, TY zas dopusciles sie oszustwa dla wlasnych korzysci bo byles za cienki zeby przejsc dalej o wlasnych silach.

przykre, ale za to pokazuje jakim jestes czlowieczkiem i graczem. ot wielkie head admin europejskiego portalu, ktory nic dla niego(portalu) nie zrobil poza tym ze przejal gotowa strone i tym sie chełpi.

zenua

no mistrzu co sie stalo?


@zenek
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'a')nticheat jest bezużyteczny ?
ok to mogę go wyłączyć na serwerach, po co ma dodatkowo je obciążać
dobra zagalopowalem sie jest skuteczny na ludzi pokroju give niestety dla tych co maja troche oleju w glowie i potrafia korzystac z google ac nic nie znaczy...

@neveride
w sumie to mnie nie obchodzi jaka jest nazwa topicu (zawsze jest o tym samym jesli dem jest tworca-czyli jaki dem jest fuj) jedynie obchodzi mnie to co ludzie wypisuja(naprawde czasem az rece opadaja) i jak bardzo sa w bledzie (swiadomie)zatem moim zadaniem tutaj jest wyprowadzenie nieswiadomych z bledu... niestety niekiedy jestem zaskoczony tym ze tak malo wiedza mimo tego ze pewne rzeczy zostaly juz wyjasnione po 2-3x...

nieoczekuje od nikogo pisania nowego ac oczekuje od ludzi tego ze jesli banuja jedynego typa odpowiadajacego za zwalczanie czitow i wrzucaja go z cziterami do jednego worka to niech szukaja kogos na jego nastepstwo a nie klada pyte na scene i tlumacza sie debilnie "a bo ja nie wiem nie umiem albo nie mam czasu"
ponownie sie pytam co dalej?

@edit up
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'd')em napisal dlaczego czity jeszcze dzialaja no i dlaczego dzialaja? sam ratbot dema to nie wszystko kazda kolejna wersje mozna skompilowac w 10s o czym pewnie zaden z was nie wiedzial bo niechcial wiedziec
umiesz czytac?
bo ma wiedze na temat czitow i ac? (nietrzeba odpalac q2 zeby wiedziec ze czity dzialaja)

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 19:30 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('gandalf', 'n')ieoczekuje od nikogo pisania nowego ac oczekuje od ludzi tego ze jesli banuja jedynego typa odpowiadajacego za zwalczanie czitow i wrzucaja go z cziterami do jednego worka to niech szukaja kogos na jego nastepstwo a nie klada pyte na scene i tlumacza sie debilnie "a bo ja nie wiem nie umiem albo nie mam czasu"

czyli twoim zdaniem fakt, ze zlodziej prowadzi dobrze prosperujaca firme jest czynnikiem lagodzacym dla sadu? opanuj sie. nie oczekuj, ze znajdzie sie ktos drugi taki jak dem, kto zamiast pojsc pograc w gale lub ze znajomymi posiedziec przy piwku, bedzie siedzial na jakims forum i grzebal w czitach. tak, stracilismy osobe, ktora to robila, ale to byla ewidetnie jego wina i wcale mi go nie szkoda. nie szkodzi tez jezeli nie znajdziemy nikogo na jego miejsce. scenie bedzie lepiej bez niego, nawet jezeli juz nigdy mialby sie tym nie zajmowac. niech admini banuja tych co czituja i bedzie OK :)
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 19:33 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
jakies kompleksy? najpierw gadka o czlonku teraz o tym ze nie mam zycia? jesli mierzysz mnie swoja miara to zaprzestan tego, bo nie znamy sie osobiscie - na szczescie dla ciebie :ok:

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 19:40 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'b')o nie znamy sie osobiscie - na szczescie dla ciebie :ok:

duza nieprzyjemnoscia byloby znanie cie osobiscie...dobrze, ze przynajmniej z tego faktu zdajesz sobie sprawe :turn-l:

ps. zapchales mi skrzynke i nie moge odbierac juz wiadomosci :D takze wszystkie kolejne nie beda nawet zalegaly u mnie jako nieprzeczytane, ale po prostu ich nie bedzie. WIN-WIN - ty mozesz pisac cale elegie, a mnie nie beda irytowac nawet powiadomienia o nowych wiadomosciach :)
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 19:48 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
@neveride
tak, spamuje cie wiadomosciami non stop. daruj sobie juz, ok ?

KOLT, czekamy na ciebie !!!

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 183 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza