[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 29 mar 2024, o 06:36

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 4 cze 2010, o 17:23 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
tak sobie tlumacz....
naprawde masz cos z glowa - nie wiem czy widzisz, ale to ty sie co krok osmieszasz i to ciebie ludziom zal...

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 4 cze 2010, o 17:36 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('smog', 'P')rosze cię , ja mam na każdej mapie 45 z raila (c) dem . No nie dziwne wymadrzały haxie ;)

toleruje to ze przez niewiedze(ale i nie tylko) mnie obrazasz nazywajac mnie cziterem, ale nie cytuj czegos co nigdy nie zostalo wypowiedziane.

Albo mi sie wydaje, albo ty naprawde wierzysz ze zabierajac glos tam gdzie nie ma dla ciebie miejsca zapracujesz sobie na konto nf.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 4 cze 2010, o 17:54 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
ok to byl fejk

_________________
dmC|Ble


Ostatnio edytowano 4 cze 2010, o 18:03 przez kolt, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 4 cze 2010, o 17:55 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
to zapewne smordku jestes wstanie wskazac gdzie takie slowa wypowiedzialem ?

czekamy na moderatora

@kolt, chyba tym razem nie sprawdziles ip. dlaczego ?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Ostatnio edytowano 4 cze 2010, o 17:55 przez dem, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 4 cze 2010, o 22:00 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2007, o 14:53
Posty: 138
Karma: 3
@Kolt
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'T')en post pisze ku przestrodze dla wszystkich potencjalnych przyszlych i obecnych cziterow. Demo dema zostanie dodane do ds z opisem calej sytuacji w dziale cheaters i pozostanie tam juz na wieki. Dlaczego? Zeby inni ktorzy beda z nim grac mieli swiadomosc ze ziomek moze miec czita. To ma byc lekcja dla niego i innych cziterow ze nie bedzie zadnej litosci z mojej strony jak kogos zlapiemy na czitach.


ale ty jestes dziwak... sugerujesz swoim postem ze dem jest cziterem a co ja tu widze i czytam to to ze dem dostal pozwolenie na test jakiegos tam haxa wszedl
UWAGA na ksyweie ZBOT i zagral mecz na jakies lamy... srasz pod siebie jak by dem caly czas zapierdalal na haxach normalny ty?


pozatym ponownie sie zapytam jakim prawem sadzisz sie do innych i wytykasz im oszustwa gdy sam jestes oszustem? w dodatku ty oszukiwales w lidze a dem popelnil jedynie blad ze polazl grac pcw zamiast w swoim gronie testowac haxa...

o ile sie nie myle jeszcze tam jakies ligi prowadzisz czy tam sprawujesz wladze nad jakims portalem... nie wstyd ci hipokryto?

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 4 cze 2010, o 22:12 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2005, o 23:25
Posty: 1530
Lokalizacja: st
Karma: 77
szkoda, ze zamiast zamilknac i przestac sie tu udzielac, zabrac manatki i odejsc z resztka godnosci, jeszcze cos tam pierdolisz i wywody prowadzisz odgrazajac sie srodowym radiem... i co?

_________________
www.brudasy.pl - Wybierz swoj ulubiony model roucza!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 4 cze 2010, o 23:15 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
smiesznie ogolnie.

kolt dales sie niezle sprowokowac. widac ze dem specjalnie jeszcze z toba pogrywa.

ludzie piszacy w tym topicu i ktorzy sie napalili niezle na dema - wtf? przeciez chyba jak koles wchodzi na serw z nickiem zbot ma 85 z rg to chyba nie jest glupim idiota i kazdy normalny wie ze to czit?

wogole smieszne opinie ze dem to cziter itd itd, bo wiadomo ze to on jako jeden z pierwszych zaczal zwracac na ten problem na scenie. najlepszy jest give wyzywajacy od haxow - <ojapierdole>. niszczy mnie w kolejnym topicu.

ban dla dema tez nice decyzja ze strony adminow.

dla mnie jedyny zarzut dla dema to taki ze gral z ludzmi ktorym nie oznajmil ze ma aima/colorbota, nawet jesli mial nicka 'zbot' powinien tak zrobic. ale ban na 3 miesiace za - gre na czitach ? wtf


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 4 cze 2010, o 23:18 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
tak czy owak kolt pisząc ten temat postaraj się teraz o zablokowanie tego na czym grał dem eot.. i będzie pełen szacun !!! grał na bocie czy innym qrestwie widać ac jest slaby teraz wszystkimi siłami postarajmy się to zablokować i nakazać r1chowi by się ogarnął z pisaniem ac tak by nie było można czitować bo ta wasza rozmowa ze dem czituje itp.. do niczego nie zmierza zablokujmy to !!!!!! i teraz nev co ty na to postarałeś się o zablokowanie czegoś z czym ty nie miałeś nic wspólnego w/g mnie dem nam namaścił sprawę z czitami oświecił nas ze tak powiem bo wiadomo każdy miał domysły on nas w tym uświadomił ty tylko wymusiłeś na r1chu by to zablokował ale nv jest następny czit ogarniesz??? bo na razie to dem pokazuje jak slaby jest ac a ty nev jak widać zakończyłeś etap na wprowadzaniu nf oczywiście tez na niego czekamy i proponuje wstawić nf na każdy serw ! wiec nev działaj blokuj blokuj zmuś naszego łaskawce r1cha by ogarną świnie bo to wszystko robi się żałosne a jak r1ch nie ogarnia świni zróbmy nasze ac i srajmy na zagraniczne harven może coś ogarniesz jak dasz rade i będziesz miał jakiś wolny czas bo sam wiem jak to jest trudno ogarnąć jakieś 30 min mając ślub na głowie ostatnia nadzieja w tobie !!!!

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Ostatnio edytowano 5 cze 2010, o 00:12 przez aDi^^, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 4 cze 2010, o 23:35 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('norman', 's')miesznie ogolnie.

kolt dales sie niezle sprowokowac. widac ze dem specjalnie jeszcze z toba pogrywa.

ludzie piszacy w tym topicu i ktorzy sie napalili niezle na dema - wtf? przeciez chyba jak koles wchodzi na serw z nickiem zbot ma 85 z rg to chyba nie jest glupim idiota i kazdy normalny wie ze to czit?

wogole smieszne opinie ze dem to cziter itd itd, bo wiadomo ze to on jako jeden z pierwszych zaczal zwracac na ten problem na scenie. najlepszy jest give wyzywajacy od haxow - <ojapierdole>. niszczy mnie w kolejnym topicu.

ban dla dema tez nice decyzja ze strony adminow.

dla mnie jedyny zarzut dla dema to taki ze gral z ludzmi ktorym nie oznajmil ze ma aima/colorbota, nawet jesli mial nicka 'zbot' powinien tak zrobic. ale ban na 3 miesiace za - gre na czitach ? wtf


bardzo fajny post norman
widzisz tylko to co chcesz widziec
obejrzales w ogole demo?

to teraz przedstawie ci cala sytuacje
1. gramy sobie pikapy na luzie i jest spoko
2. wchodzi dem na fejku (nikt nie wie ze to dem poza mna bo ja wiem jakie on ma ip i widze jakie ip wchodzi na serw a ze ma stale to bylem prawie pewny ze to on)
3. ma wlaczonego bota i sobie klika psujac nam gre
4. ma tego niefarta ze na serwie jest spirit ktory ma admina a co dem ewidentnie przeoczyl wchodzac na serw (widac to dokladnie na tym moim demie gdzie dem zmienia nicka zaraz po tym jak spirit wlacza admina)
5. po chwili jak spirit nic nie robi dem stwierdza ze to jednak nie admin (jest takie zdanie na demie)

jego blad polegal na tym ze przeoczyl spirita ktory mogl sprawdzic ip i potwierdzic na 100% kto gral (dem ma stale ip)

ja rozumiem ze ty mu bezgranicznie wierzysz we wszystko co napisze ale ja juz tak nie mam i teraz pytanie co by sie stalo gdyby nie bylo na serwie spirita z adminem?
wedlug mnie dem nie ujawnilby sie i pewnie psul nam dalej gre

teraz norman pytanie do ciebie
czy koles ktory zostal wybrany przez adminow na osobe ktora ma testowac czity powinines robic takie jazdy wsrod graczy ktorzy sobie spokojnie graja pikapy?

tu nie bylo zadnej prowokacji po prostu dem przeoczyl spirita a ty norman lykasz jego proby tlumaczenia sie jak mlody pelikan
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 5 cze 2010, o 00:05 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2005, o 23:25
Posty: 1530
Lokalizacja: st
Karma: 77
nie ma ludzi niezastapionych... chwala demowi za to co zrobil, ale szczerze mowiac nawet jesli trafi sie ktos mniej rozgarniety z programowania, to napewno nie bedzie az tak wkurwial jak on ;)
norman mocny jestes ...

_________________
www.brudasy.pl - Wybierz swoj ulubiony model roucza!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 5 cze 2010, o 01:15 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
no więc może wypowiem się jako jedna z osób, które były za banem dla dema (na 3 m-ce)

Dem bardzo często miał pozwolenie ode mnie/ Darka na testowanie czitów. Pomimo, że mnie wku.. czasami do granic możliwości, jego wypociny nieraz na FB wyprowadzają z równowagi, to nie mogę mu odmówić tego, ze z cziterami starał się walczyć i dzięki niemu wiele wiele na scenie się zmieniło (czego oczywiście gołym okiem nie widać).
Bezpodstawne jest nazywanie go jednak cziterem, Pio posiadał (albo za moment będzie bo poprosił) wszystkie demka ligowe Dema i o oszustwie w plq2 nie ma mowy.
Jego zachowanie wczoraj było tylko prowokacją, bardzo zależało mu na tym, aby zostać złapanym właśnie przez kolta wiedząc, że narobi on mega szumu i rozniesie to na forum europejskie, tutaj miał swój cel i go osiągnął i każdy kto myśli, że złapano Dema trochę się myli:) To wszystko potoczyło się tak, jak on sam tego chciał:D
Jednak ban zostaje ponieważ nie tolerujemy takiej zabawy, wiem, że chciał dobrze, ale nie kosztem nieświadomych graczy. Może cokolwiek testować/ sprawdzać ale tylko w swoim gronie.
Więc jeszcze raz, BAN NIE JEST ZA CZITOWANIE I NIE JEST ON CZITEREM a za granicę, którą przekroczył wczoraj w nocy...
Więcej nie mogę niestety napisać, więcej powie on sam w radiu w środę o 20, ciekawskich zapraszam.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 5 cze 2010, o 01:20 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
ta,

zgadzam sie kolt ze dem popsul zabawe innym grajac z wh. ba, sam bylbym pewnie nie zadowolony i zly ze ktos gra przeciwko mnie na wspomagaczach, zreszta zdazalo mi sie grac z takimi przypadkami w roznych grach i tez bylem mocno wkurwiony.

i tu macie racje. dem nie powinien tak zrobic i wogole shame na niego.

ale nagonki na dema ze to cziter i ze gral na haxach itd? przeciez to nie pierwszy raz kiedy on latal po serwie z botem czy wh. teraz tylko to zauwazyliscie bo wbil hamsko na pikapy. i wogole fajnie dem ma bana ale co z tego? jak z botem nic nikt nie zrobil i nikt nie ruszyl palcem aby zablokowac to cos. za to 3 strony oskarzen i zalen na bordzie jaki to dem jest a jaki nie jest. w sumie topic dla wszystkich hejterow dema do wyzycia sie :D.


$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')ja rozumiem ze ty mu bezgranicznie wierzysz we wszystko co napisze ale ja juz tak nie mam i teraz pytanie co by sie stalo gdyby nie bylo na serwie spirita z adminem?
wedlug mnie dem nie ujawnilby sie i pewnie psul nam dalej gre


nie wiem po czym stwierdzasz tutaj racje o wierze itd. poprostu wyrazam swoje obiektywne zdanie o calej sprawie.

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'c')zy koles ktory zostal wybrany przez adminow na osobe ktora ma testowac czity powinines robic takie jazdy wsrod graczy ktorzy sobie spokojnie graja pikapy?


jak juz wyzej napisalem. nie, nie powinien tak robic.

i zeby nie bylo, moje zdanie jest mocno obiektywne. nie mam podstaw zeby bronic dema, nie kochamy sie ani nic, poprostu nie mamy zadnych zatargow i wylapuje z jego postow czyste informacje ktory sa przeplatane stadem. roznych podtekstow i uszczypniec w kierunku wiekszosci z was ktorzy z demem sie nie lubicie zbytnio. i w tej sytuacji, w ktorej podkreslam znowu, dem zrobil mocno niefajnie ze uzywal tego bota przy pikapach gdzie nikt nie byl swiadomy czitow, widze plus ze moze o jedno gowno wiecej bedzie zablokowane dzieki tej sprawie. szkoda ze kosztem wkurwu takiej ilosci ludzi :>

Ostatnio edytowano 5 cze 2010, o 01:26 przez norman, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 5 cze 2010, o 01:28 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
naprawde give, bardzo duzo wnoszacy post do dyskusji. chodzilo mi o cheat.

danka: fajnie, wlasnie o tym pisalem. i to chcialem przedstawic wszystkim.

imo 3mce za taki wyczyn to za duzo.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 5 cze 2010, o 07:29 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 08:19
Posty: 750
Lokalizacja: acapulco
Karma: 89
ja już nieraz podkreślałem kto zaczął walkę z cziterami i generalnie ruszył ten temat...
gdyby nie on zapewne nawet wzmianki nie byłoby o cziterach następnie o nofake itd, co niektórym to proponuje ogarnąć świnię i się tutaj nie wypowiadać :s
oczywiście potępiam jego wyskok na pikapach i ban na 3msc słuszny...

_________________
Я Ξ √ Ω L U T ↑ ☼ N


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 5 cze 2010, o 10:42 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('danonek', 'n')o więc może wypowiem się jako jedna z osób, które były za banem dla dema (na 3 m-ce)

Jego zachowanie wczoraj było tylko prowokacją, bardzo zależało mu na tym, aby zostać złapanym właśnie przez kolta wiedząc, że narobi on mega szumu i rozniesie to na forum europejskie, tutaj miał swój cel i go osiągnął i każdy kto myśli, że złapano Dema trochę się myli:) To wszystko potoczyło się tak, jak on sam tego chciał:D


Teraz to mam ubaw podwojny. Wiec ta akcja miala byc prowokacja? Swietnie tylko jedno proste pytanie - w jakim celu? Bo ani nie zdemaskowal nikogo kto czitowal ani w zaden sposob nie pomogl przez ten wyczyn scenie. To co zrobil to zepsul nam gre i cwaniakowal na serwie. Faktycznie jest co podziwiac. Mam rozumiec ze to byl taki jego chytry plan zeby wejsc na serw z czitem na fejku mowiac wczesniej o tym jakiemus adminowi w celu znalezienia sie na ustach ludzi ze sceny? Litosci. Danka ja ci przedstawie rownie przebiegly plan - powiem ci teraz ze wejde jutro na czicie na serw i ze mnie ktos zlapie i wtedy bedzie sie o tym duzo mowilo. Tylko podstawowe pytanie jest - w jakim celu robic takie akcje skoro:
1. ani nie zdemaskowal nikogo
2. ani nie wskazal na zadne nowe zjawisko (o tym ze sa czity dzialajace na ac to kazdy wie)

Naprawde cala ta historia staje sie coraz bardziej zalosna a linia obrony dema to jakas farsa.
Najlepsze zostawilem sobie na koniec - caly ten misterny plan mial byc niby po to zebym napisal na euroscenie o tym ze czitowal ? :D
No to prawdziwy z niego strateg bo teraz caly ten plan jest uzalezniony ode mnie ? Buahaha narodzil nam sie nowy Napoleon. Zakladajac ze ta bajka jest prawdziwa to final tego jest taki ze ziomek polozyl dobrowolnie glowe pod topor a nie osiagnal tym totalnie nic. Brawa sie naleza.
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 5 cze 2010, o 10:47 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('norman', '
')
ale nagonki na dema ze to cziter i ze gral na haxach itd? przeciez to nie pierwszy raz kiedy on latal po serwie z botem czy wh. teraz tylko to zauwazyliscie bo wbil hamsko na pikapy. i wogole fajnie dem ma bana ale co z tego? jak z botem nic nikt nie zrobil i nikt nie ruszyl palcem aby zablokowac to cos. za to 3 strony oskarzen i zalen na bordzie jaki to dem jest a jaki nie jest. w sumie topic dla wszystkich hejterow dema do wyzycia sie :D.



Nie mieszaj 2 spraw. Jedna sprawa to dzialajace na ac czity a druga sprawa to wchodzenie z tym gownem na fejku jak ludzie graja i kozaczenie przez osobe ktora ma to zwalczac. Nikt nic z tym nie zrobil a dem dodatkowo zjebal nam gre. Widzisz roznice? Do tego ziomek ktory ma mozliwosc testowania czitow pokazal do czego jest zdolny i wedlug mnie teraz to jego cale "testowanie" powinno byc mocniej nadzorowane.
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 5 cze 2010, o 11:18 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
Dem, jak każdy szanujący się użytkownik forum wie, ma swój wysublimowany sposób bycia, którego wiele osób nie potrafi zrozumieć (w tym ja). Chłopak uwielbia być w centrum uwagi, robi wokół siebie sporo szumu, wdaje się w dyskusje, które postrzegać wypada chyba jako monologi, gdyż sam zainteresowany wydaje się nie przyjmować do wiadomości wypowiedzi innych osób, postujących na tym forum. Przyznam - wkurwiało mnie to nieziemsko oraz cieszyło.. nie bardzo! Obecnie mam niezły ubaw czytając te wszystkie wypowiedzi zawarte w postach oraz podczas rozmów na gadu-gadu, tudzież ircu. Bawią mnie informacje, które otrzymuje od innych członków sceny, jakoby dem rozsyłał PW, w których stara się naprowadzić zbłąkane owieczki na dobrą drogę. Fuck yeah! Bawią mnie też wszyscy, których to wkurwia :D A jak! Bawi mnie też fakt, iż dem poświęca dużą część dnia na pisanie tych wszystkich postów :ok: Czy te wszystkie fajnobordowe waśniei mają aż tak wysoki priorytet, aby sprawę traktować szalenie poważnie? Wątpię... dlatego radzę wszystkim troszkę poluzować i się tak bardzo nie przejmować całym tym przedstawieniem. Cieszy mnie, że cała ta sytuacja najprawdopodobniej wpłynie pozytywnie na skuteczność ochrony przed cheatami r1ch'owego ac.

Wracając do meritum sprawy.. dem, pomimo swoich przywar, wydaje się być osobą rozgarniętą i chyba każdemu, kto stwierdził, że afera cheatgate poruszana w tym topicu, to wpadka podobna do tych jakie zaliczył ś.p. [LW]kamil3k aka faza, czy też dsn.cc, powinienem złożyć wyraz głębokiego współczucia. Nazywanie dem'a cheaterem jest przesadne, mając na uwadze całą pracę, jaką ów koleś włożył w bój ze scenowymi pyszałkami sięgającymi po cheaty. Dema nie usprawiedliwiam, bowiem postąpił bardzo, ale to bardzo bezczelnie psując zabawę koltowi aka "czesc lamy", który, jak nie od dziś wiadomo, grywać z cheaterami nie przepada, wręcz nienawidzi. Admini podjęli słuszną decyzję (jak na dany dzień). Wszystkim udzielającym się na forum proponuję powstrzymać się w wydawaniu osądów przed triumfalnie zapowiadaną środą. Troszkę cierpliwości drodzy koledzy. Po wspomnianym dniu można rozpatrywać, czy decyzja 3-miesięcznego bana była słuszna (nadmienię, że była słuszna wobec stanu wiedzy adminów w dniu wczorajszym).

Co mnie nie bawi? Ano to, że w topicu udziela się niejaki g1ve - młodzieniec mający w zwyczaju przywdziewanie nicków osób, które przed laty należały do quakowej społeczności, by następnie psuć im opinię. Paradoksem i totalnym brakiem taktu nazwać należy stwierdzenia g1ve'a jakoby podejrzewał on innych o cheatowanie. Młody gburze - zamilcz i nie postuj tutaj (w topicu demotywatory również). Ludzi nie przekonasz do siebie Twoimi sweetaśnymi pościkami :(


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 5 cze 2010, o 12:50 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2006, o 15:50
Posty: 1604
Lokalizacja: 3city
Karma: 56
$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', '')$this->bbcode_second_pass_quote('danonek', 'n')o więc może wypowiem się jako jedna z osób, które były za banem dla dema (na 3 m-ce)

Jego zachowanie wczoraj było tylko prowokacją, bardzo zależało mu na tym, aby zostać złapanym właśnie przez kolta wiedząc, że narobi on mega szumu i rozniesie to na forum europejskie, tutaj miał swój cel i go osiągnął i każdy kto myśli, że złapano Dema trochę się myli:) To wszystko potoczyło się tak, jak on sam tego chciał:D


Teraz to mam ubaw podwojny. Wiec ta akcja miala byc prowokacja? Swietnie tylko jedno proste pytanie - w jakim celu? Bo ani nie zdemaskowal nikogo kto czitowal ani w zaden sposob nie pomogl przez ten wyczyn scenie.


10 minut po tym jak latal z czitem po mapie
robisz kolejna afere na fb - jak najbardziej prowokacja sie udala ...

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 5 cze 2010, o 14:00 
Slaby koles

Dołączył(a): 21 lut 2010, o 16:44
Posty: 19
Karma: 2
a co miala na celu ta prowokacja?? bana dla dem'a?? stawianie adminow serwerow w patowej sytuacji i sprawdzian ich tolerancji na takie zachowanie czlowieka testujacego wh dla sceny?? sprowokowanie kolta ?? kolejna burze na scenie ?? prowokacja czemuś służy...
do tego texty dema po zalogowaniu sie spirita na admina daja do myslenia... w dalszym ciagu czekamy na srode...moze dowiemy sie czegos nowego... btw. moze lepszym wyjsciem byloby przesylanie przez dem'a wh do admina i niech ten testuje...albo wykluczenie dem'a z rozgrywek ligowych tak profilaktycznie co by nie kusilo...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Dem cziter
PostNapisane: 5 cze 2010, o 16:01 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Tak prowokacja bardzo udana: dem ma bana, pikapy na serwie nam zepsul, w zaden sposob nie pomogl scenie w zwalczaniu czitow i narazil na smiesznosc adminow ktorzy dali mu przyzwolenie na testowanie czitow. Faktycznie same sukcesy.

Tu nie bylo zadnej prowokacji. Wszedl na fejku na serw zeby powkurwiac ludzi (pewnie glownie mnie) grajac na bocie. Nie wyczail ze na serwie jest spirit ktory ma adminy (idealnie to widac na demku). Do tego gdyby nawet byl na tyle glupi zeby prowokowac mnie w taki sposob (mnie czyli osobe ktora zawsze walczyla z cziteria - czyli zakladajac ze dem chce na serio zwalczac czity a nie tylko udaje - gramy w tej samej druzynie) to w jakim celu? Przeciez wystarczylo napisac niusa ktorego ja bym dodal na stronie q2scene i byloby to samo bez tej chorej akcji, bez psucia ludziom zabawy i bez kozaczenia.
Wezcie pod uwage taka sytuacje - jestescie dziennikarzem ktory tropi afere korupcyjna i wiecie ze jest jeszcze jeden dziennikarz ktory tez tropi afery korupcyjne. I co stosujecie na tym dziennikarzu prowokacje? Mimo tego ze on gra w tej samej druzynie? To trzeba byc cwiercinteligentem.
Dem spierdolil na calej linii i teraz dobrze o tym wie a ta historia z prowokacja to zagrywka ala festiwal. Pewnie kilka osob sie na to nabierze ale co poradzic.
Aha i na przyszlosc jak ktos bedzie chcial zrobic podobna prowokacje za ktora dostanie bana grajac na czitach to zapraszam - z checia dodam kolejny temat ;)

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza