[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 18 kwi 2024, o 10:59

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 5 cze 2010, o 16:29 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Ja jestem za, w środę niestety sam nie dam rady być, a chętnie posłuchałbym :). Niedziela jest bardziej przystępnym dniem - patrz umawianie meczów w plq2 :).


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 5 cze 2010, o 20:18 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
$this->bbcode_second_pass_quote('danonek', 'n')o więc może wypowiem się jako jedna z osób, które były za banem dla dema (na 3 m-ce)

Dem bardzo często miał pozwolenie ode mnie/ Darka na testowanie czitów. Pomimo, że mnie wku.. czasami do granic możliwości, jego wypociny nieraz na FB wyprowadzają z równowagi, to nie mogę mu odmówić tego, ze z cziterami starał się walczyć i dzięki niemu wiele wiele na scenie się zmieniło (czego oczywiście gołym okiem nie widać).
Bezpodstawne jest nazywanie go jednak cziterem, Pio posiadał (albo za moment będzie bo poprosił) wszystkie demka ligowe Dema i o oszustwie w plq2 nie ma mowy.
Jego zachowanie wczoraj było tylko prowokacją, bardzo zależało mu na tym, aby zostać złapanym właśnie przez kolta wiedząc, że narobi on mega szumu i rozniesie to na forum europejskie, tutaj miał swój cel i go osiągnął i każdy kto myśli, że złapano Dema trochę się myli:) To wszystko potoczyło się tak, jak on sam tego chciał:D
Jednak ban zostaje ponieważ nie tolerujemy takiej zabawy, wiem, że chciał dobrze, ale nie kosztem nieświadomych graczy. Może cokolwiek testować/ sprawdzać ale tylko w swoim gronie.
Więc jeszcze raz, BAN NIE JEST ZA CZITOWANIE I NIE JEST ON CZITEREM a za granicę, którą przekroczył wczoraj w nocy...
Więcej nie mogę niestety napisać, więcej powie on sam w radiu w środę o 20, ciekawskich zapraszam.


Jak przeczytalem tego posta to nie widzialem czy mam sie smiac czy plakac.... Danka Ty piszesz powaznie? Kurwa to jest jakas paranoja. Akceptujesz takie zachowania? Ja wiem, ze dem lubi byc w centrum uwagi ale Ty swoim postem wrecz go zachecasz do podobnych akcji. Co on sie bawi w IV RP z Ziobrem na czele? Bo takie mam wrazenie...
Ja wiem, ze on nie jest cziterem ale podsuwasz gotowe tlumaczenia potencjalnym cziterom. - "Bo skoro dem mogl sie zabawic w prowokacje to i ja chcialem" - tak moga wygladac niedlugo tlumaczenia :D

Nawet jesli bedzie w tym ukryty jakis glebszy cel (o czym zapewne uslyszycie w srode na raidu- bo nie wiem jak wam, ale mi szkoda czasu by tego sluchac) to to i tak jest jakims mega zjebanym pomyslem na walke z czitami. Dem chyba jakas krucjate prowadzi.... Czlowieku wez Ty sie do jakiejs roboty bo masz chyab za duzo czasu by wymyslac takie glupie akcje :/ Jakis tam potencjal posiadasz to wykorzystaj go w innym kierunku.

ps. A wszystkim co nie widzieli w tym demku nic dziwnego: zdejmijcie wkoncu te klapki z oczu :/

ps2. Danka, to nie jest atak w Twoja strone - bo koniec koncow napisalas, ze "BAN ZOSTAJE" ale ze strony osob majacych jaka kowliek wladze taki wyczyn powinien byc maksymalnie napietnowany. A WY jeszcze dajecie demowi w srode poszalec na radiu i zapewne kolega nie omieszka pokpic z wielu swoich przeciwnikow. NIe robcie z niego bohatera :/

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 5 cze 2010, o 21:08 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
dobra. ja widze, ze nie ma tego co przedluzac.

prosta pilka

dawno temu zaczalem wspolprace z naszym kolega szwedem, ktory niedawno robil psikusy nan naszych serverach. Od tamtej pory, blokuje to co aktualnie dziala pod ac, markujac swoje dzialania na rozne sposoby.

z zbotem (nie color bot) ktorego otrzymalem niedawno jest nieco gorzej, bo wiem, ze posiadam go tylko ja i osoba, ktora skrakowala go by dzialal pod ac.
Aby moc caly czas supportowac scene w blokowaniu czitow, musialem miec alibi, ktoro pokaze ze to nie ja jestem winny zablokowania zbota, dlatego wiec potrzebowalem afery. W tym celu jak wiecie udalem sie na server gdzie byl kolt, bo:

1. zbota ustawilem tak by byl widoczny dla obsa
2. wiedzialem ze kolt rozdmucha sprawe.
3. scena zmusza richa do pracy nad ac

rezultatem jakiego oczekiwalem bylo rozdmuchanie sprawy do tego stopnia, ze dostane bana na niby (niestety nasi admini nie domyslili sie i dostalem na prawde) dzieki czemu bede mial dobry powod do wytlumaczenia dlaczego aktualnie dzialajacy zbot nie dziala. Odpowiedz jest prosta: kolt rozdmuchalby tak sprawe ze cala scena robila duzy nacisk na richa, i stad update AC.
Dzieki temu ja dalej pozostalbym w cieniu i dalej moglbym byc na bierzaco z czitami.

Ot cala filozofia kolt, na ktora nie wpadles. Potrzebowalem tej afery w celu zablokowania czita i spokojnemu blokowaniu kolejnych.

Tyle odemnie. Na radiu bym sobie pewnie pouzywal na kolcie, ubral to w lepsze slowa, ale szczerze, juz mi sie nie chce. tak samo jak mi sie nie chce zajmowac tymi czitami.

dziekuje za uwage i mam nadzieje ze zaden hater nie zacznie pisac ze to nie prawda, ze rurki z kremem i w ogole bany mnie bola.

zdrowia zycze

ps.
chcialem jeszcze napisac o adminach i o ich podejsciu do rzadzenia scena, ale hmmm, moze gdzieindziej i kiedy indziej
chcialem napisac o spiricie, ale i tak macie swoja wersje

na radiu by bylo o wiele ciekawej, ale naprawde nie da sie czytac waszych rozkmin bez regowania.

edit:
dodam jeszcze tylko od siebie, ze tyle zwlekalem na poczatku z jakimkolwiek postem bo myslalem, ze admini beda mnie kryc, od samego poczatku. widac przeliczylem sie. kiedys sie moze pokusze o opisze cala ta akcje b. dokladnie z uwzglednieniem zachowan pewnych osob, ktore wiedzialy o pewnych rzeczach. to bedzie ciekawa lektura

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 5 cze 2010, o 21:23 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
haha wiedzialem ze tak bedzie :D Dem wyjdzie na rycerza, ktorego niekt nie rozumie, ktory musi sam walczyc z calym zlem :(

A wystarczylo porozmawiac, wytlumaczyc, poprosic kilka osob by razem z Toba wyslali do richa co i jak. Ale nie, my jestesmy za glupi i nie zrozumiemy o co chodzi... Lepiej zrobic "sztuczna" afere.

A tak btw. Skoro miales tego czita tylko TY i ten, kto go scracowal by dzialal pod AC to na co liczyles? Ze zostaniesz w cieniu? Ze ten ktos sie nie domysli, ze to wyszlo od Ciebie? Bo albo czegos nei zrozumialem ale jzu sam nie wiem... :|


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 5 cze 2010, o 23:38 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
haha przeczytalem to i mam zupelnie taka sama opinie jak bocian.

jak mozesz twierdzic, ze przylapanie cie na czitach usuneloby cie z grona podejrzanych skoro byles tam tylko ty i ten gosc...

swoja droga, nie jestes jedyna osoba, ktora ma tam dostep, wiec prosze cie...

SZOPKA

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 6 cze 2010, o 01:05 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
najpierw piszesz to

$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '
')
jak mozesz twierdzic, ze przylapanie cie na czitach usuneloby cie z grona podejrzanych skoro byles tam tylko ty i ten gosc...

a pozniej to
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', 's')woja droga, nie jestes jedyna osoba, ktora ma tam dostep, wiec prosze cie...

nie bardzo wiem o co ci chodzi negujesz samego siebie zaraz w nastepnym zdaniu

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 6 cze 2010, o 04:29 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
Darus przeczytaj jeszcze raz posta neva i skumaj w jakim kontekscie on to napisal.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 6 cze 2010, o 07:43 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('Darus', 'n')ajpierw piszesz to

$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '
')
jak mozesz twierdzic, ze przylapanie cie na czitach usuneloby cie z grona podejrzanych skoro byles tam tylko ty i ten gosc...

a pozniej to
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', 's')woja droga, nie jestes jedyna osoba, ktora ma tam dostep, wiec prosze cie...

nie bardzo wiem o co ci chodzi negujesz samego siebie zaraz w nastepnym zdaniu

tak, nie chcialo mi sie zawile tlumaczyc. nie mam tyle czasu co dem na pisanie na boardzie ale pozwol ze ci wytlumacze.

1. pierwsze zdanie pisalem w kontekscie logiki dema. dem pisze, ze sa osoby X i DEM. X zdradza tajemnice DEMowi, tajemnica rozchodzi sie po swiecie, a DEM, zeby usunac sie z grona podejrzanych wychodzi z takim pokreconym pomyslem. Czy tylko mi i bocianowi wydaje sie to bez sensu?

2. realia sa jednak troche inne niz to co powiedzial dem. o ile czit nie jest z jakiegos innego zrodla niz zazwyczaj, to na pewno DEM nie jest jedynym, ktory go posiada, wiec...po co tak zmysla?
no chyba, ze inne zrodlo - wtedy nie mam danych, wiec zakladajac ze mowi prawde, jego logika w dalszej czesci historyjki jest mocno zakrecona (czyt X i DEM).

3. jezeli w mojej glowie zrodziloby sie cos tak pokreconego, to na pewno dobrze dogadalbym sie z adminami jeszcze przed cala afera i wcale nie musialbym w to mieszac kolta, a cala szopka nie mialaby miejsca. czyzby problemy z komunikacja interpersonalna, dem? (czemu mnie to nie dziwi?)

PS. dem, napisanie tego posta na forum bylo jeszcze glupsze niz sama jego tresc, bo podobno gosc czyta fb translatorem (o ile mowimy o panu X). skoro ja to wiem, to ty na pewno tez.

PS2. dem, daj znac czy pomoglo i czy gosc cie nie wyklal z tej smietankowej kolaboracji, o ktorej piszesz :flasingsmile: .
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 6 cze 2010, o 09:52 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Niezla historyjka dem. Jednak nie da sie nie zauwazyc kilku powaznych dziur w tej calej opowiesci. Po pierwsze planujac taka zlozona akcje nie wpadles na pomysl ze wystarczy powiadomic o tym 2 osoby - np 1 admina i mnie - i mialbys duzo lepsze efekty + zabezpieczona dupe na wypadek wpadki? Niezbyt to wiarygodne. To tak jakby planowac atak na Polske i nie brac pod uwage gdzie plynie Odra i Wisla - po prostu nie da sie tego przeoczyc.
Druga sprawa to twoje wbicie na serw na fejku.Ty nie wiedziales ze ja znam twoje ip - do tego nie ujawniales sie az do momentu jak spirit wlaczyl admina. To tez calkiem powazna luka w tej twojej opowiesci.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 6 cze 2010, o 10:03 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
Bocian chyba nie czytasz tego co napisałam:)
Mój post miał na celu powiedzenie tylko, że Dem nie jest jakimś zwykłym cziterem, ale że to co zrobił przeszło granice normalnego zachowania, gdybyśmy mieli go chronić- nie miałby bana. Nie akceptuje takiego zachowania i nikt inny tak nie może robić, ponieważ o tym, że Dem ma nowe czity wiedziało co najmniej 2 adminów (nikomu nie przeszło jednak przez myśl, że w ten sposób je będzie wykorzystywał).
I skoro Dem myślałeś, że admini Cie będą kryć to się pomyliłeś trochę, nie można tolerować robienia z ludzi idiotów. Tak jak napisał Kolt, można było to zorganizować jakoś sprawniej. Tak de facto pobudki swego zachowania zna tylko sam Dem, nawet jeśli ułożył sobie jakiś plan, to niestety wypadł on miernie.. i skutki są takie jakie są.


Ostatnio edytowano 6 cze 2010, o 13:03 przez danonek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 6 cze 2010, o 10:31 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '
')1. pierwsze zdanie pisalem w kontekscie logiki dema. dem pisze, ze sa osoby X i DEM. X zdradza tajemnice DEMowi, tajemnica rozchodzi sie po swiecie, a DEM, zeby usunac sie z grona podejrzanych wychodzi z takim pokreconym pomyslem. Czy tylko mi i bocianowi wydaje sie to bez sensu?

to co tobie wydaje sie bez sensu dla innych moze byc genialnym rozwiazaniem. Jak nie rozumiesz lancucha przyczynowo skutkowego tej rozkminy to sie nie udzialej.

$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '2'). realia sa jednak troche inne niz to co powiedzial dem. o ile czit nie jest z jakiegos innego zrodla niz zazwyczaj, to na pewno DEM nie jest jedynym, ktory go posiada, wiec...po co tak zmysla?
??
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', 'n')o chyba, ze inne zrodlo - wtedy nie mam danych, wiec zakladajac ze mowi prawde, jego logika w dalszej czesci historyjki jest mocno zakrecona (czyt X i DEM).nie masz danych? a ty masz jakiekolwiek dane w tej sprawie? ciekawe skad i od kogo. zapewne robiles to co give na polecenie pio. czyli dochodziles do nieaktywnych czitow. GJ dude!

$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '3'). jezeli w mojej glowie zrodziloby sie cos tak pokreconego, to na pewno dobrze dogadalbym sie z adminami jeszcze przed cala afera i wcale nie musialbym w to mieszac kolta, a cala szopka nie mialaby miejsca. czyzby problemy z komunikacja interpersonalna, dem? (czemu mnie to nie dziwi?)
nie rozumiesz, i nie rozumiesz rowniez tego, ze sie idzie za ciosem w danym momencie, a nie mowi sie: wiesz co, poczekaj z tym testowaniem, bo musze pojsc spytac adminow najpierw. a ze o 2 w nocy takowych nie ma, to poczekajmu z tym do rana :)))) haha

$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '
')PS. dem, napisanie tego posta na forum bylo jeszcze glupsze niz sama jego tresc, bo podobno gosc czyta fb translatorem (o ile mowimy o panu X). skoro ja to wiem, to ty na pewno tez.

PS2. dem, daj znac czy pomoglo i czy gosc cie nie wyklal z tej smietankowej kolaboracji, o ktorej piszesz :flasingsmile: .
Tak? a dlaczego go nie przeczytales dokladnie? przeciez napisalem ze ja sie z tego wycofuje. dlatego panie madralinski, moge pisac co chce i gdzie chce o tym...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 6 cze 2010, o 11:45 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('danonek', 'I') skoro Dem myślałeś, że admini Cie będą kryć to się pomyliłeś trochę, nie można tolerować robienia z ludzi idiotów. Tak jak napisał Kolt, można było to zorganizować jakoś sprawniej. Tak de facto pobudki swego zachowania zna tylko sam Dem, nawet jeśli ułożył sobie jakiś plan, to niestety wypadł on miernie.. i skutki są takie jakie są.

j/w. wspanialy plan we wspanialej glowie dema, ktory z jakiegos powodu nie wypalil (pewnie to nasza wina, bo przeciez nie NIEOMYLNEGO DEMA).
widzisz dem, gdybym chcial osiagnac to co ty napisales (choc zapewne nie jest to prawda i dlatego tak nie zrobiles), to zagadalbym do kilku osob i nie byloby problemu...jednakze problem polega na tym, ze nikt nie wie co chciales osiagnac ("nie rozumiesz, i nie rozumiesz rowniez tego, ze sie idzie za ciosem w danym momencie...").

jezeli chciales isc za ciosem to trzeba bylo pojsc gdzie indziej, a nie na serwerze pelnym ludzi, psujac im zabawe a potem robic z nich idiotow oraz sprawdzac tolerancje adminow dla swoich wystepkow. komu ty ten kit probujesz wcisnac? wcisnij go sobie...tam gdzie lubisz. nie wyszlo ci, czyli ladna Polszczyzna - "zjebales" jak juz kilka razy wczesniej. Dales satysfakcje tym, ktorym zaszedles za skore pierdzac dzien w dzien na IRC/FB/prv (juhuuu).

Ja jestem wniebowziety (i pewnie wiele innych osob tez), bo nareszcie masz czarno na bialym, ze nie jestes tak nieomylny za jakiego sie uwazasz. Choc znajac twoja pokrecona logike, pewnie i tak nie doopuszczasz tej wiadomosci do swojego lekko pokreconego zalazka mozgowego.

CZEOL
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 6 cze 2010, o 11:49 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
nie rusza mnie twoj post. jak zawsze piszesz tylko o tym co ci jest na reke.

jedna rzecz jest prawdziwa: gdyby wszystko bylo ok, to byscie sie o niczym nie dowiedzili (poza banem dla mnie) i dalej bys myslal ze nic nie robie, a twoj dostep do niedzialajacych czitow cos zmienia - a ja dalej bym spokojnie dzialal tak jak to robiem od konca 2009.

i uwazam ze moj plan byl idealny (poza moja wiara w wyobraznie adminow). a jesli sie z tym nie zgadzasz to to uargumentuj. zobaczymy komu pierwszemu skoncza sie argumenty. ale niestety wiem, ze nie masz odwagi podjac wyzwania. trudno tego oczekiwac od kogos, kto wybiera to na co chce odpowiedziec.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 6 cze 2010, o 11:56 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')1. i uwazam ze moj plan byl idealny. a jesli sie z tym nie zgadzasz to to uargumentuj.
2. zobaczymy komu pierwszemu skoncza sie argumenty. ale niestety wiem, ze nie masz odwagi podjac wyzwania. trudno tego oczekiwac od kogos, kto wybiera to na co chce odpowiedziec.


podzielilem post aby sie odniesc do poszczegolnych czesci.

1: jak plan mogl byc idealny skoro nie zadzialal? czlowieku opamietaj sie.

2: nie mam czasu na dyskusje z toba. kazdy wie, ze jestes w stanie zasypac swoimi historiami nawet broniac stanowiska ze woda jest sucha. malo tego uwazasz, ze 'wygrales' zawsze gdy to twoj post jest ostatni w dyskusji...wiec piszesz byle co, aby tylko sprawic, ze nikomu sie z toba nie chce juz gadac...niektorzy ludzie maja jednak rozum i widza co z toba nie tak.

woda jest sucha dem. masz racje, wygrales a plan byl idealny. gg i RISPEKT. na tym skonczmy, ok? tzn. wiem ze ty nie skonczysz (chyba kazdy to wie, w sumie to sie bardzo dziwilismy ze tak dlugo udalo ci sie nie pisac w tym topiku :D), dlatego pozwol ze ja to zrobie - baj.
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 6 cze 2010, o 12:02 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '
')1: jak plan mogl byc idealny skoro nie zadzialal? czlowieku opamietaj sie.

nie zadzialal? nie zadzialali nasi admini. zadzialalby gdyby nasi cudowni admini wyciszali sprawe a ja moglbym sobie dzialac. nie zadzialalo to, ze sam jak zwykle musialem zadbac o to zeby ktos nie wypisywal bzdur. to powinni zrobic admini, ktorzy doskonale wiedzili po co mi awantura. I powinni to zrobic niezaleznie od tego czy ich uprzedzilem czy nie.

plan nie zadzialal, bo ja dziekuje za taka wspolprace z adminami.

ja bylem gotow na to, ze x osob bedzie sobie plakac o to ze czituje i na to ze dostane krotko terminowego bana, ale liczylem na to ze admini beda sukcesywnie, po cichu wyprowadzac ludzi z bledu. Nie ma wspolpracy to nara? a probke tego duzo wczesniej zaserwowal mi np Pio, ktory myslal ze give wyciaga czity od razora, a potem zrobil mi awanture ze odcialem give od zrodla. litosci ludzi.

$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '
')woda jest sucha dem. masz racje, wygrales a plan byl idealny. gg i RISPEKT. na tym skonczmy, ok? tzn. wiem ze ty nie skonczysz (chyba kazdy to wie, w sumie to sie bardzo dziwilismy ze tak dlugo udalo ci sie nie pisac w tym topiku :D), dlatego pozwol ze ja to zrobie - baj.

przykry chlopak z ciebie, skoro tylko tyle miales do powiedzenia. boisz sie konforntacji? a moze radio? nie bedzie wykrecania sie od odpowiedzi.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Ostatnio edytowano 6 cze 2010, o 12:05 przez dem, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 6 cze 2010, o 12:05 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
Dem, tak jak pisalem w czesniej. "Nawet jesli w tym byl ukryty gleboki sens to" to sie kurwa nie moglo udac. Ty naprawde liczyles, ze admini (nie wiedziac co planujeszz) beda Cie kryc? Ze wszyscy zamiast wjazdu na Ciebie (czemu sie nie dziwie bo wiekszosc ludzi Cie poprostu nie lubi) beda szukac w tym drugiego dna? A juz szczytem ignorancji jest Twoja pretensja do adminow, ze nie "domyslili" sie co planujesz.

Ja naprawde staram sie zarozumiec sens Twojego dzialania i ciagle nie moge doszukac sie w nim chociaz kszty logiki. NIe rozumiem w jaki sposob chciales ukryc, ze "Ty to nie TY" wchodzac na server gdzie byl admin.
Najggorsze jest to, ze ciagle uwazasz, iz Twoj plan byl lepszy niz, powiadomienie przed cala afera kilku osob. Nawet gdy piszesz, ze musiales isc za ciosem to mogles chociaz kolta o tym poinformowac. On tez walczy z czitami jak moze i napewno by pomogl w rozdmuchaniu calej sprawy (ale niestety chyba duma Ci na to nie pozwolila - bo innego wytlumaczenia niestety nie widze).
Swoja droga: skoro admini wiedzieli, ze posiadasz dzialajacego czita (ten z ktorym wszedles na server?) to nie wciskaj ludziom kitu, ze byla 2 w nocy i nie mogles ich o tym powiadomic. Z tego wynika prosty wniosek, ze miales na to sporo czasu. No chyba, ze to czit zdobyty tej feralnej nocy - co by stawialo Cie w jeszcze gorszej sytuacji poniewaz pan "X" dowiedzialby sie odrazu, iz afera cziterska wyszla od Ciebie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 6 cze 2010, o 12:07 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2007, o 21:25
Posty: 960
Karma: 67
dem ja nie wiedzialem :( jednak poki co jestem adminem. Gdy zapytalem proste pytanie "czy ktos ci pisze czity" nie odpowiedziales mi :( wiec to TY zjebales ze nie poinformowales odpowiednio adminow.

W sumie zaczynasz gadac jak "kobieta do mezczyzny". Wszyscy maja wiedizec o co ci chodzi bo sa w twojej glowie i maja sie domyslac bo nie mozesz powiedziec wprost

_________________
Umci umci tralalala


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 6 cze 2010, o 12:10 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
eh eh eh, banda ignorantow. myslcie i piszcie sobie co chcecie. moze ktos zamknac ten zalosny temat?

moze ktorys jednak wejdzie zemna na radio? bo pokazywac kazdemu z osobna jak przeinacza albo pisze bzdury, to troche ciezka sprawa. ktos odwazny ? czy tylko umiecie szczekac na forum ? Bocian, neveride czy kto inny ? moze ktos z ekipy adminowskiej, kto umyl rece od sprawy ? nie mam na mysli kolta i pio, bo ci sie zadeklarowali

ps.
fasa, ja cie nie uznaje jako admina, wiec jak moglbym z toba rozmawiac na taki temat? sorry :)

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 6 cze 2010, o 12:34 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'e')h eh eh, banda ignorantow. myslcie i piszcie sobie co chcecie. moze ktos zamknac ten zalosny temat?

moze ktorys jednak wejdzie zemna na radio? bo pokazywac kazdemu z osobna jak przeinacza albo pisze bzdury, to troche ciezka sprawa. ktos odwazny ? czy tylko umiecie szczekac na forum ? Bocian, neveride czy kto inny ? moze ktos z ekipy adminowskiej, kto umyl rece od sprawy ? nie mam na mysli kolta i pio, bo ci sie zadeklarowali



Ale co Ty chcesz udowodnic komus? Skoro na forum, zalewasz nas swoimi bzdurnymi wypowiedziami (a ja dalej nie moge sie nauczyc by totalnie je ignorowac:( ) mielibysmy jeszcze sluchac Cie na radiu? No prosze Cie. NIe wyskakuj mi tu z haslami "kto odwazny" bo tylko sie osmieszasz. Jestes typem czlowieka, ktory nigdy nie przyzna sie do bledu, tak zaostales wychowany wiec my tego napewno nie zmienimy. Musimy to tolerowac, albo ignorowac :) Kazdy ma swoje indywidualne podejscie do Ciebie.

Co do Twojej heroicznej walki wytlumaczenia nam (bo przeinaczamy fakty) - jak narazie nikomu nic nie wytlumaczyles. Dotychczasowe Twoje posty nie trzymaja sie jakiejkolwiek logiki. Wiemy tylko, ze chcilaes ukryc swoja osobe co do afery cziterskiej - co nie mialo sensu jak juz wielu Ci to tu wytlumaczylo

Ostatnio edytowano 6 cze 2010, o 12:38 przez Bocian, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 6 cze 2010, o 12:37 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
jak mam sie przyznac do bledu, gdy wasze argumenty sa gowno warte? gdy nie rozumiecie prostych rzeczy, bo czytacie co 2 albo 3 slowo ?

radio? radio jest po to, ze nie bedzie szansy przeinaczania faktow. szybko sie okazuje jakie argumenty sa wartosciowe

edit:

jestes zalosny bocian.

na koniec: sral was pies i wasze durne mniemanie ze byle gowniany argument mnie do czegos przekona. dozo za 3 miesiace na serverach.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Ostatnio edytowano 6 cze 2010, o 12:40 przez dem, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza