[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 09:31

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 1 maja 2010, o 14:26 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Chce poinformować wszystkich, żeby nie próbowali sprawdzać, czy "działają czity".
Każdy nowy wpis będzie równoznaczny z banem.
Jeżeli ktoś ma zmienne ip kara go nie ominie. My o takiej osobie nie zapomnimy, a gdy wejdzie nofake, oszust nie będzie miał możliwości gry na Polskich serverach.

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 1 maja 2010, o 14:37 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2007, o 14:07
Posty: 1040
Lokalizacja: Krynica
Karma: 66
O zgrozo :D rozumiem ze do "testowania" są jakieś wyznaczone osoby ? sfinka

_________________
/Q2/ za serce chwyta czas mija


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 1 maja 2010, o 14:49 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
bystrzak z ciebie swinka
oczywiście, są osoby do sprawdzania

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 1 maja 2010, o 19:57 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2009, o 13:47
Posty: 2926
Lokalizacja: 3m
Karma: 52
mrau mrau mrau chce zobaczyć konsekwencje jak kogoś będziecie mieli :)

_________________
-,-


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 2 maja 2010, o 11:02 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2003, o 15:49
Posty: 1244
Lokalizacja: StarGard (czyt. od konca) DragRats
Karma: 75
[09:59] <HAV^^> http://www.speedyshare.com/files/22226411/arux.bmp

:D

_________________
Ja tu tylko sprzatam... "iskiero"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 2 maja 2010, o 11:06 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
a co z tymi co nie wchodza na fb ani zadne portale kłejkowe np. kapusta czy biker i pewnie wielu innych i przypadkiem sciagna cos www razera bo akurat wklei jak beda grac? zbanijesz ich za niewiedze? pozatym jest 5 adminow nie zapytales nas o zdanie co my o tym sadzimy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 2 maja 2010, o 11:13 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2007, o 14:07
Posty: 1040
Lokalizacja: Krynica
Karma: 66
Proste Darus nie władza uderzyła Pio do głowy , w co ty sie Pio bawisz w jakiegoś dyktatora ? wtf Myśle że sie skumałeś z Demkiem ,bo obaj byscie tylko ograniczali graczy :F moze dlatego ze sami bylisice ograniczani w domu nie wiem ....na scenie , róbcie dalej gre dla siebie HF :F ja pierdole coraz gorzej D: na tej scenie

_________________
/Q2/ za serce chwyta czas mija


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 2 maja 2010, o 11:27 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('fr!q', 'P')roste Darus nie władza uderzyła Pio do głowy , w co ty sie Pio bawisz w jakiegoś dyktatora ? wtf Myśle że sie skumałeś z Demkiem ,bo obaj byscie tylko ograniczali graczy :F moze dlatego ze sami bylisice ograniczani w domu nie wiem ....na scenie , róbcie dalej gre dla siebie HF :F ja pierdole coraz gorzej D: na tej scenie

przepraszam bardzo ale dlaczego nas obrazasz? Nie to ze jestem przeciw akcji, ale nie wyciagaj pochopnych wnioskow.

Ja np mam takie samo zdanie w tej sprawie co darus.

a jeszcze zapytam sie. Czy zdanie "robcie gre dla siebie" ma znaczyc, ze jesli nie bedzie mozna grac na czitach tzn ze ty nie bedziesz mogl grac i twoi koledzy? przemysl to co napisales
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 2 maja 2010, o 11:38 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2007, o 14:07
Posty: 1040
Lokalizacja: Krynica
Karma: 66
Nie, chodzi mi o to Dem ze tak jak napisał Darus są na scenie osoby nie swiadome tego co Pio tworzy ,jak np Kapusta czy Ktos inny i gdy dostaną linki od razora i beda miały logi zostana zbanowani nawet nie wiedząc za co ?, a jak sam pisałeś na serwerach pokazują sie nowi gracze którzy nie wchodza na irca itp wiec oni za swoja nie świadomość mają zostać ukarani ,bo Pio sobie wymyslil nowe zasady i tylko ci co ogarniaja irca/fb ( czyli tzw VIPY-My aktywni gracze pełni ducha na ircu i forum) mają lajt a reszta nowych graczy ssie i walić ich ?
Kumasz Dem czy narysować :?

_________________
/Q2/ za serce chwyta czas mija


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 2 maja 2010, o 12:27 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Uwielbiam kiedy za argument podajecie "nowych" graczy czyt. noobow. Fajnie tez ze macie tych ludzi za totalnych kretynow ktorzy nie wiedza ze czitowanie to srednio fajna sprawa i ze mozna za to dostac kare. Zrobmy tak jak wy chcecie czyli postawmy takich "playerow" ponad cala reszta sceny ktora gra ligi, udziela sie itd. Bardzo rozsadne szczegolnie biorac pod uwage ze takich banow dla noobow chyba za duzo jeszcze nie bylo nie? Czy to jest takie trudne do zrozumienia ze jak ktos uzywa czitow to powinien sie spodziewac konsekwencji? Dla mnie nie ale widze ze dla was tak. Skoro tak wam zalezy na noobach to zamiast ich obdarzac przywilejami pochodzcie po serwerach i informujcie ich o tym zeby nie czitowali bo bedzie buba.

friq : tak robimy gre dla siebie i tepimy czity ktore lataly sobie do tej pory bezkarnie po serwach bo admini byli cipami i nic z tym fantem nie robili - pewnie jeszcze kilku kolegow z ff ci wytepimy
nie wiem czy ty nie rozumiesz czy nie chcesz zrozumiec ze innego sposobu jak banowanie na cziterie nie ma co pokazaly przyklady twoich kolegow z ff - festiwali rydli i innych oszustow

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 2 maja 2010, o 12:36 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', '[')b]Uwielbiam kiedy za argument podajecie "nowych" graczy czyt. noobow. Fajnie tez ze macie tych ludzi za totalnych kretynow ktorzy nie wiedza ze czitowanie to srednio fajna sprawa i ze mozna za to dostac kare. Zrobmy tak jak wy chcecie czyli postawmy takich "playerow" ponad cala reszta sceny ktora gra ligi, udziela sie itd. Bardzo rozsadne szczegolnie biorac pod uwage ze takich banow dla noobow chyba za duzo jeszcze nie bylo nie? Czy to jest takie trudne do zrozumienia ze jak ktos uzywa czitow to powinien sie spodziewac konsekwencji? Dla mnie nie ale widze ze dla was tak. Skoro tak wam zalezy na noobach to zamiast ich obdarzac przywilejami pochodzcie po serwerach i informujcie ich o tym zeby nie czitowali bo bedzie buba.

friq : tak robimy gre dla siebie i tepimy czity ktore lataly sobie do tej pory bezkarnie po serwach bo admini byli cipami i nic z tym fantem nie robili - pewnie jeszcze kilku kolegow z ff ci wytepimy
nie wiem czy ty nie rozumiesz czy nie chcesz zrozumiec ze innego sposobu jak banowanie na cziterie nie ma co pokazaly przyklady twoich kolegow z ff - festiwali rydli i innych oszustow

po kolei wyboldowane fragmenty:

1. nooby to przyszlosc tej sceny
2. nie bylo, bo noobow nie przybywalo. W ostatnim czasie nagle zaczelo ich przybywac.
3. czasem ciekawosc przewyzsza zdrowy rozsadek, zwlaszcza jak nie wiesz jak scena funkcjonuje. Nowy gosc patrzy na q2 jak na 12-13 letnia gre, w ktora nikt zapewne nie gra, wiec wychodzi z zalozenia ze sobie polata dla funu na wspomagaczu. Ja sie nie dziwie takiemu podejsciu
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 2 maja 2010, o 12:49 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
Kolt ja nie mowie że nie należy karac ale trzeba sobie wyznaczyc jakies kryteria. Takiego nieswiadomego playera można wyłapac uswiadomic że istnieje takie cos jak scena q2 i ze ma na niego oko ze czitowal jak sie powtorzy to wiadomo co zrobic to taki przyklad. Pozatym kto gra jeszcze ze szczecina?
Player 2010-04-27 09:13:26 194.187.43.244 62.69.192.53 wallhack


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 2 maja 2010, o 13:12 
Slaby koles
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2010, o 16:36
Posty: 23
Lokalizacja: Starachowice
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('cour', '[')09:59] <HAV^^> http://www.speedyshare.com/files/22226411/arux.bmp

:D


co to qwa jest? chyba sobie jaja robicie z tym cheatem u mnie ... :bij:
to przez pak bo gdzies jest w nim blad a nie zadne cheaty, zreszta kto gra i gral zemna to wie ze sie nie bawie w takie rzeczy

dem dzieki za info ze takie glupoty sa tu wypisywane
_________________
Od lat tu jestem...od lat


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 2 maja 2010, o 13:16 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
ten blad ktory pojawil sie u aruxa to blad q2admina, kiedy klient dostaje wtyke czasem q2admin "wypluwa" yprzez uzytkownika komendy ktore sa zablokowane


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 2 maja 2010, o 15:24 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Friq, po pierwsze to mnie nie obrażaj. Po drugie: po Twoim ogólnym zachowaniu na przestrzeni roku, mogę stwierdzić, że jesteś zwykłym pachołkiem, który przechyla się zgodnie z kierunkiem wiatru. Jeszcze jakiś czas temu ładnie gadałeś na priv i ładnie dupe lizales na kazdym kroku. Koniec ligi = ban dla ff i twoje zachowanie diametralnie sie zmienilo (to ten wiatr i pacholki na wietrze). Ale nvm.

Wychodzi na to, że kto czyta fb, stronę plq2, scenaq2.pl JEST VIPEM ! slonik
Nowy gracz, czy stary, jest taki sam jak my. Chciał się przekonać co to czity ? Wieć się przekona i dostanie bana, ale na krótszy okres niż jakiś KUMATY VIP.

Baj de łej friku, w dyktatora to kto inny sie bawi i bardzo wiele osob zdaje sobie z tego sprawa. No ale coz, w imie wytepienia cziterów z checia moge byc tym zlym adminem, dyktatorem.

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 2 maja 2010, o 17:35 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
kolt dobrze to napisal.

Jestem jak najbardziej za tym, by kazdy wpis byl nagradzany banem.

Darus, friq: W ogole wam sie chyab w glowach przewraca jesli widzicie nowe nicki na serverze i myslicie, ze to "nowi" gracze. No bez jaj ;] Po drugie: skad temu niby "nowemu" graczowi ma sie pojawic jaks wh/etc na dysku? Wpisal sobie "quake 2 download" w google i otrzymal go w 1 linku razem z q2? No litosci. Gram w ta gre za dlugo, zeby sadzis, iz mozna "przypadkowo" sciagnac sobie wh. Jesli wy tak myslicie to winszuje


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 2 maja 2010, o 18:16 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
wystarczy sobie grac na serwerze a dostaniesz linka z wh:> tak dlugo grasz a nawet o tym nie wiesz i jak widac jeszcze za malo grasz bo sa nowi gracze na serwerach.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 2 maja 2010, o 19:11 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Na razie nie zauważyłem, żeby jakiś NOWY gracz dostał bana za czity także nie róbcie afery. Rozumiem też, że jesteś Daruś stanowczym przeciwnikiem NF na serwerach. Wydaje mi się, że gdyby takowy antyfejk wyszedł, wyszłoby, że już poza kapustą nie byłoby nowych graczy.

Nie czarujcie, nowi gracze są właściwie tylko na coolnecie DM, co widać po grze. Wchodzą, żeby poskakać, bo nie znają pewnie poza dm1 map. NF nie ma być czymś przeciwko nowym graczom, trzeba tylko zrobić komunikat na serwerze jak założyć szybko i sprawnie konto i TYLE !

Kolt dobrze napisał, nie róbmy tej gry dla debili. NF poza pomocą w walce z czitami podwyższy kulturę na serwerach. Dla mnie to wystarczające argumenty.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 2 maja 2010, o 19:31 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'N')a razie nie zauważyłem, żeby jakiś NOWY gracz dostał bana za czity także nie róbcie afery. Rozumiem też, że jesteś Daruś stanowczym przeciwnikiem NF na serwerach. Wydaje mi się, że gdyby takowy antyfejk wyszedł, wyszłoby, że już poza kapustą nie byłoby nowych graczy.

Nie czarujcie, nowi gracze są właściwie tylko na coolnecie DM, co widać po grze. Wchodzą, żeby poskakać, bo nie znają pewnie poza dm1 map. NF nie ma być czymś przeciwko nowym graczom, trzeba tylko zrobić komunikat na serwerze jak założyć szybko i sprawnie konto i TYLE !

Kolt dobrze napisał, nie róbmy tej gry dla debili. NF poza pomocą w walce z czitami podwyższy kulturę na serwerach. Dla mnie to wystarczające argumenty.

co za bzdura :bij:

uprzejmie prosze wszystkich czytajacych o olanie tego posta bo zawiera same bzdury.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Cheaty i sprawdzanie, czy "cheaty działają".
PostNapisane: 2 maja 2010, o 19:35 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
jak wyżej bzdura


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 181 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza