[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 11:33

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 15:45 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
tak tylko ze dem jest moderatorem i sie nie da :S

probowalem juz z pol roku temu :P

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 15:54 
Cichociemny

Dołączył(a): 9 paź 2007, o 19:41
Posty: 106
Karma: -13
dem, znowu kłamiesz w żywe oczy . Forum jest zrobione przez pana "r" , ktory polega na tym ze pan "r" dodaje tam nowe czity i udzielaja się tam jego współpracowniki . Do tego oto forum mają dostęp tylko zaufani ;]
I dem SKOŃCZ PIERDOLIĆ FARMAZONY I WYMYŚLAĆ BAJKI
Tak , wiem , że wyskoczysz mi z jakimis hujowy argumentami .


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 15:56 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Dostęp do forum miała spora rzesza ludzi, dem miał ponadto dostęp do czitów, które nie były łatwo dostępne dla wszystkich. Tak w razie sprostowania to piszę - nie będę edytował, żeby ktoś nie posądził o manipulację, która jest główną bronią dema.

Co ciekawe dem dobrze wiesz o co chodzi, ale ustosunkowujesz się do wygodnych Ci rzeczy. Życzę miłego pisania w dalszym ciągu.


Ostatnio edytowano 28 cze 2010, o 15:56 przez neon, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 15:56 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
tak... give, ty mnie pouczaj... ty mi mow co razor wrzuca na forum... tak.

@neon
wy mi tlumaczcie co na tym forum bylo a co nie... wy...

hahahahaha

Boze.. co za zadufani ludzie w sobie. nauczcie sie ze jesli cos lizneliscie koniuszkiem jezyka to nie znaczy ze cos wiecie... litosci...

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Ostatnio edytowano 28 cze 2010, o 15:57 przez dem, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 15:57 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
A nie mozna filtracji zmienic na: ;)
Spoiler:
Wrogowie to użytkownicy domyślne ignorowani. Posty tych użytkowników nie będą wyświetlane, pojawią się tylko informacje, że posty te zostały napisane. Prywatne wiadomości od wrogów są dozwolone. Zauważ, że nie możesz ignorować moderatorów (poza trollam) i administratorów.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 15:59 
Cichociemny

Dołączył(a): 9 paź 2007, o 19:41
Posty: 106
Karma: -13
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 't')ak... give, ty mnie pouczaj... ty mi mow co razor wrzuca na forum... tak.

Moge ci mówić co wrzucał , ale nie co wrzuca ;]

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 16:02 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '[')size=150]wspominasz o give i o jakims forum ? ze ja bralem cos z jakiegos forum? o ja pierdole... nie wypowiadaj sie na tematy o ktorych nie masz zielonego pojecia... [/size]


$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 't')ak... give, ty mnie pouczaj... ty mi mow co razor wrzuca na forum... tak.

@neon
wy mi tlumaczcie co na tym forum bylo a co nie... wy...

i nagle "jakieś forum" zaczelo istniec :) hyhyhy
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 16:03 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
a czy ktos cepie napisal ze jakies forum nie istnieje ?

NAUCZ SIE CZYTAC IDIOTO


tak, to wyraz moich emocji gdy czytam takie brednie bez aktywnosci moderatora

$this->bbcode_second_pass_quote('give', '')$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 't')ak... give, ty mnie pouczaj... ty mi mow co razor wrzuca na forum... tak.

Moge ci mówić co wrzucał , ale nie co wrzuca ;]
tak give masz racje. ale nie wiesz po co razor wrzucal niedzialajace czity na forum... litosci !
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 16:06 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
widzisz w dyskusjach kazde slowo sie wazy. jak uzyjesz jakiegos zle - przegrales.

ty poprzez niechlujne uzycie slowa "jakis", byc moze nieswiadomie, zaprzeczyles istnieniu tego forum. jezeli chcesz dyskutowac i odnosic JAKIES sukcesy to polecam kurs komunikacji i sztuki dyskusji ;)

POZDRRRRO

ps. pierwsza lekcja i ostatnia:
jezeli forum istnialo, ale chciales zaprzeczyc jakobys cokolwiek z niego bral, nalezalo napisac: "ze ja bralem cos z TEGO forum?"

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Ostatnio edytowano 28 cze 2010, o 16:07 przez neveride, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 16:07 
Cichociemny

Dołączył(a): 9 paź 2007, o 19:41
Posty: 106
Karma: -13
dem, Razor na forum wrzucał działające czity - widzieli je ci co mieli do niego dostęp . Jednak nie działające czity wysyłał ludziom
Dobra nie bede ci tłumaczył bo przeciez ty wiesz lepiej


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 16:08 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
@neveride
powodzenia w zyciu malutki czlowieczku naginajacy fakty jak ci sie tylko podoba. Moja wiara niestety nakazuje wybaczac takim ludziom jak ty, co strasznie mnie mierzi...

give litosci... prosze cie... przestan udawac kogos kim nie jestes i nigdy nie bedziesz majac 15 lat

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Ostatnio edytowano 28 cze 2010, o 16:10 przez dem, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 16:46 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
give, miales sienie wpierdalac do tego typu tematow o co cie prosilem i powiedziales ze nie bedziesz tego robil. Prosze nie lam obietnic.

bocian, kolt neveride. Naprawde nie dziwie sie demowi ze caly czas wam odpowiada, bo wy drazycie temat w zlym kierunku i pozatym naprawde nie wiecie o wielu rzeczach. Ponadto wrogosc do dema was naprawde oslepia.

nie chce wygladac jak jakis adwokat dema, ale prosze was. Czemu mowicie ze dem chce byc jedynym walczacym z czitami? dostep do tego forum i zaufanie pana er zdobywal przez ladny okres czasu, po czym pio nie wiadomo czemu i nie informujac dema, wysyla GIVE'a jako swojego czlowieka i stara sie dzialac rownolegle do dema. Warto nadmienic z dem ladnie wspolpracowal z pio do tego czasu.

odpowiedzcie sobie na pytanie: Czy give jest odpowiednia osoba ktora mialaby sie zajmowac bezpieczenstwem i blokowaniem czitow na polskich serwach? bluzgajacy, fejkujacy, czitujacy niedojrzaly 16 latek ktory opowiada historie z czulasem i swoja mama. Wedlug mnie nie. i to pio zrobil nie fair angazujac chlopaka bez wiedzy dema.

Bocian i inni. nazywanie dema cziterem jest naprawde przesada i nie dziwie sei ze on was atakuje. Najlepiej powinien to wyjasnic Pio, ktory powinien juz to uczynic bardzo dawno, lecz chyba przez to iz ich wzajemna przyjazn zostala nadszarpnieta, pozwala on na publiczny lincz dema na forum. Chcialbym bardzo aby zabral glos w tej sprawie oraz wyjasnil pare faktow.

to o co dem tu walczy to fakt iz admini odsuneli go jako dzialajacego w sprawie czitow, a po tym odsunieciu nic nie zrobili w tym kierunku. Wiadomo piszecie iz nie nalezy rozliczac Pio ani adminow z tego, jo racja. Dem chce uswiadomic ludzi na forum ze to co robil bylo dobre, wiadomo na polowe osob inaczej to wplynelo i dalo powod do napierdalania flame'ow.

mnie meczy juz to pierdolenie. skonczcie pisac takie brednie wszyscy bo glowa boli. Mam nadzieje ze dem i admini sie jakos w koncu dogadaja i beda wspolpracowac a nie wrzucac sobie nawzajem :x


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 16:49 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2007, o 14:53
Posty: 138
Karma: 3
ostro...
zal dupe sciska jak sie czyta niektore komentarze =.="
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'P')oza tym, Kazdy inteligentny czlowiek przyjal by za fakt, iz czity nie sa zablokowane bo niekt z uprawnionych nie mial go w reku i skonczyl pierdolic farmazowny na forum. Mozna miec pretensje, ze ktos gra na czitach i nie ma bana, ale trzeba byc skonczonym kretynem by miec pretensje do admina, ze nie siedzi po nocach i nie blaga osoby, ktora ma danego czita - by mu go przeslala.


kazdy cwierc inteligentny czlowiek zrozumie to iz dem jest jedyna osoba na europejskiej scenie ktora cokolowiek robila zeby zablokowac czity i w dodatku zostala zbanowana za czitowanie... no i chuj ze dem zrobil ten topic... tak trudno wam ogarnac to ze to jedna z nielcznych osob ktorym zalezy na tym zeby bylo czysto na scenie? tez byscie tak sapali gdyby norek pimp czy ja zalozyl temat?

caly czas ta sama gadka z waszej strony non stop dem vs reszta... pojebalo was? czity dzialaja a wy tylko byle dojebac demowi :bij:

@neon
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'B')ałeś się, że give może odwalić robotę za Ciebie? Rozumiem, że Twój indywidualizm nie pozwala pomóc i liczyłeś na bezkrytyczne poparcie (a nawet granie na czicie na publicznym serwerze).
bede kulturalny i napisze tylko sprostowanie :(

give jeczal razorowi o czity (za kazdym razem razer przeklejal kazde skomlenie give mi na priva i szydzil z niego) az w koncu sie znudzil jego zachowaniem i go odsunal od siebie a w miedzy czasie give zapierdalal na czitach na telebanku wiec co ty w ogole pierdolisz neon ? odpusc sobie swoje domysly a zanim cos napiszesz zasiegnij chociaz odrobiny faktow...

ratbot zostal zablokowany przynajmniej ta wersja ktora dem mial :) oczywiscie nic nie stoi na przeszkodzie zeby zrobic w 10s nowa dzialajaca wersje :rozjebany: nie wspomne o wh ktore do tej pory jest niezablokowane...

skutecznie odsuneliscie jedyna osobe ktora miala checi wiedze i zrodla zeby blokowac czity wiec co dalej?

moze ktos mi napisac po ludzku bez zbednych wywodow pojazdow na dema norka czy mnie jaki jest plan na przyszlosc?

ps. ktos tu pisal ze nf pomoze blokowac cziterow - chuja prawda dema byly podsuniete pod nos i nikt nic nie widzial za to faint dostal bana a jego demo kompletnie nic nie pokazywalo... niewspomne o tych inteligentach co po obejrzeniu czysciocha asynchronica widziali tam smierdzace akcje(czity)...

Ostatnio edytowano 28 cze 2010, o 16:52 przez GandalF, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 16:50 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
norek wszystko by bylo cacy, gdyby oni nawzajem sie nie nakrecali w wlanych klamstwach, braku informacji i wyciaganiu wnioskow na podstawie tego ze dzis jest ladna pogoda.

ja moge kulturalnie sobie odbijac pileczke ale nie gdy ktos mi cytuje "dem said: 2+2 = 4" i dodaje do tego komentarz: "hahaha, demie, jestes debilem, jak mozna napisac ze 2+2=5 ?" i nagle wszyscy do okola pisza "ooo, dem nie umie dodawac"... litosci, nauczcie sie czytac przyjeby

minimum kultury, wstydu i pokory przy pisaniu o rzeczach, o ktorych sie kurwa nie ma bladego pojecia...

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Ostatnio edytowano 28 cze 2010, o 16:54 przez dem, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 16:54 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2004, o 20:45
Posty: 789
Lokalizacja: ha_mster
Karma: 33
a gdzie napisales, ze 2+2=4?

_________________
o <- pch


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 17:06 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
a dla sprostowania. give nic nie mogl nawet na zamknietej czesci forum. zwlaszcza ze tam nie bylo prawdziwych sprawnych i niewykrywalnych czitow... cale to subforum dzialalo jako zajawka dla innych, zeby sie dzielili tym co maja i nic wiecej. Wiec naprawde, give nie znaczy nic w tej sprawie, bo na tym subforum naprawde nic nie ma... trzebabyc debilem zeby oczekiwac niewykrywalnych czitow po forum gdzie dostep do zamknietej czesci mozna dostac po wklejeniu jakiegos starego czita, ktorego ewentualnie mozna skrakowac pod AC

zwlaszcza jak dodac jego lamany angielski wspierany przez google translate...

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Ostatnio edytowano 28 cze 2010, o 17:08 przez dem, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 17:08 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
$this->bbcode_second_pass_quote('norman', '
')odpowiedzcie sobie na pytanie: Czy give jest odpowiednia osoba ktora mialaby sie zajmowac bezpieczenstwem i blokowaniem czitow na polskich serwach? bluzgajacy, fejkujacy, czitujacy niedojrzaly 16 latek ktory opowiada historie z czulasem i swoja mama. Wedlug mnie nie. i to pio zrobil nie fair angazujac chlopaka bez wiedzy dema.


wg. mnie dem nie jest lepsza osoba od give. Dem nie nadaje sie do wspolpracy co udowodnil juz nie raz. Jego mniemanie o sobie kladzie mu belki pod nogami, o ktore sam sie przewraca. Sumujac: obie osoby sa srednio nadajajce sie do tego. Jedyny + dla dema to, ze nie ma nic inego do roboty wiec moze poswiecic na to duzo czasu. Ja sie nie dziwie, ze admini wola chociazby z givem rozmawiac o czitach niz z demem, ktorego dewiza zyciowa jest "nic nie musisz wiedziec bo wystarczy, ze ja wiem".

Piszesz o zaslepieniu nienawiscia do dema. Owszem goscia nie cierpie, a wzielo sie to za tematy o czitach. Wiec zasluzyl sobie tematem, ktory jest podmiotem tej rozmowy, dlatego nie mam klapek na oczach oceniajac jego posty.

Piszesz rowniez, ze staramy sie dyskutowac na tematy, o ktorych malo wiemy. Zauwaz, ze ja, jak inni dyskutujemy z jego argumentami/postami/kretactwami, wiec kazdy kto ma rozum moze przeanalizowac jego wypowiedzi i na ich temat sie wypowiedziec. Dlatego nie ma to nic wspolnego z rozmowa o tematach, ktore malo znamy.

Swoja droga, dem moze sobie pisac puste teksty typu "nie wiecie jak sprawa wygladala/wyglada". Takie gadanie oznacza, przynajmniej dla mnie, skowytem, ktorego nie da sie podwazyc - bo przeciec "MY NIC NIE WIEMY"


$this->bbcode_second_pass_quote('GandalF', 'o')stro...
zal dupe sciska jak sie czyta niektore komentarze =.="
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'P')oza tym, Kazdy inteligentny czlowiek przyjal by za fakt, iz czity nie sa zablokowane bo niekt z uprawnionych nie mial go w reku i skonczyl pierdolic farmazowny na forum. Mozna miec pretensje, ze ktos gra na czitach i nie ma bana, ale trzeba byc skonczonym kretynem by miec pretensje do admina, ze nie siedzi po nocach i nie blaga osoby, ktora ma danego czita - by mu go przeslala.

kazdy cwierc inteligentny czlowiek zrozumie to iz dem jest jedyna osoba na europejskiej scenie ktora cokolowiek robila zeby zablokowac czity i w dodatku zostala zbanowana za czitowanie... no i chuj ze dem zrobil ten topic... tak trudno wam ogarnac to ze to jedna z nielcznych osob ktorym zalezy na tym zeby bylo czysto na scenie? tez byscie tak sapali gdyby norek pimp czy ja zalozyl temat?

caly czas ta sama gadka z waszej strony non stop dem vs reszta... pojebalo was? czity dzialaja a wy tylko byle dojebac demowi :bij:



To cwiercinteligencie popros swojego kolege dema, by podzielil sie z adminami czitem, ktory zalega na jego dysku. Ale nie, wolisz bronic osobe co kreci afere "dlaczego dany czit dziala, skoro ja wiem jak go zablokowac, ale wam nie powiem bo nie jestescie warci tej wiedzi".
Zal to dupe sciska jak czytam takich ludkow jak Ty.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 17:10 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'P')iszesz rowniez, ze staramy sie dyskutowac na tematy, o ktorych malo wiemy. Zauwaz, ze ja, jak inni dyskutujemy z jego argumentami/postami/kretactwami, wiec kazdy kto ma rozum moze przeanalizowac jego wypowiedzi i na ich temat sie wypowiedziec.


wskaz mi gnoju jakies kretactwo lub slabe argumenty albo wreszcie zamknij morde zamiast uskuteczniac swoje wywody z dupy niepoparte niczym.

naprawde zaczyna mnie juz krew zalewac...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 17:15 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
To jak juz pisalem, spadaj na drzewo i nie wracaj. Nie mam zamiaru teraz grzebac w logach (na co Ty poswiecasz naprawde duzo czasu) by Ci co kolwiek udowadniac. Prosze zdjemijcie mu moda bym mogl dodac go do listy zignorowanych :(


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 28 cze 2010, o 17:18 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'N')ie mam zamiaru teraz grzebac w logach (na co Ty poswiecasz naprawde duzo czasu) by Ci co kolwiek udowadniac.

bo ja w przeciwienstwie do ciebie(i twoich kolegow) nie wymyslam bzdur. po to podpieram czesto swoje argumenty logami, zeby bylo rzetelnie i tak jak nalezy, zeby nikt mi nie mogl zarzucic klamstwa czy manipulowania faktami. wy tego nie potraficie i tym sie roznimy. i dlatego wlasnie jestescie slabi.

$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'P')rosze zdjemijcie mu moda bym mogl dodac go do listy zignorowanych :(
a co, nie mozesz sie sam powstrzymac zeby nie czytac czegos co cie tak wkurwia i zalazi ci za skore? musisz o tym poplakac na forum by wszyscy widzieli? skoro tak to jestes czlowiekiem z slabiutka wola. ale dzieki Bogu to twoj problem, nie moj
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 160 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza