[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 19 kwi 2024, o 16:53

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 6 cze 2010, o 12:40 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'D')em, tak jak pisalem w czesniej. "Nawet jesli w tym byl ukryty gleboki sens to" to sie kurwa nie moglo udac. Ty naprawde liczyles, ze admini (nie wiedziac co planujeszz) beda Cie kryc? Ze wszyscy zamiast wjazdu na Ciebie (czemu sie nie dziwie bo wiekszosc ludzi Cie poprostu nie lubi) beda szukac w tym drugiego dna? A juz szczytem ignorancji jest Twoja pretensja do adminow, ze nie "domyslili" sie co planujesz.

Ja naprawde staram sie zarozumiec sens Twojego dzialania i ciagle nie moge doszukac sie w nim chociaz kszty logiki. NIe rozumiem w jaki sposob chciales ukryc, ze "Ty to nie TY" wchodzac na server gdzie byl admin.
Najggorsze jest to, ze ciagle uwazasz, iz Twoj plan byl lepszy niz, powiadomienie przed cala afera kilku osob. Nawet gdy piszesz, ze musiales isc za ciosem to mogles chociaz kolta o tym poinformowac. On tez walczy z czitami jak moze i napewno by pomogl w rozdmuchaniu calej sprawy (ale niestety chyba duma Ci na to nie pozwolila - bo innego wytlumaczenia niestety nie widze).
Swoja droga: skoro admini wiedzieli, ze posiadasz dzialajacego czita (ten z ktorym wszedles na server?) to nie wciskaj ludziom kitu, ze byla 2 w nocy i nie mogles ich o tym powiadomic. Z tego wynika prosty wniosek, ze miales na to sporo czasu. No chyba, ze to czit zdobyty tej feralnej nocy - co by stawialo Cie w jeszcze gorszej sytuacji poniewaz pan "X" dowiedzialby sie odrazu, iz afera cziterska wyszla od Ciebie.


Odnies sie do tego posta swoimi super argumentami a dam juz sobie spokoj :) I nawet nie bede zagladal do tego topica. Obiecuje.

edit. wiem, ze jestem zalosny :( Naprawde dlugo CIe tolerowalem ;] ale od dzis przechodze w stan ignorowania Cie :(

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 6 cze 2010, o 13:02 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
zaszedlem daleko w tym waszym zalosnym mędrkowaniu, wiec wsumie odpisze

prosze, spelnie twoja prosbe, personalnie

$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'D')em, tak jak pisalem w czesniej. "Nawet jesli w tym byl ukryty gleboki sens to" to sie kurwa nie moglo udac.

moglo sie udac. wytlumacze ci po raz ostatni.

1. wchodze na server z gosciem ktory skrakowal zbota - spelnione
2. gram rownolegle z nim - spelnione
3. gracze przypierdala sie do mnie - spelnione
4. dostaje bana - spelnione

co sobie mysli pan x? dowiaduje sie, ze zalatwie sobie nowe ip niebawem (faktycznie zdjecie bana) i ze zostalem potraktowany jako cziter. Razem sie cieszymy ze czit dziala i ze utrzymamy go prywatnym. co sie dzieje dalej?

5. dogaduje sie z richem jak zablokowac czita
6. pan x pyta sie wtf, czemu czit nie dziala
7. zaczyna sie tlumaczenie, ze bylo wielkie poruszenie, bo zbotow nie widziano juz bardzo dlugo i scena poszla z morda do richa by usprawnil ac.
to mogloby byc potwierdzone przez posty umieszczone na forum.
8. wszystko jest cacy, bo pan x, wie ze gralem z nim na zbocie i to przy nim zostalem zlapany i ze przypadkowo byl admin na serverze. sprawa zaczyna robic sie wiarygodna i wszystko spada nie szczesliwy traf losu - gracze mnie nakryli i zrobili awanture czego rezultatem byl update ac - tak mysli pan x.

i sprawa jest zalatwiona. jesli uwazasz ze to jest nie mozliwe, to nie mierz mnie swoja miara, bo ja czity blokuje od pol roku i sam wiem co jest do zrobienia a co nie. nie macie wyobrazni? to wasz problem, nie moj


$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'T')y naprawde liczyles, ze admini (nie wiedziac co planujeszz) beda Cie kryc?
powinny zwlaszcza ze przez ostatnie roku wiedzieli ze blokuje czity o czym byli na bierzaco informaowani - scena nie. Dobrze wiedzieli co robie i o to, raz dem popelnia blad (ktory nie jest bledem w zainstanialej sytuacji) i nagle admini maja wdupie cala wspolprace i zamiast prosic mnie o wytluamczenie zaczynaja wyrokowac w wlasnym gronie. jak milo.

$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'Z')e wszyscy zamiast wjazdu na Ciebie (czemu sie nie dziwie bo wiekszosc ludzi Cie poprostu nie lubi) beda szukac w tym drugiego dna?
zwykli gracze niech sobie mysla co chca. dlugo wytrzymywalem wrzuty ze cziter jestem, bo czekalem na zamkniecie tematu przez adminow. minimalne zaufanie do moich dzialan mi sie nalezy czy nie? Zapewne nie zdajesz sobie sprawy np z tego ze pio porbowal posluzyc sie givem ktory nie zna angielskiego by zdobywal czity. Byl tak pewny swego ze mi nawrzucal, nie wiedzac nawet ze give dostawal niedzialajace czity... jakie to przykre, nie uwazasz?

$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', '
')A juz szczytem ignorancji jest Twoja pretensja do adminow, ze nie "domyslili" sie co planujesz.

to powinna byc kwestia zaufania po prawie polrocznej mojej dzialalnosci, nie uwazasz?

$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'J')a naprawde staram sie zarozumiec sens Twojego dzialania i ciagle nie moge doszukac sie w nim chociaz kszty logiki. patrz wyzej
$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'N')Ie rozumiem w jaki sposob chciales ukryc, ze "Ty to nie TY" wchodzac na server gdzie byl admin.
obecnosc admina, ktorego sie nie spodziewalem tylko polepszylo wiarygodnosc moich dzialan. co do reszty, patrz wyzej

$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'N')ajggorsze jest to, ze ciagle uwazasz, iz Twoj plan byl lepszy niz, powiadomienie przed cala afera kilku osob.
nie bylo czasu :(

$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'N')awet gdy piszesz, ze musiales isc za ciosem to mogles chociaz kolta o tym poinformowac. On tez walczy z czitami jak moze i napewno by pomogl w rozdmuchaniu calej sprawy (ale niestety chyba duma Ci na to nie pozwolila - bo innego wytlumaczenia niestety nie widze).
sorry, chodzi o naturalnosc. kolt by to zrobil w zly sposob. nie atakowalby mnie tak jak to zrobil. jest tylko jeden mistrz gry.

$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', '
')Swoja droga: skoro admini wiedzieli, ze posiadasz dzialajacego czita (ten z ktorym wszedles na server?) to nie wciskaj ludziom kitu, ze byla 2 w nocy i nie mogles ich o tym powiadomic.
posiadanie a testowanie to 2 rozne rzeczy. czita mialem duzo wczesniej, ale go nie testowalem z prostej przyczyny. nie mialem na to czasu. czwartkowej nocy, byl nacisk by wkoncu przetestowac.

$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'Z') tego wynika prosty wniosek, ze miales na to sporo czasu. No chyba, ze to czit zdobyty tej feralnej nocy - co by stawialo Cie w jeszcze gorszej sytuacji poniewaz pan "X" dowiedzialby sie odrazu, iz afera cziterska wyszla od Ciebie.
i pierwsze i drugie zdanie jest nieprawidlowe.

$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'O')dnies sie do tego posta swoimi super argumentami a dam juz sobie spokoj :) I nawet nie bede zagladal do tego topica. Obiecuje.
prosze bardzo, ale ja wymagam odpowiedzi.

od siebie: gdybym poinformowal adminow, to rzeczywiscie, bylo by wieksze prawdopodobienstwo sukcesu na poziomie fb. niestety brak czasu i impreza. nie zapominajcie jednak, ze kazdy kto dziala w cieniu powinien miec duzy zapas zaufania.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Ostatnio edytowano 6 cze 2010, o 13:03 przez dem, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 6 cze 2010, o 13:02 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Here we go with the rock show :D

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 6 cze 2010, o 13:03 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
Ta dyskusja nie ma już sensu moderator powinien zablokować ten temat bo argumenty juz dawno sie wyczerpaly a wałkujecie w kółko to samo.

Pewnie już nie wiele dni zostało jak NOFAKE wejdzie na większość serwerów. Zaczynamy jakby nową ere w Q2. Pierwszy raz bedziemy mieli taka bron na cziterów oraz fejków nie zepsujmy tego. Nie ma wątpliwosci ze od poczatku tego roku dzieki demowi mamy o wiele czyszczą scene. Choć wielu z Was nawet nie wie co zostalo zablokowane i jakich ilosciach. Sa pewne sprawy o ktorych wiedza tylko dem i admini i pewnie sa takie o których wie tylko sam dem. Zawsze byl kontrowersyjna osoba i czesto robil cos po swojej mysli niezrozumiałej dla innych. Nie ulega wątpliwości że zrobil cos na co nie mial pozwolenia od adminow. Dostal kare a tu nadal wrze tylko o tym ze czitował a nie piszecie o tym ile mogl zdzialac i ile zdzialał. Tyle co do tego tematu.

Jak już pisałem wcześniej bedzie wprowadzany NF. Devloperzy nf z tego co wiem zrzekaja sie władzy nad tym projektem beda tylko pomoca techniczna itp. Zostali wybrani admini NOFAKE Pio i Executor (moim zdaniem za mało) powinna byc co najmniej jeszcze jedna osoba, oraz z 2 osoby które sie znaja na haxach wiedza jak wylapac w demku hax itp. Nie mowie zeby dac im adminy na NF ale taki dem dobrze wie jak znalez w demku bota. Moglbybyc w ekipie NF jako konsultant i pomoc dla Pio i exe gdyby trzeba bylo przeswietlać jakiegos gracza.

Dobrze bylo by rodzielić adminow serwerow ktorzy pilnuja porzadkow i adminow NF.

[12:35] <danka> bo bezsensu, zeby nf zajmowaly sie osoby z adminami

Ja tez jestem z Tym podejmujesz sie jednego stanowiska musisz zrezygnowac z drugiego. Tak jak w polityce.
To zapobiega debilnych wypowiedzi ze ktos ma parcie na wladzę itp
Pozatym mielibysmy dwie osobne instytucje pilnujacej porządku, mniej błedów, mniej prywaty. Taki system by usprawnił nasza scene.
Z jednej strony admini serwerów ktorzy pilnuja poarzadków na serwerach daja np. tymczasowe bany za zle zachowanie
Z drugiej admin NF ktorzy zajmuja sie lapaniem cziterow zbieraniem dowodow studiowaniem podejrzanych demek.
Oczywiscie powinna byc jakas wspolpraca miedzy tymi dwoma instytucjami.

I skoro juz jest stwierdzone ze dem nie jest cziterem tylko zrobil glupi wybryk nie konsultujac tego z adminami topic powinien byc zmieniony z "dem cziter" np. na wybryk dema.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 6 cze 2010, o 13:52 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'z')aszedlem daleko w tym waszym zalosnym mędrkowaniu, wiec wsumie odpisze

prosze, spelnie twoja prosbe, personalnie

$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'D')em, tak jak pisalem w czesniej. "Nawet jesli w tym byl ukryty gleboki sens to" to sie kurwa nie moglo udac.

moglo sie udac. wytlumacze ci po raz ostatni.

1. wchodze na server z gosciem ktory skrakowal zbota - spelnione
2. gram rownolegle z nim - spelnione
3. gracze przypierdala sie do mnie - spelnione
4. dostaje bana - spelnione

co sobie mysli pan x? dowiaduje sie, ze zalatwie sobie nowe ip niebawem (faktycznie zdjecie bana) i ze zostalem potraktowany jako cziter. Razem sie cieszymy ze czit dziala i ze utrzymamy go prywatnym. co sie dzieje dalej?

5. dogaduje sie z richem jak zablokowac czita
6. pan x pyta sie wtf, czemu czit nie dziala
7. zaczyna sie tlumaczenie, ze bylo wielkie poruszenie, bo zbotow nie widziano juz bardzo dlugo i scena poszla z morda do richa by usprawnil ac.
to mogloby byc potwierdzone przez posty umieszczone na forum.
8. wszystko jest cacy, bo pan x, wie ze gralem z nim na zbocie i to przy nim zostalem zlapany i ze przypadkowo byl admin na serverze. sprawa zaczyna robic sie wiarygodna i wszystko spada nie szczesliwy traf losu - gracze mnie nakryli i zrobili awanture czego rezultatem byl update ac - tak mysli pan x.

i sprawa jest zalatwiona. jesli uwazasz ze to jest nie mozliwe, to nie mierz mnie swoja miara, bo ja czity blokuje od pol roku i sam wiem co jest do zrobienia a co nie. nie macie wyobrazni? to wasz problem, nie moj




Szczerze mowiac nie wiedzialem, ze tej feralnej nocy wszedles razem z Panem "X" pobawic sie czitami. Hmm pisales to gdzies wczesniej? Jak tak to sorry - juz po czesci rozumiem Twoj plan. NIe wiem jak to wygladalo w szczegolach. Ale jak juz zobaczyles, ze kolt zalozyl temat na forum itd mogles wyslac pm'a do adminow z obszernym wyjasnieniem sytuacji. Na to juz miales troche czasu. Sadze, iz w tedy cala sytuacja potoczylaby sie inaczej.


Edit:
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'd')obra. ja widze, ze nie ma tego co przedluzac.

prosta pilka

dawno temu zaczalem wspolprace z naszym kolega szwedem, ktory niedawno robil psikusy nan naszych serverach. Od tamtej pory, blokuje to co aktualnie dziala pod ac, markujac swoje dzialania na rozne sposoby.

z zbotem (nie color bot) ktorego otrzymalem niedawno jest nieco gorzej, bo wiem, ze posiadam go tylko ja i osoba, ktora skrakowala go by dzialal pod ac.
Aby moc caly czas supportowac scene w blokowaniu czitow, musialem miec alibi, ktoro pokaze ze to nie ja jestem winny zablokowania zbota, dlatego wiec potrzebowalem afery. W tym celu jak wiecie udalem sie na server gdzie byl kolt, bo:



Tu popelniles blad w wyjasnieniu sytuacji. Bo sprawa wyglada inaczej w przypadku gdy wchodzisz sam na serevr (majac wtedy duzo czasu na dogadanie sie z ludzmi) , a inaczej wchodzac z Panem "X" ktory musi miec pewnosc, ze jestes po jego stronie. Tak czy siak mogles z rana powiadomic ludzi odpowiedzialnych za dawanie banow o calej sytuacji...

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 6 cze 2010, o 14:03 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Ogolnie polewki ciag dalszy :

btw jest cos takiego jak say_team do konkretnego uzytkownika

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 6 cze 2010, o 14:09 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
bocian.

tuz przed podjeciem decyzji przez adminow rozmawialem np z pio. @pio: myslisz, ze moge wrzucic logi? odrazu mozna by upyblicznijc nasza rozmowa o give, ktora tez moze rzucic wiele swiatla na pewne sprawy
rozmawialem rowniez z darkiem, ale tego prosilem o nie udzielanie sie.
rozmawialem rowniez z exe, ktory wzial mnie za szalenca i stwierdzil ze niemozliwe zebym chcial poswiecic swoja reputacja dla dobra sceny.

@kolt
obejrzales wszystkie demka z plq2 juz ?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 6 cze 2010, o 14:41 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2007, o 14:53
Posty: 138
Karma: 3
panowie quejkowcy niezdajecie sobie sprawy chyba z powagi sytuacji O_o

ile trzeba bylo sie naudowadniac ze jakis czit dziala (czy to bylo proste wh czy cb) problem w tym ze w 100% rozumiem wyczyn dema...

dlaczego tak zrobil a nie inaczej?

doswiadczenie go nauczylo ze jedyna szansa jaka jest zablokowanie czita to wlasnie duza burza na scenie(pomijajac problem z zaufaniem razera ktory nikomu niechcial dawac czita) no qrwa ile trzeba bylo czekac na zablokowanie prosciutkiego wh? 3podejscia i 6miechow pozniej poszedl blok... panowie tutaj mamy do czynienia ze zbotem(pamietacie ratbota?) co powinno uswiadomic kazdego ze w obecnej chwili ac jest kompletnie bezuzyteczny!

zamiast skupic sie na problemie siadacie na dema :bij: pojebalo was doszczetnie? dostal bana za to co zrobil (doskonale wiedzial jakie beda konsekwencje - nawet debil by sie domyslil ze bedzie topic placz i hate) n/c

@do tych co mysla ze dem to cziter
jestescie retardami do kwadratu dziwie sie ze naturalna selekcja nie zajela sie wami ale to pewnie przez nadopiekunczosc rodzicow ktorzy wysylali was w kasku do szkoly a pod prysznic wchodzicie do dzis z kolem ratunkowym...

1. spiked rakiety = wprowadzenie poprawnych hash list
2. cfg wh = block
3. cb = block
4. edit dll wh v1 = block
5. edit dll wh v2 = block
6. edit dll wh v3 via modified client
7. spiked models via modified client
8. doprowadzenie do stworzenia nf
9. zbot = ..1.. dzieki takiemu traktowaniu i stosunku powiedzial bym wam to sie kurwa sami martwcie o czity nara


$this->bbcode_second_pass_quote('', ' ')nie zapominajcie jednak, ze kazdy kto dziala w cieniu powinien miec duzy zapas zaufania.
fuckin a (lista wyzej powinna mowic sama za siebie)

@give
ty powinienes zamknac japsko tutaj... widzialem twoje kazde skomlenie o czity (do razera) i co pod pretekstem pomocy zwalczania czitow? a na telebanku napierdalasz na wh zalosne :( dziwie sie ze takie scierwo udajace zbitego psa ma mozliwosc postowania na tym forum...

Ostatnio edytowano 6 cze 2010, o 15:38 przez GandalF, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 6 cze 2010, o 15:20 
Slaby koles

Dołączył(a): 21 lut 2010, o 16:44
Posty: 19
Karma: 2
Dem pisze ze mial zbota duzo wczesniej wiec nasuwa sie pytanie, pomysl zeby w ten sposob rozdmuchac afere wyszedl w dniu testowania czita czy wczesniej? Jezeli wczesniej to byl czas zeby powiadomic adminow o planach akcji.
Druga rzecz, skoro niby spirit jako admin "pomogl" tej calej sytuacji, spowodowal ją bardziej wiarygodna to w jakim celu dem zobaczywszy [admin]plq2 zmienil xywe ze zbot'a na dem'a, po czym zwatpil czy to napewno admin i wrocil do xywy zbot...skoro Pan X miał to lyknac to raczej nie powinien dem zmieniac xywy w jego obecnosci, bo chyba nie jest to dla nikogo nowoscia (takze dla pana X ktory czyta forum translatorem) ze dem jest odpowiedzialny za testowanie i blokowanie czitow na polskiej scenie q2. Dziwne.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 6 cze 2010, o 16:43 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2006, o 15:50
Posty: 1604
Lokalizacja: 3city
Karma: 56
ahahaha no kurwa normalnie kŁejk gejt :D

film normalnie mozna nakrecic

" i stalo sie ... na znak czekalem dlugo ... byla ciemna noc- dosc dlugo czekalem juz az gora wyda rozkaz - na rozpoczecie akcji - zbot - bowiem taki pseudonim mialem przybrac tej nocy - jeszcze wtedy nie wiedzialem, ze bedzie to wielka porazka

ale stalo sie o godzinie 2:00 sa naciski - TESTUJ! -

jeszzce nie zdawalem sobie sprawy jaki tragiczny obrot dla mnie obiora sprawy na bordzie - ...
ok wchodze -
name zbot, connnect ... "


hmm q2 to jeszcze gra czy juz nie? D:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 6 cze 2010, o 17:17 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
mialem sie juz nie udzielac, ale widze, ze teraz ktos inny probuje cie wybielac.

gandalf, nie jestem pewien czy dobrze rozumiem.

napisales tam wyzej jakas liste dokonan. czy na pewno dobrze rozumiem, ze uwazasz, ze dem doprowadzil do stworzenia nf?

nikt nie jest ponad prawem i to co zrobil dem bylo karygodne. gdyby jego plan bral pod uwage to, ze dostanie bana, to mozna by probowac sluchac jego mamłania na forum, ale...on myslal, ze tego bana miec nie bedzie...how stupid can you be?

imo to co chcial zrobic dem to:
1. wejde na czicie, ze niby sobie testuje.
2. powkurwiam kolta.
3. kolt zalozy topik i bedzie krzyczal o bany, moze nawet jakas ankietke na moj temat stworza.
4. ja bana nie dostane, bo przeciez TAK BARDZO ZASLUZYLEM SIE DLA SCENY, powkurwiam kolta jeszcze bardziej i kolejna prowokacja udana.

ale...pkt 4 nie wypalil i imo bardzo dobrze. postawiles adminow w trudnej sytuacji ale podjeli dobra decyzje. zdajesz sobie sprawe z tego co ludzie by mowili gdybys bana nie dostal? gratuluje pomyslu i zycze udanych wakacji.

$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'n')a koniec: sral was pies i wasze durne mniemanie ze byle gowniany argument mnie do czegos przekona.
:D
odchodzisz czasami od kompa? rano cos napisalem - odpisales od razu. napisalem drugi post - odpisales po minucie (niezle cie on swoja droga pograzyl - dobrze, ze go szybko usunales swinka). pojechalem nad wode, wrocilem - dem online. pojechalem na zakupy, wrocilem - dem online :D. odejdz czasami od kompa przewietrzyc glowke, wyjdzie ci na dobre slonik.
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 6 cze 2010, o 17:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
gratulacje neveride. przebiles wszystkie dotychczasowe swoje spekulacje. gratuluje sporej liczby (albo moze ich brak?) fałd ktore pozwalaja ci tworzyc takie analizy.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 6 cze 2010, o 17:57 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'T')en post pisze ku przestrodze dla wszystkich potencjalnych przyszlych i obecnych cziterow. Demo dema zostanie dodane do ds z opisem calej sytuacji w dziale cheaters i pozostanie tam juz na wieki. Dlaczego? Zeby inni ktorzy beda z nim grac mieli swiadomosc ze ziomek moze miec czita. To ma byc lekcja dla niego i innych cziterow ze nie bedzie zadnej litosci z mojej strony jak kogos zlapiemy na czitach.


HA HA HA :D

idz sie czlowieku lecz na mozg, bo jedyne co ty mozesz zrobic to obciagnac kabel ;<

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 6 cze 2010, o 19:06 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2009, o 13:47
Posty: 2926
Lokalizacja: 3m
Karma: 52
:D

_________________
-,-


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 6 cze 2010, o 20:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
wlasnie brakowalo posta abc, ale mogl jeszcze napisac do ogolu ze macie sporo na bani :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 6 cze 2010, o 21:43 
Cukierkowy

Dołączył(a): 5 maja 2005, o 13:22
Posty: 235
Lokalizacja: z nik
Karma: -21
http://demotywatory.pl/1712917/Domysl-sie

tak odnośnie głupoty dema :D

_________________
:]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 6 cze 2010, o 23:02 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
DARUS napisałeś ze wprowadzicie nf na cześć servow a ja mam pytanie czemu nie na wszystkie ?? toć na obecnej scenie osób nam raczej ubywa jak wpływa ;] może by tak wprowadzić nf na każdy server który mamy w Polsce i dla użytkowników podczas kikniecia mianowicie ( potencjalnej osoby która owego konta nie posiada) była napisana notka ze konto dostępne np na ircu czy jakimś tam nr gg a myślę ze potencjalna osoba która nie czyta for itpp pokusiła by się o klikniecie na gg ? wiem ze ta prośbę powinienem skierować w dziale nf ale tu napisałeś ze wprowadzicie na cześć servow wiec tu ja (prośbę) umieszczam
chyba ze problem będzie leżał po stronie yossa który nie będzie chciał umieścić wszędzie nf to skumam i nie będę cie gnębił :P

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 6 cze 2010, o 23:41 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2007, o 14:53
Posty: 138
Karma: 3
@nev
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'n')apisales tam wyzej jakas liste dokonan. czy na pewno dobrze rozumiem, ze uwazasz, ze dem doprowadzil do stworzenia nf?


jasne gdyby nie dokonania chociazby dema nadal brudasy by byiegaly z czitami po serverach nikt by z niczego nie zdawal sobei sprawy i nikomu nie zrodzil by sie w glowie pomysl jak odzielic buractwo ze zmiennym ip od legit graczy... wiesz taka reakcja lancuchowa...

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'n')ikt nie jest ponad prawem i to co zrobil dem bylo karygodne. gdyby jego plan bral pod uwage to, ze dostanie bana, to mozna by probowac sluchac jego mamłania na forum, ale...on myslal, ze tego bana miec nie bedzie...how stupid can you be?
a gdzie ja go bronie czy apeluje o anulowanie kary? O_o gdzie on prosi o jakas laske wtf?! doskonale wiedzial ze moze zlapac bana! nie raz jak testowalismy haxy szlismy we 2 na pusty server :piwo: co myslisz ze nagle jego ~150iq spadlo do 80?

zrobil jak zrobil zostal ukarany mnie tylko smieszy to ze musial to zrobic w ten sposob bo nie mial innej opcji... (a ze kolt sie napatoczyl to mega zajawka i smiech)

mozecie sobie slodko pierdziec ze kazdy by wyciagnal reke zeby mu pomoc (tak jak zawsze to ma miejsce :bij: ) zamiast psioczyc i szczekac ty mogl bys sie zajac ogarnianiem czitow albo kolt a nie srac pod siebie i starac sie dojebac gdzie sie da...

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza