[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 12:48

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 2 maja 2010, o 19:46 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Na 20tu losowych fejków nie ma 5ciu nowych graczy. Możecie pisać co chcecie. Dem wiem, że od samego początku nie byłeś zwolennikiem NF więc ciężko będzie odebrać obiektywnie co piszesz.

=HCK=Maniek też skacze od czasu do czasu na fejku, bo nie chce szumu. Gra na pewno duuuużo starych osób, ale co tu pisać, kiedy sam dem lubisz sobie na fejku pokicać. Pisząc "BZDURA" zapewne też jesteś przekonany, że NF nie podwyższy kultury na serwerach? Sporo pewności jest w tym co piszesz. Mam nadzieję, że nie jest to kolejne negowanie kogoś pracy, bo nie zrobiłeś tego sam. Widać to było, kiedy Neveride z Harvenem nie chcieli podać Ci całej zasady działania NF. Tyle, pozdro.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 2 maja 2010, o 19:53 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
zastanow sie jakie ty brednie wypisujesz... ile klamst w twoich ostatnich 2 postach... litosci.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 2 maja 2010, o 21:42 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', '=')HCK=Maniek też skacze od czasu do czasu na fejku, bo nie chce szumu.


hahaha to juz wiadomo kto to kapusta!!!
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 2 maja 2010, o 21:51 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
$this->bbcode_second_pass_quote('Darus', 'w')ystarczy sobie grac na serwerze a dostaniesz linka z wh:> tak dlugo grasz a nawet o tym nie wiesz i jak widac jeszcze za malo grasz bo sa nowi gracze na serwerach.



Darus liosci, Jak dostajesz na maila spam z linkami do "golej kolezanki" to odrazu w niego klikasz? Zastanow sie nad swoimi argumentami bo myslac na Twoj sposob mozna wszystko zanegowac.
NF pokaze, ilu jest tych Twoich "nowych" graczy.
Poza tym wyjasnij mi logicznie skad sie kurwa moga brac nowi gracze? Wyskoczy im reklama na gg? Przeczytaja o niej na onet.pl , miesieczniku CD ACTION? Naprawde nie potrafie sobie tego wyobrazic. Najczesciej Ci nowi gracze to:
1: koledzy aktywnych graczy (czyli maja info na temat sceny)
2: typu HCK MANIEK, ktory od czasu do czasu sobie pogra na fake.

Prosze oswiec mnie swoim tokiem rozumowania

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 2 maja 2010, o 21:56 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2006, o 15:50
Posty: 1604
Lokalizacja: 3city
Karma: 56
dziwne

co z tego ze wejdzie nf - jak ktos zrobi wczeszniej czy pozniej obejscie i na to?

a takie tam logi ze ktos tam z wh czy z czyms wszedl - to po mojemu tez jest to dowod na nic - stare czity ac od razu kika - a log zostaje ...

nowi - albo sie boja grac/albo zostaja zjebani na wstepie - wpisz d2 i wypierdalaj :D

ale co tam robcie co chcecie


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 2 maja 2010, o 22:01 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Sprawa wyglada tak ze im szybciej wprowadzimy nf tym wiecej graczy ktorzy kiedys grali w ta gre powroci. Sam znam takie 3 osoby ktore kiedys miotaly na lokalnej scenie a obecnie glownie przez to co sie dzieje na serwach nie chca miec z ta gra juz za duzo wspolnego. Nowi gracze to tylko drobny promil i nie ma co sie tutaj ludzic ze bedzie inaczej. Zalatwimy sprawe z czitami i fejkami a wtedy jest szansa ze na serwy powroca oldskulowcy. Calkiem nowi gracze ktorzy na starcie juz sie biora za wspomagacze to nie jest wedlug mnie narybek w ktory powinnismy celowac w celu rozwoju sceny. Dlaczego? Bo jak ktos czituje od samego poczatku to myslicie ze potem bedzie przestrzegal regul? Bardzo naiwne. Tak nie dziala mlodziez a szczegolnie nie jesli chodzi o sprawy typu gry komputerowe w ktorych nic poza ewentualnym banem ich nie moze spotkac. Zastanowcie sie jeszcze raz czy lepiej miec 3 swieze osoby ktore nie bawia sie w czity od startu czy 8 osob z ktorych 5 szuka czitow ktore nie sa wykrywalne.
Darus jesli masz tyle wolnego czasu i checi zeby potem pilnowac czy nooby ktore raz czitowaly czituja ponownie po ostrzezeniu to krzyzyk na droge i wielkie gl z mojej strony.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 2 maja 2010, o 23:28 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
dajecie(Bocian) bardzo zyciowe przyklady, pozwolicie wiec ze odpowiem wam podobnym kontr argumentem? Wkoncu jesli np do mnie ma taki przyklad przemawiac to moze i do was przemowi analogiczny?$this->bbcode_second_pass_code('', 'gdy pierwszy raz lykaliscie exstazy to czy to znaczy ze jestescie juz cpunami? Ze skonczycie jako zajebany cpun na dyskotece?')
No dobra, moze zbyt hardkorowo, to sprobojmy nieco lzej.$this->bbcode_second_pass_code('', 'gdy pierwszy raz odpalaliscie jointa to czy to znaczy ze jestescie juz zawodowymi jaraczami i jaracie dzien w dzien i nonstop chodzicie na fazie?')
No dobra, nie kazdy musial palic trawe, ale znow nieco lzej$this->bbcode_second_pass_code('', 'gdy pierwszy raz wychylaliscie sztofe vodki to znaczy ze jestescie juz alkocholikami i nadajecie sie do AA?')No i znow moglem nie trafic w wasze gusta, to znow nieco lzej$this->bbcode_second_pass_code('', 'gdy pierwszy raz zjedliscie loda o smaku marchewki to znaczy ze zawsze juz jestescie fanami marchewkowych lodow?')Czy kazdy z powyzszych przypadkow powinien byc banowany na zycie, za to ze chcial sprobowac? Oczywiscie zalozeniem jest ze bierzemy NOWYCH graczy, ktorzy TRAKTUJA ta gre jako cos co dawno powinno sie skonczyc.

Wybaczcie tak smieszne porownania, ale coz. Bocian zaczal.

Jak mniemam waszym zdaniem WASZ poglad jest najlepszy, bo to wyglada TAK a nie INACZEJ z WASZEGO punktu widzenia. Ale moze laskawie otworzycie sie na wiecej perspektyw?

I prosze was. nie mieszajcie do tego NF jak to zrobil jako pierwszy neon, bo poki co TO nie zalezy OD NAS, kiedy nf wejdzie, ale to stanie sie napewno. Moim osobistym zdaniem, banowanie nowych graczy jak i starych powinno poczekac do wejscia NF. W tym momencie krzywdzicie tych maluczkich ktorzy nie musza byc TAK INTELIGETNI jak WY, by nie testowac zachwalanych linkow ktore RAZOR rekomenduje w nastepujacy sposob:

"sciagnij ten plik a twoim aim sie polepszy"

czy wy nie rozumiecie PO CO on to robi? on chce zeby jak nawieksza liczba ludzi miala wpisy w logach richa, a wy dajecie sie zlapac w jego gierkie, bo jemu wlasnie zalezy na tym, zebyscie scigali tych biednych ktorzy nie rozumieja i sciagaja z netu rozne rzeczy.
Log jeszcze z przed weekendu majowego$this->bbcode_second_pass_code('', '
[21:26] <Raylis> u know i fooled one guy to download my wh bc i said it would help his quake, its a updated dll for the ref_gl with bug fixes
[21:26] <Raylis> and he did
[21:26] <Raylis> and got caught
[21:26] <Raylis> LOL
[21:27] <Raylis> he was polish
[21:27] <dem`afk> :D
[21:27] <Raylis> lol
[21:28] <dem`afk> u remember his nickname?
[21:28] <Raylis> i think he was noBy or some shit like that,
')Gdyby wszyscy byli TAK INTELIGETNI jak WY, to wielki botNet sluzacy do rozsylania spamu nie mialby racji bytu. Lancuszki na portalach spolecznosciowych i inne dyrdymaly NIE MIALY BY MIEJSCA. Ludzie nie dawali by sie naciagac etc.

WIEC SKORO JESTESCIE TACY NIEOMYLNI I INTELIGETNI, TO POMOZCIE TYM SLABIEJ ROZWINIETYM ZROZUMIEC W CZYM JEST PROBLEM, A NIE ROBCIE NAGONKI NA NICH.

ps.
pisalem w liczbie mnogiej bo jest duzo ludzi myslacych podobnie do Bociana.

ps2.
a na stronie zenona, do ktorej jest link na kazdym serverze, dalej mozna sciagac paki z modelami ktore skutkuja wpisem "spicked models" w logach richa.

Zastanowcie sie chwile czy nie mylicie kolejnosci wykonywania zadan z wyleczenia sceny z cziterii. Poki co wstajecie z kibla po zrobieniu kupy i podciagacie spodnie zapominajac o podtarciu tylka. W pewnym momencie mozecie sobie to uswiadomic i nie bedzie fajnie.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Ostatnio edytowano 2 maja 2010, o 23:43 przez dem, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 2 maja 2010, o 23:43 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
a ta www jest reklamowana przy wejsciu na serwer...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 3 maja 2010, o 05:24 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
Dem przebiles sam siebie. Przeczytaj mojego posta jeszcze raz, a pozniej jeszcze raz i dobierz poprawniej swoje porownania. W moim poscie nie bylo ani 1 (jednego - dla dema) slowa na temat, iz "kto raz czitowal bedzie zawsze czitowal" - bo wlasnie tego dotyczyly Twoje porowania.
Pozatym idac Twoim zajebistym tokiem rozumowania - kazdy moze czitowac do mementu az go ktos PIERWSZY raz wykryje, bo ma swietny argument w reku - "przepraszam ale nie wiedzialem, ze to jest czit i kliknalem w linka, ktory mi ktos podeslal"

I jak wg Ciebie mamy pomagac tym "nowym" graczom zrozumiec w czym jest problem? Skoro wg wielu z was CI nowi maja wszystko w dupie (fora, portale o tematyce q2)? Mamy chodzic za nimi po serverach i kazdemu kto ma name: a, b, player etc tlumaczyc? Pomysl troche zanim zaczniesz mnie w swoj zalosnie prostacki sposob obsmiewac.

Na drugi raz pisz normalne posty - Twoje na sile wyszukane teksty sa juz naprawde nudne. EOT

Darus, odpowiedz mi na pytanie co do nowych graczy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 3 maja 2010, o 10:53 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'D')em przebiles sam siebie. Przeczytaj mojego posta jeszcze raz, a pozniej jeszcze raz

Wybacz mi takie porownania, ale gdy przewaznie mowie cos logicznego to ludzie nie rozumieja lub udawaja, ze tego w ogole nie przeczytali. Chcialem miec pewnosc ze kazdy zrozumie. Postaram sie wiecej tego nie robic, ale prosze i Ciebie. Przemysl to co chcesz napisac, bo ja bez powodu nie pisze takich postow (jego 1 czesc).

$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'i') dobierz poprawniej swoje porownania. W moim poscie nie bylo ani 1 (jednego - dla dema) slowa na temat, iz "kto raz czitowal bedzie zawsze czitowal" - bo wlasnie tego dotyczyly Twoje porowania.
No i popelnilem blad. Powinienem byl napisac puente wyraznie. Chociaz myslalem ze to wystarczy$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'C')zy kazdy z powyzszych przypadkow powinien byc banowany na zycie, za to ze chcial sprobowac? Oczywiscie zalozeniem jest ze bierzemy NOWYCH graczy, ktorzy TRAKTUJA ta gre jako cos co dawno powinno sie skonczyc. Nie zrobilem tego Ty odebrales to na swoj sposob a mi chodzilo rowniez o to ze "w zyciowych" przypadkach nie potepia sie ludzi za sprobowanie czegos co powszechnie uznawane jest za zle. Pisze ze sie nie potepia, bo probuje skalowac banowanie w q2 na zyciowa sytuacja(bo w tej sferze zaczelismy sie obracac). Gdyby ludzi probujacych dropsow/baki/alko probowac potepiac tak jak w q2, to musieliby byc odrazu wtraceni do wiezienia - dozywotnio. Czy rozumiesz juz co bylo glownym przeslaniem? Ban dla nowych to nie jest adekwatna kara.

$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'P')ozatym idac Twoim zajebistym tokiem rozumowania - kazdy moze czitowac do mementu az go ktos PIERWSZY raz wykryje, bo ma swietny argument w reku - "przepraszam ale nie wiedzialem, ze to jest czit i kliknalem w linka, ktory mi ktos podeslal" Prawda, moze tak byc i mam pelna tego swiadomosc. Nie wiem czy zauwazyles ale sam bodajze w ten sposob pisales dla kogos linie obrony - sciagnal z netu paka z innym modelem i ma wpis na www.

$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'I') jak wg Ciebie mamy pomagac tym "nowym" graczom zrozumiec w czym jest problem? Skoro wg wielu z was CI nowi maja wszystko w dupie (fora, portale o tematyce q2)? Powtorze sie. Wiekszosc z nowych graczy nie wie o istnieniu for/portali/lig, bo mysla ze ta gra umarla jakies 10 lat temu. Informacja o quake2.com.pl wyswietlana przy polaczeniu do servera moze byc pominieta, jesli nie wie sie, ze takowa wogole jest wyswietlana. Powinien byc motd jak na serverach DM, ktory sie utrzymuje przez kilka sekund po wejsciu na server.

$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'M')amy chodzic za nimi po serverach i kazdemu kto ma name: a, b, player etc tlumaczyc?
Nie, ale ja jak nie gralem od konca ligi, to zagralem pare razy przed weekendem majowym i uwierz mi na slowo, ze za pierwszym razem zagralem 2.2 gdzie 1 to byl kapucha a 2 to bylo calkiem nowych graczy. Potem spotkalem jeszcze 2 innych nowych graczy. Strasznie sie ucieszyli ze istnieje cos takiego jak quake2.info, fb, plq2, quake2.com.pl czy scenaq2.pl. Nie wiem czy wiesz ale nadal nasi scenowi koledzy uwazaja ze fajniej jest gdy player wpisze "d2" w konsoli. Chociaz i nie liczne osoby sa mile i odsylaja nowych na np. server DM, podajac IP. Btw. grales cos ostatnio poza liga plq2? jakies pikapy o roznych porach?

$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'P')omysl troche zanim zaczniesz mnie w swoj zalosnie prostacki sposob obsmiewac.
kurde, nie zrozumielismy sie. Napewno moja intecja nie bylo obsmiewac Ciebie :)

$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'N')a drugi raz pisz normalne posty - Twoje na sile wyszukane teksty sa juz naprawde nudne. EOT
czy moze to dzialac w obie strony? Wy nie piszecie glupot, a ja nie bede pisal wyszukanych i nudnych postow.

$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'D')arus, odpowiedz mi na pytanie co do nowych graczy.
skad sie biora? ja np spotkalem goscia ktory zaczal grac, bo trafil na quake2.info a potem na server

Bocian, a teraz ja mam pytanie. przeczytales 2 czesc posta, o ktorej w ogole nie wspomniales?
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 3 maja 2010, o 11:26 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
Najwazniejsza zasada fb:
dem ma zawsze racje, nawet gdy jej nie ma.*

* posiada on duzo wiekszy zasob wolnego czasu, a kazda kolejna wypowiedz jest 2x dluzsza od poprzedniej i w kazdej kolejnej doklada kolejny stek bzdur. jezeli sprostujesz jedna, to dostaniesz na dokladke 2x wiecej.

PS. nie przeczytalem tego co tu napisal, wiec sie nie wypowiadam, apeluje tylko zeby z nim nie dyskutowac.
mi pisal na priv smuty, ale odkad przestalem to czytac, to przestal. wniosek? - nie karm trolla, a troll sam sobie pojdzie.

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 3 maja 2010, o 11:38 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
jakbys mi nie zaczal dawac minusy za za to ze niebo jest niebieskie to bys nie dostal zadnej PM. ogarnij sie, bo troche wstyd by byl gdyby tak dac ludziom mozliwosc poczytania smutow neveride

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 3 maja 2010, o 11:42 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Wyłamuję się mam nadzieje ostatni raz Neveride, żeby napisać tylko o NOWYCH graczach.

"Najczesciej Ci nowi gracze to:
1: koledzy aktywnych graczy (czyli maja info na temat sceny)
2: typu HCK MANIEK, ktory od czasu do czasu sobie pogra na fake."

I nie ma innych NOWYCH graczy. Ta gra jest taka stara i zapomniana, że nie powiecie chyba iż małolat 10-15 lat nagle znajduje w internecie taką grę. Instalacja jak mniemam jest trudniejsza niż rejestracja na NF o której tak trąbiliście, że może być problemem dla nowych.
"Nowi" mają q2 od znajomych, instalują q2 po długiej przerwie, albo też są młodszym rodzeństwem - tyle.

Dem piszesz o modelach ze spiked na www Zenka. Powiedziałeś mu o tym, które to modele? Bo jeśli nie to ładna pipka z Ciebie i napinacz. Kolejny raz apeluję, żebyś swoją wiedzę w pewnych tematach i niezliczoną ilość wolnego czasu spożytkował w sposób korzystny dla wszystkich. Byłoby miło.
Elo i nie spinaj się tak mi na prv i tutaj, bo nie chce mi się toczyć wymiany zdań wywołanej urażoną dumą. Trochę samokrytyki i dystansu daj. Pa


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 3 maja 2010, o 11:46 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Ten modny ostatnio humanitaryzm zapewne bardzo ucieszy cziterow ;)
Ja nie mam zamiaru tego propagowac szczegolnie w stosunku do ludzi ktorzy czituja w grach komputerowych i chca dymac mnie w dupe. Dla mnie kazdy cziter jest taki sam i nie mam zamiaru robic podzialow na cziterow "oldskulowych" "noobow" "vipow" czy innych.
Jak ktos bierze sie za czity to dla mnie jest podludziem i nie bede sie z nim patyczkowal ani wyjasnial ze czitowac nie wolno. Jak ktos nie uzywa w ogole mozgu to niech wypierdala na ql albo q3.

zgadzam sie z neverem - to co pisze dem warto omijac bo takie bzdury to jedynie sapin pisze

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 3 maja 2010, o 11:55 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
@neon
http://www.fajnyboard.planetquake.pl/vi ... 96#p211496
http://www.fajnyboard.planetquake.pl/vi ... 10#p211510

$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'T')en modny ostatnio humanitaryzm zapewne bardzo ucieszy cziterow ;)
Ja nie mam zamiaru tego propagowac szczegolnie w stosunku do ludzi ktorzy czituja w grach komputerowych i chca dymac mnie w dupe. Dla mnie kazdy cziter jest taki sam i nie mam zamiaru robic podzialow na cziterow "oldskulowych" "noobow" "vipow" czy innych.
Jak ktos bierze sie za czity to dla mnie jest podludziem i nie bede sie z nim patyczkowal ani wyjasnial ze czitowac nie wolno. Jak ktos nie uzywa w ogole mozgu to niech wypierdala na ql albo q3.

zgadzam sie z neverem - to co pisze dem warto omijac bo takie bzdury to jedynie sapin pisze

za to ty zmieniasz zdanie z miesiaca na miesiac... niestety coraz gorzej :(

http://www.fajnyboard.planetquake.pl/vi ... 67#p211767

$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'K')ilka slow wyjasnien.
Co do banowania wszystkich ktorzy sie na tej liscie znalezli to na dzien dzisiejszy jestem przeciwny. Dlaczego? Bo jednak mimo wszystko chce wierzyc ze ludzie sa w stanie sie zmienic i przestana czitowac jesli zobacza ze leca bany dla recydywistow.
Dlatego kazdego bana na razie nalezy rozpatrywac indywidualnie i w kilku aspektach.
Jesli zas chodzi o recydywistow to zero litosci - takich nalezy tepic nie tylko dla przestrogi ale takze za bezczelnosc.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 3 maja 2010, o 12:14 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'j')akbys mi nie zaczal dawac minusy za za to ze niebo jest niebieskie to bys nie dostal zadnej PM.


no to niezly przykurcz z dema. dostal ode mnie lacznie, UWAGA: 2 plusy i 3 minusy i placze, ze "GO MINUSUJE" :D
http://www.fajnyboard.planetquake.pl/ka ... ents&u=584

bez kitu zdejmij sluchawki z glowy i wyjdz na dwor, co by czaszke przewietrzyc :). tak btw. jest to ostatni post w twoja strone TROLU :fist:

PS. i nie pisz do mnie na priv.
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 3 maja 2010, o 12:20 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
ciekawe. to nie pierwszy raz gdy piszesz "eot" "ostatni post" "nie pisze juz do ciebie" "nie bede czytal twoich wypocin". Jestes troche niekonsekwetny, wiesz ?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 3 maja 2010, o 14:09 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'P')ozatym idac Twoim zajebistym tokiem rozumowania - kazdy moze czitowac do mementu az go ktos PIERWSZY raz wykryje, bo ma swietny argument w reku - "przepraszam ale nie wiedzialem, ze to jest czit i kliknalem w linka, ktory mi ktos podeslal"
Prawda, moze tak byc i mam pelna tego swiadomosc. Nie wiem czy zauwazyles ale sam bodajze w ten sposob pisales dla kogos linie obrony - sciagnal z netu paka z innym modelem i ma wpis na www.


Nigdy tak nie pisalem. Na reszte Twoich "ciekawostek" szkoda czasu odpowiadac.

ps. Dem, tylko krowa nie zmienia swoich pogladow - to odnosnie Twojego posta kierowanego do kolta.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 3 maja 2010, o 14:31 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2006, o 15:50
Posty: 1604
Lokalizacja: 3city
Karma: 56
$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', '
')zgadzam sie z neverem - to co pisze dem warto omijac bo takie bzdury to jedynie sapin pisze



pokaz mi te posty ...
to ze ktos ma odmienne zdanie od ciebie znaczy, ze glupoty pisze to gl :D
a to ze nie masz dystansu [nie wiem do tej gry/do siebie/etc] nie wyczuwasz ironii to juz nie moj problem
ale whatever :D

a pozatym co do nowych to ta gra jest dla nich za trudna ...

ale nie ma to jak na sile wszedzie szukac problemow :fist:

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 3 maja 2010, o 14:46 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', '
')Nigdy tak nie pisalem. Na reszte Twoich "ciekawostek" szkoda czasu odpowiadac.

ps. Dem, tylko krowa nie zmienia swoich pogladow - to odnosnie Twojego posta kierowanego do kolta.

1. widac zle pamietalem. dlatego wlasnie napisalem bodajze.
2. ano mylisz sie bo Krowa nie raz zmienial zdanie, ale nie wiem kojarzysz krowe co grala w q2 ;D oczywiscie ze tylko krowa nie zmienia zdania, ale zeby zmieniac na gorsze zdanie?

zycze wam duzo szczescia w banowaniu.

wtracac sie juz nie bede. poczekam na odpowiedni moment zeby przypomniec ten temat, gdy bedziecie bardziej zainteresowani tym za co bana sie dostaje i kto go dostaje.

:infinity:
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 162 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza