[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 19 kwi 2024, o 19:11

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: czity cdn - Dlaczego szeryf Pio nie blokuje czitow ?
PostNapisane: 20 cze 2010, o 18:16 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
dlaczego nadal dziala ratbot, wallhack(r1q2, aprq2) na serveracg z AC ? dlaczego nic sie nie zmienilo od 4 czerwca ?

kolt & bocian & neveride(oraz fasadiny i inne neony), mowiliscie ze zawsze jestescie gotowi do dzialania. dlaczego od ponad 2 tygodni sytuacja z ac sie nie zmienila?

Pio, szeryfie tej sceny, ktory tak skutecznie walczy z cziterami, pytanie dla Ciebie: dlaczego czity dzialaja?

sfinka

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Ostatnio edytowano 26 cze 2010, o 15:02 przez dem, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn
PostNapisane: 20 cze 2010, o 18:26 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Masz chyba kompleks Pio, de :(

Skoro masz to na dysku, wystarczylo wyslac do richa i by pewnie nie dzialalo :(

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn
PostNapisane: 20 cze 2010, o 18:39 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
no ja to wlasnie odebralem calkowicie na odwrot, po tym zwlaszcza jak zobaczylem ze mam bana za czitowanie w panelu nf - zmienione z `pio` na `czitowanie` zapewne po tym jak wyrazilem swoja opinia nt. calej sprawy w radio - n1

pozatym, zostales wymieniony wsrod innych wiec nie wiem dlaczego jest ci przykro. ponadto. podejmujesz decyzje jako admin? no to chyba oczywiste ze sie pytam ciebie. masz admina? no to jakas odpowiedzialnosc musi byc.

co zas sie tyczy czitow. rozumiem, ze palcem nie ruszycie ? pytanie chyba jest latwe i kazdy rozumie wiec laskawie ustosunkuj sie, skoro pytam wprost.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn
PostNapisane: 20 cze 2010, o 21:29 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
No a tak na powaznie to dlaczego to cale gowno dziala ? I dlaczego cziterzy wrocili na servery ?

_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn
PostNapisane: 20 cze 2010, o 23:30 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 08:19
Posty: 750
Lokalizacja: acapulco
Karma: 89
ważne że się stara :D

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'N')o a tak na powaznie to dlaczego to cale gowno dziala ? I dlaczego cziterzy wrocili na servery ?


przyłączam się do pytania D:
_________________
Я Ξ √ Ω L U T ↑ ☼ N


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn
PostNapisane: 20 cze 2010, o 23:51 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2007, o 14:53
Posty: 138
Karma: 3
dolaczam sie do pytania dlaczego ludzie biegaja z haxami po serverach i nikt nic nie robi?

proponuje powolac ludzi odpowiedzialnych za zwalczanie czitow!
bez dwoch zdan widze tam kolta (ze wzgledu na jego stosunek do czitow i zapal jaki wklada w ich zwalczanie)

co do give
gratulacje sciagniecia mu bana z serverow i zalozenia konta nf... chwile ktos slodko popierdzi w stolek i nagle kazdemu nogi miekna mozecie sie ogarnac?

przez takie akcje(i niekiedy biernosc) admini doprowadzili do tego co polska scena soba prezentuje dzis :(

ja umywam rece od tego szamba


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn
PostNapisane: 22 cze 2010, o 12:06 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'd')laczego nadal dziala ratbot, wallhack(r1q2, aprq2) na serveracg z AC ? dlaczego nic sie nie zmienilo od 4 czerwca ?


bo nikt go nie ma, wiec jak mozna z nim pojsc do ricza? ja nie wiem jak on dziala. co mam mu powiedziec? z tego co wiem to ty go masz, a skoro tak to lepszym rozwiazaniem niz gra na nim na publicznym serwerze (to tak na przyszlosc) byloby pojsc do ricza, dac mu hacka i wytlumaczyc ocb. jestem pewien ze po kilku dniach bylby zablokowany.

ps. ostatnio bylo ciszej a tu BACH. sesja sie skonczyla? :D

ps2. daj komus tego hacka to ta osoba to zalatwi. moge to byc ja, moze to byc pio, moze to byc kolt. ale zaraz...przeciez ty go nikomu nie dasz tylko bedziesz na forum pierdolil. idz piec ciasto z ryba, ktorego przepis probowales mi wcisnac podczas ostatniej tego typu rozmowy...
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn
PostNapisane: 22 cze 2010, o 12:23 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
Jesli faktycznie tylko dem go posiada to zakladajac ten temat pokazal, iz jest strasznym hipokryta ;)
Jesli naprawde nie chcesz by "nadal" dzialal ten czit, to zrob tak jak napisal neveride :ok:

p.s Uzyles mojego nicka w pierwszym poscie odnosnie dzialaj w sprawach anty cziterskich. NIgdy nic takiego nie deklarowalem wiec nie rob tego ponownie. Ja tylko zajmuje sie nic nieznaczacym komentowaniem :bij:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn
PostNapisane: 25 cze 2010, o 16:38 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
no.. ja czekalem na przeczyszczenie tematu, bo za duzo OT bylo (dzieki urbas)

$this->bbcode_second_pass_quote('Pio', 'M')asz chyba kompleks Pio, de :(

Skoro masz to na dysku, wystarczylo wyslac do richa i by pewnie nie dzialalo :(

ale to nie jest odpowiedz na moje pytanie. Bardziej chodzi o twoja biernosc w tej sprawie. Dostałem bana, najpierw jako "przykladnego", ze nie ma rownych i rowniejszych. Wykazales sie jako admin, ale co z czitami? Nagle dostaje status ze mam bana za czitowanie (bo ciebie skrytykowalem otwarcie), ale nic wiecej nie zrobiles. Z tego co slyszalem ratbot przestal dzialac*, ale co z wh? *co przypisuje najpredzej wisionowi, ktory po krotce wiedzial co dziala...

Skoro blokujesz mnie w zglaszaniu czitow to chyba powinienes przejac paleczke i sie tym zajac na powaznie, tak? w zwiazku z tym powtarzam pytanie. Dlaczego wh dalej dziala? Chcesz odpowiedziec, ze dlatego, ze ja powinienem zglosic go do richa? Jesli tak, to nie wyglupiaj sie...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn
PostNapisane: 25 cze 2010, o 21:29 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
pio przejmij paleczke dema tzn zacznij grac na czitach


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn
PostNapisane: 25 cze 2010, o 21:54 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Zenek, ja już gram przecież na czitach :wink:
Dem, coś czuje, że chciałbyś, żebym napisał coś w stylu: "Sorry Dem, mogłeś wchodzić wszędzie z wh, przepraszam, ze napisałem po wszystkim do Ciebie z pytaniem OCB, przecież jesteś NIETYKALNY, wyjęty z pod prawa i z pod wszelkich reguł"

I niestety Cie zawiode, bo tak nie napisze. Po calej sprawie napisalem do Ciebie z pytaniem co jest grane, to nawet nic mi nie wyjasniles, kompletnie NIC. A wystarczylo powiedziec, ze ROBISZ JAKAS PRO AKCJE, byloby to inaczej rozwiazane.

Obwiniasz mnie na kazdym kroku, a to Ty zjebales, bo nie chciales porozmawiac jak czlowiek, kiedy sam do Ciebie przyszedlem z zapytaniem o cala akcje. Po wszystkim obwiniasz mnie za bana, ktorego zalozylem Ci osobiscie. Jednak zeby bylo fajnie, kazdy z adminow uwazal bana dla Ciebie za jedyne rozwiazanie.

I wiedz, ze nie bede wiecej odpisywal na Twoje marne prowokacje, bo jestes totalnym ignorantem, co juz nie jeden raz udowodniles.

I na litosc, nie mieszajcie w to wszystko give, bo to nie byla moja akcja.
Sam sie zglosil (oczywiscie liczyl na zlagodzenie kary vide extreme), wiec sobie dzialal. Nigdy nie zagwarantowalem mu, ze bedzie mial konto nf i co wiecej, ma bana na nf i servery zalozone przeze mnie.

Dem, nie bede wiecej odpisywal na Twoje marne prowokacje, bo to nie ma sensu.

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn
PostNapisane: 25 cze 2010, o 23:18 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
pio ale ja to odbieram rowniez jako pytanie do ciebie dlaczego wh nie zostalo jeszcze zablokowane, podczas gdy od calej sprawy minal jakis miesiac? nie jako nie odpowiedziales na nie. zadal je rowniez pimp i tinc. ja tez pytam.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn
PostNapisane: 26 cze 2010, o 00:07 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Lol, a uwazasz, ze co ja mam zrobic ? Skad mam niby dostac czita ? Pisalem z Richem, powiedzialem mu co dziala i tyle. Nie mialem tego na dysku, wiec pytam jeszcze raz, CO MAM ZROBIC ? Siedziec na serverze i blagac razora o czita ?

Zdaje sie, ze dostalem admina w innych celach.

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn
PostNapisane: 26 cze 2010, o 00:11 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
norman, pare postow wyzej napisal na tem temat neveride.

Pozatym Pio nie musi brac udzialu w zaprzestaniu dzialania danych czitow. Moze poprostu nie miec do tego smykalki itd. On ma tu inne zadania. Ma banowac ludzi, ktorzy graja na jakis gownach. Wiec skonczcie z durnymi pytaniami. Jesli chcecie pomoc zablokowac dany czit, wiecie jak to zrobic to pomozcie. Jesli nie to niezadawajcie glupich pytan. Dam mial okazje pomoc ale niestety nie umial tego zrobic. Teraz zostalo mu tylko wkurwianie Pio na forum :)

Wiec w odpowiedzi dlaczego dziala dany czit mozna napisac jasno. Bo nikt nie wie jak go zablokowac (przynajmniej z ludzi chacych realnie przyczynic sie do blokady czita).

Poza tym, po to mamy NF zeby nawet dzialajace czity mialy problem z wtargnieciem na nasze servery (wiadomo-ktos wejdzie z dzialajacym czite i zostanie zlapany to straci konto NF). Nasza scena jest na tyle male, ze wkoncu wylapie sie wszystkie osoby wspomagajace sie nieuczciwoscia. Wiec blokada danego czita nie jest sprawa najwazniejsza. Czity zawsze byly i beda ponad programami antycziterksimi.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn
PostNapisane: 26 cze 2010, o 00:53 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
cytat dema
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'S')koro blokujesz mnie w zglaszaniu czitow to chyba powinienes przejac paleczke i sie tym zajac na powaznie, tak?


pio nie musi miec smykalki do tego, ani zaden admin, ale to oni sa odpowiedzialni za 'czystosc' i porzadek na serwerach oraz w ligach. Jesli nikt z ekipy adminow sie nie orientuje w temacie, powinni poszukac alternatywy lub pomocy u innych osob. W kazdym razie, jakies dzialanie powinno zostac podjete. w kazdym razie pytanie 'co mam robic?' po odsunieciu osoby ktora 'wie co robic' jest dosyc komiczne. Tak jak twoje rozumowanie bocian. jest czit, i nikt go nie umie zablokowac chuj z tym.

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'N')asza scena jest na tyle male, ze wkoncu wylapie sie wszystkie osoby wspomagajace sie nieuczciwoscia

pare lat temu bym w to uwierzyl. teraz dla mnie jest to malo prawdopodobne.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn
PostNapisane: 26 cze 2010, o 03:35 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
odpisze Ci tylko tym:
$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', ' ')Dam mial okazje pomoc ale niestety nie umial tego zrobic. Teraz zostalo mu tylko wkurwianie Pio na forum :)


Nie wiem po co dalej ciagniesz temat "odsuniecia wlasciwej osoby od tego" Wg mnie nie byl wlasciwa osoba, gdyz nie umial (a raczej nei chcial) sie dogadac z adminami.

Poza tym norman, po to weszlo NF by osoby zlapne raz na czicie (bo z takimi jets problem) wiecej tego nie robily. Masz strasznie dziwne podejscie do sprawy. Piszesz populistyczne hasla tak jakbys tylko Ty chcial sie pozbyc cziterow.
Zamiast dyplomatycznie zapytac "czy jest mozliwosc zablokowania tego gowna?" piszesz "dlaczego jeszcze nie jest zablokowane?" Pio i neveride odpisali jasno w tej sprawie wiec po chuj dalej to ciagnac? Jedyna osoba, ktora ma tego czita jest (chyba?) dem. Koles ze smykalka do afer wiec raczej wspolpracy z takim osobnikiem nikt sobie nie wyobraza. Nie chce nam pomoc w normalny sposob to niech spada na drzewo i juz :) Pozdrawiam

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn
PostNapisane: 26 cze 2010, o 09:09 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
lol norman. zazwyczaj piszesz z sensem, ale tutaj niezle ci na glowe padlo.

hipotetycznie: jest koles ktory napisal czita i gra na nim cieszac sie z 80% rg. co ma zrobic w tym przypadku admin? odpowiedz jedna: zbanowac goscia. niewazne czy to skubi czy neveride. gra na czitach, czesc.
aby zablokowac czita, musi go miec. nie ma go, wiec zablokowac go nie moze. ale nie moze to byc czynnikiem warunkujacym amnestie dla czitera.
jak na razie tego wh (z tego co dem mowi) mial tylko dem i razor, tak wiec proponuje zbanowac jeszcze tego drugiego i po problemie. jak wiecej osob bedzie go mialo to w koncu czit wpadnie w rece adminow i sie go zablokuje.

ja wierze, ze z nf uda sie wytepic osoby ktore maja zapedy aby grac na czitach i pozniej nie bedzie nam potrzebny nawet AC...

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn
PostNapisane: 26 cze 2010, o 10:21 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('norman', 'p')io ale ja to odbieram rowniez jako pytanie do ciebie dlaczego wh nie zostalo jeszcze zablokowane, podczas gdy od calej sprawy minal jakis miesiac? nie jako nie odpowiedziales na nie. zadal je rowniez pimp i tinc. ja tez pytam.


dziwnie rozumujesz
wykazujesz postawe roszczeniowa jakby pio byl oplacany i mial obowiazek zablokowania czitow
troche sie zagalopowales bo gdybys zadal takie pytanie np richowi to na pewno inaczej mozna by bylo to odebrac
nikt z naszej sceny nie ma fizycznie mozliwosci zablokowania czitow poniewaz na serwach jest ac nad ktorym panuje rich - dotarlo?
jedno co mozna zrobic to wylapywac i banowac cziterow oraz zglaszac to richowi jesli mamy dostep do jakiegos nowego gowna - w tym bedzie nam bardzo pomocny nf

co do dema to oczywistym jest ze koles bedzie wymyslal rozne historie zeby sie lekko wybielic miedzy innymi oczerniajac innych - tak wlasnie robia typki jego pokroju
fakt jest taki ze ziomek ktory mial pomagac w zwalczaniu czitow wszedl na serwer na fejku z czitami, kozaczyl i zjebal gre 7 osobom bo wydawalo mu sie ze jest nietykalny
jego wyjasnienia sa metne i nie ma mozliwosci aby ktos je potwierdzil czyli pewnie bajek ciag dalszy
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn
PostNapisane: 26 cze 2010, o 13:27 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
Po pierwsze to nie jest topic o tym czy dem powinien miec bana, czy dobrze zrobil itd. troche nie pasuje ta dyskusja tutaj ale zalozmy ze lapie sie w kategoriach tematu.

to jest topic z zapytaniem do adminow, jaki jest stan jesli chodzi o dzialajace czity na polskich serwerach. Popatrzcie na wasze 3 ostatnie posty. Bocian, neveride i kolt - wszyscy jawnie nie tolerujecie i nie lubicie dema, troche ciezko oceniac sytuacje kiedy wy ktorzy kierujecie sie prywatnymi zatargami z nim oceniacie go i to co robil. Oprocz dema, pytanie o dzialajace czity zadaly 2 zupelnie obiektywne osoby: Pimp i tinc, oraz ja chociaz nie potrzebnie wtracilem poboczne tematy do posta.

teraz troche do was pojedynczo

$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'o')dpisze Ci tylko tym:
$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', ' ')Dam mial okazje pomoc ale niestety nie umial tego zrobic. Teraz zostalo mu tylko wkurwianie Pio na forum :)


Nie wiem po co dalej ciagniesz temat "odsuniecia wlasciwej osoby od tego" Wg mnie nie byl wlasciwa osoba, gdyz nie umial (a raczej nei chcial) sie dogadac z adminami.

Tak mial okazje i sprawil ze zniknelo troche czitow i dzieki temu napewno kazdy z was byl troche spokojniejszy podczas gry. Piszesz ze mial okazje pomoc ale nie umial? Mi sie wydaje ze jesli umial zablokowac inne wspomagacze, ten rowniez by zablokowal. W kazdym razie liczylbym bardziej na jego sukces w tym temacie niz adminow ktorzy poprostu nie wiedza co maja robic lub was. Tlumaczenie: Przeciez nei mam czita, jakbym mial to bym zrobil. omg! Myslicie ze dem wylawia te cheaty z poczty? Mial chlopak swoja 'polityke' AC dzieki ktorej realizowal swojez zalozenia odnosnie bezpieczenstwa na serwery i krok po kroku zdobywal cheaty aby nastepnie je blokowac. Wy nastepnie teraz piszecie ze nie mozecie tego zablokowac bo tego nie macie, czy to jest dobry powod? nie bardzo.

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'P')oza tym norman, po to weszlo NF by osoby zlapne raz na czicie (bo z takimi jets problem) wiecej tego nie robily

Bocian, NF jest do zwalczania i wyeliminowania FEJKOW czy alternickow, nie do cheaterow. Wiadomo ulatwia to sprawe identyfikacji cheaterow ale nie mozna obierac tego za narzedzie do tego. NF nie bedzie na wszystkich serwerach za to AC na wszystkich, warto zadbac aby osoby nowe lub nie posiadajace konta nf mogly czysto pograc w klejka.

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'K')oles ze smykalka do afer wiec raczej wspolpracy z takim osobnikiem nikt sobie nie wyobraza. Nie chce nam pomoc w normalny sposob to niech spada na drzewo i juz

Ja gdybym 'zatrudnial' kogos takiego, bardziej bym patrzyl na jego efektywnosc niz styl pracy. zwlaszcza jeslii chodzi o gre internetowa.

nev:
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'h')ipotetycznie: jest koles ktory napisal czita i gra na nim cieszac sie z 80% rg. co ma zrobic w tym przypadku admin? odpowiedz jedna: zbanowac goscia. niewazne czy to skubi czy neveride. gra na czitach, czesc.

hipotetycznie odnosisz sie do tej konkretnej sytuacji. Jest dem ktory napisal/dostal czita i nie sadze zeby gra z tym czitem go bawila. Ponadto Jest to osoba ktora zna cala scena z tego ze walczy z czitami i skutecznie je blokuje.(Ani hipotetyczny 'skubi' ani hipotetyczny 'nev' nie blokowaly czitow) po co taka osoba miala by grac na czitach i sie do tego przyznawac? zeby wyniesc dla siebie jakies korzysci? malo prawdopodobne dla mnie. Jedyny powod poboczny to moglobyc wkurwianie kolta ktory napedzil pozniej akcje na dema.

kolt:
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'b')o wydawalo mu sie ze jest nietykalny
jego wyjasnienia sa metne i nie ma mozliwosci aby ktos je potwierdzil czyli pewnie bajek ciag dalszy

Nie wiesz jakie byly rozmowy na linii dem - pio, sam nie wiedzialem i ciezko okreslic czy faktycznie zalozenia dema i jego PLAN byly realne i wyjasnialy zachowanie dema. Pio wczoraj pokazal mi fragmenty logow i po tym co przeczytalem moge stwierdzic ze cala ta akcja mogla zakonczyc sie w zupelnie inny sposob.

wedlug mnie, PIO mial zupelna mozliwosc do odbanowania dema albo wytlumaczenia jego zachowania. Nie stalo sie tak z dwoch powodow, a wlasciwie trzech:

1. duma dema
2. duma pio
3. wzajemna ich milosc.

ps; wybaczcie za takie epopeje, meczy mnie to wchuj. strasznie walczylem zeby cos napisac :D pozdrawiam

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: czity cdn
PostNapisane: 26 cze 2010, o 13:52 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Tak jak gubicie się niektórzy w roli NF, tak wymagacie od adminów walki z czitami.

Czity były kiedyś, są teraz i będą nadal.
Czy kiedyś admin miał dodatkowe kompetencje, które nakazywały mu bawić się czitami i je analizować? NIE i kiedyś też nikt mu tego nie zarzucał.

Admin ma czuwać nad wszystkim co się dzieje na serwerach, a czy zajmie się sprawdzaniem czitów itp to już jego sprawa i dodatkowa wola. Nie każdy urodził się z wiedzą absolutną na temat wszystkiego (oprócz może dema) i nie każdy ma tyle czasu co poniektórzy.

Nie naskakujcie na Pio, że CZITY NADAL DZIAŁAJĄ, bo działały również i wtedy kiedy dem się nimi zajmował. Skoro dem wypina dupę (nie dziwie mu się osobiście), bo dostał bana na 3 miechy pozostaje jedna kwestia. Albo ktoś chce się bawić w grę pt. KTO ZABLOKUJE SZYBCIEJ WYCHODZĄCEGO CZITA, albo niech wszyscy zamilkną tutaj i wróci to, co tak naprawdę istnieje niemal od początku istnienia q2, o czym nie mówiło się kiedyś głośno, że jest to sprawą tak powszechną. Ewentualnie wszystko zależy od Richa i jego AC, bo jakby nie było teraz wszystko się na tym opiera i wszystko jest zależne od niego.

To, że dem próbuje być uszczypliwy nie nadaje jego słowom w ciemno tytułu PRAWDY. Tak jak ja nie wiem wszystkiego, tak nie wiesz Ty, tak też nie wie sam dem. Więc każdy niech sobie w głowie przemyśli i odpowie kto, i gdzie ma rację.
Napinki są bez sensu, więc nie róbmy kolejnej epopeji na fb.


//edit:
Żeby ktoś tego nie odebrał tylko jako pozwolenie na czity i pogodzenie się z tym faktem. Jeśli ktoś ma pisać: "dlaczego te czity jeszcze działają?". Niech albo przemilczy, albo weźmie się sam do roboty (choćby zapozna z tematem). Wtedy zobaczy o co w tym chodzi i ponownie na fb nie napisze. Łatwo jest o coś prosić, ciężej coś od siebie dać. Krzykaczy zawsze było wielu. Kiedy już dostali pozwolenie czy władzę, nie potrafili nawet utrzymać poziomu poprzedników. Rzecz powszechna więc zrób najpierw coś, żebyś mógł oczerniać innych. Cze

//edit2:
Na prośbę Darusia pewną część musiałem usunąć.


Ostatnio edytowano 26 cze 2010, o 14:53 przez neon, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 27 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza